Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Şuhut ilçe yönetimi toplandı
AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı Başkan Ali Diren başkanlığında Haftalık Olağan İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantısını sosyal mesafe kurallarına uy..

2

Image

Avşar Maden Suları'na büyük ödül
Şehrimizin öncü markası ve ülkemizin yükselen değeri Avşar Doğal Maden Suyu ile Avşar Karadut & Frenk Üzümü aromalı içeceği Brüksel’de International T..

3

Image

'Maske ve sosyal mesafe çok önemli'
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran, koronavirüsten korunma noktasında maske kullanımı ve sosyal mesafenin çok önemli olduğunu beli..

4

Image

Türkiye dünya şampiyonu
Dünya İnternet Klavye Şampiyonasında Türkiye 8 madalya kazanarak takım halinde dünya şampiyonu oldu..

5

Image

'Her zaman yanınızdayız'
Şuhut Devlet Hastanesi heyetini ağırlayan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, belediye olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduklarını sö..

6

Image

5 ayda 122 milyon dolarlık ihracat
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 2020’nin Mayıs ayında 18 milyon 456 bin dolarlık, 2020’nin ilk 5 ayında ..

7

Image

'Çiftçilere destek verilmeli'
Don olayı nedeniyle tarlalarındaki ekili ürünleri zarar gören çiftçilerle bir araya gelen CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Çiftçilerimiz..

8

Image

15 milyon 500 bin TL nakdi yardım
Afyonkarahisar'da koronavirüsle mücadele kapsamında Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından vatandaşlara 15 milyon 500 bin TL nakdi yardım ulaştırıldı ..

9

Image

'SÜRÜMDEN KAZANIN'
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni açıklanan kredi paketlerinin önemli olduğunu söyleyerek firmalara fiyat artışı..

10

Image

'Yönetmelik iptal edilmeli'
Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bekir Özerdem, sigorta pazarını büyütmek adına Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın çıkardığı yönetmeliğin..

11

Image

'Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz'
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 365 oda ve borsa başkanının katılımıyla vi..

12

Image

Tutulmaz'dan teşekkür belgesi
Vali Mustafa Tutulmaz, Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağış yaparak destek veren Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

13

Image

Vatandaşlar çorbacılara akın etti
Afyonkarahisar’da Covid-19 nedeniyle kapalı olan lokantaların açılmasıyla birlikte kentte vatandaşlar sabahın ilk saatlerinden itibaren soluğu çorbacı..

14

Image

ATSO kurucu ortak olacak
Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, İl Özel İdaresi'nin kurumsal katkılarının yanı sıra Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, Cumhurbaşkanlı..

15

Image

Hırsız yakayı ele verdi
Afyonkarahisar'da 84 yaşındaki bir kadını darp ederek parasını çalan şahıs emniyet ekipleri tarafından yakalandı ..

16

Image

# POLİS KARŞILADI
Seyahat yasağının kalkmasıyla birlikte fuhuş şebekelerinin sosyal medya paylaşımları da arttı. Bunun üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Ek..

17

Image

'Şehitlikler sular altında kalmayacak'
Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa İlçesi'nde yer alan Büyük Taarruzun yaşandığı bölgede, DSİ tarafından yapılması planlanan gölet projesi CHP Afyonkarahisar..

'Geçmişteki borçlar nedeniyle makineyi sattık' | Gazete3.com.tr
Image

'Geçmişteki borçlar nedeniyle makineyi sattık'


Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, oda tarafından satışı yapılan patates sökme makinesinin odaya kayıtlı bir makine olduğunu ve usulsüz bir satışının yapılmadığını söyleyerek, Oda'nın geçmişteki borçlarını ödemek ve çiftçileri rahatlatmak için makineyi sattıklarını belirtti
  SİYASET    02.04.2020 15:48:26

Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, Sandıklı Ziraat Odası'nın ve yönetiminin çalışmasını istemeyen bazı kişilerin çeşitli iftiralar atmaya devam ettiğini belirterek, "Adı geçen bu Patates Sökme Makinesi Sandıklı Ziraat Odası'na hibe edilmiştir. Ama eski yönetim tarafından hiç bir kayıt altına alınmayan bu makinenin kullanılabilecek önemli parçaları bulunamamıştır. Yapılan incelemeleri sonucunda Sandıklı Ziraat Odası envanterinde gözüken bu makine incelendiğinde kullanılamaz ve hurda olduğu görülmüştür. Bu makinenin atıl durumda ki hali bizleri son derece üzdüğü için makineyi çalıştırmak için uzun süre uğraşsak ve gerekli servislere başvursak ta makinenin ömrünün tükendiği belirtilmiştir. Bu da kayıtlarımızda mevcuttur. Eski yönetimden doğan oda üzerinde bulunan birden fazla hacizli borçlar olduğundan dolayı hem odamızı hem de çiftçilerimizi rahatlatmak açısından yönetim kararı alarak bu makinenin satışına karar verilmiştir" diye konuştu.

"MAKİNEYİ SATTIK, PARAYI
ODA'NIN HESABINA GEÇİRDİK"

Makineyi en yüksek değeri veren firmaya sattıklarını ve parasını Oda'nın hesabına geçirdiklerini kaydeden Toptaş, "Bu makinenin satışı için bir kaç yerden teklif alınmıştır. Makinenin Grimmer firması ile görüşme yapılmıştır. Bu görüşmelerin belgelerinde elimizde mevcuttur. Makineye en yüksek bedeli veren Ülker A.'ya 60 bin liraya satılmıştır. Makine bedeli olan 60 bin lira Sandıklı Ziraat Odası'nın Ziraat Bankası hesabına geçmiştir. Bunun belgesini de isteyen herkese gösterebiliriz. Basına servis edilen asılsız haberde söylendiği gibi bizim oda kayıtlarımızda bu makine ile ilgili eski yönetim tarafından tutulan hiç bir kayıt, karar bulunamamıştır. Bu haber sitelerine servis edilen asılsız ve yersiz haberler tamamen şahsım ve Sandıklı Ziraat Odasını küçük düşürmek ve işlevini etkisiz hale getirmek için üreticiyi düşünmek yerine kendi çıkar ve şahsını düşünen kişiler tarafından yapılan çalışma ve iftiralardan ibarettir" dedi.>>>Gazete3


  SİYASET    02.04.2020 15:48:26

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020
OZEL HABERLER