Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Ülkemiz üzerindeki oyunları bozmalıyız’
Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şubesi'ne üye gençlerle Sporcu Oteli'nde düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen Belediye Başkanı Burhanettin Ç..

2

Image

‘Destek vermeye hazırım’
Rusya Federasyonu Ticaret Mümessili Aydar Gaşigullin ve Rusya-Türkiye Ticaret Evi Genel Müdürü Kadir Kurtuluş’u makamında kabul eden Belediye Başkanı ..

3

Image

Muhtarlardan Başkan Çoban’a tam destek
Üçüncü dönem aday adaylığını daha önce açıklayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Sporcu Oteli’nde düzenlenen yem..

4

Image

İl İl FET֒nün yaptıklarını anlatıyor
Yaklaşık 35 yıldır emniyet teşkilatının içerisinde yer alan 48 yaşındaki Polis Başmüffettişi Ahmet Sula, il il gezerek lise ve üniversite öğrencilerin..

5

Image

AEV ilgi odağı oldu
Afyon Eğitim Vakfı, yaptığı hizmetlerle toplumun her kesiminden vatandaşların olduğu gibi bürokrasinin önemli isimlerinin de dikkatini çekiyor...

6

Image

‘Eski Türkiye hortlatılmak isteniyor’
Danıştay’ın Öğrenci Andı’nı kaldıran yönetmelik hükmünü iptal etmesine tepki gösteren Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, “Eski..

7

Image

Başkan Çoban muhtarları ağırladı
Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarları makamında ağırlayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların halkla devlet arasında aracılık gibi önemli ..

8

Image

Er ailesinin acı günü
Evinde geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle, Dinar Devlet Hastanesine kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan AK Parti Dinar İlçe Başkanı ..

9

Image

‘Halkın seçtiği bizim için kıymetlidir’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bazı hatırlatmalarda bulunan Sezen mesajında “Halkın seç..

10

Image

‘Muhtarlar demokrasinin beşiğidir’
Muhtarlar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Vali Mustafa Tutulmaz, muhtarların, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ettiğini belirtti. ..

11

Image

‘İttifakı halkla yapacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda yerel seçimlere ilişkin yol haritası gözden geçirildi. Yerel seçim topl..

12

Image

‘Okullar eğitim kampüslerine dönüştürülmeli’
MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilimizdeki okulların eğitim kampüsl..

13

Image

‘Muhtarlar devletin temsilcileridir’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Muhtarlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, muhtarlık teşkilatının devletin her noktadak..

14

Image

‘Devletle milletin bütünleşme harcı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların devletle milletin bütünleşmesinin harcını oluşturduğunu belirtti. ..

15

Image

ETKİN PİŞMANLIĞI İSPATLAYANA TAHLİYE
FETÖ/PDY davalarında bir gelişme daha yaşandı. Yargıtay’ın bozduğu karar sonrasında Antalya’da dün İstinaf Mahkemesinde görülen davada iki sanık tahli..

16

Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’
Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler..

17

Image

AK Parti Başmakçı’ya yeni atama
AK Parti Başmakçı İlçe Başkanlığı görevine Kadir Elaziz getirildi. 15 kişilik asıl, 8 kişilik yedek yeni yönetim kurulu liste taslağını hazırlayarak A..

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Uyan: ‘CHP iktidarında sıkıntılar sona erecek’ | Gazete3.com.tr
Image

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Uyan: ‘CHP iktidarında sıkıntılar sona erecek’Megabirlik Medya’yı ziyaret eden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, CHP iktidarında Türkiye’de hukuka olan güvenin artacağını, ekonominin düzelerek vatandaşların refah seviyelerinin yükseleceğini kaydetti.
  SİYASET    25.05.2018 09:55:36


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. 2013-2018 yılları arasında Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yaptığını söyleyen Uyan, “Dinar doğumluyum. 2013 yılından 2018 yılına kadar Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yaptım. Cumhuriyet Halk Partisi benim yaşam tarzımı oluşturan bir parti. CHP ailemizde çok önemli bir parti” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’I EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM”

24 Haziran seçimleri konusunda açıklamalarda bulunan Ahmet Hakan Uyan, hak, hukuk, adalet ve ekonomik olarak kötü durumda olan Türkiye’nin iyi hale gelmesi için CHP iktidarına ihtiyacı olduğunu belirterek, “Ülkemizde hukuğa ve adalete güven kalmadı. Ekonomimiz kötüye gidiyor. Dolar aldı başını gidiyor. Bu noktada ülkemizin normalleşmesi için CHP’ye ihtiyacı var. CHP iktidarında hukuk, adalet ve ekonomi yeniden dizayn edilecek, insanların hukuğa olan güveni artacak, ekonomi güçlenecek. Daha güçlü bir ülke haline geleceğiz. Afyonkarahisar’daki sıkıntıları yakından takip ediyor ve biliyoruz. Milletvekili olduğumuz zaman bu sıkıntıların çözümü noktasında en büyük temsiliyeti biz CHP’liler yapacağız” diye konuştu. Uyan, CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce’nin seçilmesi için sonuna kadar destek olmaya devam edeceğini kaydetti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Uyan’a seçimlerde başarılar diledi.>>>Gazete3

  SİYASET    25.05.2018 09:55:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.10.2018
22.10.2018
22.10.2018
OZEL HABERLER