Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Uçaklara yedek parça üretilecek
Afyonkarahisar Ekonomi Basını Buluşması programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Airbus firmasına Afyonkarahisar’da yedek parça üretimi yapılacağını..

2

Image

Kaynağı 55 Milyar TL’ye yükselttik
AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı Ege Bölge Toplantısı'nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, sosyal yardım ve hizm..

3

Image

TÜRKİYE ÇAĞ ATLADI
Orman Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye’nin çok güçlü bir ülke haline geldiğin..

4

Image

Desteğimiz devam edecek
Sandıklı ilçesinde faaliyet gösteren Sandıklı Süs Tavukları Derneği heyeti, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret etti. Başkan Çöl, ilçenin tanıtımın..

5

Image

Katı atık sorununu çözüme kavuşturacak ilk adım atıldı
Çevre Hizmetleri Birliği Meclis Toplantısı’nda alınan kararla Dinar, Dazkırı, Başmakçı, Evciler, Tatarlı, Kızılören ve Haydarlı Belediye Başkanlıkları..

6

Image

Amacımız daha modern hizmet vermek
Ankara’da düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresi’ne katılan İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, “İscehisar Belediyesi olarak her aland..

7

Image

DIŞA BAĞIMLILIK BİTTİ
Afyonkarahisar’da Özerler tarafından yanmaz konveyör band üretimi başladı. Özerler Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Özer, Metan gazının..

8

Image

Kampüs yapılmalı
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, haftalık basın toplantısında Down Sendromlu çocukların durumu hakkında açıklama yaparak, Down Sendromlu çocuklar için k..

9

Image

Akrones Termal Otel, Utrecht Turizm Fuarı’nda
Akrones Termal Otel dünyanın önde gelen turizm fuarları arasında yer alan Utrecht Turizm Fuarı’na katılarak, tanıtım yaptı. ..

10

Image

Ekonomi iyi masalı kabusa dönüştü
Kamu Sen İl Temsilcisi Mehmet Demir, “Ekonomi iyi yolda, istikrar sürüyor, enflasyon düşüyor masalı, çarşı pazardaki gerçek fiyatlarla kâbusa dönüşmüş..

11

Image

DESTEK VERMEYE HAZIRIZ
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Deve Kamyon Fabrikası’nın İscehisar ilçesinde kurulmasını istedi. ..

12

Image

Çoban, köyleri ziyaret etti.
İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, merkeze bağlı Karaaslan, Değirmendere ve Kızıldağ köylerini ziyaret etti. Vatandaşların talep önerilerini ..

13

Image

Tarımdaki sorunlar giderilmeli
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Türkiye’de tarım alanında yaşanan sorunların giderilmesi gerektiğini belirtti. ..

14

Image

Pancar ailesinin acı günü
İkbal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı A.Salim Pancar’ın vefat eden annesi Ayten Pancar, dün Afyonkarahisar’da ebediyete uğurlandı. ..

15

Image

Sorumlu kim?
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Afyonkarahisar’da kartopu oynayan öğrencilerin yaşadığı durumu Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a sordu. ..

16

Image

Tarihe geçecek bir manifesto
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da gerçekleştirilen kampı değerl..

17

Image

Mahalle muhtarlarına ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek, Afyonkarahisar’da mahalle muhtarlarını ziyaret etti. ..

İGM toplantıları başladı | Gazete3.com.tr
Image

İGM toplantıları başladı


İl Genel Meclisi aralık ayı birinci oturumu düzenlendi. Toplantıda, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
  SİYASET    03.12.2019 11:10:45

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Aralık Ayı Toplantıları, Burhanettin Çoban başkanlığında başladı. Toplantıda, Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın Merkez ve İlçelerdeki Mütevelli Heyeti’nde, hayırsever iki kişinin seçilmesi ilgili komisyona gönderildi. Ayrıca; 2019 Mali Yılı Bütçesi Evciler Okul Bakım Onarım Harcama kalemindeki kalan ödenekten 30 bin liranın Evciler İlçe Halk Eğitim Merkez Binası’nın dış cephe sıvası ve dış cephe boyasında kullanılmak üzere tahsis değişikliği yapılması, komisyondan gelen rapor doğrultusunda oy birliği ile kabul edildi. Diğer bir maddede ise; Sandıklı Koçhisar Köyü okul yapımı için tahsis edilen mevcut ödenek ile ihale bedeli arasındaki farkı olan ödeneğin temin edilmesi durumunda, yer tesliminin yapılarak işin tamamlanması konusunda bilgilendirme yapıldı.
BOLVADİN’E İŞ MAKİNESİ TAHSİS EDİLDİ
2019 mali yılı gider bütçesinin, Evciler birlik yardımı transfer kalemine tahsis edilen kalan ödenek ile Evciler beton parke ve bordür yapımı transfer kalemindeki ödeneğin, Bostancı ve Madenler köylerine açık pazar yeri yapımında kullanılmak üzere ödenek aktarılması; Bolvadin İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne ait Hidromek marka 102S kazıcı yükleyici iş makinesinin, Bolvadin Kaymakamlığı İlçe Özel İdare Müdürlüğü’ne tahsis edilmesi; 2019 yılı çalışma sezonunun devam etmesi ve aralık ayından itibaren yapılacak karla mücadele çalışmalarında sıkıntı yaşanmaması için Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nde bulunan, sıcak asfalt yapımı harcama kalemindeki ödenekten 2 milyon liranın Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’ndeki akaryakıt ve madeni yağ alımları harcama kalemine aktarılması oy birliği ile kabul edildi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    03.12.2019 11:10:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.01.2020
18.01.2020
18.01.2020
OZEL HABERLER