Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

2

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

3

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

4

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

5

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

6

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

7

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

10

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

11

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

12

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

13

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

14

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

15

Image

‘Seçimlerden zaferle çıkacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçi..

16

Image

‘CHP’liler hangi yüzle bağımsızlıktan bahsediyor?
AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim haftalık olağan basın toplantısında CHP’yi eleştirerek, “1931'de Merkez Bankası'nın yüzde 85 hisses..

17

Image

‘Bir olalım birlikte olalım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda açılış konuşması yapan Bü..

CHP seçim startını verdi | Gazete3.com.tr
Image

CHP seçim startını verdi


CHP Afyonkarahisar Denetmen Milletvekili olan Samsun Milletvekili Kemal Zeybek’in katılımıyla yapılan toplantı ile CHP örgütü seçim startını verdi.
  SİYASET    18.04.2018 10:11:57

CHP Afyonkarahisar Denetmen Milletvekili olan Samsun Milletvekili Kemal Zeybek’in katılımıyla yapılan toplantı ile CHP örgütü seçim startını verdi. İlçe başkanlarının ve örgütlerden sorumlu başkan yardımcılarının katıldığı toplantıda ilçeler tek tek masaya yatırıldı. Geçmiş dönem seçim sonuçları ile birlikte değerlendirmeler yapıldı. Toplantıda konuşan CHP il başkanı Dr. Kemal Demirkırkan iddialı bir şekilde yerel seçim hazırlıklarına başladıklarını ifade etti.

“ADAYLARIMIZIN ARKASINDA DURACAĞIZ”

Demirkırkan, “2019 yılı hem bizim hem de ülkemiz için çok önemli bir yıl olacak. Yerel seçimlerdeki performansımız sonraki genel seçimi ve cumhurbaşkanlığı seçimini etkileyecektir. Yerel seçimler öncesi birlik ve beraberlik içinde adaylarımızı belirlemek kadar, adayımızın arkasında durmak da çok önemli. Belediye başkanlıklarını seçimlerinde hedefimiz en az 8 ilçede belediyeyi kazanarak, sosyal demokrat belediyeciliğin en güzel örnekleri ile vatandaşlarımızı tanıştırmak olacaktır. Devlet desteği alamamalarına rağmen Dazkırı’da, Evciler’de ve Sultandağı’nda mucizeler yaratan arkadaşlarımız sayesinde tüm vatandaşlarımız CHP’li belediyelerin neler yapabileceğini gördü. Hiç tereddüdüm yok ki önümüzdeki seçimlerde halkımız bizi tercih edecek” dedi.

“DOĞRU ADAYLARIN BULUNMASI İÇİN UZLAŞMA SAĞLANMASI ÖNEMLİ”

Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ülke gündemi hakkında görüşlerini paylaştıktan sonra yerel seçimlerde, adayların çok önemli olduğunu, doğru adayı bulmak için geniş kesimlerin uzlaşısının gerektiğini ifade etti. Zeybek “İster zamanında veya erken yapılacak seçim sürecine girdik. Seçim süreci Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve demokrasi için çok önemlidir. Hep birlikte çalışarak demokrasiyi yeniden inşa etmemiz gerekiyor, burada partili olmaktan öte demokrasiye inanmış bütün bileşenlerin harekete geçirilmesi çok önemlidir. Bizler Atatürk Cumhuriyetini ve demokrasiyi savunacak, vatandaşımıza mazeret üretmeksizin hizmet eden adayları bulup, aday göstereceğiz. CHP’nin her kademesindeki yöneticilerine, üyelerine ve oydaşlarına görevler düşmektedir. Gün birlik olma, akılcı hareket zamanıdır, kendi içinizde olan sorunlar olursa bunları bu toplantılarda çözmemiz gerekir. Yarın çok geç olabilir! Demokrasimiz, Cumhuriyetimiz ve Ülkemiz için el ele, omuz omuza çalışmak zorunda olduğumuzu kimse unutmasın. Afyonkarahisar’da şu anda gördüğüm birlikteliği, yardımlaşmayı ve karşılıklı saygıyı sürdürebilirsek başarı kaçınılmaz. Biz başarıyı istiyoruz. İstiyorsak kazanırız. “ Konuşmaların ardından ilimizdeki tüm ilçeler tek masaya yatırılarak aday belirleme yöntemlerinin yanı sıra seçim stratejileri de gündeme alındı.>>>Gazete3

  SİYASET    18.04.2018 10:11:57

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER