Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Milletvekilleri seçimi yerinde takip etti

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İstanbul Büyükşehir Beled..

2

Image

Oyuncak Müzesi’ne ziyaret

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, Cuma Mahallesi’nde eskiden Hacı Osman çamaşırlığı olarak bil..

3

Image

Maganda kurbanları toprağa verildi

Afyonkarahisar'da bir kişinin kız isteme sırasında rastgele ateş açtıktan sonra yere indirdiği silahının kazara ateş alması sonucu yaşamını yitir..

4

Image

4 yıllık bölüm kılavuza girdi

Dinar 4 Yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Endüstri Ürünleri Tasarımı Programı ile Sigortacılık ve Aktüerya Bilimleri programlar resmen terc..

5

Image

‘Bezelyemizi tanıtacağız’

Afyonkarahisar Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Veysel Gök, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman ile birlikte ilçede ekimi yaygın olan ..

6

Image

Şehit Evran’ın silah arkadaşlarından ziyaret

Şırnak’ın İdil ilçesinde, güvenlik güçleriyle PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Teğmen Şafak Evran’ın ailesi adına ..

7

Image

Satranç Turnuvası

İscehisar ilçesinde DEMMER sponsorluğunda Satranç turnuvası düzenlendi. Demireller Dünya Köfte Et Tesisleri’nde yapılan turnuvaya Afyonkarahisar ..

8

Image

‘Ne dediysek yaptık yine yaparız’

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Afyonkarahisar’dan vatandaşları uğurlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “AK Parti’nin..

9

Image

Akıllı ilaç için işbirliği yapılacak

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi kanser tedavisinde hedefe yönelik akıllı ilaçların geliştirilmesi için uluslararası iş birliğine haz..

10

Image

65 yaşında mezun oldu

Afyonkarahisar'da 65 yaşındaki emekli tarih öğretmeni Yaşar Engin, emekli olduktan 9 yıl sonra girdiği üniversite sınavında kazandığı Afyon Kocat..

11

Image

‘Ekonomik reformlar yapılmalı’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’nde, meclis üyeleri il..

12

Image

Yaralı saksağan koruma altında

Sandıklı ilçesinde yol üzerinde yaralı halde bulunan saksağan, belediye ekiplerince tedavi ettirilerek korumaya alındı...

13

Image

Mermercilerden Ankara çıkarması

Afyonkarahisar’da doğaltaş sektöründe faaliyet gösteren iş adamları sektörün sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla Ankara’da temaslarda bulundu. ..

14

Image

Rektör Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur’u makamında kabul etti...

15

Image

2.Ethem Tem Fotoğraf yarışması

Atatürk'ün Kocatepe'de çekilmiş dünyaca ünlü fotoğrafının da sahibi olan Ethem Tem, Afyonkarahisar Belediyesi ile Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)..

16

Image

Özkara ailesinin acı günü

Brüksel Bölgesel Parlamentosu Milletvekili Emin Özkara’nın babası Mustafa Özkara, böbrek yetmezliği hastalığına bağlı olarak tedavi gördüğü hasta..

17

Image

Hakim ve savcılara veda yemeği

Dinar ilçesi Kaymakamı Selami Kapankaya, HSK tarafından başka yerlere atanan Dinar’daki hakim ve savcılara veda yemeği düzenledi. ..

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Köken: ‘AK Parti yeni yüzlerle eski günlerine dönecektir’ | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Köken: ‘AK Parti yeni yüzlerle eski günlerine dönecektir’


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Semih Köken, AK Parti'nin en büyük sorunlarından bir tanesinin teşkilatla genel merkez arasındaki boşluk olduğunu söyledi. Köken, "Vatandaşın ezildim, öldüm dediği ses Cumhurbaşkanına iyi ki varsın tarzında iletiliyor. AK Parti mazlumun yanında olmaktan uzaklaştı" dedi.
  SİYASET    08.05.2018 10:14:54

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Semih Köken Gazete3’ü ziyaret etti. Kanal 3 ve Gazete3’te Mehmet Emin Güzbey’le karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Aday Adayı Köken, "Ortadaki doğru bir tane, doğruların görülmesi lazım. Cumhurbaşkanımızın metal yorgunluğu sözü tüm belediye ve milletvekilleri kast edilerek söylenmiş bir sözdür" dedi.

"GENEL MERKEZLE TEŞKİLAT ARASINDA BOŞLUK VAR"

AK Parti'nin en büyük sorunlarından bir tanesinin genel merkez ile teşkilat arasındaki boşluk olduğunu kaydeden Köken, "Bu boşluğu doldurmaya çalışan garnitür tarzındaki insanlar. Vatandaşın ezildim, öldüm dediği ses Cumhurbaşkanına iyi ki varsın tarzında iletiliyor" dedi.

"MHP'NİN GETİRİSİNDEN ÇOK GÖTÜRÜSÜ OLUR"

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerinin AK Parti için dönüm noktası olduğunu ifade eden Köken, "MHP'nin bize getirisinden çok götürüsünün olacağı kanaatindeyim tabi bu sandıkta ortaya çıkacak. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik ortamın daha da rahatlatılması lazım. Her dönemki vergi affı, faiz silinmesi insanları belirsiz bir boşluğa götürüyor" diye konuştu.

"AFYONKARAHİSAR MARKA ŞEHİR OLAMADI"

"Borcu derdi olanlara yardım edilmeli. Ama borcuna sadık olan insanları üzmemek lazım" diyen Köken, "Afyonkarahisar siyasetine bakınca Afyonkarahisar marka şehir olamadı. Un, şeker var ama helva yapacak insanımız yok. Şimdiye kadar görev yapan tüm vekillere teşekkür ederiz ama Afyonkarahisar marka şehir olmadı" şeklinde konuştu.

"ESKİYE RAĞBET OLSA BİT PAZARINA NUR YAĞARDI"

Afyonkarahisar'ın marka olabilmesi için Milletvekillerine büyük görevler düştüğünü kaydeden Köken, "Kentin marka olması bu seviyeyi yukarıya taşıyacak vekillerdir. Afyonkarahisar termal bir şehirdir buradaki oteller sadece 5 yıldızlı. Bu otellerin yurtdışı tanıtımları devlet eliyle yapılması gerekiyor. Yeni isimlerin yeni adayların fikirlerine saygı duyulması lazım. Önümüzdeki 2023 hedeflerinde bu göze alınıyor. Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı. Afyonkarahisar'ın yeni fikirlere yeni yüzlere açık olması gerekiyor" dedi.

"AK PARTİ MAZLUMUN YANINDA OLMAKTAN UZAKLAŞTI"

Köken, "Doğru bir tane, vatandaş mağduriyeti köşke iletilmiyor. Biz vekillerimiz sayesinde Cumhurbaşkanının duymasını istediğimiz şeyleri söylüyoruz. Bizim tabanımız mazlumdur. Biz mazlumun yanında olmaktan uzaklaştık. Mazlumları tekrar kazandığımız zaman AK Parti inanıyorum ki eski güzel, parlayan günlerine dönecektir" ifadelerini kullandı.

  SİYASET    08.05.2018 10:14:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.06.2019
24.06.2019
24.06.2019
OZEL HABERLER