Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Karakol ailesinin acı günü
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol’un amcası Süleyman Karakol, vefat etti. Merhum Karakol, Tınaztepe beldesinde son yolculuğuna uğurland..

2

Image

'Biz birlikte güçlüyüz'
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri, kuruluşunun 16. yılı nedeniyle Kadınana Gazetesi’ne bir kutlama ..

3

Image

Sorunlar tespit edildi ÖNERİLER SUNULDU
Afyonkarahisar’da, 27 Kasım’da düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşları İstişare Toplantısı’nda; kentimizle ilgili sorunlar belirlenerek sorunların gideril..

4

Image

‘Çalışmalarımız artarak devam edecek’
Engelliler Meclisi üyelerini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi’nin engellilere yönelik çalışmalarının arta..

5

Image

Özdilek engellileri unutmadı
Özdilek Afyonkarahisar, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla özel eğitim ve rehabilitasyon gören çocuklara, ev sahipliği yaptı. Afyonkarahisar Özel Eğ..

6

Image

Afyon mutfağı gökyüzünde tanıtılıyor
Türk Hava Yolları’nın (THY) kabin içi dergisi olan ve ayda yaklaşık 500 bin tirajıyla Türkiye’nin en fazla okunan dergisi Skylife’ın, aralık sayısı çı..

7

Image

‘Hizmetlere ve görevlerinize odaklanın’
Kızılören ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Vali Mustafa Tutulmaz, vatandaşlara hizmet noktasında muhtarlara büyük görevler düştüğünü söyleyerek; ..

8

Image

Kaplıca misafirleri ilçeyi geziyor
Sandıklı Hüdai Kaplıcaları’na gelen misafirlere, Sandıklı ilçe turları devam ediyor. ..

9

Image

‘Herkesi kucaklayalım’
Vali Mustafa Tutulmaz, Evciler ilçesinde muhtarlara çağrıda bulunarak vatandaşlara hizmet noktasında herkese eşit davranılması gerektiğini belirterek,..

10

Image

‘Yaşam standartlarını yükselteceğiz’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna; Yeniden Refah Partisi iktidarında, vatandaşların yaşam standartlarının yükseltileceğini söyledi...

11

Image

‘Engelleri hep beraber aşacağız’
Afyonkarahisar protokolü, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla mesajlar paylaştı. Engellilerin, hayatın önemli bir parçasının olduğunun ifade edildiği..

12

Image

Camiler restore edilecek
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçede bulunan Hamamönü ve Müradin camilerinin restore edilmesi için Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Ahmet Aydın’..

13

Image

6 bin fidan dağıtıldı
Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından İscehisar ilçesinde 6 bin adet fidan dağıtıldı. ..

14

Image

Kooperatifler Fuarı düzenlenecek
Ticaret Bakanlığı tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Türkiye Kooperatifler Fuarı "Küresel Ekonomiye Kooperatif Etkisi" teması ile 5-8 Aralık..

15

Image

‘Geleceğe yönelik ümitlerimiz arttı’
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, 2019 yılının üçüncü çeyreğindeki büyümenin ümit verici bir gelişme olduğunu söyleyerek: “2020’de, ekonomide daha güçlü bi..

16

Image

Karakaş istişare etti
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, makamında konukların ağırlayarak, istişare etti. ..

17

Image

‘İntiharların sebepleri ortadan kaldırılmalı’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Erhan Akpınar, insanların siyanürle intihar etmesini engellemek amacıyla siyanür satışının yasaklanmasını..

‘Yatırımcılara kolaylık sağlayacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Yatırımcılara kolaylık sağlayacağız’TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ağırlayan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi’ne yatırım yapmak isteyenlere her türlü kolaylığın sağlanacağını belirtti.
  SİYASET    20.06.2019 10:55:59TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, İcra Komitesi Başkan Yardımcıları Kerem Güzel ve Nurettin Karaman, İcra Komitesi Üyesi İzzet Ayhan Mollaoğlu, Genç Girişimciler Kurulu Üyesi Fevzi Akdeniz ile ATSO Meclis Üyesi Özgün Çiçek, Sinanpaşa’da bir dizi ziyarette bulundu.
İLK ZİYARET KARAMAN’A
TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu heyetinin ilk olarak Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman’ı ziyaret etti. Bölgede kurulması planlanan Organize Sanayi Bölgesi için çalışmalarının olacağını belirten Karaman, bunun dışında bölgeye yatırım yapacak iş dünyasına yatırım ve yer konusunda her türlü desteği vereceklerini belirtti. Karaman, bölgede sera ve tekstil konusunda yatırımlar olduğunu, başka yatırımların da olacağını kaydetti.
BORUSAN HOLDİNG’E TEŞEKKÜR
Genç Girişimciler Kurulu’nun ikinci durağı Borusan Holding tarafından Tazlar’da kurulan ve tarımsal kalkınmada örnek teşkil eden 38-30 Çiftliği oldu. Heyet, 38-30 Çiftliği’nin yöneticileri ile görüşerek projenin Afyonkarahisar’a yapacağı katkılar hakkında bilgi edindi. TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, “Borusan Holding’in kurmuş olduğu bu büyük tesis, ilimizin tarım, turizm ve kültür alanında gelişmesine katkı sağlayacaktır. Borusan Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kocabıyık’a bu yatırımı dolayısıyla teşekkür ederiz” dedi.
ÇEVRE-PET VE ÖZKANLAR’A ZİYARET
Heyet, daha sonra Çevre-Pet firmasını ziyaret etti. Firma yetkililerinden geri dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi alan heyet, son olarak Özkanlar Ağaç Ürünleri’ne ziyaret gerçekleştirdi.>>>İsmail Sagun

  SİYASET    20.06.2019 10:55:59

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
04.12.2019
04.12.2019
04.12.2019
OZEL HABERLER