Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Zafere inanmış kişileriz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adaylarıyla birlikte tanışma toplantısı düzenlendi. Tanı..

2

Image

Rektör Solak’a ziyaret
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Dinar ilçesi Tatarlı beldesinde yer alan ve AKÜ daire başkanlıklarının çabasıyla bi..

3

Image

Yargı yöneticilerinden ziyaret
Yargı yöneticileri, Vali Mustafa Tutulmaz'a ziyarette bulundu...

4

Image

‘Erenler Afyon’un vitrini’
Erenler Mahallesi’nde bir iş yerinin açılışına katılan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Erenler Mahallesi’nin Afyonkarahisar’..

5

Image

‘Gönül Belediyeciliği yapmaya geliyoruz’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Dörtyol Mahallesi Gazeteciler Sitesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada büyük ilgi gören Zey..

6

Image

Özkul’dan Başkan Çoban’a hediye

Eğitimci- Yazar Lokman Özkul, üçüncü kitabı olan ‘İnsanlığın Kavgası Habil Kabil’ isimli eseri imzalayarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a h..

7

Image

‘Ülkemizin yararına olacak her işe varız’

Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’i ziyaret etti. Arslan, 5600 üye ile Eğitim-Bir-Sen..

8

Image

‘Derneğimizi daha yükseğe taşıyacağız’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyon Yörükler Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği yönetimini kabul etti...

9

Image

‘Emirdağ’da destan yazacağız’
AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu, ilçe için hayati önem taşıyan 56 projesini çok yakında açıklıyor. Orman ve Su İşleri eski Bak..

10

Image

‘Başkanımız büyük destek verdi’

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Oğuz Boyu Yörükler Türkmen Derneğini makamında kabul etti. Kabulde konuşan Dernek Başkanı Şaki..

11

Image

Ulaşım sorunları masaya yatırıldı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Yalova Üniversitesi bünyesinde kurulan Türkiye..

12

Image

‘Ulaşıma dair sorun kalmayacak’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, ilimizde faaliyet gösteren şehir içi minibüs hattı durak başkanları ile bir araya geldi. Esnafın talep ve ..

13

Image

Belediyeden eğitime destek
Sosyal Belediyecilik alanında büyük hizmetlere imza atan Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize tarihinin en önemli eğ..

14

Image

‘Huzurlu ve gelişmiş bir Afyon oluşturacağız’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinka..

15

Image

‘İGM’de grup kurmak istiyoruz’
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Nevzat Ercan, İGM üye adaylarını be..

16

Image

‘Afyon’a ilkleri yaşayacağız’

Mahalle toplantılarına hız kesmeden devam eden İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Harb-İş Mahallesi sakinleri ile b..

17

Image

Çetinkaya anılacak

Afyonkarahisarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından vefatının 70’inci yıldönümünde büyük devlet adamı merhum Ali Çetinkaya için anma ..

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Uyan: ‘CHP iktidarında sıkıntılar sona erecek’ | Gazete3.com.tr
Image

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Uyan: ‘CHP iktidarında sıkıntılar sona erecek’Megabirlik Medya’yı ziyaret eden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, CHP iktidarında Türkiye’de hukuka olan güvenin artacağını, ekonominin düzelerek vatandaşların refah seviyelerinin yükseleceğini kaydetti.
  SİYASET    25.05.2018 09:55:36


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Ahmet Hakan Uyan, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. 2013-2018 yılları arasında Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yaptığını söyleyen Uyan, “Dinar doğumluyum. 2013 yılından 2018 yılına kadar Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yaptım. Cumhuriyet Halk Partisi benim yaşam tarzımı oluşturan bir parti. CHP ailemizde çok önemli bir parti” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’I EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM”

24 Haziran seçimleri konusunda açıklamalarda bulunan Ahmet Hakan Uyan, hak, hukuk, adalet ve ekonomik olarak kötü durumda olan Türkiye’nin iyi hale gelmesi için CHP iktidarına ihtiyacı olduğunu belirterek, “Ülkemizde hukuğa ve adalete güven kalmadı. Ekonomimiz kötüye gidiyor. Dolar aldı başını gidiyor. Bu noktada ülkemizin normalleşmesi için CHP’ye ihtiyacı var. CHP iktidarında hukuk, adalet ve ekonomi yeniden dizayn edilecek, insanların hukuğa olan güveni artacak, ekonomi güçlenecek. Daha güçlü bir ülke haline geleceğiz. Afyonkarahisar’daki sıkıntıları yakından takip ediyor ve biliyoruz. Milletvekili olduğumuz zaman bu sıkıntıların çözümü noktasında en büyük temsiliyeti biz CHP’liler yapacağız” diye konuştu. Uyan, CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce’nin seçilmesi için sonuna kadar destek olmaya devam edeceğini kaydetti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Uyan’a seçimlerde başarılar diledi.>>>Gazete3

  SİYASET    25.05.2018 09:55:36

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.02.2019
23.02.2019
23.02.2019
OZEL HABERLER