Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Boztepe’den Başkan Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

2

Image

KAYNAK BULUNDU
Hizmete girmesiyle birlikte Afyon’a önemli katkıları olacak olan YHT ile ilgili sevindirici haber geldi. AK Parti Afyon Milletvekillerinin ısrarla tak..

3

Image

Turizm turları devam ediyor
Sandıklı ilçesinde turizm faaliyeti kapsamında ilçe turları düzenleniyor. Başkan Mustafa Çöl, tur kapsamında ilçeye gelen vatandaşlarla her fırsatta ..

4

Image

Araç hibe edildi
Sinanpaşa Belediyesine hizmetlerinde kullanması amacıyla bir adet araç hibe edildi. ..

5

Image

Başkan Çöl, CHP’lileri ağırladı
Cumhuriyet Halk Partisi Sandıklı İlçe Başkanı Raşit Güneş ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek işl..

6

Image

‘Ekonomi düzene sokulmalı’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Türkiye’de ekonomi düzeni sağlamak için borç-faiz-vergi-trafik cezası ekonomisinden, üretim-ist..

7

Image

İstişare Kurulu toplandı
Ticaret Bakanlığı 9. İstişare Kurulu Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) ev sahipliğinde ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın başka..

8

Image

Boztepe’den Başkan Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

9

Image

Bozkurt, Kaymakam’ı ağırladı
Bolvadin Kaymakamı ve Şuhut Kaymakam Vekili Adem Öztürk Şuhut Belediyesini ziyaret etti. ..

10

Image

‘Destek vermeye hazırız’
Belediye Başkanı Ahmet Şahin, ilk yerli kamyon fabrikasının İscehisar’da kurulması için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. ..

11

Image

AK Parti’de görev değişimleri
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında görev değişimi oldu. İl Yürütme Kurulunda ve İl Yönetiminde olan dördü görevli toplam beş kişinin görev yerle..

12

Image

‘MYO’daki bölümler güçlendirilecek’
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İscehisar Meslek Yüksekokulu’ndaki bölümleri güçlendirerek, daha aktif hale getirileceğini söyledi..

13

Image

Kitap Fuarı açıldı
Şuhut ilçesinde Şuhut Kitap Fuarı’nın açılışı yapıldı. ..

14

Image

Karakaş, Özdemir’i ağırladı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Muhittin Özdemir’i makamında kabul etti...

15

Image

Mahalleliler taleplerini iletti
Sandıklı ilçesinde bulunan Sazak Mahallesi sakinleri, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’le istişare ederek, mahallede yapılacak olan çalışmaları anlattılar..

16

Image

Süleyman Demir başkan oldu
Yeniden Refah Partisi İhsaniye İlçe gerçekleştirildi. Tek liste halinde gidilen seçimde Süleyman Demir İlçe Başkanlığına seçildi...

17

Image

‘Sevgi Yılı Projesini önemsiyoruz’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Afyonkarahisar Valiliği tarafından başlatılan Sevgi Yılı Projesini desteklediklerini belirterek, “Öze..

‘SİYASETTEKİ FETÖ kalıntıları temizlenmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘SİYASETTEKİ FETÖ kalıntıları temizlenmeli’


Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’nda konuşan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, siyasetin içindeki FETÖ kalıntılarının temizlenmesi gerektiğini söyledi.
  SİYASET    20.01.2020 11:39:01

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’nın ikincisi, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve MHP Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan’ın ev sahipliğinde, Dinar ilçesinde gerçekleşti. MHP teşkilatı, ilçede bulunan Suçıkan Parkı’nda MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ı karşıladıktan sonra öğle yemeğinde bir araya geldi. Yemeğin ardından Milletvekili Taytak ve Başkan Sarı, Suçıkan Parkı’nda bulunan tarihi müzeyi gezdi.

“ŞANSLI BİR BELEDİYE BAŞKANIYIM”

Desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Cumhur İttifakı belediye başkanı olduğu için kendisinin şanslı olduğunu söyledi. Başkan Sarı, “Partimizin her ay gerçekleştirdiği istişare toplantısının ikincisi ilçemizde gerçekleşmektedir. Sizleri belediyemizde ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyuyorum. Toplantımızın partimize ve ilimize, hayırlara vesile olmasını dilerim.” dedi.

“İSTİŞARELER DEVAM EDECEK”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’nın düzenlediği istişare toplantılarının devam edeceğini belirten Başkan Kocacan, toplantıya katılım sağlayan herkese teşekkür etti. Başkan Kocacan, “Hem belediye başkanlarımız hem de ilçe başkanlarımızın talep ve isteklerini bu toplantılarımızda çözüme kavuşturacağız. Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey de sağolsun, Ankara’da bizim için elinden geleni fazlasıyla yapmaktadır. Vekilimizin desteği ile belediyelerimiz, her türlü imkanlardan faydalanmaktadır. Ben, buradan vekilimize tekrar teşekkür etmek istiyorum.” diye konuştu.

“EN BÜYÜK BEKLENTİMİZ”

“Siyasetteki FETÖ kalıntılarının temizlenerek Türkiye’nin önünün tam olarak aydınlanması, önümüzdeki süreçte en büyük beklentimizdir.” diyen Taytak, “FETÖ temizlendikçe TSK, emniyet ve jandarmanın etkinliği artmış, üst üste önemli sınır ötesi harekâtlar yapılmış, sınırlarımızın içinde ve dışında terörle mücadelede destan yazılmaya başlanmıştır. FET֒nün gerçek yüzünün ortaya çıkmaya başlamasıyla devlet ve toplum hayatımızın sekiz alanında hâkimiyet kurmak amacıyla örgütlendiği görülmüştür. Bu alanlar; Türk Silahlı Kuvvetleri, yargı, emniyet, kamu kurum ve kuruluşları, basın ve yayın organları ve sosyal medya, üniversiteler ve eğitim kurumları, iş dünyası, siyaset kurumu ve siyasi partilerdir. Bugüne kadar sekiz ayağın yedisinde önemli mesafelerin alındığı ve örgüte büyük darbe vurulduğu görülmektedir. Bununla birlikte FET֒nün siyasi ayağına ilişkin bu düzeyde bir mücadele yapıldığı ve sonuç alındığı söylenemeyecektir.” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI İLE TÜRKİYE'NİN ÖNÜ AÇIKTIR”

Cumhur İttifakı ile Türkiye'nin önünün açık ve geleceğinin aydınlık olduğunu vurgulayan Taytak, “Türkiye, Cumhur İttifakı ile FETÖ, PKK ve DEAŞ şerrinden milletimizi kurtaracaktır. Komşu coğrafyalarda yaşadığımız son gelişmeler, bizlere jeopolitik risklere hazırlıklı olmamız gerektiğini bir kez daha göstermiştir. Türkiye olarak bu riskleri yönetmek ve önleyici müdahaleler için de politikalar geliştirmeye devam etmekteyiz. Türkiye; dört bir yandan sıkıştırılan, kuşatılan, hatta stratejik alanlardan soyutlanmaya çalışılan bir ülke konumundadır.” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    20.01.2020 11:39:01

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.02.2020
19.02.2020
19.02.2020
OZEL HABERLER