Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Özgül Termal çalışmalara başladı
Grand Özgür Termal Genel Müdürü Süleyman Çınaroğlu, koronavirüs salgınına dair tüm önlemlerini aldıklarını ve tatil köyünü açtıklarının müjdesini verd..

2

Image

Vali Çiçek Sandıklı’yı fethetti
Vali Gökmen Çiçek, Sandıklı ilçesinde temaslarda bulundu. Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret eden Çiçek, belediyenin çalışmalarını inceledi. Sandı..

3

Image

Şuhut’ta asfaltlar yamanıyor
Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce rutin olarak ilçe genelinde asfalt yama işlemleri her gün farklı bir mahalle, sokak ve çarşı merkezinde devam..

4

Image

İscehisar’ın yolları yenilenecek
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, 40 bin metrekare kilitli parke döşemesi yapacaklarını söyledi ..

5

Image

Otobüs seferleri güncellendi
İscehisar Belediyesi tarafından, İscehisar-Afyonkarahisar arasında sefer yapan otobüslerin sefer saatlerinde güncelleme yapıldı ..

6

Image

SAYI YÜKSELDİ
Afyonkarahisar’da koronavirüs vakalarında son günlerde ciddi oranda artışlar yaşandı. En fazla artış İl Merkezi ile Sinanpaşa ilçesinde yaşanırken, va..

7

Image

‘Reformlara imza atıyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Türkiye’nin denizciliği geliştirecek reformlara imza attığını söyledi ..

8

Image

Taş süsleme atölyesi 1 yaşında
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Şuhut Kaymakamlığı’nın ortak projelerinden olan Şuhut Taş Süsleme Atölyesi 1.yılını doldurdu..

9

Image

‘ÖSYM Başkanı istifa etmelidir’
Mil-Diyanet Sen Sinanpaşa İlçe Başkanı Resul Elmas, Mabel Matiz’in bir şarkısının sözüne YKS’de yer verilmesinin kabul edilmez olduğunu belirterek, “L..

10

Image

Köksal’dan kanun teklifi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, şehitlerin eşlerinin, çocuklarının, eş ve çocuk olmaması halinde de kardeşlerin ..

11

Image

Bozkurt, gizli kahramanlarla buluştu
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, pandemi ve yeni normalleşme sürecinin gizli kahramanları olarak adlandırdığı Şuhut Belediyesi Çevre Koruma ve Ko..

12

Image

‘Büyük katkı sağlandı’
Kabotaj Bayramı dolayısıyla bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti hükümetlerinin yaptığı çalışmalarla ülkemizde..

13

Image

Mahalle fırını yeniden inşa edildi
Mahalle fırını kültürünü yaşatmak adına Şuhut ilçesinde başlatılan proje kapsamında yeniden inşaa edilen Taşlıca Mahallesi fırını tamamlanarak halkın ..

14

Image

Tam zamanlı çalışmalar başladı
Şuhut ilçesinde ilçe içi ulaşım sağlayan 4 araç tam zamanlı olarak çalışmaya başladı ..

15

Image

‘Üretici de tüketici de sahipsiz kaldı’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, özelleştirilen kurumlar nedeniyle piyasa kontrolünün elden kaçırıldığını belirterek, “Üretici de tüketici de kimse..

16

Image

‘Hijyene önem verilmeli’
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nadire Tuncer, virüslerden korunmak için hijyene önem verilmesi gerektiğini belirtti ..

17

Image

‘FIRSAT VERMEYECEĞİZ’
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan’ı ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhur İttifakı’nın, Türkiye’yi kötü günlerine döndürmek isteyenlere fı..

‘İhtiyaç hali dışında dışarıya çıkmayın’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İhtiyaç hali dışında dışarıya çıkmayın’


Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği ziyaretinde koronavirüs ile ilgili tedbirler konusunda açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, vatandaşlara gerekmedikçe dışarıya çıkmamalarını istedi
  SİYASET    19.03.2020 10:14:47

Ziyarette; Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt’un yanı sıra derneğin Onursal Başkanı Hacı Hakkı Özsoy, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Emin Güzbey, Mahmut Emin Birliktir, İsmail Akar, Hakan Dilek, Faruk Kılıç, Ömer Elçi’de hazır bulundu. AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’nin seçilerek güven tazeleyen yeni yönetim kurulu üyelerini Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt’un şahsında kutladı.

“HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”

Yeni yönetimin camiaya hayırlı olmasını dileyen Sezen, “Hem basın camiasına hem de Afyonkarahisar’a derneğin yeni yönetiminin hayırlı olmasını diliyoruz. Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği kuruluşunda ciddi özveri gösterildi. Bu süreçte inşallah devam edecek. Tabii biz başta duayen gazetecimiz Hacı Hakkı Özsoy ağabeyimiz olmak üzere, mesleğin büyüğü, memleketin ağabeyi olmak üzere önderlik eden tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz. İnşallah yeni dönemde de yönetime başarılar diliyoruz. Basın Yayın Derneği tek sesli olmaktansa, her kafadan ayrı ses çıkıp bir yere varılamamaktansa tek yürek, tek bilek olarak bizim aracılık ettiğimiz somut çalışmalarla ortaya konulmuştur.” dedi.


“TEDBİRLERE HARFİYEN UYUN”

Gelecek günlerde yasal mevzuatın yenilenmesiyle birlikte yerel basının güçlenerek ülkede ki yerini koruyacağını dile getiren Sezen, koronavirüsle ilgili değerlendirmede bulundu. Sezen, “Bu süreçte ülkemizde ve tüm dünya da pandemi ilan edilen koronavirüs sebebiyle yerel basının önemini bir kez daha müşahede etmiş durumdayız. Her ne kadar ulusal düzeyde yayın yapan basında kamu spotları yayınlanmış olsa da yerel basının etkisi çok daha fazla oluyor. Vatandaşlarımıza yerel ve ulusal basında devletimizin bilgilendirmeleri noktasında harfiyen tedbirlere uyulmasını rica ediyorum.” diye konuştu.

“İHTİYACINIZ YOKSA
HASTANEYE GİTMEYİN”

Afyonkarahisar’lılardan ihtiyaç hali dışında evlerinden çıkmamaları ricasında bulunan Sezen, “Özellikle kamusal alanlarda hastane yetkililerimizle de konuyu görüştüm, Devlet Hastanesi Başhekimimiz Op. Dr. Sayın Mehmet Duran’ın bir ricası var. Hemşehrilerimizden ihtiyaç olmadığı sürece hastaneye gidilmemesini rica ediyoruz. Umre’den dönen ve yurt dışından gelen hemşerilerimizde var. Doğal 14 günlük karantina sürelerini, izolasyonlarını evde geçirmelerini rica ediyoruz. Bu bir kul hakkıdır. Bize bulaşmayabilir taşıyıcı olabiliriz ama karşımızdakine bulaştığında Allah korusun bir kul hakkına girmiş oluruz. Ben bu bilinçle vatandaşlarımızın bu süreçte devletin kurallarına riayet edeceklerini düşünüyorum. Afyonkarahisar halkı için yerel basının desteğine ve gücüne çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.


“SÜREÇ ELBİRLİĞİ İLE ATLATILACAK”

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’in göreve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine olan iyi dilekleri ve koronavirüs salgınına karşı hassasiyetine teşekkür etti. İlgi ve alakaları, basın camiasına katkıları nedeniyle duyulan memnuniyeti dile getiren Küçükkurt şöyle konuştu: “Ülkemizin ve dünyanın içerisinde bulunduğu olağanüstü bir durum söz konusudur. Bu olağanüstü durum gerçekten basın mensuplarının hem ülke hem de ilimiz bazında ne kadar önemli bir görev üstlendikleri bir kez daha ortaya çıktı. Daha önce sizlerle yaptığımız istişarelerde hem internet hem de sosyal medya ile ilgili yasal düzenlemelere ihtiyaç duyulduğunu sizlere aktarmıştık. Sizlerde her zaman olduğu gibi camiamızın bu taleplerini hem sahiplenmiş hem de aktarmıştınız. İçerisinde bulunduğumuz bu hassas dönemde bunun ne kadar elzem ve gerekli olduğunu bir kez daha hep beraber yaşıyoruz. Bu konuda sizin desteklerinizin de artarak hep beraber devam edeceğine inanıyoruz.. Bu süreç sizlerin, bizlerin ve tüm milletimizin el birliği, gönül birliği içerisinde inşallah en az zararla atlatılacağına inanıyoruz. Bizde sizin bu ziyaretiniz ve hassasiyetiniz nedeniyle teşekkür ediyoruz.”>>>Gazete3

  SİYASET    19.03.2020 10:14:47

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
01.07.2020
01.07.2020
01.07.2020
OZEL HABERLER