Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Birlik ve beraberlik içinde olacağız’
AK Parti eski İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutumlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığı..

2

Image

Cansuyu’ndan İYİ Parti’ye ziyaret
Cansuyu Afyonkarahisar İl Temsilciliği sosyal ziyaretleri kapsamında, İYİ Parti İl Başkanını ziyaret etti...

3

Image

Başkan Çoban, Rektör Kavuncu’yu ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu'yu makamında kabul etti...

4

Image

‘Zaman eşit verilen bir servettir’
ATSO KOBİ Akademisi’nin etkinlik takvimi çerçevesinde düzenlenen Zaman Yönetimi eğitiminde konuşan ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey, “Zaman,..

5

Image

Develi’den Serteser ve Beşer’e övgü
20.Dönem Denizli Milletvekilli, KOSGEB eski Başkanı ve Dünya Gazetesi Yazarı Hilmi Develi, Dünya Gazetesindeki köşe yazısında Afyonkarahisar’da düzenl..

6

Image

Kaymakam Kaya’dan ziyaretler
Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya, Şuhut İlçe Müftülüğü ve Kur'an kurslarını ziyaret etti. ..

7

Image

'Ufka Yolculuk' için kayıtlar başladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 1 Kasım'da startı verilen 7. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması kapsamında il düzenleme heyetini makamında ka..

8

Image

Tutumlu aday adayı
Afyonkarahisar’da 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi siyaset kazanı kaynamaya devam ediyor...

9

Image

‘Basındaki birliği takdir ediyoruz’
CHP İl yöneticileri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret ederek Afyonkarahisar’daki basın kuruluşlarının yayın anlayışına teşekkür ederken, b..

10

Image

‘Türkiye, İslam Birliği’ni aktifleştirmeli’
Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, İsrail’in dünyan..

11

Image

Başkan Çoban’dan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Kadastro Müdürlüğü görevine atanan Ali Soydan’a iade-i ziyarette bulundu.
..

12

Image

Cansuyu’ndan MHP’ye ziyaret
Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’nı ziyaret etti...

13

Image

‘Sürpriz adaylarımız var’
CHP il başkanlığında haftalık basın toplantısı düzenlendi...

14

Image

‘3600 ek gösterge ne olacak?’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, “AKP tarafından seç..

15

Image

‘Gerekli tedbirler alınmalı’
TBMM Genel Kurulu’nda Hakkâri’deki şehitler konusunda açıklama yapan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, teröristlerin yeni saldırılarını ö..

16

Image

‘En büyük kriterimiz Erdoğan belediyeciliği’
AK Parti haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 31 Mart seçimleri için aday adayı başvurularının yoğunluktan dolayı ..

17

Image

‘Göller hayati öneme sahip’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Akarçay kapalı havz..

Abdülkadir Konak, Sandıklı turunda | Gazete3.com.tr
Image

Abdülkadir Konak, Sandıklı turunda


ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, beraberindeki heyetle birlikte ziyaretlerine devam ediyor
  SİYASET    24.02.2017 15:47:19


ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, beraberindeki heyetle birlikte ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Konak, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mevlüt Özçınar ve Elibollar Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Elibol’u ziyaret etti. Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği heyeti, Sandıklı ilçesinde ziyaretlerine başladı. Önce Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret eden ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Başkan Vekili Atilla Kocabaş, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan ile Şuhut Şoförler Odası Başkanı Mahmut Öz, çeşitli konularda istişarelerde bulundu. Başkan Çöl, Sandıklı Belediyesinin çalışmaları hakkında kısa bilgiler verdi ve hedeflerini anlattı. Yerel ve ulusal gündemin de konuşulduğu ziyarette, Başkan Çöl ile ESOB heyeti arasında tam bir fikir birliği olduğu gözlendi. Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ESOB heyetinin ziyaretinden son derece memnun olduğunu belirterek, iki kurum arasında işbirliğinin daha da arttırılmasının yararına işaret etti. KONAK’TAN İSMAİL ELİBOL’A NEZAKET ZİYARETİ Konak başkanlığındaki ESOB heyeti Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mevlüt Özçınar’ı ziyaret etti. Sandıklı ekonomisi ve kooperatifin çalışmalarını anlatan Başkan Özpınar, ESOB heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti anlattı ve desteklerinin devam edeceğini bildirdi. ESOB heyeti, Sandıklı eski Belediye Başkanı İsmail Elibol’a da nezaket ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Elibollar şirketinin faaliyetleri anlatıldı, piyasaya sürdükleri yeni makineler anlatıldı. HEDEFİMİZ, ÜLKEMİZ SAVUNMA SANAYİ İÇİNDE BİR ŞEYLER ÜRETEBİLMEK Elibollar Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Elibol, “Şirketimiz fırsat verilirse her türlü makineyi yapacak güçtedir. Hedefimiz, ülkemiz savunma sanayi içinde bir şeyler üretebilmektir. Bu konuda da çalışmalar yapmaya hazırız” dedi. Sandıklı’daki ziyaretlerin sonuncusu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ahmet Erdem’e gerçekleştirildi. Yarım saati aşkın süren ziyarette esnafın sorunları anlatıldı, çözüm yolları konusunda yapılması gerekenler ortaya konuldu. >>>Fatma Uygun TAŞKIN
  SİYASET    24.02.2017 15:47:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.11.2018
17.11.2018
17.11.2018
OZEL HABERLER