Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Promosyon ihalesini Vakıfbank kazandı
16 Eylül 2020 tarihinde yapılan ve 5 bankanın katıldığı yarış sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) personeline yapılacak maaş ve ücret ödemeler..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Afyonkarahisar İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Veteriner Hekimler Odası başkanlığını ziyaret etti. M..

3

Image

‘Tasvip etmiyoruz’
MHP İl Başkanı Kocacan, Türk Tabipler Birliği’nin tavırlarını tasvip etmediklerini ifade ederek, “Türkiye’nin bekasını derinden yaralayan PKK dediğimi..

4

Image

Taytak Kılıçdaroğlu’na sert yanıt: ‘Utanmadın mı?’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan, TTB'yi ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na sert bir tepki göstererek, ..

5

Image

Köksal’dan soru yağmuru
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çay Barajı'nın neden tamamlanamadığını..

6

Image

Sultandağı’na Spor Kompleksi
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen Spor Kompleksi’nin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacağı..

7

Image

Danışma Kurulu toplandı
Dinar Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer başkanlığında, Yabancı Dil Laboratuvarı’nda yapıldı...

8

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

9

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

10

Image

Ekipler 7/24 görev başında
Şuhut Belediyesi koronavirüs nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ediyor..

11

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

12

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

13

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

14

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

15

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

16

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

17

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

‘SİYASETTEKİ FETÖ kalıntıları temizlenmeli’ | Gazete3.com.tr
Image

‘SİYASETTEKİ FETÖ kalıntıları temizlenmeli’


Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’nda konuşan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, siyasetin içindeki FETÖ kalıntılarının temizlenmesi gerektiğini söyledi.
  SİYASET    20.01.2020 11:39:01

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları İstişare Toplantısı’nın ikincisi, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve MHP Dinar İlçe Başkanı Mustafa Karahan’ın ev sahipliğinde, Dinar ilçesinde gerçekleşti. MHP teşkilatı, ilçede bulunan Suçıkan Parkı’nda MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ı karşıladıktan sonra öğle yemeğinde bir araya geldi. Yemeğin ardından Milletvekili Taytak ve Başkan Sarı, Suçıkan Parkı’nda bulunan tarihi müzeyi gezdi.

“ŞANSLI BİR BELEDİYE BAŞKANIYIM”

Desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Cumhur İttifakı belediye başkanı olduğu için kendisinin şanslı olduğunu söyledi. Başkan Sarı, “Partimizin her ay gerçekleştirdiği istişare toplantısının ikincisi ilçemizde gerçekleşmektedir. Sizleri belediyemizde ağırlamaktan dolayı memnuniyet duyuyorum. Toplantımızın partimize ve ilimize, hayırlara vesile olmasını dilerim.” dedi.

“İSTİŞARELER DEVAM EDECEK”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’nın düzenlediği istişare toplantılarının devam edeceğini belirten Başkan Kocacan, toplantıya katılım sağlayan herkese teşekkür etti. Başkan Kocacan, “Hem belediye başkanlarımız hem de ilçe başkanlarımızın talep ve isteklerini bu toplantılarımızda çözüme kavuşturacağız. Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey de sağolsun, Ankara’da bizim için elinden geleni fazlasıyla yapmaktadır. Vekilimizin desteği ile belediyelerimiz, her türlü imkanlardan faydalanmaktadır. Ben, buradan vekilimize tekrar teşekkür etmek istiyorum.” diye konuştu.

“EN BÜYÜK BEKLENTİMİZ”

“Siyasetteki FETÖ kalıntılarının temizlenerek Türkiye’nin önünün tam olarak aydınlanması, önümüzdeki süreçte en büyük beklentimizdir.” diyen Taytak, “FETÖ temizlendikçe TSK, emniyet ve jandarmanın etkinliği artmış, üst üste önemli sınır ötesi harekâtlar yapılmış, sınırlarımızın içinde ve dışında terörle mücadelede destan yazılmaya başlanmıştır. FET֒nün gerçek yüzünün ortaya çıkmaya başlamasıyla devlet ve toplum hayatımızın sekiz alanında hâkimiyet kurmak amacıyla örgütlendiği görülmüştür. Bu alanlar; Türk Silahlı Kuvvetleri, yargı, emniyet, kamu kurum ve kuruluşları, basın ve yayın organları ve sosyal medya, üniversiteler ve eğitim kurumları, iş dünyası, siyaset kurumu ve siyasi partilerdir. Bugüne kadar sekiz ayağın yedisinde önemli mesafelerin alındığı ve örgüte büyük darbe vurulduğu görülmektedir. Bununla birlikte FET֒nün siyasi ayağına ilişkin bu düzeyde bir mücadele yapıldığı ve sonuç alındığı söylenemeyecektir.” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI İLE TÜRKİYE'NİN ÖNÜ AÇIKTIR”

Cumhur İttifakı ile Türkiye'nin önünün açık ve geleceğinin aydınlık olduğunu vurgulayan Taytak, “Türkiye, Cumhur İttifakı ile FETÖ, PKK ve DEAŞ şerrinden milletimizi kurtaracaktır. Komşu coğrafyalarda yaşadığımız son gelişmeler, bizlere jeopolitik risklere hazırlıklı olmamız gerektiğini bir kez daha göstermiştir. Türkiye olarak bu riskleri yönetmek ve önleyici müdahaleler için de politikalar geliştirmeye devam etmekteyiz. Türkiye; dört bir yandan sıkıştırılan, kuşatılan, hatta stratejik alanlardan soyutlanmaya çalışılan bir ülke konumundadır.” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    20.01.2020 11:39:01

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER