Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

BAK ŞU PRENSİN YAPTIĞINA
Suudi Veliaht Prens Selman'ın yakınındaki isimlerden Kahtani'nin emriyle Twitter'da içerisinde İkbal'inde yer aldığı Türk ürünlerine boykot çağrısı ya..

2

Image

Kelekçi ve Gönüllü aday
Milliyetçi Hareket Partisi tarafından 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yarışacak adaylar belirlenmeye devam ediyor. ..

3

Image

Başkan Çoban’a bir ödül daha
Afyonkarahisar Belediyesi, bu yılda kentsel sit alanı içerisinde bulunan Akmescit Kültür Evleri, Benlioğlu Konağı, Kadınanalar Türbesi, Abdi Kadı ve ..

4

Image

Taytak kanun teklifi verecek
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulunda 24 Kasım Öğretmenler Günü hakkında konuşma yaptı.Taytak, ..

5

Image

Cansuyu'ndan BBP’ye ziyaret
Cansuyu İstişare Heyeti olarak başlatmış olduğu "Kaynaşma ve Dayanışma" ziyaretleri kapsamında, MKYK üyeliğine seçilmesi nedeniyle, BBP Afyonkarahisar..

6

Image

Rektör Solak’a ziyaret
Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi (ACM) Başkanı Fatih Serdar Köken,..

7

Image

Başkan Çöl Dobra Dobra’da
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programının konuğu Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl olacak...

8

Image

Taytak AİHM’nin kararını kınadı
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Avrupa İnsan
Hakları Mahkemesi (AİHM) kararını Meclis Genel Kurulunda kınadı...

9

Image

E-temayüle büyük teveccüh
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, hafta sonu gerçekleşen e-temayülün ardından yazılı bir açıklama yaptı...

10

Image

‘Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarısınız’
Saadet Partisi İL Başkanlığı heyetinin ziyaretinde konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, siyasi partilerin demokrasinin vazgeçilmez unsu..

11

Image

Cansuyu’ndan Saadet Partisine ziyaret
Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin ziyaretinde konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, “Birlik - beraberlik ve en mühimi toplumsal sa..

12

Image

‘Adaylar Aralık sonu belli olur’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programına katılan gazeteciler, mahalli idareler seçimleri öncesi aday adaylarını değerlendirdiler. Gazeteciler, Aral..

13

Image

‘İcraatlar en büyük referans’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından ilk defa yapılan e-temayül yoklamasında konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti’de beledi..

14

Image

‘Yemen işgal altında’
Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Turgut, Yemen’de yaşanan katliamlara bütün dünyanın suspus olduğunu ve gözlerini kaçırdığını ifade e..

15

Image

Cansuyu’ndan CHP’ye ziyaret
Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar İl Temsilciliği ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Cansuyu İstişare Heyeti olarak başlatılan ..

16

Image

‘Hak eden kazansın’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni yeni dernek binasında ziyaret eden Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, örnek bir birlikteliğe imza atan dernek y..

17

Image

Kanun teklifi kabul edildi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya’nın ve beş milletvekili arkadaşının hazırladığı Abonelik Sözleşmesinden Kaynaklanan Para Alacaklarına ..

İhtiyaç sahiplerine kavurma ve kıyma konservesi dağıtıldı | Gazete3.com.tr
Image

İhtiyaç sahiplerine kavurma ve kıyma konservesi dağıtıldı


Sandıklı ilçesinde ramazan dolayısıyla Türk Kızılayı Sandıklı Şubesi tarafından ihtiyaç sahiplerine 312 kutu kavurma ve kıyma konservesi dağıtıldı
  SİYASET    12.06.2016 18:45:11


Sandıklı ilçesinde ramazan dolayısıyla Türk Kızılayı Sandıklı Şubesi tarafından ihtiyaç sahiplerine 312 kutu kavurma ve kıyma konservesi dağıtıldı. Türk Kızılayı Sandıklı Şube Başkanı Mustafa Akif Topkoç, kavurma ve kıyma konservelerinin geçen Kurban Bayramı'nda Türk Kızılayı'nın vekaletle kurban kesim kampanyasında kesilen kurbanlardan yapıldığını belirtti. Topkoç, Türk Kızılayı Genel Merkezince şubeye gönderilen kavurma ve kıyma konservelerini vatandaşlara dağıttıklarını söyledi. 126 KİŞİYE GİYİM VE AYAKKABI YARDIMI YAPILMAYA BAŞLADI Ayrıca şubenin ramazan ayında 126 ihtiyaç sahibi kişiye giyim ve ayakkabı yardımı yapmaya başladığını belirten Topkoç, "Paylaşmanın ve yardımlaşmanın en yoğun şekilde yaşandığı ramazan ayında Türk Kızılayı ihtiyaç sahiplerinin sofralarını bereketlendiriyor. Gücünü Türk insanından alan Türk Kızılayı daima yardıma muhtaç insanlarımızın yardımına koşan, ülkemizin en önemli yardım kuruluşudur." diye konuştu. “HAYIRSEVERLERİN DESTEKLERİNİ BEKLİYORUZ” Topkoç, şunları kaydetti: "Türk Kızılayı'na ramazan ayında da destek vermek ve sofralarını gerçek ihtiyaç sahipleriyle paylaşmak isteyen hayırseverlerin bankalarda bulunan Türk Kızılayı bağış tahsilat sistemi ve bağış hesaplarından, tüm PTT işlem merkezlerinin 2868 numaralı Türk Kızılayı posta çeki hesabından Türk Kızılayı internet sayfası 'www.kizilay.org.tr'den Ramazan Gıda Paketi Bağışı menüsünü kullanarak elektronik işlemle,168 Türk Kızılayı ücretsiz danışma ve bağış hattından, tüm operatörlerden 2868'e boş mesaj atıp 10 liralık bağış yapabilirler. Ayrıca Belediye Caddesi Yeni İş Merkezi bodrum kattaki şubemize gelerek yardım ve bağışta bulunabilirler. Kızılay Sandıklı Şubesi Başkanı olarak ramazan ayının hayırlı olmasın diliyor, Sandıklı halkının ülkemizin hayır kurumu olan Türk Kızılayına sahip çıkmasını ve yardımlarını bekliyoruz.">>>Gazete3
  SİYASET    12.06.2016 18:45:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.11.2018
21.11.2018
21.11.2018
OZEL HABERLER