Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Durmaz, Afyon’da mola verdi

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Antalya’da düzenlenecek olan Belediye Başkanları ve İl Başkanları Toplantıs..

2

Image

‘15 Temmuz efsane bir geceydi’

Gazeteci-Yazar Nedim Şener 2.Afyon Kitap Fuarı'na katılmak üzere Afyonkarahisar’daydı...

3

Image

Kavşak neden düzeltilmiyor?

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne giden yolda mavi hastane kavşağı olarak bilinen yerde yapılan hatalı kavşak neden düzeltilmiyor. ..

4

Image

Eski Bakan Attila’dan ziyaret

Maliye, Tarım ve Köy İşleri eski Bakanlarından hemşehrimiz İsmet Attila, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti...

5

Image

Vali Tutulmaz, Başkan Sarı’yı tebrik etti

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu...

6

Image

Halef selef rektörlerden ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Mehmet K..

7

Image

‘Başarılar dilerim’

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Tuğg..

8

Image

Merkez Valisi Güner'den ziyaret

Merkez Valisi Hakan Yusuf Güner, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e tebrik ziyaretinde bulundu. ..

9

Image

Yurdunuseven’den Çöl’e tebrik

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sandıklı Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Mustafa Çöl’e hayırlı olsun ziyareti..

10

Image

‘İnsanlığın aydınlık dönemi başladı’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in doğum günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Sezen, efendimizin dün..

11

Image

Belediye Meclisi yarın toplanıyor

Afyonkarahisar Belediye Meclisi yeni başkan Mehmet Zeybek’in başkanlığında yarın ilk toplantısını yapacak. ..

12

Image

Girişimcilik eğitimi başladı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde ATSO’da yılın ilk Uygulamal..

13

Image

MÜSİAD’tan ziyaret

MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol ve yönetim kurulu üyeleri Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. ..

14

Image

Devir teslim pazartesi
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Karakaş,görevini pazartesi günü devralacak...

15

Image

MHP Afyon’da oylarını %50 artırdı İŞİN SIRRI BAHÇELİ VE TAYTAK
MHP tüm Türkiye’de ve ilimizde oy oranını artırdı. Türkiye genelinde MHP’nin oyları %18.81’e yükselirken, Afyonda da %50 oy artışı sağlandı. MHP’nin t..

16

Image

Karakaş, AKÜ Rektörü oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye genelinde 9 üniversiteye rektör ataması yapıldı...

17

Image

‘SBF küresel bir marka oldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Saraybosna İş Forumu'nun (SB..

İhtiyaç sahiplerine kavurma ve kıyma konservesi dağıtıldı | Gazete3.com.tr
Image

İhtiyaç sahiplerine kavurma ve kıyma konservesi dağıtıldı


Sandıklı ilçesinde ramazan dolayısıyla Türk Kızılayı Sandıklı Şubesi tarafından ihtiyaç sahiplerine 312 kutu kavurma ve kıyma konservesi dağıtıldı
  SİYASET    12.06.2016 18:45:11


Sandıklı ilçesinde ramazan dolayısıyla Türk Kızılayı Sandıklı Şubesi tarafından ihtiyaç sahiplerine 312 kutu kavurma ve kıyma konservesi dağıtıldı. Türk Kızılayı Sandıklı Şube Başkanı Mustafa Akif Topkoç, kavurma ve kıyma konservelerinin geçen Kurban Bayramı'nda Türk Kızılayı'nın vekaletle kurban kesim kampanyasında kesilen kurbanlardan yapıldığını belirtti. Topkoç, Türk Kızılayı Genel Merkezince şubeye gönderilen kavurma ve kıyma konservelerini vatandaşlara dağıttıklarını söyledi. 126 KİŞİYE GİYİM VE AYAKKABI YARDIMI YAPILMAYA BAŞLADI Ayrıca şubenin ramazan ayında 126 ihtiyaç sahibi kişiye giyim ve ayakkabı yardımı yapmaya başladığını belirten Topkoç, "Paylaşmanın ve yardımlaşmanın en yoğun şekilde yaşandığı ramazan ayında Türk Kızılayı ihtiyaç sahiplerinin sofralarını bereketlendiriyor. Gücünü Türk insanından alan Türk Kızılayı daima yardıma muhtaç insanlarımızın yardımına koşan, ülkemizin en önemli yardım kuruluşudur." diye konuştu. “HAYIRSEVERLERİN DESTEKLERİNİ BEKLİYORUZ” Topkoç, şunları kaydetti: "Türk Kızılayı'na ramazan ayında da destek vermek ve sofralarını gerçek ihtiyaç sahipleriyle paylaşmak isteyen hayırseverlerin bankalarda bulunan Türk Kızılayı bağış tahsilat sistemi ve bağış hesaplarından, tüm PTT işlem merkezlerinin 2868 numaralı Türk Kızılayı posta çeki hesabından Türk Kızılayı internet sayfası 'www.kizilay.org.tr'den Ramazan Gıda Paketi Bağışı menüsünü kullanarak elektronik işlemle,168 Türk Kızılayı ücretsiz danışma ve bağış hattından, tüm operatörlerden 2868'e boş mesaj atıp 10 liralık bağış yapabilirler. Ayrıca Belediye Caddesi Yeni İş Merkezi bodrum kattaki şubemize gelerek yardım ve bağışta bulunabilirler. Kızılay Sandıklı Şubesi Başkanı olarak ramazan ayının hayırlı olmasın diliyor, Sandıklı halkının ülkemizin hayır kurumu olan Türk Kızılayına sahip çıkmasını ve yardımlarını bekliyoruz.">>>Gazete3
  SİYASET    12.06.2016 18:45:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.04.2019
20.04.2019
20.04.2019
OZEL HABERLER