Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Var gücümüzle çalışacağız
Belediye bünyesinde çalışan personelleri ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’daki vatandaşlara hizmet etme noktasında var güçl..

2

Image

İş-Kur hizmet noktası açılacak
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun seçim çalışmalarındaki projelerinden biri olan “Kariyer İstihdam Merkezi” projesinin ilk adımı atıldı. Emi..

3

Image

Bu çocukların hakkını veremeyiz
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “Milli Eğitim sistemimizde yıllardır kanayan iki yara var. Birincisi normal okullarda (örgün eğitim) okuyamayıp sa..

4

Image

2019 yılını verimli geçirdik
Halk Günü Toplantısı’nda konuşan Tutulmaz, 2019 yılı boyunca Hak Günü toplantılarında çok sayıda vatandaşların problemini çözüme kavuşturduklarını söy..

5

Image

Başkan Şahin’e plaket
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’e derneğe verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaket..

6

Image

‘Emir Kır’ın yanındayız’
Afyonkarahisar Genç Atılımcılar Derneği (AGAD) Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Kaan Taytak, Belçika Brüksel Saint Josse Belediye Başkanı ve Federal Mille..

7

Image

Emin Özkara istifa etti
Sosyalist Parti (PS) skandal bir karara imza atarak, Başkan Emir Kır’ı MHP ile görüştüğü iddiasıyla partiden ihraç etti. Avrupa basının da çok yankı b..

8

Image

Su kuyularında akıllı sistem
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatıyla Şuhut Merkez’de 2 tanesi boyalık,1 tanesi eski üniversite, 1 tanesi de Afyonkarahisar yolu üzerind..

9

Image

‘EVRENSEL BİR İLİZ’
Sandıklı ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Vali Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın Avrupa Tarihi Termal Kentler Birliği ve UNESCO’nun gastronomi olmak üz..

10

Image

Bu coğrafyanın sigortasıyız
AK Parti tarafından STK’larla istişare toplantısında konuşan Özkaya, güçlü Türkiye’nin içinde bulunduğumuz coğrafyanın sigortası olduğunu söyledi. Tür..

11

Image

‘Birinci sorun ekonomi’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, ülkemizin birinci sorununun ekonomi olduğunu söyledi. ..

12

Image

‘Birbirinizi ötekileştirmeyin’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne katıldı. Hisarcıklıoğlu burada yap..

13

Image

Tutulmaz Sandıklı’yı fethetti
Sandıklı ilçesinde incelemelerde ve bir dizi ziyarette bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, yetkililerden ayrıntılı bilgiler aldı...

14

Image

Muhtarlar bilgilendirildi
İscehisar Kaymakamlığı tarafından, köy ve mahalle muhtarlarına yönelik hizmet içi eğitim düzenlendi...

15

Image

‘EVRENSEL BİR İLİZ’
Sandıklı ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Vali Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın uluslararası alanda 2 büyük ağa dahil olan evrensel bir şehir olduğunu..

16

Image

‘Biz büyük bir aileyiz’
Ankara’da bazı temaslara bulunan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı ilçesine emeği geçen herkesi tebrik ederek, “Biz, büyük bir aileyiz” ..

17

Image

‘YOKSULLUĞU AZALTTIK’
AK Parti Genel Merkez Sosyal İşler Başkanlığı, Afyonkarahisar’da faaliyetlerini sürdüren sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile buluşma toplantısı..

Ares Plaza hizmete açıldı | Gazete3.com.tr
Image

Ares Plaza hizmete açıldıAfyonkarahisar’da Ares Otomotiv Plaza Selçuklu Mahallesi Atatürk Caddesi’nde hizmete girdi.
  SİYASET    09.09.2019 10:56:11


Afyonkarahisar’da Ares Otomotiv Plaza Selçuklu Mahallesi Atatürk Caddesi’nde hizmete girdi. Üst segment araçların satışa sunulacağı galerinin açılışa, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu ve İbrahim Yurdunuseven, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve İş adamı Murat Bilgici katıldı.
“MEMLEKETİMİZE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”
Açılışta konuşan Ares Otomotiv Plaza Sahibi Hakan Çilkaya, “Peygamber efendimizin bir hadisinde ‘Ticaret yapın, çünkü rızkın onda dokuzu ticarettedir’ buyurmuşlardır. Bizlerde yıllardan beri bu düsturdan ayrılmadan, kadim şehrimizde ticaret hanemize açılışını yaptığımız bu işletme ile devam edeceğiz. Açılışını yaptığımız işyerimizin şehrimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.
“AFYON’A BÜYÜK FAYDA SAĞLAYACAK”
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek yaptığı konuşmada, “Belediye Meclisi üyesi arkadaşımız Hakan Çilkaya’nın yeni işyerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Kazancı bol olsun. Açılışı yapışan işletmenin Afyonkarahisar’a büyük faydalar sağlanacağına inanıyorum” diye konuştu.
“AFYON’DA ÇIĞIR AÇACAK”
Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ares Oto Plaza’nın Afyonkarahisar’da çığır açacağını söyleyerek, “İşletmenin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bu plaza Afyonkarahisar’da çığır açacaktır. Bu tür işletmelerin Afyonkarahisar’da artmasını temenni ediyorum” dedi.
“ÖRNEK BİR İŞLETME”
Açılan işletmenin örnek bir işletme olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “İnşallah bundan daha büyük tesislere de kavuşacaktır. Bu noktada Hakan kardeşimizin Afyonkarahisar’a kazandırdığı bu işletme büyük bir örnek teşkil ediyor. Kendisine helalinden bol kazançlar diliyoruz. İşletmenin Afyonkarahisar’a hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından açılışa katılanlar daha sonra hep birlikte kurdele kesti.>>>Gazete3

  SİYASET    09.09.2019 10:56:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.01.2020
22.01.2020
22.01.2020
OZEL HABERLER