Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Ramada Otel hizmete açıldı
SESEMAR Mermer firmasının sahibi, iş adamı Engin Gökdemir tarafından satın alınan Ramada Plaza By Wyndham İzmir Otel’in açılışı gerçekleştirildi. ..

2

Image

Tiyatro sevgisi salona sığmadı
Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu, yoğun istek üzerine geçen sezonun kahkaha tufanı estiren ‘Darısı Başımıza’ adlı oyunu, kaçıranlar için son ke..

3

Image

Türkeli Gazetesi’nde 69 yıllık vefa
Afyonkarahisar’ın en köklü gazetesi Türkeli’nin Kuruluşunun 69. Yılı ve Vefa Gecesi, geniş bir katılımla gerçekleşti. Gazetenin yeni sahibi Önder Artu..

4

Image

‘Vatandaş odaklı hareket ediyoruz’
Sandıklı ilçesine bağlı köyleri ziyaret eden Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, köylere hizmet götürürken vatandaş odaklı hareket ettiklerini söyl..

5

Image

Sağlık en büyük hazine
Sandıklı ilçesindeki hasta vatandaşları evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Mustafa Çöl, sağlığın insanların en büyük hazinesi olduğunu söyledi. ..

6

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
BEM-BİR-SEN Afyonkarahisar Şube Başkanı ve başkan yardımcılarından oluşan heyet, Başkan Mustafa Çöl’e bir nezaket ziyarette bulundu...

7

Image

Madalyalarına kavuştular
Sandıklı'daki Kıbrıs gazilerine, madalya ve plaket verildi...

8

Image

Başkan Altuntaş eczane açtı
Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, ilçedeki Meryem Eczanesi’nin açılışına katıldı. ..

9

Image

15 bin fidan dağıtıldı
Şuhut Orman İşletme Şefliği ve Şuhut Orman İşletme Fidanlığı tarafından 15 bin adet fidan dağıtıldı...

10

Image

Başkan Koyuncu’dan TOKİ müjdesi
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun girişimleriyle ilçede, 151 konutluk TOKİ Projesi hayata geçiyor. Başkan Koyuncu, “TOKİ konutları için başv..

11

Image

2023 hedeflerine adımlar atıyoruz
Afyonkarahisar merkez ilçe ve merkeze bağlı köylerde; AK Parti üyeleri, kongrelerde oy kullanacak delegelerin belirlenmesi için bugün sandık başına gi..

12

Image

YATIRIM İÇİN TEŞVİK VERİN
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Irak’a yatırım yapmak isteyenler için teşvik sist..

13

Image

Korkmaz, sağlık kuruluşlarını denetledi
İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz, il merkezi ve ilçelerdeki ziyaretlerine devam ediyor...

14

Image

Karakol ailesinin acı günü
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol’un amcası Süleyman Karakol, vefat etti. Merhum Karakol, Tınaztepe beldesinde son yolculuğuna uğurland..

15

Image

'Biz birlikte güçlüyüz'
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri, kuruluşunun 16. yılı nedeniyle Kadınana Gazetesi’ne bir kutlama ..

16

Image

‘Çalışmalarımız artarak devam edecek’
Engelliler Meclisi üyelerini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi’nin engellilere yönelik çalışmalarının arta..

17

Image

Sorunlar tespit edildi ÖNERİLER SUNULDU
Afyonkarahisar’da, 27 Kasım’da düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşları İstişare Toplantısı’nda; kentimizle ilgili sorunlar belirlenerek sorunların gideril..

‘Eğitim olmadan demokrasi olmaz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Eğitim olmadan demokrasi olmaz’


Afyonkarahisar’da eğitime destek veren hayırseverlerle bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dünya ile rekabet noktasında eğitimin önemli olduğunu söyleyerek, “Eğitim olmadan ekonomi olmaz. Demokrasi olmaz. Bizim yapmamız gereken eğitimi, ekonomiyi ve demokrasiyi bütünleştirerek, hep beraber ülkemizi üst seviyeye taşımak” dedi.
  SİYASET    20.06.2019 10:45:10Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Afyonkarahisar ziyaretleri kapsamında öğle yemeğini eğitime destek veren hayırsever kişilerle ve kurum yetkilileri ile birlikte yedi. Yemek sonrası açıklamalarda bulunan Bakan Selçuk, Afyonkarahisar’ın eğitime destek veren hayırseverlerinin çok olduğunu ve bu durumun kendisini sevindirdiğini söyledi. Dünya’daki eğitim sistemi ile Türkiye’deki eğitim sisteminin farklı olduğunu ifade eden Bakan Selçuk, eğitim sisteminin dönüştürülmesi gerektiğini vurgulayarak, Çin’deki dahi denilecek çocuk sayısının Türkiye’nin nüfusu kadar olduğuna değindi.
HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR PLAKETİ
Eğitim konusunda çıtayı yüksek tuttuklarını kaydeden Selçuk, “Bizim rakibimiz diğer iller değil. Bizim rakibimiz Paris, New York. Bugün Çin’de liselerde verilen derslerin içerikleri bizim bazı üniversitelerimizde bile yok. Böyle bir rekabet ortamındayız ve yarışıyoruz. Dünya ile yarışabilmek için eğitime önem vermeliyiz. Eğitimsiz yarış olmaz” dedi. Konuşmanın ardından Bakan Selçuk, Afyonkarahisar’da eğitime destek veren hayırseverlerde plaketler takdim etti. ATSO adına plaketi ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey aldı.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    20.06.2019 10:45:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
09.12.2019
09.12.2019
09.12.2019
OZEL HABERLER