Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyonkarahisar ile ilgili yatırımlarımız devam ediyor’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, TBMM İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Erkan Haberal ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret etti...

2

Image

‘Valilik olarak Belediyemizle yakın çalışıyoruz’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, yaptığı açıklamada, “Kendimi sıcak bir ortamın içerisinde buldum. Kadınlarla..

3

Image

Afyonkarahisar 4. Kitap Fuarı açıldı
Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı himayelerinde 27 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında bu yıl 4. kez düzenlenen Afyonkarahi..

4

Image

Pegasus’un Sabiha Gökçen-Zafer Havalimanı uçuşları başladı
Ülkenin önde gelen havayolu şirketlerinden olan Pegasus, Sabiha Gökçen- Zafer Havalimanı arasında uçuşlara başladı. Pegasus, Brüksel, Köln ve Düsseldo..

5

Image

‘Rahmetle anıyoruz’
27 Mayıs Darbesi’nin 62.yıldönümü dolayısıyla bir açıklama yapan AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Yıldırım, “Demokratik ve müreffeh bir Tü..

6

Image

Belediyeden Gençlik Konseri
Afyonkarahisar Belediyesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek öncülüğünde, Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında konser programlarına devam ediyor. Bu kapsa..

7

Image

İyilik Yürüyüşü
İYİ Parti İl Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Atatürk Anıtı’na Çelenk koydu. Daha sonra ise Anıtpark’a kadar sür..

8

Image

CHP’lilerden 19 Mayıs kutlaması
CHP İl Başkanlığı tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi

..

9

Image

Yıllık 5 milyon litre tıbbi etil alkol üretimi yapılacak
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan U..

10

Image

Markalaşma eğitimi düzenlendi
ATSO KOBİ Akademisi tarafından, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde, ATSO Me..

11

Image

‘Karaca başarısıyla bizleri gururlandırdı’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, 12-15 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Büyükçekmece’de 7. Uluslararası Turkish Open World Cup yarışmasında düzenl..

12

Image

İhsaniyeli kadınlar Kılıçdaroğlu ile buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, İhsaniyeli kadınlarla birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret e..

13

Image

Kısa Film Festivali için geri sayım
Türkiye’nin ve Anadolu’nun sanata olan ihtiyacına yönelik yeni çalışmalar hedefleyerek Büyük Taarruz Uluslararası Kısa Film Festivali bu yıl kapıların..

14

Image

TED Koleji’nden 23 Nisan sergisi
TED Okulları öğrencileri arasında düzenlenen “102 yıl sonra 23 Nisan” konulu resim yarışmasına TED okullarından gönderilen eserlerden ve TED Afyon Kol..

15

Image

‘Afyon’un yıldızı parlayacak’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Afyonkarahisar, Büyükşehir olmaya yakın illerden biri. B..

16

Image

‘Yürekten tebrik ediyorum’
TBMM’de yapılan futbol turnuvasında başarı sağlayan Afyon takımını ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Sporun baş..

17

Image

‘Doğalgazı olmayan ilçe ve belde kalmayacak’
Afyonkarahisar’da mahalle iftarına katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Afyonkarahisar’da 3 yıl içerisinde doğalgazı olmayan ilçe ve..

Güzbey yeniden başkan seçildi | Gazete3.com.tr
Image

Güzbey yeniden başkan seçildi


Afyon Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği Başkanı Hayrettin Güzbey, Afyon Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği’nin yapılan Genel Kurulu’nda yeniden başkan seçilerek güven tazeledi


  SİYASET    18.01.2022 10:16:34

Afyon Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği Genel Kurulu hafta sonu gerçekleştirildi. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonunda gerçekleştirilen Genel Kurulda Mevcut Başkan Hayrettin Güzbey, tek listeyle güven tazeledi. Genel Kurulda Divan Başkanlığını Nadir Güzbey, Divan Üyeliklerini ise Abdullah Kestioğlu ile Ahmet Yıldız yaptı. Yapılan Genel Kurulun ardından konuşan Başkan Güzbey, 2019 yılında gerçekleştirilen 16. Olağan Genel Kurulunda üyelerin teveccühü ile göreve geldiklerini söyleyerek, “Geriye dönüp üç yıla baktığımızda maalesef hiç de hatırlamak istemediğimiz çok zor günler geçirdik ve sıkıntıları halen devam ediyor” dedi.
“VİRÜS MESLEĞİMİZİ ÇOK ETKİLEDİ”
Covid-19 salgının ekonomik ve sosyal yönlerinin Sarraflar ve Kuyumcuları çok etkilediğini belirten Güzbey, birçok meslektaşlarının rahatsızlandığı ve yakınlarını kaybettiğini dile getirerek, “Vefat edenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bu üç yıl boyunca hatta yeni yıla ekonomiden iç politikaya, uluslararası ilişkilerden dünya ekonomisine, olağan üstü gündemle girdik. Dünyanın ekonomik ve siyasi yapısında çok önemli değişimler yaşanmakta, dünyanın ekonomik ve siyasi yapısı değişiyor. Dünyanın ağırlık merkezi batıdan doğuya doğru kayıyor” diye konuştu.
“SİZLERİ BİLGİLENDİRİYORUZ”
“Dünyanın ekonomik ve siyasi güç dengelerinin yeniden oluştuğu, bu dönemde, değişimin hızına ayak uydurabilmek için bizlerinde hızlı ve etkin karar alması gerekiyor” diyen Güzbey sözlerine şöyle devam etti: “Değişime uyum sağlamak ve değişimin geniş kitleleri etkileyen sonuçlarıyla başa çıkmak için hazırlıklı olmalıyız, aksi durumda ekonomik çökme kaçınılmaz olur. Sektörümüzü, meslektaşlarımızı etkileyecek tüm gelişmeleri ve düzenlemeleri yakından takip ediyor ve geliştirilmesinden düzenlenmesine kadar en üst kademede müdahil oluyor ve sizleri derhal bilgilendiriyoruz” ifadelerini kullandı.
“BİRLİKTELİĞİMİZİ KORUMAMIZ MESLEKİ AÇIDAN SON DERECE ÖNEMLİ”
Meslektaşlarına seslenen Afyon Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği Başkanı Hayrettin Güzbey, “Dünya ve ülke ekonomisindeki yaşanan bu dalgalı dönemde birçok maliyet kalemimiz üçe katlanmışken karlılığımızda maalesef düşmekte, özellikle bu dönemde birlikteliğimizi korumamız mesleki açıdan son derece önemli. Yönetim kurulu arkadaşlarımla her zaman yapıcı, iyimser, hoşgörülü, araştırıcı ve çözüm üreten ekip olmaya çalıştık, mesleki değerlerimizden ödün vermeden çözüm üretmeyi şiar edindik. Bugün de sizlerin karşısına yeni projeler araştıran, fikir üreten ekip olarak yine buradayız. Mesleğimizin onurunu her şeyin üstünde tutan bizler, sizler ile aynı mesleği icra etmekten onur duyuyoruz. Birlik ve beraberliğimiz inşallah daim olsun” dedi.

AFYON SARRAFLAR VE KUYUMCULAR
YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU
Hayrettin GÜZBEY
Ahmet KESTİOĞLU
Abdullah GÜN
Hüseyin ÇETİNBAŞ
Mustafa KUMTEPE
Halid HANCIOĞLU
Kasım ÇEVİK
Hasan TÜRE
Yusuf ARI
Muzaffer TOKMAN
DENETİM KURULU
Şükrü KÜÇÜKDERE
İsmail ÇELİK
Ekrem Sami BAYAR
Fatih KUŞ
Can MESCİ
Necdet KARAAĞAÇ.>>>Gazete3  SİYASET    18.01.2022 10:16:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER