Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Her zaman yanlarında olacağız’

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi Piyade Uzman Çavuş İsmail Kumartaşlı, Dinar Belediye ..

2

Image

‘Eğitimdeki kaliteyi arttırmak istiyoruz’

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Türkiye’nin eğitim sistemindeki kalitenin artması için gay..

3

Image

‘Yatırımcılara kolaylık sağlayacağız’

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ağırlayan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi..

4

Image

Rektör Karakaş konuklarını ağırladı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Zenkin v..

5

Image

Akdağ’a mini market

İşletmesi Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan Akdağ Tabiat Parkında, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Belediye Başkanı Must..

6

Image

Satranç turnuvası düzenlenecek
İscehisar'da DEMMER sponsorluğunda Demireller Dünya Köfte Et Tesislerinde 23 Haziran Pazar günü saat 18.00’de İscehisar Kaymakamlığı 6.Geleneksel Elo ..

7

Image

Bakan Selçuk’tan belediyeye ziyaret

Bir dizi toplantı ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti...

8

Image

Afyonkarahisar Almanya’da tanıtılacak

Dünya genelinde 80 ülkede canlı, toplam 180 ülkede yayınlanan Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP of TURKEY) Türkiye etabı ve Afyonkarahisar tan..

9

Image

Köylere ziyaretler devam ediyor

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve Meclis Üyeleri Anıtkaya Köyünde incelemelerde bulundu...

10

Image

‘Sıkıntıları iyi analiz etmeliyiz’

Afyonkarahisar’da düzenlenen İl Milli Eğitim Müdürleri Koordinasyon Toplantısında konuşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, tatil dönemini değerle..

11

Image

Yol yapımları devam ediyor

Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince doğal gaz çalışmalarının tahrip ettiği yollarda başlatılan tamir ve düzenleme çalışmaları aralı..

12

Image

Yüzde 30 indirim

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü tarafından alınan kararla Afyonkarahisar’ın yöresel değerleri arasında yer alan kiraz ve vişne gönderilerine yüzd..

13

Image

Başkan Çöl’e önemli görev

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Bursa’da düzenlenen Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı’nda Birlik Encümen üyesi seçildi.
..

14

Image

‘İyi işler yapacağız’

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, yeni yapılan yerel seçimlerin ardından görevlerine başlayan Afyonkarahisar Merkeze bağlı köy muhtarla..

15

Image

AB Projesi’nin açılışı yapılacak
ATSO'nun yaptığı ve AB’den hibe almaya hak kazanan “KOBİ Hastanesi ve Avrupa ağı” AB Projesi’nin basın toplantısı ve açılış konferansı bugün saat 09.0..

16

Image

‘Suriyelileri geri göndereceğiz’
İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. İl Başkanı Mehmet İnkaya, toplantıda gündeme ilişkin olarak açıklamala..

17

Image

‘Ticarette geriye gitmeyelim’

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye-Birleşik Krallık arasındaki ticari ilişkinin yönünün ciddi bir belirsizlik içinde olduğuna dikkati çek..

CHP seçim startını verdi | Gazete3.com.tr
Image

CHP seçim startını verdi


CHP Afyonkarahisar Denetmen Milletvekili olan Samsun Milletvekili Kemal Zeybek’in katılımıyla yapılan toplantı ile CHP örgütü seçim startını verdi.
  SİYASET    18.04.2018 10:11:57

CHP Afyonkarahisar Denetmen Milletvekili olan Samsun Milletvekili Kemal Zeybek’in katılımıyla yapılan toplantı ile CHP örgütü seçim startını verdi. İlçe başkanlarının ve örgütlerden sorumlu başkan yardımcılarının katıldığı toplantıda ilçeler tek tek masaya yatırıldı. Geçmiş dönem seçim sonuçları ile birlikte değerlendirmeler yapıldı. Toplantıda konuşan CHP il başkanı Dr. Kemal Demirkırkan iddialı bir şekilde yerel seçim hazırlıklarına başladıklarını ifade etti.

“ADAYLARIMIZIN ARKASINDA DURACAĞIZ”

Demirkırkan, “2019 yılı hem bizim hem de ülkemiz için çok önemli bir yıl olacak. Yerel seçimlerdeki performansımız sonraki genel seçimi ve cumhurbaşkanlığı seçimini etkileyecektir. Yerel seçimler öncesi birlik ve beraberlik içinde adaylarımızı belirlemek kadar, adayımızın arkasında durmak da çok önemli. Belediye başkanlıklarını seçimlerinde hedefimiz en az 8 ilçede belediyeyi kazanarak, sosyal demokrat belediyeciliğin en güzel örnekleri ile vatandaşlarımızı tanıştırmak olacaktır. Devlet desteği alamamalarına rağmen Dazkırı’da, Evciler’de ve Sultandağı’nda mucizeler yaratan arkadaşlarımız sayesinde tüm vatandaşlarımız CHP’li belediyelerin neler yapabileceğini gördü. Hiç tereddüdüm yok ki önümüzdeki seçimlerde halkımız bizi tercih edecek” dedi.

“DOĞRU ADAYLARIN BULUNMASI İÇİN UZLAŞMA SAĞLANMASI ÖNEMLİ”

Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ülke gündemi hakkında görüşlerini paylaştıktan sonra yerel seçimlerde, adayların çok önemli olduğunu, doğru adayı bulmak için geniş kesimlerin uzlaşısının gerektiğini ifade etti. Zeybek “İster zamanında veya erken yapılacak seçim sürecine girdik. Seçim süreci Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve demokrasi için çok önemlidir. Hep birlikte çalışarak demokrasiyi yeniden inşa etmemiz gerekiyor, burada partili olmaktan öte demokrasiye inanmış bütün bileşenlerin harekete geçirilmesi çok önemlidir. Bizler Atatürk Cumhuriyetini ve demokrasiyi savunacak, vatandaşımıza mazeret üretmeksizin hizmet eden adayları bulup, aday göstereceğiz. CHP’nin her kademesindeki yöneticilerine, üyelerine ve oydaşlarına görevler düşmektedir. Gün birlik olma, akılcı hareket zamanıdır, kendi içinizde olan sorunlar olursa bunları bu toplantılarda çözmemiz gerekir. Yarın çok geç olabilir! Demokrasimiz, Cumhuriyetimiz ve Ülkemiz için el ele, omuz omuza çalışmak zorunda olduğumuzu kimse unutmasın. Afyonkarahisar’da şu anda gördüğüm birlikteliği, yardımlaşmayı ve karşılıklı saygıyı sürdürebilirsek başarı kaçınılmaz. Biz başarıyı istiyoruz. İstiyorsak kazanırız. “ Konuşmaların ardından ilimizdeki tüm ilçeler tek masaya yatırılarak aday belirleme yöntemlerinin yanı sıra seçim stratejileri de gündeme alındı.>>>Gazete3

  SİYASET    18.04.2018 10:11:57

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.06.2019
20.06.2019
20.06.2019
OZEL HABERLER