Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

HEYBELİ VE GAZLIGÖL Turizm Merkezleri iptal

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Afyonkarahisar İhsaniye Gazlıgöl ve Bolvadin Heybeli Term..

2

Image

Mezbahanede çalışmalar tamamlandı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın göreve geldiği ilk günden itibaren başlattığı mezbahane revizyon çalışmaları tamamlandı...

3

Image

Otopark paralı oldu boş kaldı

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 9 Eylül pazartesi gününden bu yana ücretli olarak hizmet vermeye başlayan kapalı otopark, ücret nedeniyle bo..

4

Image

‘Yapılan yanlıştan dönülmelidir’


Gazlıgöl Havzası Termal Yatırımcılar ve İşletmeleri Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Başaran, Gazlıgöl Turizm Bölgesi’nin turizm sahasından..

5

Image

İlçelere kaymakam bulunamıyor

Afyonkarahisar’ın ilçelerinden 9 tanesi kaymakam vekilleriyle yönetiliyor. Bu vekillerden üç tanesi ise iki görev yürütüyor. Birisi vali yardı..

6

Image

Arazi tartışması kanlı bitti

Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesinde, arazi anlaşmazlığı yüzünden çıktığı iddia edilen tartışmada av tüfeğiyle yaralanan kişi kaldırıldığı hastanede..

7

Image

Başkanlar taleplerini iletti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak öncülüğünde MHP’li belediye başkanları Ankara’da bir dizi..

8

Image

‘Özel sektör dijitalleşmeli’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği’nin işbirliği ile hayata geçirilen Facebook İstasyonu’nun açılışında konuş..

9

Image

Devlet Hastanesi’nde müzik dinletisi
Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde palyatif servisinde uzun süredir yatmakta olan hastaların refakatçilerine müzik dinletisi gerçekleştirilerek moral ..

10

Image

Kart kopyalama düzeneği ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda banka kartı kopyalama düzeneği ve beraberindeki teçhizatlar ele geçirildi. Olayla il..

11

Image

Çalınan hayvanlar bulundu


Çay ilçesine bağlı Kadıköy köyünde bir çiftlikten çalınan hayvanlar emniyet ekiplerinin çalışmaları sonucu kısa sürede bulunarak sahibine te..

12

Image

Yaz Şenlikleri devam ediyor

İscehisar Belediyesi Yaz Şenliklerinin 4. Gününde Osman Öztekin sahne aldı...

13

Image

Teknoloji farkındalığı konuşuldu

75. Yıl İlkokulu tarafından hazırlanan Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Kaymakamlığı tarafından desteklenen “Teknoloji Farkındalık Projesi” kapsam..

14

Image

87 yıldır leblebili helva yapıyorlar

Sandıklı ilçesinde 87 yıl önce açılan iş yerinde leblebili helva yapan Ayhopa ailesi, tatlı sevenleri bir asırdır aynı lezzetle buluşturuyor...

15

Image

VELİLERE UYARI

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada,okul servisi özel izni olmayan ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nce logo yapıştırılmay..

16

Image

Teminatlar geri alınabilecek

Kırsal kalkınma destekleri kapsamında tarıma dayalı projeleri için hibe sözleşmesi imzalamış ancak bugüne kadar herhangi bir ödeme yapılmamış yat..

17

Image

‘MB’nin adımları moral veriyor’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Merkez Bankası’nın bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını indirmesine i..

Ares Plaza hizmete açıldı | Gazete3.com.tr
Image

Ares Plaza hizmete açıldı



Afyonkarahisar’da Ares Otomotiv Plaza Selçuklu Mahallesi Atatürk Caddesi’nde hizmete girdi.
  SİYASET    09.09.2019 10:56:11


Afyonkarahisar’da Ares Otomotiv Plaza Selçuklu Mahallesi Atatürk Caddesi’nde hizmete girdi. Üst segment araçların satışa sunulacağı galerinin açılışa, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu ve İbrahim Yurdunuseven, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve İş adamı Murat Bilgici katıldı.
“MEMLEKETİMİZE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”
Açılışta konuşan Ares Otomotiv Plaza Sahibi Hakan Çilkaya, “Peygamber efendimizin bir hadisinde ‘Ticaret yapın, çünkü rızkın onda dokuzu ticarettedir’ buyurmuşlardır. Bizlerde yıllardan beri bu düsturdan ayrılmadan, kadim şehrimizde ticaret hanemize açılışını yaptığımız bu işletme ile devam edeceğiz. Açılışını yaptığımız işyerimizin şehrimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.
“AFYON’A BÜYÜK FAYDA SAĞLAYACAK”
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek yaptığı konuşmada, “Belediye Meclisi üyesi arkadaşımız Hakan Çilkaya’nın yeni işyerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Kazancı bol olsun. Açılışı yapışan işletmenin Afyonkarahisar’a büyük faydalar sağlanacağına inanıyorum” diye konuştu.
“AFYON’DA ÇIĞIR AÇACAK”
Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ares Oto Plaza’nın Afyonkarahisar’da çığır açacağını söyleyerek, “İşletmenin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bu plaza Afyonkarahisar’da çığır açacaktır. Bu tür işletmelerin Afyonkarahisar’da artmasını temenni ediyorum” dedi.
“ÖRNEK BİR İŞLETME”
Açılan işletmenin örnek bir işletme olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “İnşallah bundan daha büyük tesislere de kavuşacaktır. Bu noktada Hakan kardeşimizin Afyonkarahisar’a kazandırdığı bu işletme büyük bir örnek teşkil ediyor. Kendisine helalinden bol kazançlar diliyoruz. İşletmenin Afyonkarahisar’a hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından açılışa katılanlar daha sonra hep birlikte kurdele kesti.>>>Gazete3

  SİYASET    09.09.2019 10:56:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.09.2019
14.09.2019
14.09.2019
OZEL HABERLER