Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’u turizmin başkenti yapacağız’
Vali Gökmen Çiçek, TBMM’deki Afyonkarahisar’ın tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değeriyle ilgili olarak konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Mi..

2

Image

‘Ayazini cazibe merkezi olacak’
Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çalışmaları..

3

Image

Üniformalarıyla nikah masasına oturdular
Çay ilçesinde görev yapan jandarma astsubay çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine çok sevdikleri üniformalarıyla oturdu..

4

Image

‘201 adet toplanma alanımız var’
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durumu (AFAD) Müdürü Mehmet Buldan, olası bir afet riskine karşı kentte 201 acil toplanma alanı, 27’de çatır-konteynır ..

5

Image

Eğitime büyük destek
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi iş birliğinde beşincisi düzenlenen ‘Kitap Okuma Ya..

6

Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’
Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini sö..

7

Image

‘Afyon’un ismini duyurmak için gayret gösteriyoruz’
Ayazini’de inceleme yapan Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon’un isminin duyurulması noktasında var güçleriyle gayret gösterdik..

8

Image

Adım atılmadık yer bırakmadı
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunarak inceleme yaptı. Vali Çiçek, kentte adım atmadık yer bırakmadı ..

9

Image

Mizanını göndermeyene ödenek aktarılmayacak
İl Genel Meclisi mart ayı ilk oturumunda meclise sunulan bir önerge görüşüldü. Önergede bazı birliklerin hesaplarındaki paraları kullanmadıkları, İl Ö..

10

Image

‘Üreten kadınlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, ..

11

Image

‘Van’a 2 milyar 670 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Van’a yapılan orman ve su yatırımları hakkında açıklamal..

12

Image

İş birliği yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Ü..

13

Image

Sosyal mesafe unutuldu
Şuhut ilçesinde bankalar önünde işlem yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruklarda zaman zaman sosyal mesafenin unutulması ise dik..

14

Image

HAYRAN KALDILAR
Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, gizemlisehirafyon gezisinin son gününü Ayazini ve Emre Gölü’ne ayırdı. 2 gün boyunca Afyo..

15

Image

‘Cumhur İttifakı ruhuyla hizmet ediyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongresinde tekrar il başkanlığı görevine seçil..

16

Image

‘Ticari ilişkilerin gelişmesinde Afyonkarahisar öne çıkacak’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Bangladeş Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dostluk ilişkilerin..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda görüş alışverişi yaptı ..

‘Sonuna kadar destekliyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sonuna kadar destekliyoruz’


İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Kadın Kültür Evleri Projesi’ni sonuna kadar desteklediklerini ifade etti
  SİYASET    19.01.2021 17:08:17

İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, haftalık olağan basın toplantısında konuştu. Mısırlıoğlu, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından yılın yerel kanalı seçilen Kanal 3’ü tebrik ederek, “Afyonkarahisar’ımızın dünyaya açılan penceresi olan, ülkemizde ve dünyada Afyonkarahisar’ımızla ilgili hemşerilerimizin haber alma özgürlüğüne vesile olan yerel kanalımız Kanal3 televizyonunu yılın yerel kanalı seçilmesinden dolayı hem çalışanlarını hem yöneticilerini can-ı gönülden tebrik ediyorum. Afyonkarahisar olarak hayırlı uğurlu olsun ilimize ve ülkemize” ifadelerini kullandı.
“SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN HER
TÜRLÜ ÇABAYI GÖSTERECEĞİZ”
Mısırlıoğlu, “Kadın Kültür Evleri diye ilimizin çeşitli ilçelerinde de başlatılan projelerin ivedilikle hayata geçirilmesini canı gönülden arzu ettiğim gibi desteklediğimizi de ifade etmek istiyorum. Çünkü bu şeylere Afyonkarahisar aramızda çok ihtiyaç vardır ve bunların ivedilikle Afyonkarahisar’ımıza kazandırılmasında emek gösteren değerli valimiz ve ekibine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz günlerde Sinanpaşa ilçemizin Güney Köyü kasabasını kasabanın katkılı mahkeme kararıyla iade edildiğini hepimiz biliyoruz. Güney köyü kasabamızda yapılacak olan seçimde belediye başkan adayı ve belediye meclis üyesi adaylarımızı çıkaracağız ve orada seçimi kazanmak için de her türlü çabayı göstereceğiz. Buradan ifade etmek istiyorum” dedi.>>Fatma Yıldız

  SİYASET    19.01.2021 17:08:17

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER