Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Vaka sayısı 23 oldu
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından paylaşılan bilgilere göre Afyonkarahisar'da koronavirüslü vaka sayısı 23'e yükseldi ..

2

Image

Belediye başkanından örnek davranış
Afyonkarahisar'da Bayat Belediye Başkanı İbrahim Bodur, koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirleri artırırken Vefa Sosyal Destek Grubu'na uzattığı ..

3

Image

Afyon'un değerleri Atlas Dergisi'nde
Coğrafya Turizm ve Keşif Dergisi olan Atlas Dergisi’nin nisan sayısına ek olarak çıkardığı “Türkiye’nin Coğrafi İşaretleri” ekinde Afyonkarahisar’a ai..

4

Image

'Devlet milletinden para istedi'
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Erhan Akpınar, yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan dayanışma kamp..

5

Image

AKÜ'den maske ve siperlik üretimi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği öğretim elemanları tarafından Covid-19 pandemisinin yayılmasını önlem..

6

Image

'KİRALARI ERTELEYİN ESNAFA DESTEK OLUN'
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar'daki dükkan sahiplerine kira bedellerini erteleyerek esnaflara destek olmaları çağrısında bulundu..

7

Image

'Hep beraber mücadele edeceğiz'
Türkiye'nin önde gelen meslek örgütü, sendika konfederasyonları ve sivil toplum örgütleri, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkili olan yeni tip ..

8

Image

'Ücretsiz maske dağıtıyoruz'
Emirdağ Belediyesi, Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun talimatıyla yeni tip koronavirüsle (COVID-19) mücadele kapsamında vatandaşlara ve esnafa 10 bi..

9

Image

'Dışarıya çıkmayın bizleri arayın'
İscehisar ilçesi halk pazarında koronavirüs salgınına karşı tüm tedbirler alındı. Başkan Şahin, 65 yaş ve üzeri, kronik hastalığı olanların dışarı çı..

10

Image

Yardımlar ikametlerde teslim edilecek
Afyonkarahisar Valiliği'nden yapılan açıklamada, yardıma muhtaç ailelere yapılan yardımların günleri düzenlendi. Yardımlar ikametlere bizzat götürüler..

11

Image

İhtiyaçlar gideriliyor
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, personellerin ve gönüllülerin gayretleriyle ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarının giderildiğini kaydetti ..

12

Image

'Sağlık sistemimizle öne çıktık'
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, koronavirüs nedeniyle dünyanın pek çok ülkesinin zor durumda olduğunu ve kendi derdine düşt..

13

Image

İhtiyaçlar gideriliyor
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, personellerin ve gönüllülerin gayretleriyle ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarının giderildiğini kaydetti ..

14

Image

'Teşekkür ediyoruz'
AFSÜ Hastanesi (Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi) Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Ali Tuncer, Afyonkarahisar Eczacı Odası Kazım Melih Köken’i makamında k..

15

Image

'Süreci ciddiyetle takip edin'
Kaymakamlarla online canlı bağlantı yöntemiyle görüşen Vali Mustafa Tutulmaz, ilçelerdeki sağlık, ulaşım ve asayiş gibi bir çok konuda istişarelerde ..

16

Image

TEHLİKE KAPIMIZDA
Afyonkarahisar'da koronavirüsten ilk ölüm gerçekleşti. Kentte Covid-19 tedavisi gören 70 yaşındaki erkek hasta hayatını kaybetti..

17

Image

'Kanserde erken teşhis önemli'
Kanser Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Serhat Korkmaz, kanserde erken teşhisin mücadele de büyük önem taşıdığını ifade etti ..

‘Hep beraber başardık’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Hep beraber başardık’


Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kanal 3’ün 11 yıldır Afyonkarahisar’ın bir markası haline geldiğini söyleyerek, “Ortaklarımız, çalışanlarımız, vatandaşlarımız bu kanala sahip çıktılar. Hep beraber bunu başardık” dedi
  SİYASET    19.03.2020 10:22:10

Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği yönetimi kutlama ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Kurucu Onursal Başkanı H.Hakkı Özsoy, Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri M.Emin Birliktir, İsmail Akar, Hakan Dilek, Ömer Elçi, Faruk Kılınç katıldı. Konukları Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ağırladı.

“KANAL 3 AFYON’UN BİR MARKASI”

Ziyarette konuşan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, “Kanal 3 televizyonunun 11.kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Kanal 3 Afyonkarahisar’ın dünyaya açılan penceresi. 11 yıl önce başladığı yayın hayatını bugünde sizlerin öncülüğünde değerli iş adamlarının katkılarıyla, başarı çıtasını sürekli yükselterek devam ettirmektedir. Afyonkarahisar’ın bir markası olan Kanal 3, ilimiz adına önemli hizmetlere imza atmaktadır” dedi.

“BİRLİKTELİĞİMİZ GENİŞLEDİ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Basın camiamızda son yıllarda güzel bir birliktelik yaşıyoruz. Yapılan son genel kurulda da bu birliktelik daha da genişledi.11 yıl nasıl geçti hiç anlayamadık. Birçok zorluk yaşamamıza rağmen, yine de dün gibi geldi. 11 yıl boyunca 24 saat yayın yapmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Ortaklarımız, çalışanlarımız, vatandaşlarımız bu kanala sahip çıktılar. Hep beraber bunu başardık. Kanal 3’e bu zamana kadar sahip çıkan, destekleyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    19.03.2020 10:22:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
07.04.2020
07.04.2020
07.04.2020
OZEL HABERLER