Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

2

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

3

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

4

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

5

Image

“İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ”
Kanal 3 Ana Haber Bülteni’nde yerel seçimler konusunda önemli açıklamalarda bulunan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Fatih kardeşimiz g..

6

Image

Atık bilgilendirmesi
Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi kapsamında Çevre Hizmetleri Birliği, ÇEVKO vakfı ile Çağdaş ve Gültekin Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma Tesis..

7

Image

Köksal’dan bakanlara soru önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, ABD’li bir firma tarafından üretilen kans..

8

Image

‘Kentimiz emin insanların yaşadığı yerdir’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın tarih boyunca güvenilir insanların yaşadığı yer olarak bilindiğini ifad..

9

Image

‘Sevgi ve hoşgörü ile yürüyeceğiz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye örnek olmuş bir basın birlikteliğini ziyaret ederek seçi..

10

Image

‘Zafere ulaşacağız’
Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, 31 Mart gecesi ..

11

Image

Başkan Çoban Koçak’ı ağırladı

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Vekilliği görevini sürdüren, kısa süre önce ise Okan Üniversitesi rektörlük görevine atanan..

12

Image

Başkan Çoban’dan Arslan’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulun ardından Eğitim-Bir- Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanlığına seçilen..

13

Image

‘Afyon spor branşlarında şaha kalktı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, hakem camiasını ağırladı. İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş, uzun yıllar sporun içinde olmasına karşın son 10..

14

Image

‘Memur kadrolarına geçirilmeliler’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

15

Image

MHP ‘Çetinkaya’ dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı belirlendi...

16

Image

‘Herhangi bir ittifak söz konusu değil’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Çay ilçe teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. ..

17

Image

Afyon’a hizmet etmek benim için şereftir’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da vatandaşlara seslendi. Koçak, Afyonkarahisar’a hizmet etmenin kend..

CHP seçim startını verdi | Gazete3.com.tr
Image

CHP seçim startını verdi


CHP Afyonkarahisar Denetmen Milletvekili olan Samsun Milletvekili Kemal Zeybek’in katılımıyla yapılan toplantı ile CHP örgütü seçim startını verdi.
  SİYASET    18.04.2018 10:11:57

CHP Afyonkarahisar Denetmen Milletvekili olan Samsun Milletvekili Kemal Zeybek’in katılımıyla yapılan toplantı ile CHP örgütü seçim startını verdi. İlçe başkanlarının ve örgütlerden sorumlu başkan yardımcılarının katıldığı toplantıda ilçeler tek tek masaya yatırıldı. Geçmiş dönem seçim sonuçları ile birlikte değerlendirmeler yapıldı. Toplantıda konuşan CHP il başkanı Dr. Kemal Demirkırkan iddialı bir şekilde yerel seçim hazırlıklarına başladıklarını ifade etti.

“ADAYLARIMIZIN ARKASINDA DURACAĞIZ”

Demirkırkan, “2019 yılı hem bizim hem de ülkemiz için çok önemli bir yıl olacak. Yerel seçimlerdeki performansımız sonraki genel seçimi ve cumhurbaşkanlığı seçimini etkileyecektir. Yerel seçimler öncesi birlik ve beraberlik içinde adaylarımızı belirlemek kadar, adayımızın arkasında durmak da çok önemli. Belediye başkanlıklarını seçimlerinde hedefimiz en az 8 ilçede belediyeyi kazanarak, sosyal demokrat belediyeciliğin en güzel örnekleri ile vatandaşlarımızı tanıştırmak olacaktır. Devlet desteği alamamalarına rağmen Dazkırı’da, Evciler’de ve Sultandağı’nda mucizeler yaratan arkadaşlarımız sayesinde tüm vatandaşlarımız CHP’li belediyelerin neler yapabileceğini gördü. Hiç tereddüdüm yok ki önümüzdeki seçimlerde halkımız bizi tercih edecek” dedi.

“DOĞRU ADAYLARIN BULUNMASI İÇİN UZLAŞMA SAĞLANMASI ÖNEMLİ”

Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ülke gündemi hakkında görüşlerini paylaştıktan sonra yerel seçimlerde, adayların çok önemli olduğunu, doğru adayı bulmak için geniş kesimlerin uzlaşısının gerektiğini ifade etti. Zeybek “İster zamanında veya erken yapılacak seçim sürecine girdik. Seçim süreci Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve demokrasi için çok önemlidir. Hep birlikte çalışarak demokrasiyi yeniden inşa etmemiz gerekiyor, burada partili olmaktan öte demokrasiye inanmış bütün bileşenlerin harekete geçirilmesi çok önemlidir. Bizler Atatürk Cumhuriyetini ve demokrasiyi savunacak, vatandaşımıza mazeret üretmeksizin hizmet eden adayları bulup, aday göstereceğiz. CHP’nin her kademesindeki yöneticilerine, üyelerine ve oydaşlarına görevler düşmektedir. Gün birlik olma, akılcı hareket zamanıdır, kendi içinizde olan sorunlar olursa bunları bu toplantılarda çözmemiz gerekir. Yarın çok geç olabilir! Demokrasimiz, Cumhuriyetimiz ve Ülkemiz için el ele, omuz omuza çalışmak zorunda olduğumuzu kimse unutmasın. Afyonkarahisar’da şu anda gördüğüm birlikteliği, yardımlaşmayı ve karşılıklı saygıyı sürdürebilirsek başarı kaçınılmaz. Biz başarıyı istiyoruz. İstiyorsak kazanırız. “ Konuşmaların ardından ilimizdeki tüm ilçeler tek masaya yatırılarak aday belirleme yöntemlerinin yanı sıra seçim stratejileri de gündeme alındı.>>>Gazete3

  SİYASET    18.04.2018 10:11:57

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.12.2018
13.12.2018
13.12.2018
OZEL HABERLER