Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP Afyon’da oylarını %50 artırdı İŞİN SIRRI BAHÇELİ VE TAYTAK
MHP tüm Türkiye’de ve ilimizde oy oranını artırdı. Türkiye genelinde MHP’nin oyları %18.81’e yükselirken, Afyonda da %50 oy artışı sağlandı. MHP’nin t..

2

Image

Karakaş, AKÜ Rektörü oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye genelinde 9 üniversiteye rektör ataması yapıldı...

3

Image

‘SBF küresel bir marka oldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Saraybosna İş Forumu'nun (SB..

4

Image

‘Sizlere büyük önem veriyoruz’

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser yaptığı açıklamada, “ATSO ola..

5

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’a değer katacaklarını bel..

6

Image

Hizmet ayaklarına geldi

Vali Mustafa Tutulmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni kimlik kartı başvuruları alınan vatandaşlarla bir araya geldi...

7

Image

‘Üretken Belediyecilik Afyon’da hayat bulacak’

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yerel seçimlerin ardından artık sıranın icraatta olduğunu kaydederek, "MHP'li Belediyelerde vatand..

8

Image

“Güzel hizmetler yapacağız”

Vali Mustafa Tutulmaz’ı ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Tutulmaz’ın liderliğinde Afyonkarahisar’a çok güzel eserler kazandıracakla..

9

Image

‘Hep beraber sorunları çözeceğiz’

Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Serhat Gümüş, muhasebeci ve mali müşavirlerin yaşadıkları sorunları iyi bild..

10

Image

‘Hayat dijitale evriliyor’

Yerel Zincirler Buluşuyor 2019 toplantısında konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, hayatın hızla dij..

11

Image

‘Vizyon projeleri hayata geçireceğiz’

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak göreve resmen başlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e tebrik ziy..

12

Image

‘Gönül belediyeciliğini yaşatacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, yeni dönemde AK Parti’nin gönül belediyeciliğini yaşatacaklarını..

13

Image

Taytak’a yoğun ilgi


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar'ın Kızılören ilçesini ziyaret etti. Kızılö..

14

Image

‘Hayırlara vesile olsun’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı...

15

Image

‘Çobanlar’da işsizliği bitireceğiz’

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek..

16

Image

BAŞKAN ADAYI Burhanettin Çoban
AK Parti tarafından İl Genel Meclisi Grup Toplantısı İl Özel İdaresi Binası’nda gerçekleştirildi...

17

Image

Moleküler Biyoloji Günleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi tarafından Moleküler Biyoloji ve Genetik Günleri etkinliği düzenlendi. ..

Abdülkadir Konak, Sandıklı turunda | Gazete3.com.tr
Image

Abdülkadir Konak, Sandıklı turunda


ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, beraberindeki heyetle birlikte ziyaretlerine devam ediyor
  SİYASET    24.02.2017 15:47:19


ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, beraberindeki heyetle birlikte ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Konak, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mevlüt Özçınar ve Elibollar Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Elibol’u ziyaret etti. Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği heyeti, Sandıklı ilçesinde ziyaretlerine başladı. Önce Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret eden ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Başkan Vekili Atilla Kocabaş, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan ile Şuhut Şoförler Odası Başkanı Mahmut Öz, çeşitli konularda istişarelerde bulundu. Başkan Çöl, Sandıklı Belediyesinin çalışmaları hakkında kısa bilgiler verdi ve hedeflerini anlattı. Yerel ve ulusal gündemin de konuşulduğu ziyarette, Başkan Çöl ile ESOB heyeti arasında tam bir fikir birliği olduğu gözlendi. Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ESOB heyetinin ziyaretinden son derece memnun olduğunu belirterek, iki kurum arasında işbirliğinin daha da arttırılmasının yararına işaret etti. KONAK’TAN İSMAİL ELİBOL’A NEZAKET ZİYARETİ Konak başkanlığındaki ESOB heyeti Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mevlüt Özçınar’ı ziyaret etti. Sandıklı ekonomisi ve kooperatifin çalışmalarını anlatan Başkan Özpınar, ESOB heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti anlattı ve desteklerinin devam edeceğini bildirdi. ESOB heyeti, Sandıklı eski Belediye Başkanı İsmail Elibol’a da nezaket ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Elibollar şirketinin faaliyetleri anlatıldı, piyasaya sürdükleri yeni makineler anlatıldı. HEDEFİMİZ, ÜLKEMİZ SAVUNMA SANAYİ İÇİNDE BİR ŞEYLER ÜRETEBİLMEK Elibollar Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Elibol, “Şirketimiz fırsat verilirse her türlü makineyi yapacak güçtedir. Hedefimiz, ülkemiz savunma sanayi içinde bir şeyler üretebilmektir. Bu konuda da çalışmalar yapmaya hazırız” dedi. Sandıklı’daki ziyaretlerin sonuncusu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ahmet Erdem’e gerçekleştirildi. Yarım saati aşkın süren ziyarette esnafın sorunları anlatıldı, çözüm yolları konusunda yapılması gerekenler ortaya konuldu. >>>Fatma Uygun TAŞKIN
  SİYASET    24.02.2017 15:47:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.04.2019
19.04.2019
19.04.2019
OZEL HABERLER