Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Şuhut ilçe yönetimi toplandı
AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı Başkan Ali Diren başkanlığında Haftalık Olağan İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantısını sosyal mesafe kurallarına uy..

2

Image

Avşar Maden Suları'na büyük ödül
Şehrimizin öncü markası ve ülkemizin yükselen değeri Avşar Doğal Maden Suyu ile Avşar Karadut & Frenk Üzümü aromalı içeceği Brüksel’de International T..

3

Image

'Maske ve sosyal mesafe çok önemli'
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran, koronavirüsten korunma noktasında maske kullanımı ve sosyal mesafenin çok önemli olduğunu beli..

4

Image

Türkiye dünya şampiyonu
Dünya İnternet Klavye Şampiyonasında Türkiye 8 madalya kazanarak takım halinde dünya şampiyonu oldu..

5

Image

'Her zaman yanınızdayız'
Şuhut Devlet Hastanesi heyetini ağırlayan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, belediye olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduklarını sö..

6

Image

5 ayda 122 milyon dolarlık ihracat
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 2020’nin Mayıs ayında 18 milyon 456 bin dolarlık, 2020’nin ilk 5 ayında ..

7

Image

15 milyon 500 bin TL nakdi yardım
Afyonkarahisar'da koronavirüsle mücadele kapsamında Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından vatandaşlara 15 milyon 500 bin TL nakdi yardım ulaştırıldı ..

8

Image

'Çiftçilere destek verilmeli'
Don olayı nedeniyle tarlalarındaki ekili ürünleri zarar gören çiftçilerle bir araya gelen CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Çiftçilerimiz..

9

Image

'Yönetmelik iptal edilmeli'
Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bekir Özerdem, sigorta pazarını büyütmek adına Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın çıkardığı yönetmeliğin..

10

Image

'SÜRÜMDEN KAZANIN'
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni açıklanan kredi paketlerinin önemli olduğunu söyleyerek firmalara fiyat artışı..

11

Image

'Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz'
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 365 oda ve borsa başkanının katılımıyla vi..

12

Image

Tutulmaz'dan teşekkür belgesi
Vali Mustafa Tutulmaz, Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağış yaparak destek veren Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

13

Image

Vatandaşlar çorbacılara akın etti
Afyonkarahisar’da Covid-19 nedeniyle kapalı olan lokantaların açılmasıyla birlikte kentte vatandaşlar sabahın ilk saatlerinden itibaren soluğu çorbacı..

14

Image

ATSO kurucu ortak olacak
Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, İl Özel İdaresi'nin kurumsal katkılarının yanı sıra Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, Cumhurbaşkanlı..

15

Image

Hırsız yakayı ele verdi
Afyonkarahisar'da 84 yaşındaki bir kadını darp ederek parasını çalan şahıs emniyet ekipleri tarafından yakalandı ..

16

Image

# POLİS KARŞILADI
Seyahat yasağının kalkmasıyla birlikte fuhuş şebekelerinin sosyal medya paylaşımları da arttı. Bunun üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Ek..

17

Image

Bir Yıldız Doğuyor da sona yaklaşıldı
İş insanı ve “Bir Yıldız Doğuyor” çalışmasının koordinatörü Hüseyin Özharputlu’nun girişimiyle başlatılan, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Bel..

'Sağlık sistemimizle öne çıktık' | Gazete3.com.tr
Image

'Sağlık sistemimizle öne çıktık'


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, koronavirüs nedeniyle dünyanın pek çok ülkesinin zor durumda olduğunu ve kendi derdine düştüğünü söyleyerek, Türkiye'nin bu noktada sağlık sistemiyle ön plana çıktığını kaydetti
  SİYASET    07.04.2020 16:24:51

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Dünya Sağlık Günü dolayısıyla bir açıklama yaptı. Yurdunuseven, "Tüm dünya ülkelerinin Kovid-19 pandemisi sebebiyle çok zor zamanlar geçirdiği, Dünya Sağlık Günü ve Dünya Sağlık Haftasını idrak ettiğimiz bu günlerde bir kez daha kendi sağlığımız ve toplum sağlığının önemini çok daha iyi idrak ettik. Sadece kendimizin değil çevremizin de sağlıklı olması ve yaşaması gerekliliğini öğrenmiş olduk. Dünyanın geldiği şu noktada tabiri caizse bütün ülkeler kendi derdine, hatta bazı ülkelerde eyaletlerin bile birbirine yardım etmeyerek kendi canının derdine düştüğü bu günlerde ülkemiz sağlık alanında ne kadar ileri yeterli bir seviyede olduğunu hazırlıklı ve vatandaşına verdiği önemi göstermiştir" diye konuştu.
"SAĞLIK ALANINDA ÖNEMLİ REFORMLAR YAPILDI"
AK Parti hükümetlerinin ülkemizde sağlık alanında önemli reformlar gerçekleştirdiğini kaydeden Yurdunuseven, "Biliyoruz ki insanımızın hayat kalitesini arttırmak, sağlık hizmetlerinin kalitesi ve yaygınlığı ile doğrudan ilgilidir. Onun için de öncelikle sağlık hizmetlerinden herkesin eşit şekilde yararlanabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda önemli reformlar gerçekleştirdik. Her vatandaşımızın hızlı,etkin ve kaliteli bir sağlık hizmetine kolayca ulaşabilesi temel önceliklerimizin arasında olup, her bir vatandaşımızın sağlık hizmetlerinden en verimli şekilde yararlanması için yaptığımız çalışmalara kararlılıkla devam etmekteyiz" diye konuştu.
"GEREKENLER NEYSE YAPILMAYA DEVAM EDECEK"
Yurdunuseven, "Koronavirüs salgını sebebiyle de devletimiz sonuna kadar vatandaşının yanında gerekeni yapmaya devam edecektir. Bu süreçte vatandaşlarımızın durumu provoke etmeye çalışan bir takım fırsatçı kötü zihniyetlere müsaade etmemeleri, sadece resmi kurumların açıklamalarını takip ederek kendilerini izole etmeleri ciddi önemli bir konudur. Bu düşüncelerle ülkemizin dört bir yanında kutsal görevlerini fedakarca yerine getiren bütün sağlık çalışanlarımızın Dünya Sağlık Günü ve Türkiye Sağlık Haftası'nı kutluyor, tüm vatandaşlarıma sağlıklı uzun ömürler diliyorum" dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    07.04.2020 16:24:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020
OZEL HABERLER