Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Taytak Kılıçdaroğlu’na sert yanıt: ‘Utanmadın mı?’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan, TTB'yi ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na sert bir tepki göstererek, ..

2

Image

Sultandağı’na Spor Kompleksi
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen Spor Kompleksi’nin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacağı..

3

Image

Köksal’dan soru yağmuru
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çay Barajı'nın neden tamamlanamadığını..

4

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

5

Image

Danışma Kurulu toplandı
Dinar Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer başkanlığında, Yabancı Dil Laboratuvarı’nda yapıldı...

6

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

7

Image

Ekipler 7/24 görev başında
Şuhut Belediyesi koronavirüs nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ediyor..

8

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

9

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

10

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

11

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

12

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

13

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

14

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

15

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

16

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

17

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

Ercan Kubaş Sanat Tiyatrosu kapılarını açıyor | Gazete3.com.tr
Image

Ercan Kubaş Sanat Tiyatrosu kapılarını açıyorTiyatroların kapılarını yeniden açmasıyla beraber birbirinden farkı oyunlar Afyonkarahisar’lılarla buluşuyor. Ercan Kubaş Sanat Tiyatrosu da 9 Ağustos Pazar günü Hattat Ahmet Karahisari Kültür ve Sanat Merkezi’nde ‘Mütiş Doktor’’ ile ‘Pamuk Prenses ve 7 Cüceler’’ adlı oyunu sergileyecekler.
Pandemi sebebiyle evde kalan çocuk ve aileler “Mütiş doktor’’ ile ‘Pamuk Prenses ve 7 Cüceler’’ oyunuyla eğlenecek. Tiyatroların kapılarını yeniden açmasıyla beraber birbirinden farkı oyunlar Afyonkarahisar’lılarla buluşuyor. Ercan Kubaş sanat tiyatrosu da 9 Ağustos Pazar günü Hattat Ahmet Karahisari Kültür ve Sanat Merkezi’nde ‘Mütiş Doktor’’ ile ‘Pamuk Prenses ve 7 Cüceler’’ adlı oyunla izleyiciyle buluşacak.
  SİYASET    11.08.2020 13:59:58


İlk oyun 9 Ağustos’ta
Yönetmen Kubaş 9 Ağustos Pazar günü Hattat Ahmet Karahisari Kültür ve Sanat Merkezi’nde sergileyecekleri ‘‘Mütiş Doktor’’ ve ‘Pamuk Prenses 7 Cüceler’’ adlı tiyatro gösterimi hakkında bilgiler verdi. Kubaş, “Cüceler sanat atölyesi ile ortak başlattığımız bir çalışmamız var, ilk oyunumuz 9 Ağustos’ta Afyonkarahisar’da Hattat Ahmet Karahisari Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Pamuk prenses ve yedi cüceler adlı oyunumuz olacak” dedi.
Çocuklarımız evlerinde sıkıldı
Pandemi dolayısıyla çocukların evlerinde sıkıldığını belirten Kubaş, “Çocuklara değişiklik olsun, biraz neşelendirelim istedik. 11’den sonra başlayacak olan seanslarımız akşam seansı ile devam edecek. Akşam seansında ise müthiş doktor aldı yine cücelerden oluşan bir oyunumuz sahnelenecek. Aynı günde hem yetişkinlere hem çocuklara yönelik iki oyun sahneleyeceğiz” diye konuştu.
TEDBİRLERE UYALIM
Oyuncular ise yaptıkları açıklamalara vatandaşların koronavirüs tedbirlerine uymalarını istedi. Tiyatronun insanı insanca anlatma sanatı olduğunu belirten oyuncular, çocukların sağlıklarının kendilerine emanet olduğunu, herkesi 9 ağustosta tiyatroya beklediklerini söyledi. >>Gazete3

  SİYASET    11.08.2020 13:59:58

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER