Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

'Milletin işi ve aşıyla ilgili tedbir alınmalı'
..

2

Image

'Avukatlarda kapsama alındı'
Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, koronavirüsle mücadele kapsamında avukatların ekonomik etkilerden mücbir sebep kapsamında etkilenecek sektör..

3

Image

'Ateş düşürücü mü verildi?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, koronavirüs salgını..

4

Image

'Öncelik halkımızın sağlığı'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya küresel pandemi koronavirüs ile ilgili açıklama yaptı. Türkiye’de önceliğin halkın sağlığı olduğunu sö..

5

Image

ÖRNEK DAVRANIŞ
Afyonkarahisar Tıbbi Mümessilleri yaptıkları açıklama ile sağlık çalışanlarına teşekkür ettiler..

6

Image

'Basın mensupları dikkat etmeli'
İletişim Başkanlığı medya mensuplarının görevleri sırasında Kovid-19’a karşı dikkat etmesi gereken hususları içeren bir rehber hazırladı ..

7

Image

Tekstil fabrikasında maske üretiliyor
Şuhut ilçesinde geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun katılımıyla açılışı yapılan teksti..

8

Image

Jandarma yaşlılara yardım ediyor
Sandıklı ilçesinde jandarma ekipleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında evden çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üstü ile kronik hasta..

9

Image

'Tedbirleri elden bırakmayalım'
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yaptığı açıklama ile koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlere uyulması konusunda vatandaşlara yaptığı uyarı..

10

Image

'HEP BERABER AŞACAĞIZ'
Vali Tutulmaz, koronavirüs konusunda gereken tedbirlerin alındığını en önemli tedbirin ise vatandaşların dışarıya çıkmayarak evlerinde kalmaları olduğ..

11

Image

Yaşlılara alış veriş hizmeti
Başmakçı Belediyesi, Kovid-19 tedbirleri kapsamında evinden dışarı çıkamayan yaşlı, engelli ve kronik hastalara yönelik alışveriş hizmeti sunuyor..

12

Image

Camiler dezenfekte ediliyor
Şuhut ilçesinde Şuhut Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri Korona virüsü (Kovid-19) önlemleri kapsamında ilçe genelindeki camilerde i..

13

Image

Afyon’da bin 172 kişi boşandı
Türkiye İstatistik Kurumu boşanma verilerini açıkladı. Türkiye genelinde boşanmaların arttığı görülürken, Afyonkarahisar’da bin 172 kişi boşandı ..

14

Image

‘Tedbirleri elden bırakmayın’
Başmakçı Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Gönüllü, vatandaşlardan tedbirl..

15

Image

Tarihi eserler ele geçirildi
Gazlıgöl’de jandarma ekipleri yaptıkları operasyonda, çok sayıda tarihi eser ele geçirildi

..

16

Image

Kurulan şirket sayısı arttı
Bir önceki aya göre kurulan şirket sayısı %12,62 kurulan gerçek kişi ticari işletme sayısı %16,03 oranında azalmış olup kurulan kooperatif sayısı %15,..

17

Image

‘AĞAÇLANDIRMA REKORU KIRDIK’
Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekilli Eroğlu, Türkiye’nin 18 yıllık süreçte ağaçlandırmad..

‘İşlenmiş et ihraç etmek istiyoruz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İşlenmiş et ihraç etmek istiyoruz’


Budapeşte’de incelemelerde bulunan Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler, Avrupa’ya, Türkiye’den işlenmiş et ihraç edilmesinin önünün açılması için destek istedi.
  SİYASET    15.02.2020 10:28:45

Afyonkarahisar Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler ve beraberindeki heyet Dinar’a kurulan ve yakın zamanda hizmete geçecek olan 30 bin ton kapasiteli Lisanslı Depo Tesisleri Silolarının üretim süreçlerini incelemek için Budapeşte'de bulunan üretim tesisine bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında Türkiye Büyükelçiliğini de ziyaret eden heyet, Büyükelçi Ahmet Akif Oktay ile bir toplantı gerçekleştirdi. Ticaret Müşavirleri Ayşe Başak Araslı Akyol ve Meral Şengül’ün hazır bulunduğu toplantıda Büyükelçi Oktay ile ticari ilişkiler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

“6 MİLYAR DOLAR TİCARET HEDEFİ”

Büyükelçi Oktay burada yaptığı konuşmada, Macar hükümetinin Türkiye'yi stratejik bir ortak olarak gördüğünü, kısa bir süre önce Kırgızistan'da düzenlenen Türk Konseyi toplantısında Macaristan'ın gözlemci üye olarak kabul edildiğini söyledi. Oktay şöyle devam etti: “Macaristan bir süredir doğuya ve güneye açılım politikaları izliyor. Bu kapsamda Türkiye'yi kilit ve stratejik ortak bir ülke olarak görüyor. Bununla birlikte Kasım ayında gerçekleşen Macaristan ve Türkiye Yüksek Düzeyli Stratejik İş Birliği Konseyi 4. Dönem Toplantısında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın iki ülke için 6 milyar dolar ticaret hacmi hedefi koydu. Bu hedeflere ulaşmada oda ve borsalarında önemli bir fonksiyonu var.”

“DESTEK BEKLİYORUZ”

Başkan Mühsürler ise işlenmiş etin Avrupa’ya ihraç edilemediğini belirterek bu konuya yönelik çalışmalarda ve temaslarda bulunulması gerektiğini ifade etti. Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen toplantının sonunda Başkan Mühsürler, kendilerine vakit ayıran Büyükelçi Ahmet Akif Oktay ile Ticaret Müşavirleri Akyol ve Şengül’e teşekkür etti. Ziyaret hediye takdimi ile sona erdi.>>>Gazete3

  SİYASET    15.02.2020 10:28:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
31.03.2020
31.03.2020
31.03.2020
OZEL HABERLER