Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Döğer’de karantina bitti
İhsaniye ilçesine bağlı yaklaşık 5 bin 500 nüfuslu Döğer beldesinde bir ayı aşkın süredir Koronavirüs nedeniyle devam eden sınırlandırma sona erdi..

2

Image

Girne Koleji’nde tanışma toplantısı
Afyonkarahisar’da 2020-2021 Eğitim Yılında hizmet verecek olan Girne Koleji, öğretmen kadrosu ile tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenledi. Etkinlikte ..

3

Image

Afyonkarahisar’daki kazalar Mobesede
Afyonkarahisar’da geçtiğimiz ay meydana gelen trafik kazaları şehir polis kameraları tarafından kayıt altına alındı..

4

Image

Leylak Fotoğraf ajansı açıldı
Teknolojinin geldiği son nokta sistemlerle donatılan Leylak Fotoğraf Ajansı, Afyonkarahisar’da dualarla açıldı ..

5

Image

Şüpheli bavuldan elbise çıktı
Afyonkarahisar’da otogar önünde unutulan bavul polisi alarma geçirdi. Karayolunun trafiğe kapandı, fünye ile patlatılan bavuldan elbise çıktı..

6

Image

‘Ayasofya’ya parayla değil abdestle gireceğiz’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Ayasofya’nın, Danıştay kararı sonrası yeniden cami statüsüne kavuşmasını, “Bu ülkenin her döneminde Fatihleri olmuş..

7

Image

‘MHP yerel yönetimlerde markadır’
Afyonkarahisarlı MHP Belediye Başkanlarının da katıldığı toplantı da konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin yerel yönetimlerde marka olduğu..

8

Image

Lavantalar büyülüyor
Afyonkarahisar’ın Dazkırı ilçesine bağlı İdris Köyü’nde her geçen gün artan lavanta bahçeleri gelenleri büyülüyor. Köy Muhtarı Sami Şahin, köydeki lav..

9

Image

Uslanmaz dolandırıcı tutuklandı
Adana'da daha önce de iki kez kendisini karayolları otoyol bölge müdürü olarak tanıtıp asfalt döktürme bahanesiyle binlerce lira dolandıran zanlı, 12 ..

10

Image

Kooperatif binası karantinaya alındı
Şuhut ilçesinde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifinde çalışan 1 personelin koronavirüs testi pozitif çıktığı için bina karantinaya alındı..

11

Image

Kaya, Vali Yardımcısı oldu
Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesi Kaymakamı Nurullah Kaya, Vali Yardımcılığı görevine getirildi..

12

Image

‘Kızılay Maden Suyu Afyon’a yakışıyor’
Kızılay Vakfı tarafından Türkiye'nin Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı ilk İnsani Yardım Ar-Ge Merkezi, Afyonkarahisar'da kuruldu. Açılışta konuşa..

13

Image

Başkan Zeybek teşekkür etti
Başkan Zeybek, Afyon İçin Vefa Vakti kampanyasına destek veren STK ve iş adamlarına teşekkür belgelerini takdim etti ..

14

Image

İscehisar’da dezenfekte çalışmaları
Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında İscehisar ilçesinde bulunan tüm camiler ile resmi kurumların araçları ilaçlanarak dezenfekte e..

15

Image

Trendyol ile KOBİ’ler işbirliği yapacak
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Trendyol “Trendyol ile İşini Büyüt” KOBİ destek programını başlattı. Program ile KOBİ’lerin milyonlarca m..

16

Image

‘ATSO büyük destek sağladı’
ATSO Yönetimi’ne, Afyon İçin Vefa Vakti Kampanyasına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Zeybek, kampanyadaki hedefin aşılarak, ö..

17

Image

AFİKAD’ın eğitimi başladı
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği’nin, Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen 32 saat sürecek olan STK’lar için Gerçekçi ve Sürdürülebilir Adı..

‘Hep beraber başardık’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Hep beraber başardık’


Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kanal 3’ün 11 yıldır Afyonkarahisar’ın bir markası haline geldiğini söyleyerek, “Ortaklarımız, çalışanlarımız, vatandaşlarımız bu kanala sahip çıktılar. Hep beraber bunu başardık” dedi
  SİYASET    19.03.2020 10:22:10

Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği yönetimi kutlama ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Kurucu Onursal Başkanı H.Hakkı Özsoy, Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri M.Emin Birliktir, İsmail Akar, Hakan Dilek, Ömer Elçi, Faruk Kılınç katıldı. Konukları Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ağırladı.

“KANAL 3 AFYON’UN BİR MARKASI”

Ziyarette konuşan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, “Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Kanal 3 Afyonkarahisar’ın dünyaya açılan penceresi. 11 yıl önce başladığı yayın hayatını bugünde sizlerin öncülüğünde değerli iş adamlarının katkılarıyla, başarı çıtasını sürekli yükselterek devam ettirmektedir. Afyonkarahisar’ın bir markası olan Kanal 3, ilimiz adına önemli hizmetlere imza atmaktadır” dedi.

“BİRLİKTELİĞİMİZ GENİŞLEDİ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Basın camiamızda son yıllarda güzel bir birliktelik yaşıyoruz. Yapılan son genel kurulda da bu birliktelik daha da genişledi.11 yıl nasıl geçti hiç anlayamadık. Birçok zorluk yaşamamıza rağmen, yine de dün gibi geldi. 11 yıl boyunca 24 saat yayın yapmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Ortaklarımız, çalışanlarımız, vatandaşlarımız bu kanala sahip çıktılar. Hep beraber bunu başardık. Kanal 3’e bu zamana kadar sahip çıkan, destekleyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    19.03.2020 10:22:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
10.07.2020
10.07.2020
10.07.2020
OZEL HABERLER