Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Bursluluk sınavı başvuruları sürüyor
Girne Koleji’nden yapılan açıklamada, 22-23 Şubat’ta yapılacak olan bursluluk sınavının başvurularının devam ettiği belirtildi..

2

Image

Afyon’a layık olmaya devam edeceğiz’
Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunan Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Afyonkarahisar’a yapacakları hizmetlerle layık olmaya devam edeceklerini söy..

3

Image

‘Bu mücadele yıpratılmamalı’
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, FETÖ ile mücadelenin taşıyıcı kolonlarından birisinin Türk yargısı, cesur savcılar ve yürekli hakimler olduğunu belirter..

4

Image

‘İşlenmiş et ihraç etmek istiyoruz’
Budapeşte’de incelemelerde bulunan Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler, Avrupa’ya, Türkiye’den işlenmiş et ihraç edilmesinin önünü..

5

Image

‘İlişkileri geliştirmek istiyoruz’
Balıkesir Sındırgı Belediyesi heyetini ağırlayan, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 2 ilçe arasındaki ilişkileri geliştirmek istediklerini belirt..

6

Image

‘AYM tarihi bir karar verdi’
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, gazetecilerin yıpranma hakkı için konulan ‘basın kartı sahibi olma’ şartına ilişkin kan..

7

Image

Başkan Şahin’den ziyaret
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Afyonkarahisar Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp'i ziyaret etti...

8

Image

‘Aramızda güçlü bağlar var’
Türkiye-Pakistan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi’nin 6. Toplantısı için Pakistan’ın başkenti İslamabad’da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyi..

9

Image

‘Türkiye’de herkes girişimciği keşfetti’
TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, “Türkiye’de herkes girişimciliği keşfetti. Türkiye’de girişimcilik konuşuluyorsa burada TOBB’un rolü bir numara” ..

10

Image

Zeybek talepleri iletti
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek daha sonra AK Parti Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte şehrimizle ilgili de..

11

Image

‘Savaş çığırtkanlığı yapmak doğru değil’
CHP İl Başkanı Nevzat Ercan, Suriye üzerinden Rusya ve Türkiye’nin kapıştırılmaya çalışıldığını ifade ederek, “Ekonomiyi bu kadar sıkıntıya sokacak sa..

12

Image

Yabancı öğrenci sayısı arttırılacak
Rektör Karakaş, Afyon Kocatepe Üniversitesi’ndeki uluslararası öğrenci sayısının artırılması için Türkiye Maarif Vakfı ve Yunus Emre Enstitüsü kurumla..

13

Image

Talimatı Cumhurbaşkanımız verdi
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, FETÖ'ye yönelik topyekûn başlatılan arındırma operasyonlarının talimatının bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan..

14

Image

Birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz
TOBB Eğitim Meclisi Başkanı Dr. Yusuf Ekinci ve Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz’ı ağırlayan, ATSO Yönetim Kurulu ..

15

Image

AK Parti’de ilçe kongreleri başlıyor
AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı ilçelerde yapılacak olan kongre takvimini belirledi. 22 Şubat’ta başlayacak olan kongreler süreci 22 Martta sona ..

16

Image

Sosyal Medya tam çöplük haline geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Siber zorbalıklar çeşitleniyor ve artıyor. Sosyal medya bu anlamda tam bir çöplük. İnsanların taciz edildiği, dolandırıldığı,..

17

Image

Akıncı istifa etmeli
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın cumhurbaşkanlık görevinden istifa etmesi gerektiğini söyle..

AFYON KONUŞULACAK | Gazete3.com.tr
Image

AFYON KONUŞULACAK


25 Ağustos’ta başlayacak Zafer Haftası, ATSO Spor Oyunları ve 6-8 Eylül tarihleri arasında yapılacak Dünya Motokros Şampiyonası nedeniyle Afyonkarahisar’da iki hafta boyunca bir birinden hareketli günler yaşanacak.
  SİYASET    20.08.2019 16:48:09


Afyonkarahisar, önümüzdeki günlerde düzenlenecek birbirinden önemli etkinlikler nedeniyle gözlerin çevrildiği il olacak. Zafer Haftası ve ATSO Spor Oyunları’nın yanı sıra Dünya Motokros Şampiyonası nedeniyle birçok ülkede Afyonkarahisar konuşulacak.
ÖNCE ZAFER KUTLAMALARI
Büyük Taarruz’un başladığı Afyonkarahisar’da Zafer Haftası kutlamaları, 25 Ağustos Pazar günü Şuhut İlçesindeki Atatürk Evi’nin ziyaret edilmesiyle start alıp, kortej yürüyüşü ve Şuhut Stadı’nda düzenlenecek olan törenlerle devam edecek. Gecenin ilerleyen saatlerinde Kocatepe’ye yürüyüş başlayacak ve sabahın erken saatleri ile birlikte Büyük Taarruz’un başladığı Kocatepe’de etkinliklere devam edilecek. 27 Ağustos Salı günü Zafer Meydanı’ndaki Kurtuluş Günü Programı’nı 30 Ağustos tarihine kadar diğer etkinlikler izleyecek.
ATSO SPOR OYUNLARI
ÇEKİŞMELİ GEÇECEK
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 14.’sü düzenlenecek olan Spor Oyunları ise 29 Ağustos 2019 Perşembe günü Kocatepe Spor Kompleksi’nde düzenlenecek açılış töreni ile başlayacak.
Her yıl katılımın arttığı ATSO Spor Oyunlarının bu yıl 14 branşta yapılacağı ve başvuruların 26 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edeceği bildirildi. ATSO Spor Oyunları’nın bu yıl da birbirinden renkli ve çekişmeli görüntülere sahne olması bekleniyor.
DÜNYA ŞAMPİYONASI
AFYON’DA YAPILACAK
6-8 Eylül 2019 tarihleri arasında Afyonkarahisar, Dünya çapında önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak. Dünya Motokros Şampiyonası ile Afyon Spor ve Motofest nedeniyle Dünyanın gözü Afyonkarahisar’a çevrilecek. Televizyon kanallarından çok sayıda ülkeye canlı olarak yayınlanacak şampiyona süresince 6 Eylül Cuma günü Fedon, 7 Eylül Cumartesi günü Aleyna Tilki ve 8 Eylül Pazar günü ise Murat Boz Afyonkarahisar’da sahne alacak. Ayrıca Kamp Alanı, Mini Golf, Canlı Langırt, Mini ATV, Zipline, Tırmanma Duvarı, Çocuk Etkinlikleri, Çocuklar için Motosiklet Eğitimi, Geleneksel Sokak Oyunları, Klasik Araba – Motosiklet Sergisi, Motosiklet Gösterisi, Sujeti-Flyboard Gösterisi ve Spor Federasyonlarının etkinlikleri yer alacak.


  SİYASET    20.08.2019 16:48:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2020
14.02.2020
14.02.2020
OZEL HABERLER