Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Promosyon ihalesini Vakıfbank kazandı
16 Eylül 2020 tarihinde yapılan ve 5 bankanın katıldığı yarış sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) personeline yapılacak maaş ve ücret ödemeler..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Afyonkarahisar İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Veteriner Hekimler Odası başkanlığını ziyaret etti. M..

3

Image

‘Tasvip etmiyoruz’
MHP İl Başkanı Kocacan, Türk Tabipler Birliği’nin tavırlarını tasvip etmediklerini ifade ederek, “Türkiye’nin bekasını derinden yaralayan PKK dediğimi..

4

Image

Taytak Kılıçdaroğlu’na sert yanıt: ‘Utanmadın mı?’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan, TTB'yi ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na sert bir tepki göstererek, ..

5

Image

Köksal’dan soru yağmuru
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çay Barajı'nın neden tamamlanamadığını..

6

Image

Sultandağı’na Spor Kompleksi
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen Spor Kompleksi’nin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacağı..

7

Image

Danışma Kurulu toplandı
Dinar Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer başkanlığında, Yabancı Dil Laboratuvarı’nda yapıldı...

8

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

9

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

10

Image

Ekipler 7/24 görev başında
Şuhut Belediyesi koronavirüs nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ediyor..

11

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

12

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

13

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

14

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

15

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

16

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

17

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, kendi hikayenizin kahramanı olun” dedi
  SİYASET    03.08.2020 19:05:16

TOBB ETÜ mezuniyet töreni sanal ortamda hazırlanan programlarla gerçekleştirildi. TOBB ETÜ mezunlarını tebrik eden TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB ETܒnün teknoloji üreten, icat çıkaran bir üniversite olduğunu söyleyerek, “Ektiğimiz tohum tuttu. TOBB ETÜ artık dünyaya fikir ve teknoloji ihraç eden bir üniversite haline geldi. Bu devirde başarının anahtarı statükoyu ret etmektir. Durağan olanı kabul etmemek değişime açık olmaktır. Sevgili öğrenciler çok çalıştınız, yoruldunuz biliyorum. Arkadaşlarınız tatildeyken sizler çok çalıştınız. Hocalarınıza ve bana ne kadar kızdığınızı iyi biliyorum. Sosyal medyadaki mesajlarınızı okuyorum ama üniversitenizin değerini, asıl şimdi anlayacaksınız. Üzerinizde büyük emeği olan aile büyüklerinizin, boynuna sarılmanızı, ellerinden öpmenizi hepinizden çok rica ediyorum” dedi.
“SİZLERE GÜVENİYORUZ”
Hisarcıklıoğlu, öğrencilerden dünya vatandaşları olmalarını isteyerek, “Mutlaka dünya vatandaşı olun, bol bol seyahat edin. Yeni kültürler öğrenin, okumaktan araştırmaktan, sakın vazgeçmeyin. Başkasının değil, kendi hikayenizin kahramanı olun. Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya için çalışın. Sizler artık 1,5 milyonluk TOBB ailesinin bir parçasısınız. Bağlarınızı kopartmayınız, 81 ilde sizlere kapımız her zaman açık. Türkiye’de hangi ile veya ilçeye giderseniz gidin çalacak bir kapınız var. Sizlere güveniyoruz, inanıyoruz. Yolunuz bahtınız açık olsun. Her zaman yanınızdayız” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3

  SİYASET    03.08.2020 19:05:16

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER