Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

3

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

4

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

5

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

6

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

7

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

11

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

15

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

16

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

AK Parti’de aday adaylık başvuruları kızıştı | Gazete3.com.tr
Image

AK Parti’de aday adaylık başvuruları kızıştı


AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında dün açıklama yapan Melek Yavuz, Recep Özgün ve Gazeteci Canser Kuzu milletvekilliği aday adaylıklarını açıkladı.
  SİYASET    28.04.2018 09:51:17


Fatma YILDIZ

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adaylığı için başvuru süreci devam ediyor. Bu kapsamda dün Melek Yavuz, Recep Özgün, Canser Kuzu İl Başkanlığında başvurularını yaparak resmen aday adayı oldular. Başvurusu sonrası bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Melek Yavuz; “Adalet ve Kalkınma Partisi kendisini siyasetin merkezinde konumlandıran, demokratikleşme ve değişim hamlesi başlatan bir parti olması, uzlaşma kültürüne dayalı siyaset yürüttüğü için, aileye, kadınlarımıza, çocuklarımıza, gençlerimize, engellilerimize, yaşlılarımıza değer verdi için Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday oldum. Yalnızca bunlar ile değil Şehitlerimiz, gazilerimiz ve ailelerine sahip çıktığı için, her zorluğa rağmen sağlık, ekonomi ve eğitim ve kültüre de önem vermesi Adalet ve Kalkınma Partisini diğer partilerden ayıran en büyük özelliktir. Tabi sadece yurtiçi değil yurtdışında da sağlam ve güçlü bir dünya ve dış politika vizyonuna sahip bir partidir” diye konuştu.

KÜRESEL GÜÇ TÜRKİYE

Yavuz, “Türkiye’yi küresel güç dengesinin önemli aktörlerinden biri haline getirmek, bölgesinde barış ve istikrar için çalışan belirleyici ülke konumuna yükseltecek ideali, dünyanın tanımak ve fikirlerine önem vermek zorunda kaldığı bir ülke haline gelmemizdeki gayretleri için, önce insan önce millet önce vatan önce Türkiye birlikte Türkiye dediği için bizde Adalet ve Kalkınma Partisi diyoruz.” sözleri ile AK Partiden adaylığını açıkladı.

“REİSİMİZİN YANINDA OLABİLMEK İÇİN BURADAYIZ”

Bir diğer aday Dok. Recep Özgün ise: “25 yıllık doktorluk geçmişim var, bu zaman zarfında insanlarımıza faydalı olmaya gayret ettik. Bu dönemde de tüm dünyayı karşısına alan Sayın Cumhurbaşkanımızın, Reisimizin yanında olabilmek için 27.Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde aday adayı olduğumuzu açıklıyoruz. Allah hayırlara vesile etsin. Bu bir beka sorunu ve tüm dünya Türkiye’nin karşısında ancak AK Parti’nin bu dünyanın karşısında durabileceğime inandığım için ve inançlarıma uygun bir parti olduğu için AK Parti diyorum.

“BEN KÖYLÜ ÇOCUĞUYUM”

Seçilirsem eğer bir köylü çocuğu olarak, köylünün, çiftçinin derdini biliyorum. Sağlıkçıyım aynı zamanda insanlarımıza faydalı olmak için her türlü yardımı yapmaya hazırız. Köylülerimizi daha ferah ve iyi yaşatmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

CANSER KUZU’DA ADAY ADAYI

Bir diğer aday adaylık başvurusu yapan kişi de Gazeteci Canser Kuzu oldu. 2012 yılında başladığı siyasi çalışmalarına hiç ara vermeden devem eden, gerek yerel seçimlerde, gerek genel seçimlerde ve gerekse referandum oylamasında AK Parti adına İl merkezi, ilçe, belde ve köylerde sürekli olarak halkla buluşan Canser Kuzu, 24 Haziran genel seçimlerinde de çalışmalarını aralıksız olarak sürdüreceğini söyledi. AK Parti'nin uzlaşmacı tutumu ile kalkınmayı ön plana aldığını belirten Canser Kuzu, AK Parti Hükümetlerinin, ekonomiden dış politikaya, yatırımlardan istihdama, yolsuzlukla mücadeleye kadar önemli gelişmelere imza attığını dile getirerek önümüzdeki günlerde yapacağı proje çalışmalarıyla ilgili önemli bilgiler açıklayacağını söyledi.

“3 T’DEN UZAK DURACAĞIM”

Yakın zamanda meslektaşları olan Gazetecilerle de bir toplantı gerçekleştirip, çizilen yol haritasını değerlendireceklerini belirten Canser Kuzu, mesleki büyüklerinin ve kardeşlerinin fikirlerinin ve desteklerinin kendisi için çok önemli olduğunu söyledi. Afyonkarahisar'ın hak ettiği yatırımları aldığını ve bundan sonra da bu hizmetlerin devamı için ve makro problemleri ile uğraşacağını ifade eden Canser Kuzu, “3 T’den uzak duracağım. Terfi, tayin, torpil için kimse bana gelemeyecek. Ben ona kapalıyım. Biz enerjimizi onlara sarf etmeyeceğiz. Öncelikle temayül yoklamasına gireceğiz, daha sonra Ak Parti'nin kendi adaylarını belirlediği aşamalara geçeceğiz. Sıralamada yerim ne olursa olsun, burada seçimlerin sonuna kadar kalacağım ve çalışacağım” diye konuştu.

  SİYASET    28.04.2018 09:51:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER