Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Uysal’dan Atlı’ya ziyaret

Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal Çay Belediye Başkanı Uzm. Dr. Hüseyin Atlı’yı makamında ziyaret etti...

2

Image

Kocaşaban ailesinin mutlu günü
Afyonkarahisar’ın tanınmış iş insanlarından Kocaşaban ailesinden Mustafa Kocaşaban7ın oğlu İhsan Kocaşaban, Yavaş ailesinin kızları Nil Deniz Yavaş il..

3

Image

Eski Kaymakam Fatih Sayar, Evciler'i ziyaret etti

Evciler ilçesinde geçmişte 3 yıl kaymakamlık yapan eski Kaymakam Fatih Sayar, ilçe Kaymakamı Abdullah Yüksel'i ziyaret etti...

4

Image

Haydarlı'da TOKİ kura çekimi yapıldı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından (TOKİ) Dinar'a bağlı Haydarlı kasabasında inşası devam eden 81 konutun hak sahipleri kurayla belirlendi..

5

Image

AFSÜ REKOR KIRDI

Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi bu yılki sınav sonuçlarındaki tercihlerde yüzde yüzlük doluluk oranını yakaladı. 1810 kişilik kontenjana 1863..

6

Image

Su gibi saf doğa kadar sade “Sadem”

Bir Özdilek markası olan Sadem, doğaya duyulan özlemi, sadeliği ve doğaya ait izleri barındırdığı koleksiyonundaki yüzde yüz organik ürünlerini k..

7

Image

Kocatepe’de öğretmenler noter huzurunda belirlenecek

Afyonkarahisar Kocatepe İlkokulu’nda birinci sınıfa başlayacak öğrencilerin 4 yıl boyunca eğitim alacakları öğretmenlerin belirlenmesi yine noter..

8

Image

Acısını ilk günkü gibi hissediyoruz

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, 17 Ağustos 1999 Marmara depreminin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı...

9

Image

Ekonomik hedeflerle uyumlu değil

Memur-Sen İl Temsilcisi EBS Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Arslan, 5. Dönem Toplu Sözleşme görüşmelerini değerlendirdi. ..

10

Image

İlçe protokolü yalnız bırakmadı

Şırnak Uludere'de yol güvenliği sağlamak için bölgeye giden aracın takla atması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Altan Ceyhan’ın oğlu Kemal..

11

Image

Kuran Kursu öğrencilerinden ziyaret

Yazın Sandıklı İlçesindeki camilerde kuranı kerim, sure, dini bilgiler öğrenen çocuklar, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret etti. ..

12

Image

Kaymakam Yazıcı şehit ailesini unutmadı

Başmakçı Kaymakamı Halil Yazıcı, ilçede bulunan şehit ailelerini ziyaret etti...

13

Image

25 bin öğrenci servisle taşınıyor

S.S. 60 Nolu Minibüs ve Otobüs Servisçiler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Çevik, Afyonkarahisar’da 25 bin öğrencin..

14

Image

Kaymakam Tortop, mutluluklarına ortak oldu

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop eşi Reyhan Tortop ile birlikte Akharım Belediye Başkanı Eşref Ünsal’ın oğlu Ahmet Ünsal’ın nişan törenine k..

15

Image

Zeybek’e her türlü desteği vereceğiz

Anayasa Mahkemesi Üyesi hemşehrimiz Celal Mümtaz Akıncı ve Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i maka..

16

Image

Sandıklı ulusal ve yerel basında

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl Ramazan ve Kurban Bayramlarında ilçeden geçen vatandaşlara değişik ikramlarda bulunarak bayramlarını kutlay..

17

Image

Dinar’da toplu sünnet şöleni yapılacak

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı tarafından Dinar ilçesinde çocuklarını sünnet ettirmek isteyenler için toplu sünnet şöleni düzenlenecektir...

‘Eğitim olmadan demokrasi olmaz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Eğitim olmadan demokrasi olmaz’


Afyonkarahisar’da eğitime destek veren hayırseverlerle bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dünya ile rekabet noktasında eğitimin önemli olduğunu söyleyerek, “Eğitim olmadan ekonomi olmaz. Demokrasi olmaz. Bizim yapmamız gereken eğitimi, ekonomiyi ve demokrasiyi bütünleştirerek, hep beraber ülkemizi üst seviyeye taşımak” dedi.
  SİYASET    20.06.2019 10:45:10Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Afyonkarahisar ziyaretleri kapsamında öğle yemeğini eğitime destek veren hayırsever kişilerle ve kurum yetkilileri ile birlikte yedi. Yemek sonrası açıklamalarda bulunan Bakan Selçuk, Afyonkarahisar’ın eğitime destek veren hayırseverlerinin çok olduğunu ve bu durumun kendisini sevindirdiğini söyledi. Dünya’daki eğitim sistemi ile Türkiye’deki eğitim sisteminin farklı olduğunu ifade eden Bakan Selçuk, eğitim sisteminin dönüştürülmesi gerektiğini vurgulayarak, Çin’deki dahi denilecek çocuk sayısının Türkiye’nin nüfusu kadar olduğuna değindi.
HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR PLAKETİ
Eğitim konusunda çıtayı yüksek tuttuklarını kaydeden Selçuk, “Bizim rakibimiz diğer iller değil. Bizim rakibimiz Paris, New York. Bugün Çin’de liselerde verilen derslerin içerikleri bizim bazı üniversitelerimizde bile yok. Böyle bir rekabet ortamındayız ve yarışıyoruz. Dünya ile yarışabilmek için eğitime önem vermeliyiz. Eğitimsiz yarış olmaz” dedi. Konuşmanın ardından Bakan Selçuk, Afyonkarahisar’da eğitime destek veren hayırseverlerde plaketler takdim etti. ATSO adına plaketi ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey aldı.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    20.06.2019 10:45:10

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.08.2019
19.08.2019
19.08.2019
OZEL HABERLER