Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

TEHLİKE KAPIMIZDA
Afyonkarahisar'da koronavirüsten ilk ölüm gerçekleşti. Kentte Covid-19 tedavisi gören 70 yaşındaki erkek hasta hayatını kaybetti..

2

Image

'Üretime devam ediyoruz'
Avşar Emaye Genel Müdürü Murat Tabak, koronavirüs salgını ve ekonomik olarak olumsuz etkilerinin olmasına rağmen, firma olarak üretime devam ettikleri..

3

Image

'Kanserde erken teşhis önemli'
Kanser Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, kanserde erken teşhisin mücadele de büyük önem taşıdığını ifade etti ..

4

Image

AFYON İÇİN VEFA VAKTİ
İş adamları, odalar, sivil toplum kuruluşları, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı öncülüğünde düzenlenecek “Afyon İçin Vefa Vakti” kampanyasının t..

5

Image

3 bin 152 aileye nakdi yardım
Afyonkarahisar Valiliği, Sosyal Yardımlaşma Vakfı aracılığıyla sosyal yardım veya aylık alan dezavantajlı 3 bin 512 aileye hane başına bin TL olmak üz..

6

Image

'Faturaların ertelenmesini istiyoruz'
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile video konferansta görüştü. Sezen, pandemi hakkında..

7

Image

'Geçmişteki borçlar nedeniyle makineyi sattık'
Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, oda tarafından satışı yapılan patates sökme makinesinin odaya kayıtlı bir makine olduğunu ve usulsüz bir ..

8

Image

Tüm tedbirler değerlendirildi
Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında il genelinde bugüne dek yapılan çalışmalar ve alınan tedbirler Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığındaki toplan..

9

Image

'O suçlara indirim yok'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, İnfaz Kanunu değişiklik tasarısında cinsel istismar, terör ve uyuşturucu ticareti suçlarında herhangi..

10

Image

'Kampanyalar iktidarı rahatsız etti'
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, CHP'li koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında başlattığı yardım kampanyalarının iktidarı rahatsız ettiğini bu yüzden..

11

Image

'Tedbirlere uyalım'
Afyonkarahisar Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Cengiz Üstün, Afyonkarahisar'daki bakkal esnaflarının koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirler..

12

Image

'Koruyucu maske üreteceğiz'
Koronavirüse karşı aldığı önlemler kapsamında toplu yaşam alanlarının temizliğinde hassasiyet gösteren, 65 yaş ve üstü, kronik rahatsızlığı bulunan va..

13

Image

'Milletin işi ve aşıyla ilgili tedbir alınmalı'
..

14

Image

'Avukatlarda kapsama alındı'
Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, koronavirüsle mücadele kapsamında avukatların ekonomik etkilerden mücbir sebep kapsamında etkilenecek sektör..

15

Image

'Ateş düşürücü mü verildi?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, koronavirüs salgını..

16

Image

'Öncelik halkımızın sağlığı'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya küresel pandemi koronavirüs ile ilgili açıklama yaptı. Türkiye’de önceliğin halkın sağlığı olduğunu sö..

17

Image

'Basın mensupları dikkat etmeli'
İletişim Başkanlığı medya mensuplarının görevleri sırasında Kovid-19’a karşı dikkat etmesi gereken hususları içeren bir rehber hazırladı ..

AK Parti’de ilçe kongreleri başlıyor | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti’de ilçe kongreleri başlıyor


AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı ilçelerde yapılacak olan kongre takvimini belirledi. 22 Şubat’ta başlayacak olan kongreler süreci 22 Martta sona erecek.
  SİYASET    12.02.2020 10:02:31

CHP ile Birlikte Kongreler süreci yaşayan bir diğer parti de iktidar Partisi AK Parti. AK Parti Afyonkarahisar il teşkilatı ilçelerde yapılacak olan ilçe kongreleri takvimini açıkladı. AK Parti Beldelerde yapılan kongrelerin ardından ilçe kongrelerine rotayı çevirdi. 18 ilçede yapılacak olan ilçeler kongresi 22 Şubat’ta Bolvadin İlçe Kongresi ile başlayacak.
BOLVADİN KONGRESİ 22 ŞUBAT’TA
Bolvadin’deki kongre ve başkanın kim olacağı kaybedilen belediye başkanlığı seçiminin ardından büyük önem taşıyor. AK Parti ilçe kongreleri süreci 23 Şubat’ta saat 11’de Başmakçı, 15.00 de ise Evciler ilçe kongreleri ile devam edecek. 29 Şubat’ta da iki kongre birden gerçekleştirilecek. Saat 11’de Hocalar ile başlayacak kongre süreci, aynı gün 15’de Kızılören ilçe kongresi ile devam edecek. Dinar ilçe kongresi ise 1 Martta yapılacak. İscehisar kongresi 6 Mart’ta, Emirdağ Kongresi ise 7 Mart’ta gerçekleştirilecek. 8 Mart’ta da iki kongre birden yapılacak. İlk kongre saat 11’de Afyonkarahisar’ın medarı iftarı Veysel Eroğlu’nun memleketi Şuhut’ta yapılırken, günün diğer kongresi ise 15’de belediye seçimlerinde yıllar sonra AK Parti’ye geçen Sultandağı’nda yapılacak. 14 Mart’ta yapılacak kongreler ise Çobanlar ve Çay ilçe kongreleri yapılacak. Çobanlar’da kongre 11’de başlarken, Çay’da 15’de başlayacak.
MERKEZ İLÇE KONGRESİ 15 MART’TA
Merkez İlçe Kongresi ise 15 Mart’ta yapılacak. Aynı gün Sinanpaşa İlçe Kongresi de gerçekleştirilecek. Merkez ilçe başkanı 11’de yapılacak kongre ile belirlenecek. Sinanpaşa’da ise kongre saati 15. Afyonkarahisar’ın en büyük ilçesi Sandıklı’da ise kongre 21 Martta saat 11’de yapılacak. Dazkırı ilçesinde Kongre aynı gün saat 15’te toplanacak. AK Parti Afyonkarahisar İlçe Kongreleri 22 Martta yapılacak İhsaniye ve Bayat kongreleri ile son bulacak. İhsaniye kongre hazirunu saat 11’de, Bayat ise 15’de toplanacak. İlçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından ise gözler İl Kongresine çevrilecek. İl Kongresi yer saat ve tarihi ise önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.>>>Gazete3

  SİYASET    12.02.2020 10:02:31

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
02.04.2020
02.04.2020
02.04.2020
OZEL HABERLER