Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Müjdeyi Nihat Sarı verdi

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın seçim beyannamesinde bulunan Galericiler Sitesi projesi için son aşamaya gelindi...

2

Image

Uygulamalı girişimcilik eğitimi için mülakat yapıldı

ATSO’da 22 Ağustos’ta başlayacak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi için mülakat yapıldı. ..

3

Image

Proje onaylandı

Dinar İlçesine Zafer Kalkınma Ajansı Destek Projesiyle 2 adet beceri atölyesi kurulacak...

4

Image

Hep beraber güzel hizmetler yaptık

Vali Mustafa Tutulmaz son yayınlanan 08/08/2019 tarihli ve 268 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile başka illere tayin olan Vali Yardımcıları..

5

Image

Duyarlı çocuklar ödüllerini aldı

Vali Tutulmaz “Dikkat Sizden, Notlar Bizden” Projesinde Duyarlı Olan Çocukların Ödül Törenine Katıldı..

6

Image

Şehit yakınları için duygulandıran "reçete"

Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Opr. Dr. Kadir Gökhan Saçkan'ın, personele hitaben, şehit yakınlarının hastanelerde daha iyi şart..

7

Image

Tanrıkulu için veda yemeği düzenlendi

Çay Kaymakamı Erol Tanrıkulu için ilçede veda yemeği düzelendi.
..

8

Image

Şahin, adli yıl açılış törenine katılacak

Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, "2 Eylül'de yapılacak adli yıl açılış töreni, yargının bu strateji belgesine (Yargı Reformu Strateji Be..

9

Image

Sadem organik ürünlerini reklam filmiyle tanıttı


Bir Özdilek markası olan Sadem, özel olarak ürettiği organik ürünlerinden oluşan koleksiyonunu, yayınladığı reklam filmiyle kullanıcılarının..

10

Image

Saltanat Kayığı hizmete sunuldu

Bölgenin sayılı doğal güzellikleri arasında kendine yer bulan, ünü Türkiye’de hızla yayılan, sosyal medya aramalarında her geçen gün yükselişte o..

11

Image

İmzalar atıldı

Vali Tutulmaz, Özel Eğitim Uygulama Okulunun protokolünü imzaladı...

12

Image

Özkaya; “Problemler kısa sürede çözülecek”

AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. ..

13

Image

Hastaneye kaldırılan motosiklet sürücüsü yaşamını yitirdi

Denizli'nin Çivril ilçesinde dün otomobilin çarptığı motosiklet sürücüsü, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
..

14

Image

İlçenin asayişi konuşuldu

Afyonkarahisar İscehisar İlçesinde Asayiş Koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıya İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlık yaptı...

15

Image

İktidar ülkeyi yönetemiyor

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya düzenlediği basın toplantısında AK Parti hükümetini ülkeyi kötü yöneltmekle suçladı. Başkan İnk..

16

Image

Köksal'dan engelli vatandaşlar için kanun teklifi


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başk..

17

Image

Vali Tutulmaz hasar tespit çalışmalarına katıldı

Vali Mustafa Tutulmaz, Afet Koordinasyon Daire Başkanı Yusuf Sertaç Teksin ile birlikte yaşanan Denizli depremi sonrası ağır hasarın oluştuğu Daz..

‘Yatırımcılara kolaylık sağlayacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Yatırımcılara kolaylık sağlayacağız’TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ağırlayan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi’ne yatırım yapmak isteyenlere her türlü kolaylığın sağlanacağını belirtti.
  SİYASET    20.06.2019 10:55:59TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, İcra Komitesi Başkan Yardımcıları Kerem Güzel ve Nurettin Karaman, İcra Komitesi Üyesi İzzet Ayhan Mollaoğlu, Genç Girişimciler Kurulu Üyesi Fevzi Akdeniz ile ATSO Meclis Üyesi Özgün Çiçek, Sinanpaşa’da bir dizi ziyarette bulundu.
İLK ZİYARET KARAMAN’A
TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu heyetinin ilk olarak Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman’ı ziyaret etti. Bölgede kurulması planlanan Organize Sanayi Bölgesi için çalışmalarının olacağını belirten Karaman, bunun dışında bölgeye yatırım yapacak iş dünyasına yatırım ve yer konusunda her türlü desteği vereceklerini belirtti. Karaman, bölgede sera ve tekstil konusunda yatırımlar olduğunu, başka yatırımların da olacağını kaydetti.
BORUSAN HOLDİNG’E TEŞEKKÜR
Genç Girişimciler Kurulu’nun ikinci durağı Borusan Holding tarafından Tazlar’da kurulan ve tarımsal kalkınmada örnek teşkil eden 38-30 Çiftliği oldu. Heyet, 38-30 Çiftliği’nin yöneticileri ile görüşerek projenin Afyonkarahisar’a yapacağı katkılar hakkında bilgi edindi. TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, “Borusan Holding’in kurmuş olduğu bu büyük tesis, ilimizin tarım, turizm ve kültür alanında gelişmesine katkı sağlayacaktır. Borusan Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocabıyık’a bu yatırımı dolayısıyla teşekkür ederiz” dedi.
ÇEVRE-PET VE ÖZKANLAR’A ZİYARET
Heyet, daha sonra Çevre-Pet firmasını ziyaret etti. Firma yetkililerinden geri dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi alan heyet, son olarak Özkanlar Ağaç Ürünleri’ne ziyaret gerçekleştirdi.>>>İsmail Sagun

  SİYASET    20.06.2019 10:55:59

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.08.2019
21.08.2019
21.08.2019
OZEL HABERLER