Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’u turizmin başkenti yapacağız’
Vali Gökmen Çiçek, TBMM’deki Afyonkarahisar’ın tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değeriyle ilgili olarak konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Mi..

2

Image

‘Ayazini cazibe merkezi olacak’
Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çalışmaları..

3

Image

Üniformalarıyla nikah masasına oturdular
Çay ilçesinde görev yapan jandarma astsubay çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine çok sevdikleri üniformalarıyla oturdu..

4

Image

‘201 adet toplanma alanımız var’
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durumu (AFAD) Müdürü Mehmet Buldan, olası bir afet riskine karşı kentte 201 acil toplanma alanı, 27’de çatır-konteynır ..

5

Image

Eğitime büyük destek
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi iş birliğinde beşincisi düzenlenen ‘Kitap Okuma Ya..

6

Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’
Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini sö..

7

Image

‘Afyon’un ismini duyurmak için gayret gösteriyoruz’
Ayazini’de inceleme yapan Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon’un isminin duyurulması noktasında var güçleriyle gayret gösterdik..

8

Image

Adım atılmadık yer bırakmadı
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunarak inceleme yaptı. Vali Çiçek, kentte adım atmadık yer bırakmadı ..

9

Image

Mizanını göndermeyene ödenek aktarılmayacak
İl Genel Meclisi mart ayı ilk oturumunda meclise sunulan bir önerge görüşüldü. Önergede bazı birliklerin hesaplarındaki paraları kullanmadıkları, İl Ö..

10

Image

‘Üreten kadınlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, ..

11

Image

‘Van’a 2 milyar 670 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Van’a yapılan orman ve su yatırımları hakkında açıklamal..

12

Image

İş birliği yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Ü..

13

Image

Sosyal mesafe unutuldu
Şuhut ilçesinde bankalar önünde işlem yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruklarda zaman zaman sosyal mesafenin unutulması ise dik..

14

Image

HAYRAN KALDILAR
Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, gizemlisehirafyon gezisinin son gününü Ayazini ve Emre Gölü’ne ayırdı. 2 gün boyunca Afyo..

15

Image

‘Cumhur İttifakı ruhuyla hizmet ediyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongresinde tekrar il başkanlığı görevine seçil..

16

Image

‘Ticari ilişkilerin gelişmesinde Afyonkarahisar öne çıkacak’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Bangladeş Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dostluk ilişkilerin..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda görüş alışverişi yaptı ..

‘Kalbimiz her zaman sizlerle’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Kalbimiz her zaman sizlerle’


Afyonkarahisar 2021 Yılı Şehitler Takvimi tanıtım programında konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Şehit ailelerimiz bizim için çok özel ve çok değerlidir. Kalbimiz her zaman şehit yakınları, gazilerimiz ile beraber” dedi
  SİYASET    19.01.2021 17:11:44

Afyonkarahisar Belediyesi öncülüğünde, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nin katkılarıyla hazırlanan 2021 Yılı Şehitler Takvimi yayınlandı. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım toplantısına Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Yasin Evcin, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi Emre Öztürk, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar ve basın mensupları katıldı.
“KALBİMİZ HER ZAMAN ŞEHİT YAKINLARI, GAZİLERİMİZ İLE BERABER”
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canını seve seve feda eden tüm şehitlere rahmet, minnet ve şükranla yâd ederken gazilere sağlık ve afiyet diledi. Şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduğunu dile getiren Başkan Zeybek, “Şehit ailelerimiz bizim için çok özel ve çok değerlidir. Kalbimiz her zaman şehit yakınları, gazilerimiz ile beraber. Devletimizin bütün kurum ve kuruluşları da sizlerin yanında. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu aziz millet tarih boyunca birliğini, beraberliğini ve vatanının bütünlüğünü korumak için hem ülke içerisinde hem de ülke dışında zalimlere karşı büyük bir mücadele vermiş, vermeye de devam etmektedir. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Atılan kararlı adımlarla terör belasından da etrafımızdaki ve özellikle içimizdeki hainlerden de rabbim devletimizi korusun. Şehit olan tüm vatan evlatlarımıza minnettarız” dedi.
“BİN ADET BASTIRDIK TALEP GELİRSE ARTTIRACAĞIZ”
2021 Yılı Şehitler Takviminde Afyonkarahisar merkez şehitlerin yanı sıra 18 ilçedeki tüm şehitlerimiz, Kore ve Kıbrıs şehitleri, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Mete Saraç Kışlası'nda yaşanan cephanelik patlamasında şehit olan 25 askerin bilgi fotoğraflarıyla birlikte yer aldığını söyleyen Başkan Zeybek, takvimde polis, asker ve sivil vatandaşlardan oluşan toplamda 366 şehidin bulunduğunu ifade etti.
TAKVİMİN BASIMINI 11 YILDIR GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
Şehitlerimizin arşivleri, şehit oldukları tarihleri ve fotoğrafların bizzat dernek ve Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz katkılarıyla oluşturulduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Aralıksız 11 yıldır basımı yapılan takvimin şu an için bin adet basıldığını ifade ederek talep doğrultusunda daha da artırılacağını kaydetti. Tasarımının bizzat Belediye Kültür ve Sosyal İşler tarafından hazırlandığını hatırlatan Zeybek Başkan, baskı maliyetin de yine belediye tarafından karşılandığını sözlerine ekledi.
“DESTEĞİNİ HER ZAMAN HİSSEDİYORUZ”
Öztürk ise desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür etti. Gazi Emre Öztürk, “Sağ olsun Başkanımız her zaman yanımızda. Sivil toplum kuruluşu olarak yerel yönetimler ve kurum müdürlerimizle ortak çalışmalarımız bundan sonra da devam edecek. Allah kimseye evlat acısı göstermesin. Çünkü bunu en iyi biz biliriz. Bu vesileyle tekrar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze çok teşekkür ediyoruz” dedi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    19.01.2021 17:11:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER