ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi, iş insanı Adnan Demirel, Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret etti

Gözden kaçırmayın

Erkmen gözde belde oldu Erkmen gözde belde oldu

ATSO Meclis Üyesi, iş insanı Adnan Demirel, iş insanları Besim Telek, Erman Kaya, İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak ve yönetim kurulu üyeleri Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret etti.

Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi başkanlığında Subay Eğitim Merkezi kültür gezileri kapsamında Afyonkarahisar’da bulunan SUEM öğrencilerini kabul etti. Öğrencilerle bir süre görüşen Vali Yiğitbaşı, Afyonkarahisar izlenimlerini dinledi. Vali Yiğitbaşı, Alevi Kültür Derneği Başkanı Mustafa Güllü ve dernek üyelerini, Afyon Kocatepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerini, Susuz Belediye Başkanı Mehmet Selek'i, Sülümenli Belediye Başkanı İbrahim Eroğul'u makamında kabul etti.

VALİ YİĞİTBAŞI KONUKLARINI AĞIRLADI
Büyükler Muay Thai şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Kübra Kocakuş ve İbrahim Hıdır Görgülü ile milli sporcumuz dünya şampiyonu Meryem Betül Çavdar, Vali
Yiğitbaşı’nı makamında ziyaret etti. Vali Yiğitbaşı, bizlere büyük gurur yaşatan şampiyonları tebrik etti. Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Beytullah Karataş ve parti yönetimi, Vali Yiğitbaşı'nı makamında ziyaret ederek, görevinin hayırlı olmasını diledi. Vali Yiğitbaşı nazik ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür etti. Vali Yiğitbaşı, Afyonkarahisar Aile ve Sosyal Hizmetler birim müdürleriyle toplantıda bir araya geldi. Vali Yiğitbaşı, müdürlüğün çalışmaları, yürütülen iş ve işlemler hakkında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü ve birim müdürlerinden brifing aldı. Vali Yiğitbaşı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ve kurum müdürlerinden spor yatırımları, yürütülen çalışmalar ve önümüzdeki süreçte planlanan işler konusunda bilgiler aldı.

“HER DAİM SİZLERİN YANINDAYIM”
Vali Yiğitbaşı, Şehit Gökhan Şengül'ün eşi Merve Şengül ile anne ve babasını makamında kabul etti. Şehidin emaneti kıymetli ailesiyle görüşen Vali Yiğitbaşı, "Her daim sizlerin yanındayım" dedi. Salar Belediye Başkanı Cengiz Taşpınar, Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş, Sülün Belediye Başkanı Şükrü Bacak, Vali Yiğitbaşı’nı ziyaret etti. Vali Yiğitbaşı, Türkiye Beyazay Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Fatma Kilci Kavas ve beraberinde dernek üyelerini hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında kabul etti.>>>Gazete3