Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’u turizmin başkenti yapacağız’
Vali Gökmen Çiçek, TBMM’deki Afyonkarahisar’ın tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değeriyle ilgili olarak konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Mi..

2

Image

‘Ayazini cazibe merkezi olacak’
Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çalışmaları..

3

Image

Üniformalarıyla nikah masasına oturdular
Çay ilçesinde görev yapan jandarma astsubay çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine çok sevdikleri üniformalarıyla oturdu..

4

Image

‘201 adet toplanma alanımız var’
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durumu (AFAD) Müdürü Mehmet Buldan, olası bir afet riskine karşı kentte 201 acil toplanma alanı, 27’de çatır-konteynır ..

5

Image

Eğitime büyük destek
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi iş birliğinde beşincisi düzenlenen ‘Kitap Okuma Ya..

6

Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’
Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini sö..

7

Image

‘Afyon’un ismini duyurmak için gayret gösteriyoruz’
Ayazini’de inceleme yapan Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon’un isminin duyurulması noktasında var güçleriyle gayret gösterdik..

8

Image

Adım atılmadık yer bırakmadı
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunarak inceleme yaptı. Vali Çiçek, kentte adım atmadık yer bırakmadı ..

9

Image

Mizanını göndermeyene ödenek aktarılmayacak
İl Genel Meclisi mart ayı ilk oturumunda meclise sunulan bir önerge görüşüldü. Önergede bazı birliklerin hesaplarındaki paraları kullanmadıkları, İl Ö..

10

Image

‘Üreten kadınlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, ..

11

Image

‘Van’a 2 milyar 670 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Van’a yapılan orman ve su yatırımları hakkında açıklamal..

12

Image

İş birliği yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Ü..

13

Image

Sosyal mesafe unutuldu
Şuhut ilçesinde bankalar önünde işlem yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruklarda zaman zaman sosyal mesafenin unutulması ise dik..

14

Image

HAYRAN KALDILAR
Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, gizemlisehirafyon gezisinin son gününü Ayazini ve Emre Gölü’ne ayırdı. 2 gün boyunca Afyo..

15

Image

‘Cumhur İttifakı ruhuyla hizmet ediyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongresinde tekrar il başkanlığı görevine seçil..

16

Image

‘Ticari ilişkilerin gelişmesinde Afyonkarahisar öne çıkacak’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Bangladeş Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dostluk ilişkilerin..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda görüş alışverişi yaptı ..

‘İç piyasa güvenceli bir şekilde gelişecek’ | Gazete3.com.tr
Image

‘İç piyasa güvenceli bir şekilde gelişecek’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Halkbank arasında, tedarik zincirine destek olacak Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı protokolü imzalandı. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, yapılan anlaşmanın iç piyasanın güvenceli olarak gelişmesine katkı sağlayacağını söyledi
  SİYASET    13.01.2021 17:29:38


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Halkbank arasında, tedarik zincirine destek olacak Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı protokolü imzalandı. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, yapılan anlaşmanın iç piyasanın güvenceli olarak gelişmesine katkı sağlayacağını söyledi

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile Halkbank OSB Şube Müdürü Gökhan Tuğ’un imzaladığı protokol çerçevesinde ATSO üyeleri tedarikçilerden yapacakları alımlarda kullanabilecekleri, 540 güne kadar vade imkânı ve taksitlendirme imkânı sağlayan ve TOBB logolu kart alabilecekler. Ayrıca ATSO üyesi tedarikçilerden hali hazırda Halkbank POS cihazı olmayanlar bu projeye özel menülerin yüklü olduğu Halkbank POS cihazı alabilecekler.

“PİYASALARIN RAHAT BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞI
BİR TEDARİK ZİNCİRİNİ OLUŞTURMUŞ OLDUK”
Protokol imza töreninde değerlendirmede bulanan Halkbank OSB Şube Müdürü Gökhan Tuğ, “Anlaşma gereği, Güvenceli Tedarik Zinciri kapsamında hem alıcı, hem satıcı firmaların rahatlıkla alışveriş yapabileceği bir tedarik zinciri oluşturuldu. Satıcı firmalar, ürünlerini güvenli bir şekilde alıcı firmalara satabilecekler. Herhangi bir tahsilât sorunu yaşamayacaklar. Alıcı firmalar ise onlara temin edilmiş kartlarla 540 güne kadar vade ile alım yapabilecek. Bu da daha rahat alışveriş yapma imkanı sağlayacak. Pandemi sürecinde ekonomik çarkların daha rahat döneceği, piyasaların rahat çalışacağı bir tedarik zincirini böylelikle oluşturmuş oluyoruz” dedi.

“ZİRAAT’TEN SONRA HALKBANK’LA ANLAŞMA İMZALANDI”
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de konuşmasında bu anlaşmanın önemine dikkat çekti. Serteser, “5 Ocak 2021 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Halk Bankası Genel Müdürümüz Sayın Osman Arslan’ın katılımıyla Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması imza töreni gerçekleştirildi. Bu anlaşmanın benzeri, daha önce Ziraat Bankası ile yapılmıştı. Şimdi de başka bir önemli kamu bankalarımızdan Halk Bankası ile bu anlaşmayı Oda olarak yapıyoruz” diye konuştu.

“PEK ÇOK AVANTAJ SAĞLIYOR”
Serteser, yapılan anlaşmanın pek çok avantaj sağladığını kaydederek, “Hem alana, hem satana güvenceli bir şekilde, 540 güne varan esnek vadelerle alışveriş yapma imkanı veren bu anlaşma, iç piyasanın güvenceli olarak gelişmesine katkı sağlayacaktır. Halk Bankası Genel Müdürümüz Sayın Osman Arslan’a, Afyonkarahisar’daki Halk Bankası Şube Müdürlerimiz’e, Halk Bankası Organize Şube Müdürümüz Sayın Gökhan Tuğ’un nezdinde teşekkür ediyoruz. Bu anlaşmanın imzalanmasında büyük katkısı olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.>>>Alkan Kurt

  SİYASET    13.01.2021 17:29:38

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER