Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Boztepe’den Başkan Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

2

Image

KAYNAK BULUNDU
Hizmete girmesiyle birlikte Afyon’a önemli katkıları olacak olan YHT ile ilgili sevindirici haber geldi. AK Parti Afyon Milletvekillerinin ısrarla tak..

3

Image

Araç hibe edildi
Sinanpaşa Belediyesine hizmetlerinde kullanması amacıyla bir adet araç hibe edildi. ..

4

Image

Turizm turları devam ediyor
Sandıklı ilçesinde turizm faaliyeti kapsamında ilçe turları düzenleniyor. Başkan Mustafa Çöl, tur kapsamında ilçeye gelen vatandaşlarla her fırsatta ..

5

Image

Başkan Çöl, CHP’lileri ağırladı
Cumhuriyet Halk Partisi Sandıklı İlçe Başkanı Raşit Güneş ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek işl..

6

Image

‘Ekonomi düzene sokulmalı’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Türkiye’de ekonomi düzeni sağlamak için borç-faiz-vergi-trafik cezası ekonomisinden, üretim-ist..

7

Image

İstişare Kurulu toplandı
Ticaret Bakanlığı 9. İstişare Kurulu Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) ev sahipliğinde ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın başka..

8

Image

Boztepe’den Başkan Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

9

Image

Bozkurt, Kaymakam’ı ağırladı
Bolvadin Kaymakamı ve Şuhut Kaymakam Vekili Adem Öztürk Şuhut Belediyesini ziyaret etti. ..

10

Image

‘Destek vermeye hazırız’
Belediye Başkanı Ahmet Şahin, ilk yerli kamyon fabrikasının İscehisar’da kurulması için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. ..

11

Image

Kitap Fuarı açıldı
Şuhut ilçesinde Şuhut Kitap Fuarı’nın açılışı yapıldı. ..

12

Image

AK Parti’de görev değişimleri
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında görev değişimi oldu. İl Yürütme Kurulunda ve İl Yönetiminde olan dördü görevli toplam beş kişinin görev yerle..

13

Image

Karakaş, Özdemir’i ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Muhittin Özdemir’i makamında kabul etti...

14

Image

‘MYO’daki bölümler güçlendirilecek’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İscehisar Meslek Yüksekokulu’ndaki bölümleri güçlendirerek, daha aktif hale getirileceğini söyledi..

15

Image

Mahalleliler taleplerini iletti
Sandıklı ilçesinde bulunan Sazak Mahallesi sakinleri, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’le istişare ederek, mahallede yapılacak olan çalışmaları anlattılar..

16

Image

Süleyman Demir başkan oldu
Yeniden Refah Partisi İhsaniye İlçe gerçekleştirildi. Tek liste halinde gidilen seçimde Süleyman Demir İlçe Başkanlığına seçildi...

17

Image

‘Sevgi Yılı Projesini önemsiyoruz’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Afyonkarahisar Valiliği tarafından başlatılan Sevgi Yılı Projesini desteklediklerini belirterek, “Öze..

Bu çocukların hakkını veremeyiz | Gazete3.com.tr
Image

Bu çocukların hakkını veremeyiz


İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “Milli Eğitim sistemimizde yıllardır kanayan iki yara var. Birincisi normal okullarda (örgün eğitim) okuyamayıp sanayide çıraklığa gönderilenler ikincisi ekonomik sebeplerle çalışmak zorunda olup okula gidemeyen yavrular. Biz bu çocukların haklarını bu dünyada da veremeyiz” dedi.
  SİYASET    22.01.2020 09:33:18

İnkaya, haftalık olağan toplantıda gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi. İnkaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısının Afyonkarahisar temaslarındaki açıklamalarını eleştirerek, “Sayın Genel Başkan Yardımcısı Suriyelilere yapılan yardımın 40 Milyar Doları aştığından Suriyelilere bakmanın Müslümanlık gereği olduğundan bahsederken Anadolu da açık çıplak, fakir fukara insanımızın haklarından bahsetmemiş. Sadece insanlık gereği yapılan özürlülerimize yapılan yardımı anlatmış. En sonunda da değil iktidar Partisi Genel Başkan Yardımcısının, hiç kimsenin ama hiç kimsenin ağzına yakışmayacak sözler etmiştir. Muhalefette ciddiyet, vizyon ve kalite sorunu yaşanıyor. ’diyerek halkın yarısından fazlasına hakaret etmiştir. Çünkü halkın yarısından fazlası muhalefettir” dedi.

“MİLLİ EĞİTİM NE ÇALIŞMALAR YAPIYOR?”
Afyonkarahisar’da yarıyıl tatilinin başladığını fakat eğitimdeki sıkıntıların giderilmediğini kaydeden İnkaya, “Yarıyıl tatili geçen cuma günü başladı. Yavrularımız karnelerini aldılar. Öğrencilere bol bol teşekkür, takdir gibi başarı belgelerinin dağıtıldığını gördük. Veliler çok mutlu, öğrenciler çok mutlu. Milli Eğitim Müdürümüz çok mutlu. Sap kabarır Sup kubarır ölçek getirir haberi. Ancak LGS (Liseye Geçiş Sınavlarında ) geçen yıl 60.olan bir ilde ne gibi çalışmalar yapılıyor bilmiyoruz. Ayrıca Milli Eğitim sistemimizde yıllardır kanayan iki yara var. Birincisi normal okullarda (örgün eğitim) okuyamayıp sanayide çıraklığa gönderilenler ikincisi ekonomik sebeplerle çalışmak zorunda olup okula gidemeyen yavrular. Biz bu çocukların haklarını bu dünyada da veremeyiz” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    22.01.2020 09:33:18

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.02.2020
19.02.2020
19.02.2020
OZEL HABERLER