Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

2

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

3

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

4

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

5

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

6

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

7

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

8

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

9

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

10

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

11

Image

“İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ”
Kanal 3 Ana Haber Bülteni’nde yerel seçimler konusunda önemli açıklamalarda bulunan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Fatih kardeşimiz g..

12

Image

Atık bilgilendirmesi
Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi kapsamında Çevre Hizmetleri Birliği, ÇEVKO vakfı ile Çağdaş ve Gültekin Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma Tesis..

13

Image

Köksal’dan bakanlara soru önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, ABD’li bir firma tarafından üretilen kans..

14

Image

‘Kentimiz emin insanların yaşadığı yerdir’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın tarih boyunca güvenilir insanların yaşadığı yer olarak bilindiğini ifad..

15

Image

‘Sevgi ve hoşgörü ile yürüyeceğiz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye örnek olmuş bir basın birlikteliğini ziyaret ederek seçi..

16

Image

‘Zafere ulaşacağız’
Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, 31 Mart gecesi ..

17

Image

Başkan Çoban Koçak’ı ağırladı

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Vekilliği görevini sürdüren, kısa süre önce ise Okan Üniversitesi rektörlük görevine atanan..

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Köken: ‘AK Parti yeni yüzlerle eski günlerine dönecektir’ | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Köken: ‘AK Parti yeni yüzlerle eski günlerine dönecektir’


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Semih Köken, AK Parti'nin en büyük sorunlarından bir tanesinin teşkilatla genel merkez arasındaki boşluk olduğunu söyledi. Köken, "Vatandaşın ezildim, öldüm dediği ses Cumhurbaşkanına iyi ki varsın tarzında iletiliyor. AK Parti mazlumun yanında olmaktan uzaklaştı" dedi.
  SİYASET    08.05.2018 10:14:54

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Semih Köken Gazete3’ü ziyaret etti. Kanal 3 ve Gazete3’te Mehmet Emin Güzbey’le karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Aday Adayı Köken, "Ortadaki doğru bir tane, doğruların görülmesi lazım. Cumhurbaşkanımızın metal yorgunluğu sözü tüm belediye ve milletvekilleri kast edilerek söylenmiş bir sözdür" dedi.

"GENEL MERKEZLE TEŞKİLAT ARASINDA BOŞLUK VAR"

AK Parti'nin en büyük sorunlarından bir tanesinin genel merkez ile teşkilat arasındaki boşluk olduğunu kaydeden Köken, "Bu boşluğu doldurmaya çalışan garnitür tarzındaki insanlar. Vatandaşın ezildim, öldüm dediği ses Cumhurbaşkanına iyi ki varsın tarzında iletiliyor" dedi.

"MHP'NİN GETİRİSİNDEN ÇOK GÖTÜRÜSÜ OLUR"

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerinin AK Parti için dönüm noktası olduğunu ifade eden Köken, "MHP'nin bize getirisinden çok götürüsünün olacağı kanaatindeyim tabi bu sandıkta ortaya çıkacak. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik ortamın daha da rahatlatılması lazım. Her dönemki vergi affı, faiz silinmesi insanları belirsiz bir boşluğa götürüyor" diye konuştu.

"AFYONKARAHİSAR MARKA ŞEHİR OLAMADI"

"Borcu derdi olanlara yardım edilmeli. Ama borcuna sadık olan insanları üzmemek lazım" diyen Köken, "Afyonkarahisar siyasetine bakınca Afyonkarahisar marka şehir olamadı. Un, şeker var ama helva yapacak insanımız yok. Şimdiye kadar görev yapan tüm vekillere teşekkür ederiz ama Afyonkarahisar marka şehir olmadı" şeklinde konuştu.

"ESKİYE RAĞBET OLSA BİT PAZARINA NUR YAĞARDI"

Afyonkarahisar'ın marka olabilmesi için Milletvekillerine büyük görevler düştüğünü kaydeden Köken, "Kentin marka olması bu seviyeyi yukarıya taşıyacak vekillerdir. Afyonkarahisar termal bir şehirdir buradaki oteller sadece 5 yıldızlı. Bu otellerin yurtdışı tanıtımları devlet eliyle yapılması gerekiyor. Yeni isimlerin yeni adayların fikirlerine saygı duyulması lazım. Önümüzdeki 2023 hedeflerinde bu göze alınıyor. Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı. Afyonkarahisar'ın yeni fikirlere yeni yüzlere açık olması gerekiyor" dedi.

"AK PARTİ MAZLUMUN YANINDA OLMAKTAN UZAKLAŞTI"

Köken, "Doğru bir tane, vatandaş mağduriyeti köşke iletilmiyor. Biz vekillerimiz sayesinde Cumhurbaşkanının duymasını istediğimiz şeyleri söylüyoruz. Bizim tabanımız mazlumdur. Biz mazlumun yanında olmaktan uzaklaştık. Mazlumları tekrar kazandığımız zaman AK Parti inanıyorum ki eski güzel, parlayan günlerine dönecektir" ifadelerini kullandı.

  SİYASET    08.05.2018 10:14:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.12.2018
14.12.2018
14.12.2018
OZEL HABERLER