Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Zafere inanmış kişileriz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adaylarıyla birlikte tanışma toplantısı düzenlendi. Tanı..

2

Image

Rektör Solak’a ziyaret
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Dinar ilçesi Tatarlı beldesinde yer alan ve AKÜ daire başkanlıklarının çabasıyla bi..

3

Image

Yargı yöneticilerinden ziyaret
Yargı yöneticileri, Vali Mustafa Tutulmaz'a ziyarette bulundu...

4

Image

‘Erenler Afyon’un vitrini’
Erenler Mahallesi’nde bir iş yerinin açılışına katılan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Erenler Mahallesi’nin Afyonkarahisar’..

5

Image

‘Gönül Belediyeciliği yapmaya geliyoruz’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Dörtyol Mahallesi Gazeteciler Sitesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada büyük ilgi gören Zey..

6

Image

Özkul’dan Başkan Çoban’a hediye

Eğitimci- Yazar Lokman Özkul, üçüncü kitabı olan ‘İnsanlığın Kavgası Habil Kabil’ isimli eseri imzalayarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a h..

7

Image

‘Ülkemizin yararına olacak her işe varız’

Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’i ziyaret etti. Arslan, 5600 üye ile Eğitim-Bir-Sen..

8

Image

‘Derneğimizi daha yükseğe taşıyacağız’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyon Yörükler Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği yönetimini kabul etti...

9

Image

‘Emirdağ’da destan yazacağız’
AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu, ilçe için hayati önem taşıyan 56 projesini çok yakında açıklıyor. Orman ve Su İşleri eski Bak..

10

Image

‘Başkanımız büyük destek verdi’

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Oğuz Boyu Yörükler Türkmen Derneğini makamında kabul etti. Kabulde konuşan Dernek Başkanı Şaki..

11

Image

Ulaşım sorunları masaya yatırıldı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Yalova Üniversitesi bünyesinde kurulan Türkiye..

12

Image

‘Ulaşıma dair sorun kalmayacak’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, ilimizde faaliyet gösteren şehir içi minibüs hattı durak başkanları ile bir araya geldi. Esnafın talep ve ..

13

Image

Belediyeden eğitime destek
Sosyal Belediyecilik alanında büyük hizmetlere imza atan Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize tarihinin en önemli eğ..

14

Image

‘Huzurlu ve gelişmiş bir Afyon oluşturacağız’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinka..

15

Image

‘İGM’de grup kurmak istiyoruz’
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Nevzat Ercan, İGM üye adaylarını be..

16

Image

‘Afyon’a ilkleri yaşayacağız’

Mahalle toplantılarına hız kesmeden devam eden İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Harb-İş Mahallesi sakinleri ile b..

17

Image

Çetinkaya anılacak

Afyonkarahisarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından vefatının 70’inci yıldönümünde büyük devlet adamı merhum Ali Çetinkaya için anma ..

AK Parti’de aday adaylık başvuruları kızıştı | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti’de aday adaylık başvuruları kızıştı


AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında dün açıklama yapan Melek Yavuz, Recep Özgün ve Gazeteci Canser Kuzu milletvekilliği aday adaylıklarını açıkladı.
  SİYASET    28.04.2018 09:51:17


Fatma YILDIZ

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adaylığı için başvuru süreci devam ediyor. Bu kapsamda dün Melek Yavuz, Recep Özgün, Canser Kuzu İl Başkanlığında başvurularını yaparak resmen aday adayı oldular. Başvurusu sonrası bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Melek Yavuz; “Adalet ve Kalkınma Partisi kendisini siyasetin merkezinde konumlandıran, demokratikleşme ve değişim hamlesi başlatan bir parti olması, uzlaşma kültürüne dayalı siyaset yürüttüğü için, aileye, kadınlarımıza, çocuklarımıza, gençlerimize, engellilerimize, yaşlılarımıza değer verdi için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday oldum. Yalnızca bunlar ile değil Şehitlerimiz, gazilerimiz ve ailelerine sahip çıktığı için, her zorluğa rağmen sağlık, ekonomi ve eğitim ve kültüre de önem vermesi Adalet ve Kalkınma Partisini diğer partilerden ayıran en büyük özelliktir. Tabi sadece yurtiçi değil yurtdışında da sağlam ve güçlü bir dünya ve dış politika vizyonuna sahip bir partidir” diye konuştu.

KÜRESEL GÜÇ TÜRKİYE

Yavuz, “Türkiye’yi küresel güç dengesinin önemli aktörlerinden biri haline getirmek, bölgesinde barış ve istikrar için çalışan belirleyici ülke konumuna yükseltecek ideali, dünyanın tanımak ve fikirlerine önem vermek zorunda kaldığı bir ülke haline gelmemizdeki gayretleri için, önce insan önce millet önce vatan önce Türkiye birlikte Türkiye dediği için bizde Adalet ve Kalkınma Partisi diyoruz.” sözleri ile AK Partiden adaylığını açıkladı.

“REİSİMİZİN YANINDA OLABİLMEK İÇİN BURADAYIZ”

Bir diğer aday Dok. Recep Özgün ise: “25 yıllık doktorluk geçmişim var, bu zaman zarfında insanlarımıza faydalı olmaya gayret ettik. Bu dönemde de tüm dünyayı karşısına alan Sayın Cumhurbaşkanımızın, Reisimizin yanında olabilmek için 27.Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde aday adayı olduğumuzu açıklıyoruz. Allah hayırlara vesile etsin. Bu bir beka sorunu ve tüm dünya Türkiye’nin karşısında ancak AK Parti’nin bu dünyanın karşısında durabileceğime inandığım için ve inançlarıma uygun bir parti olduğu için AK Parti diyorum.

“BEN KÖYLÜ ÇOCUĞUYUM”

Seçilirsem eğer bir köylü çocuğu olarak, köylünün, çiftçinin derdini biliyorum. Sağlıkçıyım aynı zamanda insanlarımıza faydalı olmak için her türlü yardımı yapmaya hazırız. Köylülerimizi daha ferah ve iyi yaşatmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

CANSER KUZU’DA ADAY ADAYI

Bir diğer aday adaylık başvurusu yapan kişi de Gazeteci Canser Kuzu oldu. 2012 yılında başladığı siyasi çalışmalarına hiç ara vermeden devem eden, gerek yerel seçimlerde, gerek genel seçimlerde ve gerekse referandum oylamasında AK Parti adına İl merkezi, ilçe, belde ve köylerde sürekli olarak halkla buluşan Canser Kuzu, 24 Haziran genel seçimlerinde de çalışmalarını aralıksız olarak sürdüreceğini söyledi. AK Parti'nin uzlaşmacı tutumu ile kalkınmayı ön plana aldığını belirten Canser Kuzu, AK Parti Hükümetlerinin, ekonomiden dış politikaya, yatırımlardan istihdama, yolsuzlukla mücadeleye kadar önemli gelişmelere imza attığını dile getirerek önümüzdeki günlerde yapacağı proje çalışmalarıyla ilgili önemli bilgiler açıklayacağını söyledi.

“3 T’DEN UZAK DURACAĞIM”

Yakın zamanda meslektaşları olan Gazetecilerle de bir toplantı gerçekleştirip, çizilen yol haritasını değerlendireceklerini belirten Canser Kuzu, mesleki büyüklerinin ve kardeşlerinin fikirlerinin ve desteklerinin kendisi için çok önemli olduğunu söyledi. Afyonkarahisar'ın hak ettiği yatırımları aldığını ve bundan sonra da bu hizmetlerin devamı için ve makro problemleri ile uğraşacağını ifade eden Canser Kuzu, “3 T’den uzak duracağım. Terfi, tayin, torpil için kimse bana gelemeyecek. Ben ona kapalıyım. Biz enerjimizi onlara sarf etmeyeceğiz. Öncelikle temayül yoklamasına gireceğiz, daha sonra Ak Parti'nin kendi adaylarını belirlediği aşamalara geçeceğiz. Sıralamada yerim ne olursa olsun, burada seçimlerin sonuna kadar kalacağım ve çalışacağım” diye konuştu.

  SİYASET    28.04.2018 09:51:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.02.2019
23.02.2019
23.02.2019
OZEL HABERLER