Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

31 bin AKܒlü öğrenci ders başı yaptı

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde, yeni kayıt yaptıran 6 bin 774 öğrenciyle birlikte yaklaşık 31 bin öğrenci 2019- 2020 eğitim yılına başladı...

2

Image

Dinar’da kutlama

2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle Dinar ilçesinde “İlköğretim Haftası” resmi törenle kutlandı...

3

Image

‘Heybeli ve Gazlıgöl neden çıkarıldı?’

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Heybeli ve Gazlıgöl Termal Turizm Merkezlerinin, Turizm Merkezi Bölgesi olmaktan çıkarılmasını n..

4

Image

PTT’den kargo indirimi

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) ile akademik, idari per..

5

Image

Akrones sonbahara ‘merhaba’ dedi

Akrones Termal Otel’de sonbahara merhaba partisi düzenlendi. ..

6

Image

‘Yapılan işleri iyi kontrol edin’

Vali Mustafa Tutulmaz Bolvadin ilçesinde merkez mahalle ve köy muhtarlarıyla toplantıda bir araya geldi. Tutulmaz, muhtarlara köylerde yapılan iş..

7

Image

Ahilik Haftası kutlamaları Zafer Meydanı’na taşınıyor

Ahilik Haftası dolayısıyla Ahilik Komitesi’ni ağırlayan Belediye Başkan Vekili Süleyman Karakuş, Ahilik Haftası kutlamalarının önümüzdeki yıldan ..

8

Image

‘Katkı sağlamaya devam edeceğiz’

Megabirlik Medya’yı ziyaret eden TÜMSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı İbrahim Birliktir, ülkemizin daha fazla kalkınmasına katkı sağlamak için çal..

9

Image

Başkan Şahin tekstil fabrikasını gezdi

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Sinanpaşa ilçesinde bulunan Sinpa Tekstil Fabrikası’nda incelemelerde bulundu. ..

10

Image

Hırsızlık çetesi çökertildi

Afyonkarahisar merkezli 3 ilde kablo hırsızlarına yönelik operasyonda 12 kişi gözaltına alındı...

11

Image

‘Sandıklı bir başka güzel olacak’

Sandıklı Hüdai Termal Turizm Merkezi’nin genişletilmesi kararı ilçede büyük yankı buldu...

12

Image

İhracatın yıldızları ödüle doyacak

Ege Maden İhracatçıları Birliği, dünyaca ünlü Afyon beyazını dünyanın dört bir tarafına ihraç eden, doğal taşın başkenti konumundaki Afyonkarahis..

13

Image

Korkmaz, sağlık kurumlarını inceledi

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz, merkez ve ilçelerde hizmet veren sağlık kurum ve kuruluşlarına yönelik gerçekleştirdiği ziyaretlerine d..

14

Image

KOBİ’lere e-ticaret eğitimi

Amazon, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Boğaziçi Üniversitesi, Türk KOBİ’lerinin e-ticaretle ihracat yapmasını sağlamak üzere Türkiy..

15

Image

‘3 eylem kararımız var’

Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şubesi’nin İl Divan Toplantısı’nda konuşan Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, eğitim çalışa..

16

Image

‘Darbeler tarihi 15 Temmuz’la son buldu’


AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Türk Silahlı Kuvvetleri içerisindeki üniformalı teröristler tarafından darbe ile görevinden alınan ve..

17

Image

‘Ahilik önemli bir değerimiz’

Ahilik Haftası dolayısıyla Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Ahiliğin 9 asırdır süregelen önemli bir değerimiz ..

AFYON KONUŞULACAK | Gazete3.com.tr
Image

AFYON KONUŞULACAK


25 Ağustos’ta başlayacak Zafer Haftası, ATSO Spor Oyunları ve 6-8 Eylül tarihleri arasında yapılacak Dünya Motokros Şampiyonası nedeniyle Afyonkarahisar’da iki hafta boyunca bir birinden hareketli günler yaşanacak.
  SİYASET    20.08.2019 16:48:09


Afyonkarahisar, önümüzdeki günlerde düzenlenecek birbirinden önemli etkinlikler nedeniyle gözlerin çevrildiği il olacak. Zafer Haftası ve ATSO Spor Oyunları’nın yanı sıra Dünya Motokros Şampiyonası nedeniyle birçok ülkede Afyonkarahisar konuşulacak.
ÖNCE ZAFER KUTLAMALARI
Büyük Taarruz’un başladığı Afyonkarahisar’da Zafer Haftası kutlamaları, 25 Ağustos Pazar günü Şuhut İlçesindeki Atatürk Evi’nin ziyaret edilmesiyle start alıp, kortej yürüyüşü ve Şuhut Stadı’nda düzenlenecek olan törenlerle devam edecek. Gecenin ilerleyen saatlerinde Kocatepe’ye yürüyüş başlayacak ve sabahın erken saatleri ile birlikte Büyük Taarruz’un başladığı Kocatepe’de etkinliklere devam edilecek. 27 Ağustos Salı günü Zafer Meydanı’ndaki Kurtuluş Günü Programı’nı 30 Ağustos tarihine kadar diğer etkinlikler izleyecek.
ATSO SPOR OYUNLARI
ÇEKİŞMELİ GEÇECEK
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 14.’sü düzenlenecek olan Spor Oyunları ise 29 Ağustos 2019 Perşembe günü Kocatepe Spor Kompleksi’nde düzenlenecek açılış töreni ile başlayacak.
Her yıl katılımın arttığı ATSO Spor Oyunlarının bu yıl 14 branşta yapılacağı ve başvuruların 26 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edeceği bildirildi. ATSO Spor Oyunları’nın bu yıl da birbirinden renkli ve çekişmeli görüntülere sahne olması bekleniyor.
DÜNYA ŞAMPİYONASI
AFYON’DA YAPILACAK
6-8 Eylül 2019 tarihleri arasında Afyonkarahisar, Dünya çapında önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak. Dünya Motokros Şampiyonası ile Afyon Spor ve Motofest nedeniyle Dünyanın gözü Afyonkarahisar’a çevrilecek. Televizyon kanallarından çok sayıda ülkeye canlı olarak yayınlanacak şampiyona süresince 6 Eylül Cuma günü Fedon, 7 Eylül Cumartesi günü Aleyna Tilki ve 8 Eylül Pazar günü ise Murat Boz Afyonkarahisar’da sahne alacak. Ayrıca Kamp Alanı, Mini Golf, Canlı Langırt, Mini ATV, Zipline, Tırmanma Duvarı, Çocuk Etkinlikleri, Çocuklar için Motosiklet Eğitimi, Geleneksel Sokak Oyunları, Klasik Araba – Motosiklet Sergisi, Motosiklet Gösterisi, Sujeti-Flyboard Gösterisi ve Spor Federasyonlarının etkinlikleri yer alacak.


  SİYASET    20.08.2019 16:48:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.09.2019
17.09.2019
17.09.2019
OZEL HABERLER