Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Otomobil devrildi: 2 ölü
Bolvadin ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar Kurban Bayramı dolayısıyla önce şehit ailelerini daha sonra gazileri ziyaret etti.Kapar, şehit ailelerinin her zaman ya..

3

Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, ken..

4

Image

Bozkurt, sosyal konutları inceledi
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla durumu iyi olmayan 4 aile için yapılan sosyal konutların inşaatı devam ediyor...

5

Image

Fay hatlarının röntgeni çekiliyor
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir öncülüğündeki bir grup uzman, kazdıkları he..

6

Image

Tabiat Parkı’nda yangın
Afyonkarahisar’da 26 Ağustos Tabiat parkı içinde çıkan küçük çaplı ot yangını panik yarattı..

7

Image

Metruk evde yangın
Bolvadin ilçesinde metruk ev çıkan yangında kullanılamaz hale geldi..

8

Image

‘5 günde 45 kişi öldü’
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Balıkesir’de trafik kontrol noktalarını teftiş etti. Yolculara Susurluk ayranı ikram eden Soylu, “Bayramda 5 günde 45 ..

9

Image

Helikopterle DENETİM

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında dönüş yolculuğunda yaşanacak yoğunluğa bağlı olarak trafik dü..

10

Image

Tescilli ürün sayısı 206 oldu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Oda/Borsalar tarafından tescil ettirilen coğrafi işaretli ürün sayısı 206’ya, tescil başvurusu yapı..

11

Image

Hint kenevirleri imha edildi
Çay ve Bolvadin ilçeleri arasında yer alan Eber Gölü'nde bir adacıkta tespit edilen 1805 kök Hint keneviri imha edildi..

12

Image

‘Fiyatlar makul seviyeye çekilmeli’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Tüvtürk araç muayene ücretlerinin çok yüksel olduğunu söyleyerek, fiyatların makul bir seviyeye çekil..

13

Image

‘Afyon potansiyeli olan bir il’
Vali Gökmen Çiçek Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen genel bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın potansiyeli olan bir il oldu..

14

Image

‘Günü gelince görecekler’
Geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti heyetinin Ankara’dan hangi yatırımları getirdiğini basın aracılığı ile soran bazı..

15

Image

Gölette boğulan anne ve kızı toprağa verildi
Bilecik'te gölet kenarında piknik yaptıkları sırada düştükleri suda boğulan kız ile onu kurtarmak isteyen annesi Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesine ..

16

Image

‘2023’e gümbür gümbür geleceğiz’

AK Parti İl Başkanlığı’nın Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlediği bayramlaşma töreninde konuşan Eroğlu, AK Parti’nin 2023 seçimlerine de gümbür g..

17

Image

Uyuşturucu taciri tutuklandı
Şuhut ilçesinde düzenlenen operasyonda uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 1'i tutuklandı..

‘Milli meselelere karşı hassassız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Milli meselelere karşı hassassız’


MHP heyetini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhur İttifakı’nın milli meselelere karşı son derece hassas olduğunu söyledi
  SİYASET    01.07.2020 13:18:11


MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Sezen, Cumhur ittifakının milli meselelere karşı son derece hassas olduğu olduğunu ifade etti. Kocacan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette MHP İl Sekreteri Beytullah Bostancı da hazır bulundu. Burada bir açıklama yapan Başkan Sezen, “Cumhur ittifakı, teröre destek verenlerin, milletten öte gündemi olanların ve yabancı menşeli gizli hesapların olduğu yuvarlak masa ittifakı değildir” dedi.

“BİZ ÜLKEMİZİN ÇIKARLARINI DÜŞÜNÜYORUZ”

Sezen açıklamasında, “Biz Cumhur ittifakı olarak Akdeniz, Kıbrıs ve Ege'deki çıkarlarımızı korumayı sonuna kadar sürdürmeyi vaat ederken, birileri de siyasi gelecek ve oy kaygısı ile FETÖ ve PKK terör örgütlerine göz kırpmaktan utanmıyor. Bizim diğerlerinden farkımız da zaten burada ortaya çıkıyor” ifadelerine yer verdi.

“ÜLKEMİZİN DİZ ÇÖKMESİNİ BEKLİYORLAR”

“Onlar, ellerini ovuşturarak ülkemizin diz çökmesini ve kendilerine altın tepside koltuk sunulmasını beklerken, biz ise ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarma gayreti içerisindeyiz” diyen Sezen şöyle konuştu: “Biz Cumhur İttifakı olarak 2023'e kadar ülkemizi ekonomik ve sosyolojik yönüyle dünyanın en gelişmiş ülkesi olmasını hedeflerken, onlar ise Ankara’dan öteye gitmemeyi, hatta kabuğuna çekilmiş bir ülke olmayı vaat ediyorlar. Ülkemiz bu zihniyetin eline düşerse bir gecede faizlerin yüzde 7500 seviyelerini gördüğü günleri yeniden yaşar. Bunu biz değil, kendileri açık açık ifade ediyorlar.”

“CUMHUR İTTİFAKI HER
GEÇEN GÜN GÜÇLENİYOR”

Sezen, Türkiye’nin geçmişte IMF’nin boyunduruğu altına olduğunu fakat AK Parti ile bu durumun değiştiğini belirterek, “Hatırlayın, bu ülke 20 sene önce IMF’den borç aldığında halkın ne yiyeceğine, ne giyeceğine, cebimizdeki paraya zamanın IMF Türkiye Masası Şefi Carlo Cottarelli karar veriyordu. Zira bu zihniyetin de Cottarelli’nin çantasını taşımaktan başka başarısı ve toplumda da hiçbir karşılığı yoktur. Cottarelli ve onun gibilerin yöneteceği bir Türkiye hayalini kurup sıranın kendilerine gelmesini bekleyenlere aradıkları fırsatı vermeyeceğiz. Bu yüzden Cumhur ittifakını her geçen gün daha da güçlendiriyor ve bağlarımızı daha kuvvetli hale geriyoruz” dedi.>>>Fatma Yıldız

  SİYASET    01.07.2020 13:18:11

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.07.2020
29.07.2020
29.07.2020
OZEL HABERLER