Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Zafere inanmış kişileriz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adaylarıyla birlikte tanışma toplantısı düzenlendi. Tanı..

2

Image

Rektör Solak’a ziyaret
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Dinar ilçesi Tatarlı beldesinde yer alan ve AKÜ daire başkanlıklarının çabasıyla bi..

3

Image

Yargı yöneticilerinden ziyaret
Yargı yöneticileri, Vali Mustafa Tutulmaz'a ziyarette bulundu...

4

Image

‘Erenler Afyon’un vitrini’
Erenler Mahallesi’nde bir iş yerinin açılışına katılan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Erenler Mahallesi’nin Afyonkarahisar’..

5

Image

‘Gönül Belediyeciliği yapmaya geliyoruz’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Dörtyol Mahallesi Gazeteciler Sitesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada büyük ilgi gören Zey..

6

Image

Özkul’dan Başkan Çoban’a hediye

Eğitimci- Yazar Lokman Özkul, üçüncü kitabı olan ‘İnsanlığın Kavgası Habil Kabil’ isimli eseri imzalayarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a h..

7

Image

‘Ülkemizin yararına olacak her işe varız’

Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’i ziyaret etti. Arslan, 5600 üye ile Eğitim-Bir-Sen..

8

Image

‘Derneğimizi daha yükseğe taşıyacağız’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyon Yörükler Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği yönetimini kabul etti...

9

Image

‘Emirdağ’da destan yazacağız’
AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu, ilçe için hayati önem taşıyan 56 projesini çok yakında açıklıyor. Orman ve Su İşleri eski Bak..

10

Image

‘Başkanımız büyük destek verdi’

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Oğuz Boyu Yörükler Türkmen Derneğini makamında kabul etti. Kabulde konuşan Dernek Başkanı Şaki..

11

Image

Ulaşım sorunları masaya yatırıldı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Yalova Üniversitesi bünyesinde kurulan Türkiye..

12

Image

‘Ulaşıma dair sorun kalmayacak’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, ilimizde faaliyet gösteren şehir içi minibüs hattı durak başkanları ile bir araya geldi. Esnafın talep ve ..

13

Image

Belediyeden eğitime destek
Sosyal Belediyecilik alanında büyük hizmetlere imza atan Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize tarihinin en önemli eğ..

14

Image

‘Huzurlu ve gelişmiş bir Afyon oluşturacağız’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinka..

15

Image

‘İGM’de grup kurmak istiyoruz’
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Nevzat Ercan, İGM üye adaylarını be..

16

Image

‘Afyon’a ilkleri yaşayacağız’

Mahalle toplantılarına hız kesmeden devam eden İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Harb-İş Mahallesi sakinleri ile b..

17

Image

Çetinkaya anılacak

Afyonkarahisarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından vefatının 70’inci yıldönümünde büyük devlet adamı merhum Ali Çetinkaya için anma ..

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Köken: ‘AK Parti yeni yüzlerle eski günlerine dönecektir’ | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Köken: ‘AK Parti yeni yüzlerle eski günlerine dönecektir’


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Semih Köken, AK Parti'nin en büyük sorunlarından bir tanesinin teşkilatla genel merkez arasındaki boşluk olduğunu söyledi. Köken, "Vatandaşın ezildim, öldüm dediği ses Cumhurbaşkanına iyi ki varsın tarzında iletiliyor. AK Parti mazlumun yanında olmaktan uzaklaştı" dedi.
  SİYASET    08.05.2018 10:14:54

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Semih Köken Gazete3’ü ziyaret etti. Kanal 3 ve Gazete3’te Mehmet Emin Güzbey’le karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Aday Adayı Köken, "Ortadaki doğru bir tane, doğruların görülmesi lazım. Cumhurbaşkanımızın metal yorgunluğu sözü tüm belediye ve milletvekilleri kast edilerek söylenmiş bir sözdür" dedi.

"GENEL MERKEZLE TEŞKİLAT ARASINDA BOŞLUK VAR"

AK Parti'nin en büyük sorunlarından bir tanesinin genel merkez ile teşkilat arasındaki boşluk olduğunu kaydeden Köken, "Bu boşluğu doldurmaya çalışan garnitür tarzındaki insanlar. Vatandaşın ezildim, öldüm dediği ses Cumhurbaşkanına iyi ki varsın tarzında iletiliyor" dedi.

"MHP'NİN GETİRİSİNDEN ÇOK GÖTÜRÜSÜ OLUR"

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerinin AK Parti için dönüm noktası olduğunu ifade eden Köken, "MHP'nin bize getirisinden çok götürüsünün olacağı kanaatindeyim tabi bu sandıkta ortaya çıkacak. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik ortamın daha da rahatlatılması lazım. Her dönemki vergi affı, faiz silinmesi insanları belirsiz bir boşluğa götürüyor" diye konuştu.

"AFYONKARAHİSAR MARKA ŞEHİR OLAMADI"

"Borcu derdi olanlara yardım edilmeli. Ama borcuna sadık olan insanları üzmemek lazım" diyen Köken, "Afyonkarahisar siyasetine bakınca Afyonkarahisar marka şehir olamadı. Un, şeker var ama helva yapacak insanımız yok. Şimdiye kadar görev yapan tüm vekillere teşekkür ederiz ama Afyonkarahisar marka şehir olmadı" şeklinde konuştu.

"ESKİYE RAĞBET OLSA BİT PAZARINA NUR YAĞARDI"

Afyonkarahisar'ın marka olabilmesi için Milletvekillerine büyük görevler düştüğünü kaydeden Köken, "Kentin marka olması bu seviyeyi yukarıya taşıyacak vekillerdir. Afyonkarahisar termal bir şehirdir buradaki oteller sadece 5 yıldızlı. Bu otellerin yurtdışı tanıtımları devlet eliyle yapılması gerekiyor. Yeni isimlerin yeni adayların fikirlerine saygı duyulması lazım. Önümüzdeki 2023 hedeflerinde bu göze alınıyor. Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı. Afyonkarahisar'ın yeni fikirlere yeni yüzlere açık olması gerekiyor" dedi.

"AK PARTİ MAZLUMUN YANINDA OLMAKTAN UZAKLAŞTI"

Köken, "Doğru bir tane, vatandaş mağduriyeti köşke iletilmiyor. Biz vekillerimiz sayesinde Cumhurbaşkanının duymasını istediğimiz şeyleri söylüyoruz. Bizim tabanımız mazlumdur. Biz mazlumun yanında olmaktan uzaklaştık. Mazlumları tekrar kazandığımız zaman AK Parti inanıyorum ki eski güzel, parlayan günlerine dönecektir" ifadelerini kullandı.

  SİYASET    08.05.2018 10:14:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.02.2019
23.02.2019
23.02.2019
OZEL HABERLER