Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kocatepe’yi anlatacaklar

Afyonkarahisar’da bu yıl 97. si düzenlenecek olan Zafer Haftası etkinliklerine Ünlü Tarihçi İlber Ortaylı da katılacak. Ortaylı ve Prof. Dr. Bing..

2

Image

Sandıklı’da burs başvuruları 2 Eylül’de başlıyor

Sandıklı Belediyesi tarafından üniversite öğrencilerine destek olmak için 2015 yılından bugüne kadar verilen burs desteği 2019/2020 eğitim öğreti..

3

Image

Zafer Haftası coşkuyla kutlanacak

Büyük Taarruz ve Afyonkarahisar’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenecek Ulu..

4

Image

PTT’den eğitim semineri

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü, Temel İlkyardım Eğitimi” konulu seminer düzenledi...

5

Image

Şehit ailesini unutmadılar

Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar ..

6

Image

MHP Merkez İlçe’den Zeybek’e ziyaret

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal ve beraberindeki ..

7

Image

‘Vatanımız şehitlerimize minnettardır’

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Opr. ..

8

Image

‘AK Belediyecilikle büyüme kaydettik’

TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’u ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisar Merkez ilçesinin AK Belediyecili..

9

Image

Başkan Koyuncu’dan Çöl’e ziyaret

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı olarak fikir alış verişinde bulunulara..

10

Image

“Sıkıntıların çözümüne bir fırsat!”
Ağustos Ayı Halk Günü Toplantısı Vali Tutulmaz’ın Başkanlığında Yapıldı
..

11

Image

Başkan Türkmen’den ‘Güzel’ çıkışı

İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen, İstanbul seçimlerinde sıkça kullanılan ‘Herşey çok güzel olacak’ sloganını kendi çalışmaları için kullan..

12

Image

Afyon’da 892 yapı ruhsatı verildi

TÜİK Manisa Bölge Müdürü Dr. Mehmet Akyol, Afyonkarahisar’da 2019 yılının ilk altı ayında yapı ruhsatı verilen daire sayısının 892 olduğunu söyle..

13

Image

“Türk mermerine olan ihtiyacımız artacak”

Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Deng Li, “Çin'in gayri safi yurt içi hasılasının büyüme hızına bakabilirseniz eğer, bizim piyasa büyüme o..

14

Image

586 bin araç geçti

Yolların kesişme noktası, Türkiye’nin ön önemli kavşağı olan Afyonkarahisar’dan bayram tatili dolayısıyla 9 Ağustos’ta başlayan araç trafiğinde d..

15

Image

Müjdeyi Nihat Sarı verdi

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın seçim beyannamesinde bulunan Galericiler Sitesi projesi için son aşamaya gelindi...

16

Image

Şehit yakınları için duygulandıran "reçete"

Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Başkanı Opr. Dr. Kadir Gökhan Saçkan'ın, personele hitaben, şehit yakınlarının hastanelerde daha iyi şart..

17

Image

Hep beraber güzel hizmetler yaptık

Vali Mustafa Tutulmaz son yayınlanan 08/08/2019 tarihli ve 268 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile başka illere tayin olan Vali Yardımcıları..

‘İyi işler yapacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İyi işler yapacağız’İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, yeni yapılan yerel seçimlerin ardından görevlerine başlayan Afyonkarahisar Merkeze bağlı köy muhtarlarıyla bir araya geldi.
  SİYASET    20.06.2019 11:05:21

Muhtarlara, hayırlı olsun dileklerini ileten İGM Başkanı Çoban, bir ekip olarak iyi işler yapacaklarına inandıklarını kaydetti.
İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, yeni yapılan yerel seçimlerin ardından görevlerine başlayan Afyonkarahisar Merkeze bağlı köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Başkan Çoban, görev süreleri boyunca kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetler yapmaları temennisinde bulunduktan sonra köylerin sorunlar hakkında bilgiler aldı Afbel Otel’de, muhtarlara yönelik düzenlenen toplantıya; İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Meclis Üyeleri Ferda Ertürk, Nurettin Birliktir, Mustafa Yılmazaslan, Ali Karkı, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili İsmail Güleç bazı daire müdürleri ve ilimiz merkeze bağlı köy muhtarları katıldı.>>>Gazete3

  SİYASET    20.06.2019 11:05:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.08.2019
22.08.2019
22.08.2019
OZEL HABERLER