Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Milletvekilleri seçimi yerinde takip etti

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İstanbul Büyükşehir Beled..

2

Image

Oyuncak Müzesi’ne ziyaret

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, Cuma Mahallesi’nde eskiden Hacı Osman çamaşırlığı olarak bil..

3

Image

Maganda kurbanları toprağa verildi

Afyonkarahisar'da bir kişinin kız isteme sırasında rastgele ateş açtıktan sonra yere indirdiği silahının kazara ateş alması sonucu yaşamını yitir..

4

Image

4 yıllık bölüm kılavuza girdi

Dinar 4 Yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Endüstri Ürünleri Tasarımı Programı ile Sigortacılık ve Aktüerya Bilimleri programlar resmen terc..

5

Image

‘Bezelyemizi tanıtacağız’

Afyonkarahisar Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Veysel Gök, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman ile birlikte ilçede ekimi yaygın olan ..

6

Image

Şehit Evran’ın silah arkadaşlarından ziyaret

Şırnak’ın İdil ilçesinde, güvenlik güçleriyle PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Teğmen Şafak Evran’ın ailesi adına ..

7

Image

Satranç Turnuvası

İscehisar ilçesinde DEMMER sponsorluğunda Satranç turnuvası düzenlendi. Demireller Dünya Köfte Et Tesisleri’nde yapılan turnuvaya Afyonkarahisar ..

8

Image

‘Ne dediysek yaptık yine yaparız’

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Afyonkarahisar’dan vatandaşları uğurlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “AK Parti’nin..

9

Image

Akıllı ilaç için işbirliği yapılacak

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi kanser tedavisinde hedefe yönelik akıllı ilaçların geliştirilmesi için uluslararası iş birliğine haz..

10

Image

65 yaşında mezun oldu

Afyonkarahisar'da 65 yaşındaki emekli tarih öğretmeni Yaşar Engin, emekli olduktan 9 yıl sonra girdiği üniversite sınavında kazandığı Afyon Kocat..

11

Image

‘Ekonomik reformlar yapılmalı’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’nde, meclis üyeleri il..

12

Image

Yaralı saksağan koruma altında

Sandıklı ilçesinde yol üzerinde yaralı halde bulunan saksağan, belediye ekiplerince tedavi ettirilerek korumaya alındı...

13

Image

Mermercilerden Ankara çıkarması

Afyonkarahisar’da doğaltaş sektöründe faaliyet gösteren iş adamları sektörün sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla Ankara’da temaslarda bulundu. ..

14

Image

Rektör Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur’u makamında kabul etti...

15

Image

2.Ethem Tem Fotoğraf yarışması

Atatürk'ün Kocatepe'de çekilmiş dünyaca ünlü fotoğrafının da sahibi olan Ethem Tem, Afyonkarahisar Belediyesi ile Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)..

16

Image

Özkara ailesinin acı günü

Brüksel Bölgesel Parlamentosu Milletvekili Emin Özkara’nın babası Mustafa Özkara, böbrek yetmezliği hastalığına bağlı olarak tedavi gördüğü hasta..

17

Image

Hakim ve savcılara veda yemeği

Dinar ilçesi Kaymakamı Selami Kapankaya, HSK tarafından başka yerlere atanan Dinar’daki hakim ve savcılara veda yemeği düzenledi. ..

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Uyan: ‘CHP iktidarında sıkıntılar sona erecek’ | Gazete3.com.tr
Image

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Uyan: ‘CHP iktidarında sıkıntılar sona erecek’Megabirlik Medya’yı ziyaret eden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, CHP iktidarında Türkiye’de hukuka olan güvenin artacağını, ekonominin düzelerek vatandaşların refah seviyelerinin yükseleceğini kaydetti.
  SİYASET    25.05.2018 09:55:36


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. 2013-2018 yılları arasında Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yaptığını söyleyen Uyan, “Dinar doğumluyum. 2013 yılından 2018 yılına kadar Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yaptım. Cumhuriyet Halk Partisi benim yaşam tarzımı oluşturan bir parti. CHP ailemizde çok önemli bir parti” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’I EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM”

24 Haziran seçimleri konusunda açıklamalarda bulunan Ahmet Hakan Uyan, hak, hukuk, adalet ve ekonomik olarak kötü durumda olan Türkiye’nin iyi hale gelmesi için CHP iktidarına ihtiyacı olduğunu belirterek, “Ülkemizde hukuğa ve adalete güven kalmadı. Ekonomimiz kötüye gidiyor. Dolar aldı başını gidiyor. Bu noktada ülkemizin normalleşmesi için CHP’ye ihtiyacı var. CHP iktidarında hukuk, adalet ve ekonomi yeniden dizayn edilecek, insanların hukuğa olan güveni artacak, ekonomi güçlenecek. Daha güçlü bir ülke haline geleceğiz. Afyonkarahisar’daki sıkıntıları yakından takip ediyor ve biliyoruz. Milletvekili olduğumuz zaman bu sıkıntıların çözümü noktasında en büyük temsiliyeti biz CHP’liler yapacağız” diye konuştu. Uyan, CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce’nin seçilmesi için sonuna kadar destek olmaya devam edeceğini kaydetti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Uyan’a seçimlerde başarılar diledi.>>>Gazete3

  SİYASET    25.05.2018 09:55:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.06.2019
24.06.2019
24.06.2019
OZEL HABERLER