Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

2

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

3

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

4

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

5

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

6

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

7

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

8

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

9

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

10

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

11

Image

“İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ”
Kanal 3 Ana Haber Bülteni’nde yerel seçimler konusunda önemli açıklamalarda bulunan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Fatih kardeşimiz g..

12

Image

Atık bilgilendirmesi
Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi kapsamında Çevre Hizmetleri Birliği, ÇEVKO vakfı ile Çağdaş ve Gültekin Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma Tesis..

13

Image

Köksal’dan bakanlara soru önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, ABD’li bir firma tarafından üretilen kans..

14

Image

‘Kentimiz emin insanların yaşadığı yerdir’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın tarih boyunca güvenilir insanların yaşadığı yer olarak bilindiğini ifad..

15

Image

‘Sevgi ve hoşgörü ile yürüyeceğiz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye örnek olmuş bir basın birlikteliğini ziyaret ederek seçi..

16

Image

‘Zafere ulaşacağız’
Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, 31 Mart gecesi ..

17

Image

Başkan Çoban Koçak’ı ağırladı

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Vekilliği görevini sürdüren, kısa süre önce ise Okan Üniversitesi rektörlük görevine atanan..

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Uyan: ‘CHP iktidarında sıkıntılar sona erecek’ | Gazete3.com.tr
Image

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Uyan: ‘CHP iktidarında sıkıntılar sona erecek’Megabirlik Medya’yı ziyaret eden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, CHP iktidarında Türkiye’de hukuka olan güvenin artacağını, ekonominin düzelerek vatandaşların refah seviyelerinin yükseleceğini kaydetti.
  SİYASET    25.05.2018 09:55:36


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. 2013-2018 yılları arasında Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yaptığını söyleyen Uyan, “Dinar doğumluyum. 2013 yılından 2018 yılına kadar Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yaptım. Cumhuriyet Halk Partisi benim yaşam tarzımı oluşturan bir parti. CHP ailemizde çok önemli bir parti” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’I EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM”

24 Haziran seçimleri konusunda açıklamalarda bulunan Ahmet Hakan Uyan, hak, hukuk, adalet ve ekonomik olarak kötü durumda olan Türkiye’nin iyi hale gelmesi için CHP iktidarına ihtiyacı olduğunu belirterek, “Ülkemizde hukuğa ve adalete güven kalmadı. Ekonomimiz kötüye gidiyor. Dolar aldı başını gidiyor. Bu noktada ülkemizin normalleşmesi için CHP’ye ihtiyacı var. CHP iktidarında hukuk, adalet ve ekonomi yeniden dizayn edilecek, insanların hukuğa olan güveni artacak, ekonomi güçlenecek. Daha güçlü bir ülke haline geleceğiz. Afyonkarahisar’daki sıkıntıları yakından takip ediyor ve biliyoruz. Milletvekili olduğumuz zaman bu sıkıntıların çözümü noktasında en büyük temsiliyeti biz CHP’liler yapacağız” diye konuştu. Uyan, CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce’nin seçilmesi için sonuna kadar destek olmaya devam edeceğini kaydetti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Uyan’a seçimlerde başarılar diledi.>>>Gazete3

  SİYASET    25.05.2018 09:55:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.12.2018
14.12.2018
14.12.2018
OZEL HABERLER