Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Promosyon ihalesini Vakıfbank kazandı
16 Eylül 2020 tarihinde yapılan ve 5 bankanın katıldığı yarış sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) personeline yapılacak maaş ve ücret ödemeler..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Afyonkarahisar İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Veteriner Hekimler Odası başkanlığını ziyaret etti. M..

3

Image

‘Tasvip etmiyoruz’
MHP İl Başkanı Kocacan, Türk Tabipler Birliği’nin tavırlarını tasvip etmediklerini ifade ederek, “Türkiye’nin bekasını derinden yaralayan PKK dediğimi..

4

Image

Taytak Kılıçdaroğlu’na sert yanıt: ‘Utanmadın mı?’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan, TTB'yi ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na sert bir tepki göstererek, ..

5

Image

Köksal’dan soru yağmuru
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çay Barajı'nın neden tamamlanamadığını..

6

Image

Sultandağı’na Spor Kompleksi
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen Spor Kompleksi’nin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacağı..

7

Image

Danışma Kurulu toplandı
Dinar Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer başkanlığında, Yabancı Dil Laboratuvarı’nda yapıldı...

8

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

9

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

10

Image

Ekipler 7/24 görev başında
Şuhut Belediyesi koronavirüs nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ediyor..

11

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

12

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

13

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

14

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

15

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

16

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

17

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

‘Tarih ve tabiat bir arada olacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Tarih ve tabiat bir arada olacak’


İhsaniye ilçesi sınırlarındaki Frig Vadisi’ni “Emre Gölü Çevre ve Frig Medeniyet Bahçesi” projesi ile doğa ve tarih turizmine kazandırmak için çalışma başlatıldı. Vali Çiçek, Emre Gölü ve çevresinin Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından birisi haline getirmeyi planladıklarını söyledi
  SİYASET    02.08.2020 19:30:02

Frig Vadisi’nin İhsaniye ilçesi sınırlarında kalan bölümünde bulunun Emre Gölü ve çevresinde hayata geçirilecek projenin tanıtımı ve yapılacak çalışmanın yerinde görülmesi için Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile ilçe protokolünün de bulunduğu heyet proje alanında inceleme yaptı. Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Emre Gölü Çevre ve Frig Medeniyet Bahçesi Projesi’nin kentin en değerli turizm projelerinden biri olduğunu söyledi.
“ÖNEMLİ BİR DESTİNASYON MERKEZİ HALİNE GETİRECEĞİZ”
Emre Gölü ve çevresini Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından biri haline getirmeyi planladıklarını belirten Vali Çiçek, şunları kaydetti: “Afyonkarahisar’ı kentin tüm dinamikleriyle Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından biri haline getirmeye kararlıyız. Bölgede yapılacak projenin içerisinde Emre Gölü Çevre ve Frig Medeniyet Bahçesi Projesi, Frig Vadisi havzası içerisinde 35 bin metrekare alanda uygulanacak olup içerisinde yürüyüş yolları, seyir terasları, kır bahçesi, restoran, spor alanları, 13 bin metrekare yeşil alanın olduğu birçok sosyal aktivitenin yapılabileceği alandan oluşuyor. Frig Vadisi’ne ilişkin doğa ve turizm çalışmalarına yönelik başlangıç noktası olarak Ayazini ve Emre Gölü’nün tanıtımını hedef aldık” dedi.
‘BAKANLIK BURAYA BİR KAYNAK AYIRDI’
Vali Çiçek, “Bu amaçla ödenek temini amacıyla Ankara’da temaslarda bulunduk. Emre Gölü ve Ayazini Köyü turizm destinasyon projesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı buraya bir kaynak ayırdı. Kendi oluşturduğumuz fon ile beraber bölgeyi Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından biri haline getireceğiz. Tarih ile iç içe olan gölümüzü tepeden gören Afyonkarahisar’a yakışır, Frig Vadisi’ne yakışır bir turizm destinasyonu yapacağız. Bölgeyi halkımızın hizmetine sunacağız. Turistlerimizin birçok sosyal aktivitelere ulaşabilecekleri, tarih ve tabiat duygusunu aynı anda hissedebilecekleri bir mekan oluşturacağız” ifadelerini kullandı
“KÜLTÜREL DEĞERLER
GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK”
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ise “Bölgenin değeri artıkça bölge halkının geliri de artacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde bu bölgenin tarihi mirasını ve kültürel değerlerini gün yüzüne çıkaracağız. Ben emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Beraberce Afyon’u daha iyi noktaya getireceğiz” dedi.
“BÖLGE TURİZMİN
MERKEZİ OLACAK”
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de konuyla ilgili “Burada bir değer var. Bu değeri ortaya çıkarmalıyız. Son 5 yılda bu bölgede ciddi çalışmalar oldu. İnşallah el ele vererek bölgeyi turizmin merkezi yapacağız” ifadelerini kullandı.
“TABİAT TURİZMİNE BÜYÜK DEĞER KATACAK”
Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu da Vali Gökmen Çiçek ile telefonla görüştü. Eroğlu, Afyonkarahisar’da Tabiat Turizmini geliştirmek için başlattıkları çalışmalardan söz ederek, bölgenin bu çalışmalara çok büyük değer katacağını aktardı. Daha sonra Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, projenin detaylarını içeren bir sunum gerçekleştirdi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    02.08.2020 19:30:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER