Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İnkaya’dan Başkan Zeybek’e soru
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya, düzenlediği haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. İnkaya, Afyonkarahisar Belediye Baş..

2

Image

Belediye meclisi toplandı
Afyonkarahisar Belediye Meclisi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Başkanlığı’nda toplandı. 4 Ağustos Salı günü saat 18:30’da yapılan toplantıya koronavir..

3

Image

Başkan Zeybek personeli ile bayramlaştı
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kurban Bayramı’nın ardından ilk mesai gününde personeliyle bayramlaştı. ..

4

Image

Dondurulmuş patatesin lideri Emirdağ OSB’dir

Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici’nin ilçedeki ziyaretleri devam ediyor. Kaymakam Bilici, Emirdağ Belediye Başkanı ve aynı zamanda Emirdağ OSB Yönet..

5

Image

Başarıyı ödüllendireceğiz
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz ve eşi, LGS Sınavına girerek yeni eğitim ve öğretim yılında liseye başlayacak olan gençler ve velileri ile..

6

Image

Özel Afyon Girne Koleji’nden Serteser’e ziyaret
Özel Afyon Girne Koleji Ortaokul-Lise Müdürü Mehmet Halil Okçu ile Özel Afyon Girne Koleji Kurumsal İletişim Yöneticisi Ergün Abdülhayoğlu, ATSO Yönet..

7

Image

Beyyazı ve Çayırbağ karantinada

Afyonkarahisar’da Merkeze Bağlı Beyazı Beldesi ile Çayırbağ Beldesinin iki mahallesinde artan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları dolayısıyl..

8

Image

Yeni göreviniz hayırlı olsun
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçede yeni görevine başlayan Kaymakam Osman Bilici'yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bu..

9

Image

İscehisar’ın çehresi değişiyor
İscehisar Belediyesi Fen İşleri ekiplerince alınan gerekli tedbirler sonrasında, emniyet ve sağlık açısından risk oluşturan metruk binaların yıkımları..

10

Image

Şahin, projeleri için Ankara’da

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, ÇED Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Talha Türkoğlu’ nu ziyaret etti..

11

Image

Ampute Milli Takımı’nın Afyon Kampı ertelendi

Daha önce belirlenen programa göre 5-14 Ağustos tarihleri arasında Afyonkarahisar’da yapılması planlanan Ampute Milli Futbol Takımı’nın kampı, Co..

12

Image

TÜRK’ÜN GÜCÜ HERYER DE
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu, 15 Temmuz darbe girişiminin 4'üncü yılında 15 Temmuz hain FETÖ d..

13

Image

Karakaş, Eğitim Bir-Sen yönetimini kabul etti
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Eğitim Bir-Sen 2 Numaralı Şubesinin yeni yönetimini makamında kabul etti...

14

Image

Dönemimizde İstanbul’u dünya’nın incisi yaptık

Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 1989-1994 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Nurettin Sözen’in bazı basın organlar..

15

Image

90 kuruşa mâl et, 30 kuruşa sat

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, Afyonkarahisar’lı patates üretic..

16

Image

Ercan Kubaş Sanat Tiyatrosu kapılarını açıyor

Tiyatroların kapılarını yeniden açmasıyla beraber birbirinden farkı oyunlar Afyonkarahisar’lılarla buluşuyor. Ercan Kubaş Sanat Tiyatrosu da 9 Ağ..

17

Image

İstek Afyon Okulları’ndan Serteser’e ziyaret
İSTEK Afyon Okulları Genel Müdürü Deniz Dikbaş ile İSTEK Afyon Okulları Kurumsal İletişim Yöneticisi Şenay Erol, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Ser..

İGM toplantıları başladı | Gazete3.com.tr
Image

İGM toplantıları başladı


İl Genel Meclisi aralık ayı birinci oturumu düzenlendi. Toplantıda, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
  SİYASET    03.12.2019 11:10:45

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Aralık Ayı Toplantıları, Burhanettin Çoban başkanlığında başladı. Toplantıda, Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın Merkez ve İlçelerdeki Mütevelli Heyeti’nde, hayırsever iki kişinin seçilmesi ilgili komisyona gönderildi. Ayrıca; 2019 Mali Yılı Bütçesi Evciler Okul Bakım Onarım Harcama kalemindeki kalan ödenekten 30 bin liranın Evciler İlçe Halk Eğitim Merkez Binası’nın dış cephe sıvası ve dış cephe boyasında kullanılmak üzere tahsis değişikliği yapılması, komisyondan gelen rapor doğrultusunda oy birliği ile kabul edildi. Diğer bir maddede ise; Sandıklı Koçhisar Köyü okul yapımı için tahsis edilen mevcut ödenek ile ihale bedeli arasındaki farkı olan ödeneğin temin edilmesi durumunda, yer tesliminin yapılarak işin tamamlanması konusunda bilgilendirme yapıldı.
BOLVADİN’E İŞ MAKİNESİ TAHSİS EDİLDİ
2019 mali yılı gider bütçesinin, Evciler birlik yardımı transfer kalemine tahsis edilen kalan ödenek ile Evciler beton parke ve bordür yapımı transfer kalemindeki ödeneğin, Bostancı ve Madenler köylerine açık pazar yeri yapımında kullanılmak üzere ödenek aktarılması; Bolvadin İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne ait Hidromek marka 102S kazıcı yükleyici iş makinesinin, Bolvadin Kaymakamlığı İlçe Özel İdare Müdürlüğü’ne tahsis edilmesi; 2019 yılı çalışma sezonunun devam etmesi ve aralık ayından itibaren yapılacak karla mücadele çalışmalarında sıkıntı yaşanmaması için Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nde bulunan, sıcak asfalt yapımı harcama kalemindeki ödenekten 2 milyon liranın Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’ndeki akaryakıt ve madeni yağ alımları harcama kalemine aktarılması oy birliği ile kabul edildi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    03.12.2019 11:10:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.07.2020
29.07.2020
29.07.2020
OZEL HABERLER