Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Şuhut ilçe yönetimi toplandı
AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı Başkan Ali Diren başkanlığında Haftalık Olağan İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantısını sosyal mesafe kurallarına uy..

2

Image

Avşar Maden Suları'na büyük ödül
Şehrimizin öncü markası ve ülkemizin yükselen değeri Avşar Doğal Maden Suyu ile Avşar Karadut & Frenk Üzümü aromalı içeceği Brüksel’de International T..

3

Image

'Maske ve sosyal mesafe çok önemli'
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran, koronavirüsten korunma noktasında maske kullanımı ve sosyal mesafenin çok önemli olduğunu beli..

4

Image

Türkiye dünya şampiyonu
Dünya İnternet Klavye Şampiyonasında Türkiye 8 madalya kazanarak takım halinde dünya şampiyonu oldu..

5

Image

'Her zaman yanınızdayız'
Şuhut Devlet Hastanesi heyetini ağırlayan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, belediye olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduklarını sö..

6

Image

5 ayda 122 milyon dolarlık ihracat
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 2020’nin Mayıs ayında 18 milyon 456 bin dolarlık, 2020’nin ilk 5 ayında ..

7

Image

15 milyon 500 bin TL nakdi yardım
Afyonkarahisar'da koronavirüsle mücadele kapsamında Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından vatandaşlara 15 milyon 500 bin TL nakdi yardım ulaştırıldı ..

8

Image

'Yönetmelik iptal edilmeli'
Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bekir Özerdem, sigorta pazarını büyütmek adına Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın çıkardığı yönetmeliğin..

9

Image

'Çiftçilere destek verilmeli'
Don olayı nedeniyle tarlalarındaki ekili ürünleri zarar gören çiftçilerle bir araya gelen CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Çiftçilerimiz..

10

Image

'SÜRÜMDEN KAZANIN'
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni açıklanan kredi paketlerinin önemli olduğunu söyleyerek firmalara fiyat artışı..

11

Image

'Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz'
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 365 oda ve borsa başkanının katılımıyla vi..

12

Image

Tutulmaz'dan teşekkür belgesi
Vali Mustafa Tutulmaz, Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağış yaparak destek veren Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

13

Image

Vatandaşlar çorbacılara akın etti
Afyonkarahisar’da Covid-19 nedeniyle kapalı olan lokantaların açılmasıyla birlikte kentte vatandaşlar sabahın ilk saatlerinden itibaren soluğu çorbacı..

14

Image

ATSO kurucu ortak olacak
Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, İl Özel İdaresi'nin kurumsal katkılarının yanı sıra Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, Cumhurbaşkanlı..

15

Image

Hırsız yakayı ele verdi
Afyonkarahisar'da 84 yaşındaki bir kadını darp ederek parasını çalan şahıs emniyet ekipleri tarafından yakalandı ..

16

Image

# POLİS KARŞILADI
Seyahat yasağının kalkmasıyla birlikte fuhuş şebekelerinin sosyal medya paylaşımları da arttı. Bunun üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Ek..

17

Image

Bir Yıldız Doğuyor da sona yaklaşıldı
İş insanı ve “Bir Yıldız Doğuyor” çalışmasının koordinatörü Hüseyin Özharputlu’nun girişimiyle başlatılan, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Bel..

'Hep beraber başaracağız' | Gazete3.com.tr
Image

'Hep beraber başaracağız'


Eczacılar Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Eczacı Odası Başkanı Melih Köken, koronavirüs salgınını kurallara uyarak hep beraber sona erdireceklerini ifade etti
  SİYASET    19.05.2020 17:36:35

Afyonkarahisar'da eczacılar Günü yapılan etkinlikle kutlandı. Kocatepe Anıtına çelenk bırakılmasıyla başlayan programa, katılım için koronavirüs salgını nedeniyle 5 kişiye izin verildi. Programda konuşan Eczacılar Odası Başkanı Melih Köken, "2019 yılı Aralık ayında Çin’de başlayan Covid-19 pandemisi nedeni ile bu güne kadar tüm dünyada 4.500.000 e yakın hasta ve 300 bine yakın kayıp yaşamamızın üzüntüsü ile buruk bir kutlama içindeyiz. Ayrıca ülkemizde de bu süreçte görevi başında kaybettiğimiz 5 meslektaşımızı rahmetle anarken hekim ve sağlık çalışanlarımızın da içinde olduğu 4000 e yakın vatandaşımızı da kaybetmiş olmanın üzüntüsünü hep birlikte yaşıyoruz" dedi.

"ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ"

Salgının Türkiye'de görülmesinin ardından eczacıların üzerine düşen görevleri yerine getirmeye başladığını söyleyen Köken, "Tüm dünyayı etkisi altına alan bu olağan üstü durumu, maalesef ülkemiz 11 Mart 2020 de ilk vakanın tespit edilmesi ile birlikte yaşamaya başladı. Sosyal, ticari, ekonomik ve yaşamsal tüm alanlarımıza etki eden Pandemi sürecinde yeni bir düzene alışıp bununla hayatımızı devam ettirmek zorunda kaldık. Bu süreçte eczacılar olarak bizler ettiğimiz meslek yemini, birinci basamak sağlık hizmet sunucusu olmanın verdiği sorumlulukla 7/24 kesintisiz eczacılık hizmetini devam ettirdik. Bulaş riskini göze alarak verdiğimiz sağlık hizmetinden asla ödün vermeden özveri ile görevimizi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz" ifadelerine yer verdi.

27 BİN AYRI NOKTADA
HİZMETLER SÜRÜYOR
27 bin ayrı noktada kronik hastalara ilaçlarını ulaştırdıklarını belirten Köken, "Biz eczacılar, Ülkemizde 27 bin ayrı noktada kronik hastalarımıza ilaçlarını ulaştırıyor ve sağlık tesislerindeki yoğunlaşmanın önüne geçiyoruz. Ücretsiz maske dağıtımı ile şimdiye kadar ilimizde 1 milyon 183 bin ülke genelinde ise seksen milyonun üzerinde maskeyi vatandaşlarımıza hiçbir karşılık beklemeden üstlendiğimiz mesleki sorumluluğun gereği olarak dağıtıyoruz. Bunun yanında eczacılık hizmetini de kesintisiz devam ettiriyoruz.
Pandemi süreci henüz bitmemekle birlikte ülkemizdeki sağlık sisteminin güçlü olması, Sağlık Bakanlığımızın ve Bilim Kurulumuzun yerinde ve zamanında uygulamaya koyduğu kararlar ve etkin tedavi yöntemleri ile ülkemizin bu süreci benzer ülkelere göre daha az hasar ile atlatmakta olduğunu görmek son derece sevindiricidir" ifadelerini kullandı.>>>Gazete3

  SİYASET    19.05.2020 17:36:35

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020
OZEL HABERLER