Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Vali Çiçek Şuhut’u fethetti
Vali Gökmen Çiçek ilçe ziyaretleri kapsamında dün Şuhut ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu..

2

Image

VER DAİRELERİ AL LOJMANLARI
İl Genel Meclisi’nin dünkü oturumunda Afyon Belediyesi’ne ait AFDORA Sitesi’ndeki evlerin, İl Özel İdaresi’ne ait lojmanlarla takas edilmesi konusu gö..

3

Image

Yeniden ihale edilecek
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanlığı Strateji..

4

Image

Başkan Zeybek otobüs kullandı
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, direksiyon başına geçerek, ANS-Çarşı güzergahında kullandığı otobüsle pandemi kurallarına yönelik vatandaşlara uyarıla..

5

Image

‘Afyon’u daha ileri noktaya taşıyacağız’
Vali Gökmen Çiçek, birlik ve beraberlik içinde çalışarak Afyonkarahisar’ı daha ileri noktalara taşıyacaklarını söyledi ..

6

Image

15 Temmuz Türkiye Kata Karate Şampiyonası Bursa’da yapılacak

Türkiye Karate Federasyonu’ndan yapılan açıklamada 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında gerçekleştirilecek Türkiye Kata Şampiyonas..

7

Image

‘Müzakere edilmeli’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hüseyin Ayva ile birlikte Afyonkarahisar Baro baş..

8

Image

‘Afyon’a katkı sağlıyorsunuz’
Ahmet İpek Sucukları sahibi Alpay İpek ve Korel Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, Vali Gökmen Çiçek'i ziyaret etti. ..

9

Image

‘Tarım konusunda başarısızlar’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, hükümetin tarım konusunda başarısız politikalar yürüttüğünü söyledi ..

10

Image

Koyuncu gurbetçileri davet etti
Normalleşme süreciyle birlikte uçuşların ve sınırların açılmasıyla gurbetçiler Türkiye’ye gelmeye başladı. Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu, gurbetçil..

11

Image

Yerli malı belgesi sayısı yüzde 52 arttı
4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 63’üncü maddesi uyarınca Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca hazırlanan ve 13 Eylül 2014 tarihli ve 29118 sayılı Resmi ..

12

Image

Koronavirüs denetimi yapılacak
İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle bugün 81 ilde koronavirüs tedbirlerinin denetimleri yapılacak ..

13

Image

TOKİ kuraları çekildi
İscehisar ilçesinde TOKİ konutlarının kuraları çekildi ..

14

Image

‘Güzelliklere güzellik katıyoruz’
Taşpınar Mahallesi’ni gezen Belediye Başkanı Zeybek, Afyonkarahisar’ın güzelliğine güzellik kattıklarını söyledi ..

15

Image

Kızılay dayanışmayı online platforma taşıdı
Türk Kızılay, COVID-19’la mücadele döneminde dayanışma ruhunun büyümesi hedefiyle çalışmalarına devam ediyor..

16

Image

‘Ticari ilişkileri geliştirileceğiz’
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Yunanistan ile ticari ilişkilerin geliştirilmesini istediklerini söyledi..

17

Image

Gönüllüler çevreyi temizliyor
Emirdağ Kalkınma ve Dayanışma Derneği (EKDAD) öncülüğünde bir araya gelen Emirdağ gönüllüleri; daha temiz bir Emirdağ sevgisiyle 20 gün boyunca Emirda..

‘Suriyelileri ülkelerine göndereceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Suriyelileri ülkelerine göndereceğiz’İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, İYİ Parti iktidarında Türkiye’deki Suriyelilerin ülkelerine gönderileceğini söyledi.
  SİYASET    13.11.2019 11:22:54İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, toplantıda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. İnkaya: “Bugünlerde Türkiye’de garip olaylar olmaktadır. Suriye'de çıkan iç savaştan ötürü sayısı belirsiz milyonlarca insan; ülkemize, sınırlarımıza aşarak geldiler. Bunların sorunları, asil Türk milletinin misafirperverliğinden ötürü kendi sorunlarının önüne geçti. Barış Pınarı Harekâtı, ülkemizdeki Suriyelileri sınırda bir yerde konuşlandırmak, onları kendi vatanlarına geri göndermek amacıyla yapılıyor’’ demişti. Bundan 5 gün önce Sayın Cumhurbaşkanı, Suriyelilerin ülkelerine dönmeyeceklerini, vatandaş olacaklarını, ‘Buna kim karşı çıkıyorsa ülkeye ihanet ediyordur’ sözünü duyduk. Hâlbuki Barış Pınarı Harekâtı’nın amaçlarından birisi, Suriyeli mültecileri kendi vatanlarına geri göndermekti. Ne yazık ki bu ümidimiz de suya düştü. Yalnız şu hiç unutulmasın ki İYİ Parti iktidar olduğunda, Türkiye’deki Suriyeli mülteciler vatanlarına geri gönderilecektir” dedi.

“ENFLASYON YÜZDE 50’LERE ULAŞTI”

İnkaya, ekonominin kötü durumda olduğunu belirterek: “Ülkemizin ekonomisi zor durumdayken harcadığımız paralar, asgari ücretle çalışan birçok vatandaşımız, sigortalarının yapılıyor olmasından ötürü ağızlarını açamamakta. 2 bin TL asgari ücretle çalışan, evine ekmek götüren insanlar, ülkemizdeki sessiz çoğunluğu oluşturmaktadır. Hâlbuki yaklaşık 1,5 yıldır Türkiye'de enflasyon yüzde 50’lere ulaşmıştır. Asgari ücretlinin aldığını çok gören birtakım kişiler, hala asgari ücretliyle uğraşmaktadır. “Az para’’ olmadığını söyleyen kendileri, 10’ar, 15’er bin lira maaş ya da çok daha fazla gelirlerle gününü gün etmektedir” ifadelerine yer verdi.>>>Gazete3

  SİYASET    13.11.2019 11:22:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
08.07.2020
08.07.2020
08.07.2020
OZEL HABERLER