Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Afyonkarahisar’ın sesini duyuruyorsunuz
İstanbul AFSİAD yönetimini makamında ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser; İstanbul AFSİAD’ın, İstanbul’da Afyonkarahisar’ın sesini du..

2

Image

Öğrenci merkezli bir üniversiteyiz
Üniversite öğrencileriyle bir araya gelen AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKܒnün öğrenci merkezli ve kalite odaklı bir üniversite olduğunu söyl..

3

Image

Zeybek’ten istihdam müjdesi
Yüntaş tarafından düzenlenen mesleki yeterlilik sınavında başarı sağlayan kursiyerler için düzenlenen sertifika töreninde konuşan Belediye Başkanı Meh..

4

Image

Konkordato olumlu sonuçlar doğuracak
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, şirket tasfiyesi alanında hayata geçirilen konkordato reformunun olumlu sonuçlarının, ilerleyen dönemlerde görüle..

5

Image

Akaryakıt sektörü toplandı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Petrol ve Petrol Ürünleri Sanayi Meclisi; TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Engin Yeşil ve Meclis Başkanı Ah..

6

Image

Burs alacak öğrenciler belirlendi
Afyonkarahisar Belediyesi, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in himayesinde eğitime destek vermeye devam ediyor...

7

Image

Kooperatifler Fuarı açıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Bakanlığı’nın öncülüğünde gerçekleştirilen Türkiye Kooperatifler Fu..

8

Image

Özkaya’dan destek sözü
Emirdağ ilçesinde incelemelerde bulunan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Emirdağ’a yapılacak yatırımlarla ilgili destek sözü verdi. ..

9

Image

Tüm şehit ve gaziler eşittir
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, tüm şehit ve gazile..

10

Image

Kulakların pası silindi
Şuhut Meslek Yüksek Okulu ve Şuhut Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu’nun ortaklaşa hazırladığı müzik ve eğlence gecesi, yoğun bir katılımla Şuhut ..

11

Image

Yeni şubeler açacağız
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Isparta Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri, çalışmalarını basınla paylaştı. TOBB Isparta Kadın Girişimciler K..

12

Image

Hakları korumak öncelikli hedefimiz
Afyonkarahisar protokolü, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla mesajlar paylaştı. Vali Mustafa Tutulmaz, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Er..

13

Image

Tüm unsurlar eksiksiz uygulandı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın Avrupa Birliği projelerinden olan KOBİ Akademisi Projesi’nin kapanış toplantısında konuşan ATSO Genel Sekre..

14

Image

1 milyondan fazla tür yok olabilir
Isınan Dünyanın Yaban Hayata Etkileri Paneli’nde konuşan Doğa Koruma ve Biyoizlem Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürü Doç. Dr. Uğur Cengiz Erişmiş, dü..

15

Image

Ramada Otel hizmete açıldı
SESEMAR Mermer firmasının sahibi, iş adamı Engin Gökdemir tarafından satın alınan Ramada Plaza By Wyndham İzmir Otel’in açılışı gerçekleştirildi. ..

16

Image

Tiyatro sevgisi salona sığmadı
Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu, yoğun istek üzerine geçen sezonun kahkaha tufanı estiren ‘Darısı Başımıza’ adlı oyunu, kaçıranlar için son ke..

17

Image

Türkeli Gazetesi’nde 69 yıllık vefa
Afyonkarahisar’ın en köklü gazetesi Türkeli’nin Kuruluşunun 69. Yılı ve Vefa Gecesi, geniş bir katılımla gerçekleşti. Gazetenin yeni sahibi Önder Artu..

‘Suriyelileri ülkelerine göndereceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Suriyelileri ülkelerine göndereceğiz’İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, İYİ Parti iktidarında Türkiye’deki Suriyelilerin ülkelerine gönderileceğini söyledi.
  SİYASET    13.11.2019 11:22:54İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, toplantıda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. İnkaya: “Bugünlerde Türkiye’de garip olaylar olmaktadır. Suriye'de çıkan iç savaştan ötürü sayısı belirsiz milyonlarca insan; ülkemize, sınırlarımıza aşarak geldiler. Bunların sorunları, asil Türk milletinin misafirperverliğinden ötürü kendi sorunlarının önüne geçti. Barış Pınarı Harekâtı, ülkemizdeki Suriyelileri sınırda bir yerde konuşlandırmak, onları kendi vatanlarına geri göndermek amacıyla yapılıyor’’ demişti. Bundan 5 gün önce Sayın Cumhurbaşkanı, Suriyelilerin ülkelerine dönmeyeceklerini, vatandaş olacaklarını, ‘Buna kim karşı çıkıyorsa ülkeye ihanet ediyordur’ sözünü duyduk. Hâlbuki Barış Pınarı Harekâtı’nın amaçlarından birisi, Suriyeli mültecileri kendi vatanlarına geri göndermekti. Ne yazık ki bu ümidimiz de suya düştü. Yalnız şu hiç unutulmasın ki İYİ Parti iktidar olduğunda, Türkiye’deki Suriyeli mülteciler vatanlarına geri gönderilecektir” dedi.

“ENFLASYON YÜZDE 50’LERE ULAŞTI”

İnkaya, ekonominin kötü durumda olduğunu belirterek: “Ülkemizin ekonomisi zor durumdayken harcadığımız paralar, asgari ücretle çalışan birçok vatandaşımız, sigortalarının yapılıyor olmasından ötürü ağızlarını açamamakta. 2 bin TL asgari ücretle çalışan, evine ekmek götüren insanlar, ülkemizdeki sessiz çoğunluğu oluşturmaktadır. Hâlbuki yaklaşık 1,5 yıldır Türkiye'de enflasyon yüzde 50’lere ulaşmıştır. Asgari ücretlinin aldığını çok gören birtakım kişiler, hala asgari ücretliyle uğraşmaktadır. “Az para’’ olmadığını söyleyen kendileri, 10’ar, 15’er bin lira maaş ya da çok daha fazla gelirlerle gününü gün etmektedir” ifadelerine yer verdi.>>>Gazete3

  SİYASET    13.11.2019 11:22:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
10.12.2019
10.12.2019
10.12.2019
OZEL HABERLER