Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Otomobil devrildi: 2 ölü
Bolvadin ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar Kurban Bayramı dolayısıyla önce şehit ailelerini daha sonra gazileri ziyaret etti.Kapar, şehit ailelerinin her zaman ya..

3

Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, ken..

4

Image

Bozkurt, sosyal konutları inceledi
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla durumu iyi olmayan 4 aile için yapılan sosyal konutların inşaatı devam ediyor...

5

Image

Tabiat Parkı’nda yangın
Afyonkarahisar’da 26 Ağustos Tabiat parkı içinde çıkan küçük çaplı ot yangını panik yarattı..

6

Image

Fay hatlarının röntgeni çekiliyor
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir öncülüğündeki bir grup uzman, kazdıkları he..

7

Image

Metruk evde yangın
Bolvadin ilçesinde metruk ev çıkan yangında kullanılamaz hale geldi..

8

Image

‘5 günde 45 kişi öldü’
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Balıkesir’de trafik kontrol noktalarını teftiş etti. Yolculara Susurluk ayranı ikram eden Soylu, “Bayramda 5 günde 45 ..

9

Image

Helikopterle DENETİM

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında dönüş yolculuğunda yaşanacak yoğunluğa bağlı olarak trafik dü..

10

Image

Tescilli ürün sayısı 206 oldu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Oda/Borsalar tarafından tescil ettirilen coğrafi işaretli ürün sayısı 206’ya, tescil başvurusu yapı..

11

Image

Hint kenevirleri imha edildi
Çay ve Bolvadin ilçeleri arasında yer alan Eber Gölü'nde bir adacıkta tespit edilen 1805 kök Hint keneviri imha edildi..

12

Image

‘Fiyatlar makul seviyeye çekilmeli’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Tüvtürk araç muayene ücretlerinin çok yüksel olduğunu söyleyerek, fiyatların makul bir seviyeye çekil..

13

Image

‘Afyon potansiyeli olan bir il’
Vali Gökmen Çiçek Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen genel bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın potansiyeli olan bir il oldu..

14

Image

‘Günü gelince görecekler’
Geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti heyetinin Ankara’dan hangi yatırımları getirdiğini basın aracılığı ile soran bazı..

15

Image

Gölette boğulan anne ve kızı toprağa verildi
Bilecik'te gölet kenarında piknik yaptıkları sırada düştükleri suda boğulan kız ile onu kurtarmak isteyen annesi Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesine ..

16

Image

‘2023’e gümbür gümbür geleceğiz’

AK Parti İl Başkanlığı’nın Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlediği bayramlaşma töreninde konuşan Eroğlu, AK Parti’nin 2023 seçimlerine de gümbür g..

17

Image

Uyuşturucu taciri tutuklandı
Şuhut ilçesinde düzenlenen operasyonda uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 1'i tutuklandı..

‘Sizlerin memnuniyeti benim memnuniyetimdir’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Sizlerin memnuniyeti benim memnuniyetimdir’


Bolvadin ilçesinde ziyaretlerde bulunan Vali Gökmen Çiçek, vatandaşlarla sohbet ederek, hizmetlerden memnun olup olmadıklarını öğrendi. Vali Çiçek, “Sizlerin memnuniyeti benin memnuniyetimdir” dedi
  SİYASET    05.07.2020 08:17:07

İlçe ziyaretleri kapsamında Bolvadin ilçesini ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, ziyaretine Bolvadin Alkaloid Fabrikası ziyaretiyle başladı. Afyonkarahisar'ın adını aldığı, şehrimizle özdeşleşen Haşhaş bitkisi, Bolvadin ilçesinde bulunan Türkiye’nin Tek Alkaloid Fabrikası’nda işletilip kimya sanayiinde kullanılıyor. Fabrikayı ziyaret eden ve incelemelerde bulunan Vali Gökmen Çiçek, fabrika yetkililerinden yapılan işler ve haşhaşın işlenme aşamaları hakkında bilgiler aldı.
İLÇENİN GENEL DURUMU
HAKKINDA BRİFİNG ALDI
Vali Gökmen Çiçek buradaki ziyaretinin ardından Bolvadin Kaymakamlığına ziyarette bulundu. Ardından Halk Eğitim Merkezi salonunda Kaymakam Adem Öztürk’ten ilçenin asayiş, ekonomi, sosyal ve kültürel yönden genel durumunu anlatan bir brifing aldı.
TARİHİ CAMİLERİ İNCELEDİ
İlçenin tarihi ve kültürel değerlerini de inceleyen ve bilgiler alan Vali Gökmen Çiçek, öncelikle Osmanlı dönemi mimarisini yansıtan tarihi Bolvadin İmaret Camiini gezdi daha sonra Bolvadin Çarşı (Ulu) Camii’nde incelemelerde bulundu.
“SİZLERİN MEMNUNİYETİ
BENİM MEMNUNİYETİM”
Ziyaretleri kapsamında esnaf ve vatandaşlarla da sohbet eden Vali Gökmen Çiçek, hayırlı işler, sağlıklı günler diledi. Vatandaşlarla bir süre görüşen ve kendisine iletilen talepleri dinleyen Vali Gökmen Çiçek: “Bizler sizlere hizmet etmek için bu makamlardayız. Devletin kapısı sizlere daima açıktır. Her türlü sıkıntınızda bana her zaman ulaşabilirsiniz. Sizlerin huzuru ve memnuniyeti benim memnuniyetimdir” dedi.
BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ
Bolvadin ilçesi programı kapsamında Belediye Başkanlığına da ziyarette bulunan Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Fatih Kayacan’dan çalışmaları, yaptığı ve yapacağı projeler hakkında bilgi aldı. Vali Gökmen Çiçek, ilçenin en gözde parkı Horan Parkta incelemelerde bulundu.
KIRKGÖZ KÖPRÜSܒNÜ İNCELEDİ
İlk gün ki ihtişamıyla yıllara meydan okuyan tarihi Kırkgöz Köprüsü’ne giden ve köprüde incelemelerde bulunan Vali Gökmen Çiçek: “Helen, Roma ve Bizans dönemine ait mimari izler taşıyan Kırkgöz Köprüsü, Kanuni döneminde Mimar Sinan tarafından onarılmış ve eklemeler yapılmıştır. Böyle muhteşem bir eseri başka yerde göremeyiz” diyerek köprüye olan beğenisini dile getirdi. Vali Gökmen Çiçek’e ziyaretlerinde Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe, Kaymakam Adem Öztürk, Belediye Başkanı Fatih Kayacan, İl Özel İdare Genel Sekreteri Murat Toy ve diğer ilgililer eşlik etti.>>>Alkan Kurt

  SİYASET    05.07.2020 08:17:07

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.07.2020
29.07.2020
29.07.2020
OZEL HABERLER