Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘2023’e gümbür gümbür geliyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Koordinatörlük görevini yürüttüğü Manisa'da ve Afyonkarahisar'da bir dizi temaslarda bulundu..

2

Image

..

3

Image

Sıcak hava balonu büyük ilgi gördü
Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesinde başlayan sıcak hava balonu seferleriyle binden fazla yerli ve yabancı turist, tarihi Frig Vadisi ve Emre Gölü üze..

4

Image

..

5

Image

Başkan Zeybek’ten eğitime destek
Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğin teminatı olan öğrencilere eğitim desteğini bu yılda verecek. Belediye sınırları ve mücavir alan içerisinde ikamet..

6

Image

‘TCDD her geçen gün güçleniyor’
TCDD’nin kuruluşunun 165. yılı nedeniyle TCDD 7. Bölge Müdürü Adem Sivri ve beraberindekileri kabul eden Vali Gökmen Çiçek, “Şehirlerarası demiryolu i..

7

Image

‘Devrim niteliğinde çalışmalara imza attık’
TBMM Küresel İklim Değişikliğinin Etkilerinin En Aza İndirilmesi, Kuraklıkla Mücadele ve Su Kaynaklarının Verimli Kullanılması İçin Alınması Gereken T..

8

Image

‘Türkiye artık eski Türkiye değil’
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Afyonkarahisar İl Koordinatörü Necip Filiz ve AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ilçel..

9

Image

‘Gücümüz halkın istek ve taleplerini dinlemekten gelir’
Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat, vatandaşların taleplerinin çok yoğun olduğunu ancak Bolvadin’in gelişip, kalkınması için yoğun tempo ile çalışacakları..

10

Image

Vali Çiçek hedef yükseltti
Afyonkarahisar’da kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdikleri üretimler ile adeta destan yazan ve yaklaşık 1 yılda üretilen ürünler ile 4 milyon TL’l..

11

Image

‘Mobilya imalatçıları zor günler yaşıyor’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, irili ufaklı birçok mobilya imalatçısının zor günler yaşadığını belirterek, “Ham..

12

Image

Yollar yenileniyor
Çay ilçesinde Cedit ve Ali İhsan Paşa Mahallesinde yol yenileme ve çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor...

13

Image

Uyuşturucu madde ele geçirildi
Jandarma ekipleri, Sandıklı ilçesine bağlı Örenkaya köyünde bir şahsın ikametinde yaptıkları aramada uyuşturucu madde ele geçirdi ..

14

Image

Afyon’un üreten kadınları 4 milyon lira ciroya ulaştı
Vali Gökmen Çiçek’in kentin tüm dinamiklerini devreye sokarak başlattığı Kadın Kültür Evleri Projesi kapsamında üretmeye başlayan kadınlar, satışlarda..

15

Image

‘Afyon’u gastronomi alanında hak ettiği yere getireceğiz’
UNESCO Türkiye Milli Komitesi üyeleri ve Moldova heyetini ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Afyonkarahisar’ın marka değerlerini ön plana çıka..

16

Image

Gazi Yayla’dan destek
Kardeş köy okulları projesi kapsamında gönüllüler, köylerde yaşayan çocukların hem ihtiyaçlarını karşılıyorlar hem de şehitlerin adını yaşatıyorlar. ..

17

Image

Sporcular gizemli şehir Afyon’u keşfetti
Afyonkarahisar, 18-19 Eylül tarihlerinde Frig Ultra Maratonu’nun da sekiz ülke ve 32 şehirden gelen yerli ve yabancı 800 sporcuya ev sahipliği yaptı...

Erkmen gözde belde oldu | Gazete3.com.tr
Image

Erkmen gözde belde oldu


AKܒde düzenlenen Yerel Yönetimlerde Bir Başarı Öyküsü konulu konferansa katılan Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş, Erkmen beldesinin Afyonkarahisar’ın gözde beldelerden birisi haline geldiğini söyledi.
  SİYASET    11.12.2019 09:39:38

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Afyon Meslek Yüksekokulu (MYO) Yönetim ve Organizasyon Bölümü tarafından “Yerel Yönetimlerde Bir Başarı Öyküsü” konulu konferans düzenlendi. Afyon MYO konferans salonunda gerçekleştirilen ve Erkmen Belediye Başkanı Memduh Kuş’un konuşmacı olarak yer aldığı etkinliğe Afyon MYO Müdürü Prof. Dr. İbrahim Mutlu ile birlikte öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
“11 MİLYON TL BELEDİYEMİZİN BÜTÇESİ VAR”
Erkmen Belediye Başkanlığı göreviyle ilgili bilgiler de veren Memduh Kuş, göreve başladığı dönemde Erkmen’in nüfusunun 2 bin 400 olduğunu, şu anda ise 5 bin 700 nüfusa sahip bir yer olduklarını kaydetti. Erkmen’in Afyonkarahisar için gözde yerler arasına girdiğini ve 3 yıl içerisinde 10 bin konut hedefi koyduklarını dile getiren Kuş, “Biz göreve başladığımız zaman 8 tane dersliğimiz vardı. Şu anda ise Erkmen’deki derslik sayısı 40’a çıkmış durumda. Bunun dışında Sosyal Bilimler Lisesi, Yatılı Bölge Okulu, Spor Lisesi, Güzel Sanatlar Lisesi ve Atatürk Lisesi gibi okullarımız da oldu. Göreve başladığımızda 500 bin lira bütçemiz vardı. Şimdi bütçeyi 11 milyon liraya çıkarmış durumdayız. Tüm bunlar, bizim Afyonkarahisar Belediyesi’nden edindiğimiz deneyim ve tecrübeler sayesinde olmuştur” ifadelerini kullandı.>>>İsmail Sagun

  SİYASET    11.12.2019 09:39:38

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER