Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Tüm tedbirler değerlendirildi
Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında il genelinde bugüne dek yapılan çalışmalar ve alınan tedbirler Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığındaki toplan..

2

Image

'Üretime devam ediyoruz'
Avşar Emaye Genel Müdürü Murat Tabak, koronavirüs salgını ve ekonomik olarak olumsuz etkilerinin olmasına rağmen, firma olarak üretime devam ettikleri..

3

Image

3 bin 152 aileye nakdi yardım
Afyonkarahisar Valiliği, Sosyal Yardımlaşma Vakfı aracılığıyla sosyal yardım veya aylık alan dezavantajlı 3 bin 512 aileye hane başına bin TL olmak üz..

4

Image

'Tedbirlere uyalım'
Afyonkarahisar Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Cengiz Üstün, Afyonkarahisar'daki bakkal esnaflarının koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirler..

5

Image

'Geçmişteki borçlar nedeniyle makineyi sattık'
Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, oda tarafından satışı yapılan patates sökme makinesinin odaya kayıtlı bir makine olduğunu ve usulsüz bir ..

6

Image

'Kanserde erken teşhis önemli'
Kanser Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, kanserde erken teşhisin mücadele de büyük önem taşıdığını ifade etti ..

7

Image

'O suçlara indirim yok'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, İnfaz Kanunu değişiklik tasarısında cinsel istismar, terör ve uyuşturucu ticareti suçlarında herhangi..

8

Image

'Faturaların ertelenmesini istiyoruz'
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile video konferansta görüştü. Sezen, pandemi hakkında..

9

Image

'Kampanyalar iktidarı rahatsız etti'
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, CHP'li koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında başlattığı yardım kampanyalarının iktidarı rahatsız ettiğini bu yüzden..

10

Image

'Koruyucu maske üreteceğiz'
Koronavirüse karşı aldığı önlemler kapsamında toplu yaşam alanlarının temizliğinde hassasiyet gösteren, 65 yaş ve üstü, kronik rahatsızlığı bulunan va..

11

Image

TEHLİKE KAPIMIZDA
Afyonkarahisar'da koronavirüsten ilk ölüm gerçekleşti. Kentte Covid-19 tedavisi gören 70 yaşındaki erkek hasta hayatını kaybetti..

12

Image

AFYON İÇİN VEFA VAKTİ
İş adamları, odalar, sivil toplum kuruluşları, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı öncülüğünde düzenlenecek “Afyon İçin Vefa Vakti” kampanyasının t..

13

Image

'Milletin işi ve aşıyla ilgili tedbir alınmalı'
..

14

Image

'Avukatlarda kapsama alındı'
Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, koronavirüsle mücadele kapsamında avukatların ekonomik etkilerden mücbir sebep kapsamında etkilenecek sektör..

15

Image

'Ateş düşürücü mü verildi?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, koronavirüs salgını..

16

Image

'Öncelik halkımızın sağlığı'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya küresel pandemi koronavirüs ile ilgili açıklama yaptı. Türkiye’de önceliğin halkın sağlığı olduğunu sö..

17

Image

'Basın mensupları dikkat etmeli'
İletişim Başkanlığı medya mensuplarının görevleri sırasında Kovid-19’a karşı dikkat etmesi gereken hususları içeren bir rehber hazırladı ..

Afyon’a layık olmaya devam edeceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

Afyon’a layık olmaya devam edeceğiz’


Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunan Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Afyonkarahisar’a yapacakları hizmetlerle layık olmaya devam edeceklerini söyledi
  SİYASET    15.02.2020 09:41:57

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Afyonkarahisar’da Vali Mustafa Tutulmaz’ı, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk’i, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkan ve 2. ACM Başkanı Fatih Serdar Köken, Baro Başkanı Turgay Şahin ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’i ziyaret etti.

YARGI MENSUPLARINA ZİYARET

Beraberinde Vali Mustafa Tutulmaz, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ile ilk ziyaretini Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk’e yapan Bakan Gül daha sonra Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkan ve 2. ACM Başkanı Fatih Serdar Köken, Baro Başkanı Turgay Şahin’i ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

VALİ TUTULMAZ AFYON’LA İLGİLİ BİLGİ VERDİ

Bakan Gül, Milletvekilleri ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’le Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. Valilik girişinde çiçeklerle karşılanan Bakan Gül, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladı. Daha sonra valilik makamında Vali Tutulmaz tarafından Bakan Gül’e, Afyonkarahisar’la ilgili çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

“DESTEKLERİMİZ SÜRECEK”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i de ziyaret eden Bakan Gül ve beraberindekiler, belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı. Burada bir açıklama yapan Bakan Gül, “İnşallah hizmetlerle Afyonkarahisar’a layık olmaya devam edeceğiz. Bizlerde başta Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla Afyon’a her zaman destek olduk, Sayın Bakanımız, Sayın Milletvekillerimizle birlikte Afyon’a hizmet etmeye devam ediyorlar. Hükümetimiz olarak da yine Afyon’a her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

TEŞKİLAT MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Bakan Gül, son ziyaretini AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Bakan Gül, seçimlerde sağlanan başarılardan dolayı teşkilat mensuplarını tebrik etti, Afyonkarahisarlılara teşekkür etti.>>>Gazete3

  SİYASET    15.02.2020 09:41:57

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
31.03.2020
31.03.2020
31.03.2020
OZEL HABERLER