Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kampanya uzatıldı
Afyonkarahisar PTT Başmüdür Mehmet Örsdemir, PTT Kargo’nun yöresel ürün gönderim kargo indirimi kampanyasını 1 ay daha uzattıklarını söyledi..

2

Image

‘Herkes Çetinkaya’yı örnek almalı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen Ali Çetinkaya’yı Anma töreninde konuşan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, herkesin Ali Çetinkaya’yı örnek alm..

3

Image

Eroğlu’ndan jet çözüm
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte şehrimizin ekonomik değerlerinden olan OGAŞ Şekerleme Yönetim Kur..

4

Image

‘Rehberlik mesleği önemli”
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen etkinlikte 21 Şubat Dünya Rehberler Günü kutlandı. Programda konuşan AKÜ Rekt..

5

Image

‘Başkanlar büyük işler başardı’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, il yöneticilerini ve MHP’li belediye başkanlarını Ankara’da m..

6

Image

Proje uygulanmaya başladı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca başlatılan "2019'da Ülkem İçin Bir Fikrim Var" projesi kapsamında sunulan fikirler, ilgili bakanlıklar ve kuru..

7

Image

Başkanlar istişare etti
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’ı makamında ağırladı ..

8

Image

Başkan Çöl destek sözü aldı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçe ile ilgili talepleri, milletvekillerine ileterek, destek sözü aldı

..

9

Image

Yazar Keskin söyleşi yaptı
Şuhut ilçesinde açılan 3.kitap Fuarı’na katılan yazar Nursefa Keskin, öğrencilerle söyleşi yaptı..

10

Image

Zafer 03 Teras Kafe hizmete açıldı
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda İşletme Müdürlüğü bünyesinde Zafer Meydanı’nda açılan Zafer 03 Kafe’nin camlı teras bölümü de ..

11

Image

‘Hep beraber hareket edeceğiz’
Dinar ilçesinde Sevgi Yılı Projesi kapsamında düzenlenen toplantı da konuşan Kaymakam Selami Kapankaya, Dinar ilçesinin menfaatlerinin söz konusu oldu..

12

Image

TÜBA Başkanı Şeker’den ziyaret
Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Şeker, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı makamında ziy..

13

Image

Öğrencilere su tasarrufu anlatıldı
İçme Suyu Arıtma Tesisi’ni ziyaret eden Anıtkaya Ortaokulu ve Anıtkaya İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, su tasarrufunun önemini öğrendi..

14

Image

Kitap okudular
Çay ilçesi Şehit Kamil Tuna Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Çay Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu’nun da katılımıyla Kitap okuma etkinliği düzenl..

15

Image

Girne Koleji’nden ziyaret
Girne Amerikan Koleji yetkilileri İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin'i makamında ziyaret etti...

16

Image

‘Eğitime desteğimiz sürecek’
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e, ilçede faaliyet gösteren okullardan teşekkür ziyaretleri gelmeye devam ediyor...

17

Image

Atık Ekmek Projesi
Çay ilçesine hayata geçirilen Atık Ekmek Projesi hakkında, Çay Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu’na proje ekibi bilgilendirme yaptılar..

Bir TIR un yola çıktı | Gazete3.com.tr
Image

Bir TIR un yola çıktı


Türk Kızılay’ı tarafından başlatılan İdlib’teki kara bulutları iyiliğin gücü ile dağıt kampanyasına kapsamında Afyonkarahisar’lı iş adamları bir TIR dolusu unu İdlib’e gönderdi.
  SİYASET    14.01.2020 09:52:39

İdlib’teki insanlara yardımda bulunmak için harekete geçen Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanlığı’nın başlattığı yardım kampanyasına hayırsever iş adamları sahip çıktı. İş adamlarının bağışları ile alınan bir TIR dolusu 27 ton un İdlib’teki insanlara ulaştırılmak için Afyonkarahisar’dan uğurlandı. Törende konuşan Kızılay Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Okyar, “Acilen bu insanlara Suriye içerisinde Kızılay’ın oluşturacağı kamplarda desteklerimizi sağlamak zorundayız” dedi.
ZEYBEK İŞ ADAMLARINA TEŞEKKÜR ETTİ
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise konuşmasında destek olan hayırseverlere teşekkür etti. Zeybek, “Suriye’de gerçekten büyük bir katliam yaşanıyor, insanlık dramı var. Afet ve savaş bölgelerine koşan Türk Kızılay’ı burada da üzerine düşen görevi yerine getiriyor. Özellikle Afyonkarahisar’daki hayırsever vatandaşlarımızın duyarsız kalmamalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.
“SURİYE’DE YILLARDIR ZULÜM VAR”
Afyonkarahisar İl Genel Meclis (İGM) Başkanı Burhanettin Çoban da konuşmasında Suriye’de yıllardır devam eden bir zulüm olduğunu belirterek, “Biz buradaki hadiseye elimizden gelen katkıyı vermiş olsak ta dünyadan ilgi ve alaka yok. Ne varsa Türkiye’de var ne varsa Müslüman Türkler de var. Ben bu vesile ile başta Cumhurbaşkanımıza ve destek veren vatandaşlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    14.01.2020 09:52:39

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2020
22.02.2020
22.02.2020
OZEL HABERLER