Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Promosyon ihalesini Vakıfbank kazandı
16 Eylül 2020 tarihinde yapılan ve 5 bankanın katıldığı yarış sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) personeline yapılacak maaş ve ücret ödemeler..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Afyonkarahisar İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Veteriner Hekimler Odası başkanlığını ziyaret etti. M..

3

Image

‘Tasvip etmiyoruz’
MHP İl Başkanı Kocacan, Türk Tabipler Birliği’nin tavırlarını tasvip etmediklerini ifade ederek, “Türkiye’nin bekasını derinden yaralayan PKK dediğimi..

4

Image

Taytak Kılıçdaroğlu’na sert yanıt: ‘Utanmadın mı?’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan, TTB'yi ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na sert bir tepki göstererek, ..

5

Image

Köksal’dan soru yağmuru
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çay Barajı'nın neden tamamlanamadığını..

6

Image

Sultandağı’na Spor Kompleksi
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen Spor Kompleksi’nin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacağı..

7

Image

Danışma Kurulu toplandı
Dinar Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer başkanlığında, Yabancı Dil Laboratuvarı’nda yapıldı...

8

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

9

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

10

Image

Ekipler 7/24 görev başında
Şuhut Belediyesi koronavirüs nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ediyor..

11

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

12

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

13

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

14

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

15

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

16

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

17

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

ADD’den çocuklara mutluluk | Gazete3.com.tr
Image

ADD’den çocuklara mutluluk


Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şubesi, cezaevindeki çocukları bayramda sevindirmek amacıyla bir proje gerçekleştirdi. Proje kapsamında çocuklara oyuncak ve kıyafet hediye ettiklerini ifade eden ADD Afyonkarahisar Şube Başkanı Veli Cengiz konu ile ilgili açıklamalarda bulundu


  SİYASET    31.07.2020 20:45:16

Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Veli Cengiz, “Bizim projemiz cezaevinde bulunan 0-6 yaşındaki çocukların oyuncaklarını olmadığını öğrendik. Geçen yıl yönetim kurulumuzda olan Dr. Sevilay Mara, bize bu durumu iletti. Biz Afyon’daki arkadaşlarımıza ve duyarlı insanlara bu konuyu açınca, çok fazla bir oyuncak elde ettik. Savcımız Mustafa Bey ile de görüşerek cezaevindeki bu çocuklara, aynı zamanda o zaman açık cezaevinde de çok çocuk vardı. O çocukların istediklerinden kat kat fazlası oyuncakla memnun ettik, mutlu ettik” dedi.

“YENİ DOĞACAK ÇOCUĞUN
İHTİYAÇLARINI KARŞILADIK”

Cengiz, “Bayramı oyuncakları ile kutladılar. Bu sene de bu iyi bir başlangıcı sürdürelim, devam ettirelim diye düşündük. Yine Afyon’un kamuoyundaki eş dost ve hayırsever insanlarla iletişime geçtik. Bu konuda yine çocukların sayılarının kat kat fazlasında oyuncak ve giysi elde ettik. Burada asıl önemli olan bayramın birinci günü cezaevinde bir doğum olacak. Dünya’ya gözlerini cezaevinde açacak olan bir çocuğumuz var. O çocuğumuza da çocuk bezi gibi ihtiyaçlarını karşıladık. İnşallah bayramda o çocuklar mutlu olacak.” Şeklinde açıklamalarda bulundu.

“CEZAEVLERİ ÇOCUKSUZ KALIR”
“Cezaevleri umarım çocuksuz” kalır diyen Cengiz, “Bu etkinliği sonuna kadar sürdüreceğiz. İnşallah orada çocuk olmaz. Bizim dileğimiz o. Orası çocuksuz kalır. Çocuklar dört duvarın arasında ne olacak? Yani o çocuk güneşi göremiyor. Penceresindeki bir çiçeğin, çiçek açtığını göremiyor. Bir kuşun uçtuğunu göremiyor. İnşallah çocuklarımız kendi oyuncakları ile kendileri oynayacaklar.” Şeklinde konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    31.07.2020 20:45:16

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER