Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Zeybek projelerini açıkladı
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek projelerini “Şehrimizin geleceğinde hepimizin imzası olsun” sloganıyla açıklıyor. Zeybek ilimiz için yapa..

2

Image

“Eğitim seviyesi daha yükselmeli”
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar'da hayata geçirecekleri üretim hamlesi ile kentin üret..

3

Image

‘Gönüller yapmaya geliyoruz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Cumhuriyet Halk Partisi’nin yerel seçimlerde kendisini destekleme kararı almasının güzel ..

4

Image

Ülkücüler, 1881 adet Nutuk dağıtacak
Ünlü yazar Yılmaz Özdil’in en çok satan Mustafa Kemal kitabı için yapılan özel basıma bir tepki de ülkücülerden geldi. Yılmaz Özdil'e 'Servet avcısı' ..

5

Image

‘Birlikte başaracağız’
CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, “Millet İttifakı” kapsamında İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak’ı neden deste..

6

Image

Geriye Dön...
Afyonkarahisar’ın merkez bağlı Kocatepe Beldesi’nin isminin tekrar Büyükkalecik olarak değiştirilmesi için meclis kararı alındığı ve Ankara’ya gönderi..

7

Image

‘Projelerimizle Afyon’u ihya edeceğiz’

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut K..

8

Image

İŞKUR 500 kişi alacak

İŞKUR uzun süre işsiz olan kişileri tekrar iş hayatına kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Toplum Yararına Çalışma Programı (TYP) kapsamın..

9

Image

‘Yasa değişirse tapular alınacak’
5 yıllık belediye başkanlığı döneminde Kocatepe (Büyükkalecik) beldesinin çehresini değiştiren Belediye Başkanı Mustafa Çıngırak, 2. dönemi olan ustal..

10

Image

‘Şehitler üzerinden beklentiye girmeyiz’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, şehitten yana olmanın haktan yana olduğunu belirterek, "Şehitler üzer..

11

Image

Uysal’dan Akkaya’ya ziyaret

Demokrat Parti Genel Başkanı (DP) ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Belediyesi’ni ziyaret etti...

12

Image

Saadet Partisi adaylarını belirliyor
Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından belirlenen bazı belediye başkan adayları açıklandı...

13

Image

MHP adaylarını 24 Ocak’ta tanıtacak
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 31 Mart yerel seçimlerdeki tüm adaylarını 24 Ocak Perşembe günü saat 13:00’da Ankara Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak..

14

Image

‘AFJET’in kapasitesi iki katına çıkacak’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, 31 Mart seçimlerinde başkan seçilmesi halinde enerji alanında yapacağı çalışmalar hakkında bilgi ve..

15

Image

‘Kaybedecek 5 yıl daha yok’
Belediye başkanlığında işin ehli olduklarını söyleyen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek 5 yılı da..

16

Image

‘Trafik sorununu sona erdireceğiz’


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ilimizin trafik sorununa neşter vuracak. Zeybek, hafif raylı sistemler ile akıllı ve katlı oto..

17

Image

‘Vakti geldi’

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da birlik ve beraberlik içinde ortak akılla yönetim anlayışı sergileyeceklerini ifad..

Abdülkadir Konak, Sandıklı turunda | Gazete3.com.tr
Image

Abdülkadir Konak, Sandıklı turunda


ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, beraberindeki heyetle birlikte ziyaretlerine devam ediyor
  SİYASET    24.02.2017 15:47:19


ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, beraberindeki heyetle birlikte ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Konak, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mevlüt Özçınar ve Elibollar Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Elibol’u ziyaret etti. Afyon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği heyeti, Sandıklı ilçesinde ziyaretlerine başladı. Önce Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret eden ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Başkan Vekili Atilla Kocabaş, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Tan ile Şuhut Şoförler Odası Başkanı Mahmut Öz, çeşitli konularda istişarelerde bulundu. Başkan Çöl, Sandıklı Belediyesinin çalışmaları hakkında kısa bilgiler verdi ve hedeflerini anlattı. Yerel ve ulusal gündemin de konuşulduğu ziyarette, Başkan Çöl ile ESOB heyeti arasında tam bir fikir birliği olduğu gözlendi. Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ESOB heyetinin ziyaretinden son derece memnun olduğunu belirterek, iki kurum arasında işbirliğinin daha da arttırılmasının yararına işaret etti. KONAK’TAN İSMAİL ELİBOL’A NEZAKET ZİYARETİ Konak başkanlığındaki ESOB heyeti Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mevlüt Özçınar’ı ziyaret etti. Sandıklı ekonomisi ve kooperatifin çalışmalarını anlatan Başkan Özpınar, ESOB heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti anlattı ve desteklerinin devam edeceğini bildirdi. ESOB heyeti, Sandıklı eski Belediye Başkanı İsmail Elibol’a da nezaket ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Elibollar şirketinin faaliyetleri anlatıldı, piyasaya sürdükleri yeni makineler anlatıldı. HEDEFİMİZ, ÜLKEMİZ SAVUNMA SANAYİ İÇİNDE BİR ŞEYLER ÜRETEBİLMEK Elibollar Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Elibol, “Şirketimiz fırsat verilirse her türlü makineyi yapacak güçtedir. Hedefimiz, ülkemiz savunma sanayi içinde bir şeyler üretebilmektir. Bu konuda da çalışmalar yapmaya hazırız” dedi. Sandıklı’daki ziyaretlerin sonuncusu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ahmet Erdem’e gerçekleştirildi. Yarım saati aşkın süren ziyarette esnafın sorunları anlatıldı, çözüm yolları konusunda yapılması gerekenler ortaya konuldu. >>>Fatma Uygun TAŞKIN
  SİYASET    24.02.2017 15:47:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.01.2019
24.01.2019
24.01.2019
OZEL HABERLER