Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

CHP seçim startını verdi | Gazete3.com.tr
Image

CHP seçim startını verdi


CHP Afyonkarahisar Denetmen Milletvekili olan Samsun Milletvekili Kemal Zeybek’in katılımıyla yapılan toplantı ile CHP örgütü seçim startını verdi.
  SİYASET    18.04.2018 10:11:57

CHP Afyonkarahisar Denetmen Milletvekili olan Samsun Milletvekili Kemal Zeybek’in katılımıyla yapılan toplantı ile CHP örgütü seçim startını verdi. İlçe başkanlarının ve örgütlerden sorumlu başkan yardımcılarının katıldığı toplantıda ilçeler tek tek masaya yatırıldı. Geçmiş dönem seçim sonuçları ile birlikte değerlendirmeler yapıldı. Toplantıda konuşan CHP il başkanı Dr. Kemal Demirkırkan iddialı bir şekilde yerel seçim hazırlıklarına başladıklarını ifade etti.

“ADAYLARIMIZIN ARKASINDA DURACAĞIZ”

Demirkırkan, “2019 yılı hem bizim hem de ülkemiz için çok önemli bir yıl olacak. Yerel seçimlerdeki performansımız sonraki genel seçimi ve cumhurbaşkanlığı seçimini etkileyecektir. Yerel seçimler öncesi birlik ve beraberlik içinde adaylarımızı belirlemek kadar, adayımızın arkasında durmak da çok önemli. Belediye başkanlıklarını seçimlerinde hedefimiz en az 8 ilçede belediyeyi kazanarak, sosyal demokrat belediyeciliğin en güzel örnekleri ile vatandaşlarımızı tanıştırmak olacaktır. Devlet desteği alamamalarına rağmen Dazkırı’da, Evciler’de ve Sultandağı’nda mucizeler yaratan arkadaşlarımız sayesinde tüm vatandaşlarımız CHP’li belediyelerin neler yapabileceğini gördü. Hiç tereddüdüm yok ki önümüzdeki seçimlerde halkımız bizi tercih edecek” dedi.

“DOĞRU ADAYLARIN BULUNMASI İÇİN UZLAŞMA SAĞLANMASI ÖNEMLİ”

Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ülke gündemi hakkında görüşlerini paylaştıktan sonra yerel seçimlerde, adayların çok önemli olduğunu, doğru adayı bulmak için geniş kesimlerin uzlaşısının gerektiğini ifade etti. Zeybek “İster zamanında veya erken yapılacak seçim sürecine girdik. Seçim süreci Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve demokrasi için çok önemlidir. Hep birlikte çalışarak demokrasiyi yeniden inşa etmemiz gerekiyor, burada partili olmaktan öte demokrasiye inanmış bütün bileşenlerin harekete geçirilmesi çok önemlidir. Bizler Atatürk Cumhuriyetini ve demokrasiyi savunacak, vatandaşımıza mazeret üretmeksizin hizmet eden adayları bulup, aday göstereceğiz. CHP’nin her kademesindeki yöneticilerine, üyelerine ve oydaşlarına görevler düşmektedir. Gün birlik olma, akılcı hareket zamanıdır, kendi içinizde olan sorunlar olursa bunları bu toplantılarda çözmemiz gerekir. Yarın çok geç olabilir! Demokrasimiz, Cumhuriyetimiz ve Ülkemiz için el ele, omuz omuza çalışmak zorunda olduğumuzu kimse unutmasın. Afyonkarahisar’da şu anda gördüğüm birlikteliği, yardımlaşmayı ve karşılıklı saygıyı sürdürebilirsek başarı kaçınılmaz. Biz başarıyı istiyoruz. İstiyorsak kazanırız. “ Konuşmaların ardından ilimizdeki tüm ilçeler tek masaya yatırılarak aday belirleme yöntemlerinin yanı sıra seçim stratejileri de gündeme alındı.>>>Gazete3

  SİYASET    18.04.2018 10:11:57

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER