Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Emirdağ’da Kovid-19 denetimi
Yılda yaklaşık 100 bin gurbetçinin geldiği Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde Koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında gurbetçilere maske ve sosya..

2

Image

Suna, “Kadın cinayetlerinin Sebebi İstanbul Sözleşmesi”

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, İstanbul Sözleşmesi ve 6284 sayılı kanunun kadınları korumadığını, kadınların maruz kaldıkl..

3

Image

Fuhuşa geçit yok

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından sosyal medya üzerinden fotoğraf ve telefon numarası paylaşa..

4

Image

Yurt genelinde operasyon
Yurt genelinde son bir haftada uyuşturucu operasyonlarında 2 bin 353 şüpheli yakalandı..

5

Image

“İstanbul Sözleşmesi Kırmızı çizgimizdir”

CHP Afyonkarahisar Kadın Kolları Başkanı Alev Doğru, son günlerde kamuoyunu en çok meşgul eden İstanbul Sözleşmesi ile ilgili yaptığı basın açıkl..

6

Image

Minibüs motosiklete çarptı

Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçesi’nde minibüs ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı...

7

Image

Eski fabrika alanına Kanalizasyon hattı
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından eski çimento fabrikasının bulunduğu alanda içme suyu ve kanalizasyon hattı çalışmalarına başlandı...

8

Image

Beyrut için kampanya


Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB), yaşanan patlamanın ardından felaket bölgesi ilan edilen Beyrut'taki ihtiyaçların karşılanması içi..

9

Image

İGM’nin 3.Oturumu yapıldı
Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Ağustos ayı toplantılarının 3. oturumu Başkan Burhanettin Çoban başkanlığında yapıldı.
..

10

Image

Sandıklı’da 30’dan fazla vaka var
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, koronavirüsle mücadelede vatandaşları uyardı. Kaymakam Tortop, Sandıklı’da 30’dan fazla pozitif vakanın olduğun..

11

Image

AK Parti İlçe Başkanı’na ‘Geçmiş olsun’ ziyareti
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve AK Parti Emirdağ ilçe teşkilatı, geçtiğimiz günlerde operasyon geçiren AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı İsmail..

12

Image

AK Parti Kadın kolları Başkanı Ertürk: “AKKADIN hareketi Feminist hareket değildir”

AK Parti Afyonkarahisar kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, yaptığı basın açıklaması ile Gazeteci Abdurrahman Dilipak’ın AK Partili kadınlar için..

13

Image

Vali Mustafa Tutulmaz’ın gülümseten Afyon anısı
Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, "Afyon'da başıma gelmişti" deyip çekmecede makaron aradı..

14

Image

Yeni Başkan’dan 112’lere ziyaret
Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı olarak göreve başlayan Uzm. Dr. Mehmet Pala, 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonlarını zi..

15

Image

Personele mobbing mi uygulanıyor?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Afyonkarahisar Belediyesi'nde emekli olması istenen ve emekli olmayan personelle..

16

Image

Çoban, Kadın Kültür Evi inşaatını inceledi
İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Sultandağı İlçesinde yapımına devam eden “Kadın Kültür Evi” inşaatını yerinde inceledi. ..

17

Image

CHP İl Başkanı Görgöz “TOKİ KENT MERKEZİNE GİRMEMELİ”
CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz, İmaret ve Mısri Cami etrafında yapılması planlanan kentsel dönüşüm ile ilgili dönüşümün TOKİ tarafından y..

İGM toplantıları başladı | Gazete3.com.tr
Image

İGM toplantıları başladı


İl Genel Meclisi’nin temmuz ayı ilk oturumunda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı
  SİYASET    07.07.2020 10:55:36

Afyonkarahisar İGM meclis toplantıları Başkan Burhanettin Çoban başkanlığında yapılıyor. İlk oturumda 49 meclis üyesi hazır bulundu. AK Parti sıralarında üye değişikliği oldu. Çay ilçesi Meclis Üyesi Kadir Çetin’i partisinin İlçe Başkanı seçilmesinden dolayı ve istifa etmesi üzerine yerine meclise giren Abdülkadir Cantürk, ilk kez toplantıda yer aldı. Cantürk, meclis üyelerine kendilerini tanıttı. Daha sonra toplantı normal gündemine göre devam etti. Gündem maddelerinin öncesinde Vali Gökmen Çiçek imzalı meclise gönderilen iki gündem dışı konu okunarak ilgili komisyonlara oy birliği ile havale edildi.

MADDELER İLGİLİ KOMİSYONLARA HAVALE EDİLDİ

Daha sonra gündemin birinci maddesinde yer alan İhsaniye İlçesi Karacaahmet Belediyesi’nin kapanmasından sonra, 2014 yılında İl Özel İdaresi’ne devredilen hidromek marka kazıcı yükleyicinin Karacaahmet Köy Muhtarlığı’na devir edilmesi konusu ilgili komisyona gönderildi. Ayrıca Dinar İlçesi sınırları içerisinde bulunan Dinar Saz Arazileri Sulama Tesisinin işletme, bakım, onarım sorumluluğunun devredilmesi konusu da görüşülmek üzere komisyonlara havale edildi.

13 ADET KADRO DEĞİŞİKLİĞİ YAPILACAK

İl Özel İdaresi Kanunu’nun 10/L ile İl Özel İdareleri norm kadro ilke ve standartlarına dair yönetmeliğin 11. maddeleri gereğince 13 adet kadro değişikliği de ilgili komisyonun olumlu raporu doğrultusunda kabul edildi. İlk oturumun son gündem maddesinde Kocatepe'ye giden yolda Şuhut'u ve Kurtuluş savaşını anlatan Şuhut Zafer Yolu Tanıtım Merkezli Müze Yapılması için ödenek aktarılmasına karar verildi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    07.07.2020 10:55:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.08.2020
13.08.2020
13.08.2020
OZEL HABERLER