Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyonkarahisar ile ilgili yatırımlarımız devam ediyor’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, TBMM İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Erkan Haberal ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret etti...

2

Image

‘Valilik olarak Belediyemizle yakın çalışıyoruz’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, yaptığı açıklamada, “Kendimi sıcak bir ortamın içerisinde buldum. Kadınlarla..

3

Image

Afyonkarahisar 4. Kitap Fuarı açıldı
Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı himayelerinde 27 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında bu yıl 4. kez düzenlenen Afyonkarahi..

4

Image

Pegasus’un Sabiha Gökçen-Zafer Havalimanı uçuşları başladı
Ülkenin önde gelen havayolu şirketlerinden olan Pegasus, Sabiha Gökçen- Zafer Havalimanı arasında uçuşlara başladı. Pegasus, Brüksel, Köln ve Düsseldo..

5

Image

‘Rahmetle anıyoruz’
27 Mayıs Darbesi’nin 62.yıldönümü dolayısıyla bir açıklama yapan AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Yıldırım, “Demokratik ve müreffeh bir Tü..

6

Image

Belediyeden Gençlik Konseri
Afyonkarahisar Belediyesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek öncülüğünde, Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında konser programlarına devam ediyor. Bu kapsa..

7

Image

İyilik Yürüyüşü
İYİ Parti İl Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Atatürk Anıtı’na Çelenk koydu. Daha sonra ise Anıtpark’a kadar sür..

8

Image

CHP’lilerden 19 Mayıs kutlaması
CHP İl Başkanlığı tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi

..

9

Image

Yıllık 5 milyon litre tıbbi etil alkol üretimi yapılacak
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan U..

10

Image

Markalaşma eğitimi düzenlendi
ATSO KOBİ Akademisi tarafından, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde, ATSO Me..

11

Image

‘Karaca başarısıyla bizleri gururlandırdı’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, 12-15 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Büyükçekmece’de 7. Uluslararası Turkish Open World Cup yarışmasında düzenl..

12

Image

İhsaniyeli kadınlar Kılıçdaroğlu ile buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, İhsaniyeli kadınlarla birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret e..

13

Image

Kısa Film Festivali için geri sayım
Türkiye’nin ve Anadolu’nun sanata olan ihtiyacına yönelik yeni çalışmalar hedefleyerek Büyük Taarruz Uluslararası Kısa Film Festivali bu yıl kapıların..

14

Image

TED Koleji’nden 23 Nisan sergisi
TED Okulları öğrencileri arasında düzenlenen “102 yıl sonra 23 Nisan” konulu resim yarışmasına TED okullarından gönderilen eserlerden ve TED Afyon Kol..

15

Image

‘Afyon’un yıldızı parlayacak’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Afyonkarahisar, Büyükşehir olmaya yakın illerden biri. B..

16

Image

‘Yürekten tebrik ediyorum’
TBMM’de yapılan futbol turnuvasında başarı sağlayan Afyon takımını ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Sporun baş..

17

Image

‘Doğalgazı olmayan ilçe ve belde kalmayacak’
Afyonkarahisar’da mahalle iftarına katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Afyonkarahisar’da 3 yıl içerisinde doğalgazı olmayan ilçe ve..

‘Turizm konusunda topyekün bir seferberlik var’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Turizm konusunda topyekün bir seferberlik var’


İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, turizm konusunda kentin tüm bileşenlerinin topyekün bir seferberlik içinde olduğunu belirterek, “Bu konuda Valimiz Gökmen Çiçek, Belediye Başkanlığımız, üniversitelerimiz sağlık, gastronomi, sokak sağlıklaştırması gibi konularda ciddi çalışmalar yapıyor” dedi
  SİYASET    19.01.2022 19:08:12

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı faaliyetleri kapsamında oluşturulan Afyonkarahisar İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu ilk toplantısını yaptı. Toplantıya Vali Yardımcısı Mehmet Keklik ile birlikte, Belediye Başkanı Yardımcısı Murat Öner, Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Nurullah Okumuş, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kültür ve Turizm Bakanlığı Daire Başkanı Ersan Eraslan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, termal otel yöneticileri ile ilgililer ve kurul üyeleri katıldı.

“TURİZM BACASIZ FABRİKA”
Gerçekleştirilen Kurul Toplantısında konuşan Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, Turizmin bacasız bir fabrika olduğunu belirtti. Afyonkarahisar’ın da turizm açısında çok önemli bileşenlere sahip olduğunu dile getirin Keklik, şunları kaydetti: “Hepimizin bildiği gibi, Afyonkarahisar binlerce yıllık geçmişi olan kadim bir kent. Bu geçmişinden gelen çok köklü bir kültür mirasına sahip. Tüm yolların kesiştiği çok stratejik bir konumda bulunuyor. Çok zengin yer altı ve yer üstü kaynakları var. Ülkemizin en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Termal turizm macerasıyla başlayan turizm geçmişi, bu günlerde tarihi evleri, spor ve doğa turizmi ile çeşitlendirerek geliştirdi.”

KENTİN TANITIM VİDEOSU İZLENDİ
Turizm konusunda kentin tüm bileşenlerinin topyekûn bir seferberlik içinde olduğuna değinen Vali Yardımcısı Keklik, “Kent merkezinde ve ilçelerde çok çeşitli turizm çalışmaları var. Bu konuda Valimiz Gökmen Çiçek, Belediye Başkanlığımız, üniversitelerimiz sağlık, gastronomi, sokak sağlıklaştırması gibi konularda ciddi çalışmalar yapıyor.” dedi. Daha sonra kentin tanıtım videosu gösterildi. İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu’nun çalışma prensibi ve işleyişi ile ilgili sunum yapıldı. Toplantı kurul üyelerinin önerilerinin alınmasıyla sona erdi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    19.01.2022 19:08:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER