Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

2

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

3

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

4

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

5

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

6

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

7

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

8

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

9

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

10

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

11

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

12

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

13

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

14

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

15

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

16

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

17

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Köken: ‘AK Parti yeni yüzlerle eski günlerine dönecektir’ | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Köken: ‘AK Parti yeni yüzlerle eski günlerine dönecektir’


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Semih Köken, AK Parti'nin en büyük sorunlarından bir tanesinin teşkilatla genel merkez arasındaki boşluk olduğunu söyledi. Köken, "Vatandaşın ezildim, öldüm dediği ses Cumhurbaşkanına iyi ki varsın tarzında iletiliyor. AK Parti mazlumun yanında olmaktan uzaklaştı" dedi.
  SİYASET    08.05.2018 10:14:54

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Semih Köken Gazete3’ü ziyaret etti. Kanal 3 ve Gazete3’te Mehmet Emin Güzbey’le karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Aday Adayı Köken, "Ortadaki doğru bir tane, doğruların görülmesi lazım. Cumhurbaşkanımızın metal yorgunluğu sözü tüm belediye ve milletvekilleri kast edilerek söylenmiş bir sözdür" dedi.

"GENEL MERKEZLE TEŞKİLAT ARASINDA BOŞLUK VAR"

AK Parti'nin en büyük sorunlarından bir tanesinin genel merkez ile teşkilat arasındaki boşluk olduğunu kaydeden Köken, "Bu boşluğu doldurmaya çalışan garnitür tarzındaki insanlar. Vatandaşın ezildim, öldüm dediği ses Cumhurbaşkanına iyi ki varsın tarzında iletiliyor" dedi.

"MHP'NİN GETİRİSİNDEN ÇOK GÖTÜRÜSÜ OLUR"

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerinin AK Parti için dönüm noktası olduğunu ifade eden Köken, "MHP'nin bize getirisinden çok götürüsünün olacağı kanaatindeyim tabi bu sandıkta ortaya çıkacak. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik ortamın daha da rahatlatılması lazım. Her dönemki vergi affı, faiz silinmesi insanları belirsiz bir boşluğa götürüyor" diye konuştu.

"AFYONKARAHİSAR MARKA ŞEHİR OLAMADI"

"Borcu derdi olanlara yardım edilmeli. Ama borcuna sadık olan insanları üzmemek lazım" diyen Köken, "Afyonkarahisar siyasetine bakınca Afyonkarahisar marka şehir olamadı. Un, şeker var ama helva yapacak insanımız yok. Şimdiye kadar görev yapan tüm vekillere teşekkür ederiz ama Afyonkarahisar marka şehir olmadı" şeklinde konuştu.

"ESKİYE RAĞBET OLSA BİT PAZARINA NUR YAĞARDI"

Afyonkarahisar'ın marka olabilmesi için Milletvekillerine büyük görevler düştüğünü kaydeden Köken, "Kentin marka olması bu seviyeyi yukarıya taşıyacak vekillerdir. Afyonkarahisar termal bir şehirdir buradaki oteller sadece 5 yıldızlı. Bu otellerin yurtdışı tanıtımları devlet eliyle yapılması gerekiyor. Yeni isimlerin yeni adayların fikirlerine saygı duyulması lazım. Önümüzdeki 2023 hedeflerinde bu göze alınıyor. Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı. Afyonkarahisar'ın yeni fikirlere yeni yüzlere açık olması gerekiyor" dedi.

"AK PARTİ MAZLUMUN YANINDA OLMAKTAN UZAKLAŞTI"

Köken, "Doğru bir tane, vatandaş mağduriyeti köşke iletilmiyor. Biz vekillerimiz sayesinde Cumhurbaşkanının duymasını istediğimiz şeyleri söylüyoruz. Bizim tabanımız mazlumdur. Biz mazlumun yanında olmaktan uzaklaştık. Mazlumları tekrar kazandığımız zaman AK Parti inanıyorum ki eski güzel, parlayan günlerine dönecektir" ifadelerini kullandı.

  SİYASET    08.05.2018 10:14:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.10.2018
17.10.2018
17.10.2018
OZEL HABERLER