Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

2

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

3

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

4

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

5

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

6

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

7

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

10

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

11

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

12

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

13

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

14

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

15

Image

‘Seçimlerden zaferle çıkacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçi..

16

Image

‘CHP’liler hangi yüzle bağımsızlıktan bahsediyor?
AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim haftalık olağan basın toplantısında CHP’yi eleştirerek, “1931'de Merkez Bankası'nın yüzde 85 hisses..

17

Image

‘Bir olalım birlikte olalım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda açılış konuşması yapan Bü..

AK Parti’de aday adaylık başvuruları kızıştı | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti’de aday adaylık başvuruları kızıştı


AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında dün açıklama yapan Melek Yavuz, Recep Özgün ve Gazeteci Canser Kuzu milletvekilliği aday adaylıklarını açıkladı.
  SİYASET    28.04.2018 09:51:17


Fatma YILDIZ

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adaylığı için başvuru süreci devam ediyor. Bu kapsamda dün Melek Yavuz, Recep Özgün, Canser Kuzu İl Başkanlığında başvurularını yaparak resmen aday adayı oldular. Başvurusu sonrası bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Melek Yavuz; “Adalet ve Kalkınma Partisi kendisini siyasetin merkezinde konumlandıran, demokratikleşme ve değişim hamlesi başlatan bir parti olması, uzlaşma kültürüne dayalı siyaset yürüttüğü için, aileye, kadınlarımıza, çocuklarımıza, gençlerimize, engellilerimize, yaşlılarımıza değer verdi için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday oldum. Yalnızca bunlar ile değil Şehitlerimiz, gazilerimiz ve ailelerine sahip çıktığı için, her zorluğa rağmen sağlık, ekonomi ve eğitim ve kültüre de önem vermesi Adalet ve Kalkınma Partisini diğer partilerden ayıran en büyük özelliktir. Tabi sadece yurtiçi değil yurtdışında da sağlam ve güçlü bir dünya ve dış politika vizyonuna sahip bir partidir” diye konuştu.

KÜRESEL GÜÇ TÜRKİYE

Yavuz, “Türkiye’yi küresel güç dengesinin önemli aktörlerinden biri haline getirmek, bölgesinde barış ve istikrar için çalışan belirleyici ülke konumuna yükseltecek ideali, dünyanın tanımak ve fikirlerine önem vermek zorunda kaldığı bir ülke haline gelmemizdeki gayretleri için, önce insan önce millet önce vatan önce Türkiye birlikte Türkiye dediği için bizde Adalet ve Kalkınma Partisi diyoruz.” sözleri ile AK Partiden adaylığını açıkladı.

“REİSİMİZİN YANINDA OLABİLMEK İÇİN BURADAYIZ”

Bir diğer aday Dok. Recep Özgün ise: “25 yıllık doktorluk geçmişim var, bu zaman zarfında insanlarımıza faydalı olmaya gayret ettik. Bu dönemde de tüm dünyayı karşısına alan Sayın Cumhurbaşkanımızın, Reisimizin yanında olabilmek için 27.Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde aday adayı olduğumuzu açıklıyoruz. Allah hayırlara vesile etsin. Bu bir beka sorunu ve tüm dünya Türkiye’nin karşısında ancak AK Parti’nin bu dünyanın karşısında durabileceğime inandığım için ve inançlarıma uygun bir parti olduğu için AK Parti diyorum.

“BEN KÖYLÜ ÇOCUĞUYUM”

Seçilirsem eğer bir köylü çocuğu olarak, köylünün, çiftçinin derdini biliyorum. Sağlıkçıyım aynı zamanda insanlarımıza faydalı olmak için her türlü yardımı yapmaya hazırız. Köylülerimizi daha ferah ve iyi yaşatmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

CANSER KUZU’DA ADAY ADAYI

Bir diğer aday adaylık başvurusu yapan kişi de Gazeteci Canser Kuzu oldu. 2012 yılında başladığı siyasi çalışmalarına hiç ara vermeden devem eden, gerek yerel seçimlerde, gerek genel seçimlerde ve gerekse referandum oylamasında AK Parti adına İl merkezi, ilçe, belde ve köylerde sürekli olarak halkla buluşan Canser Kuzu, 24 Haziran genel seçimlerinde de çalışmalarını aralıksız olarak sürdüreceğini söyledi. AK Parti'nin uzlaşmacı tutumu ile kalkınmayı ön plana aldığını belirten Canser Kuzu, AK Parti Hükümetlerinin, ekonomiden dış politikaya, yatırımlardan istihdama, yolsuzlukla mücadeleye kadar önemli gelişmelere imza attığını dile getirerek önümüzdeki günlerde yapacağı proje çalışmalarıyla ilgili önemli bilgiler açıklayacağını söyledi.

“3 T’DEN UZAK DURACAĞIM”

Yakın zamanda meslektaşları olan Gazetecilerle de bir toplantı gerçekleştirip, çizilen yol haritasını değerlendireceklerini belirten Canser Kuzu, mesleki büyüklerinin ve kardeşlerinin fikirlerinin ve desteklerinin kendisi için çok önemli olduğunu söyledi. Afyonkarahisar'ın hak ettiği yatırımları aldığını ve bundan sonra da bu hizmetlerin devamı için ve makro problemleri ile uğraşacağını ifade eden Canser Kuzu, “3 T’den uzak duracağım. Terfi, tayin, torpil için kimse bana gelemeyecek. Ben ona kapalıyım. Biz enerjimizi onlara sarf etmeyeceğiz. Öncelikle temayül yoklamasına gireceğiz, daha sonra Ak Parti'nin kendi adaylarını belirlediği aşamalara geçeceğiz. Sıralamada yerim ne olursa olsun, burada seçimlerin sonuna kadar kalacağım ve çalışacağım” diye konuştu.

  SİYASET    28.04.2018 09:51:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER