Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Şuhut ilçe yönetimi toplandı
AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı Başkan Ali Diren başkanlığında Haftalık Olağan İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantısını sosyal mesafe kurallarına uy..

2

Image

Avşar Maden Suları'na büyük ödül
Şehrimizin öncü markası ve ülkemizin yükselen değeri Avşar Doğal Maden Suyu ile Avşar Karadut & Frenk Üzümü aromalı içeceği Brüksel’de International T..

3

Image

'Maske ve sosyal mesafe çok önemli'
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran, koronavirüsten korunma noktasında maske kullanımı ve sosyal mesafenin çok önemli olduğunu beli..

4

Image

Türkiye dünya şampiyonu
Dünya İnternet Klavye Şampiyonasında Türkiye 8 madalya kazanarak takım halinde dünya şampiyonu oldu..

5

Image

'Her zaman yanınızdayız'
Şuhut Devlet Hastanesi heyetini ağırlayan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, belediye olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduklarını sö..

6

Image

5 ayda 122 milyon dolarlık ihracat
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 2020’nin Mayıs ayında 18 milyon 456 bin dolarlık, 2020’nin ilk 5 ayında ..

7

Image

15 milyon 500 bin TL nakdi yardım
Afyonkarahisar'da koronavirüsle mücadele kapsamında Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından vatandaşlara 15 milyon 500 bin TL nakdi yardım ulaştırıldı ..

8

Image

'Çiftçilere destek verilmeli'
Don olayı nedeniyle tarlalarındaki ekili ürünleri zarar gören çiftçilerle bir araya gelen CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Çiftçilerimiz..

9

Image

'Yönetmelik iptal edilmeli'
Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bekir Özerdem, sigorta pazarını büyütmek adına Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın çıkardığı yönetmeliğin..

10

Image

'SÜRÜMDEN KAZANIN'
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni açıklanan kredi paketlerinin önemli olduğunu söyleyerek firmalara fiyat artışı..

11

Image

'Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz'
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 365 oda ve borsa başkanının katılımıyla vi..

12

Image

Tutulmaz'dan teşekkür belgesi
Vali Mustafa Tutulmaz, Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağış yaparak destek veren Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

13

Image

Vatandaşlar çorbacılara akın etti
Afyonkarahisar’da Covid-19 nedeniyle kapalı olan lokantaların açılmasıyla birlikte kentte vatandaşlar sabahın ilk saatlerinden itibaren soluğu çorbacı..

14

Image

ATSO kurucu ortak olacak
Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, İl Özel İdaresi'nin kurumsal katkılarının yanı sıra Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, Cumhurbaşkanlı..

15

Image

Hırsız yakayı ele verdi
Afyonkarahisar'da 84 yaşındaki bir kadını darp ederek parasını çalan şahıs emniyet ekipleri tarafından yakalandı ..

16

Image

# POLİS KARŞILADI
Seyahat yasağının kalkmasıyla birlikte fuhuş şebekelerinin sosyal medya paylaşımları da arttı. Bunun üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Ek..

17

Image

Bir Yıldız Doğuyor da sona yaklaşıldı
İş insanı ve “Bir Yıldız Doğuyor” çalışmasının koordinatörü Hüseyin Özharputlu’nun girişimiyle başlatılan, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Bel..

‘Daha fazla yabancı turist çekmeliyiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Daha fazla yabancı turist çekmeliyiz’DoubleTree By Hilton Otel Genel Müdürü Sayit Önay, Afyonkarahisar’a daha fazla yabancı turist kazandırılması konusunda daha yoğun çalışmalar yapılması gerektiğini belirtti.
  SİYASET    22.10.2019 11:06:00


DoubleTree By Hilton Otel Genel Müdürü Sayit Önay, Kanal 3 ekranlarında Hasan Öğünç’ün sunumuyla izleyici ile buluşan Kanal 3’te Sabah Programına konuk oldu. Türkiye’deki okullarda yabancı dil konusunda eksiklerin olduğunu belirten Önay, “Bunu sebebinin yurt dışıyla çok fazla entegreli olmadığımızı düşünüyorum. Benim ilk yurt dışına çıkışım, İngiltere’ye olmuştu. Dil eğitimi için gittim. İyi ki de gitmişim bende çok farklı ufuklar açtı. Afyonkarahisar’da hizmete açılan Hilton Otel kente büyük değer kazandırdı. Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Altınpınar’a teşekkür ediyorum. 115 adet odamız var, orta ölçekli bir oteliz. Otelimizin yapısı ve içindeki renk uyumuyla ilgili konaklayan misafirlerimizden güzel yorumlar alıyoruz. Otelimiz son teknolojinin kullanıldığı bir yapı oldu. Bir örnek verecek olursak, misafirlerimiz odalarına girdikleri andan itibaren varlık sensörü denilen sistem devreye giriyor. Özellikle aydınlatma, havalandırma, iklimlendirme. Misafirimiz odadan çıkana kadar bu devam ediyor” dedi.
“SPA MERKEZİ 2020 İLK ÇEYREĞİNDE AÇILACAK”
SPA merkezini otelle beraber devreye almadıkların kaydeden Önay, “SPA Merkezimizi 2020 yılının ilk çeyreğinde hizmete sunacağız. Hem otelde konaklayan misafirlerimize hem de şehir merkezinde olmamız dolayısıyla şehirden gelecek konuklara hizmet verecek. Afyonkarahisar’da termali başkenti anlayışıyla güzel yatırımlar kazanılmış. Yerli turist anlamında gayet iyi durumda. Benim tavsiyem buraya yabancı turiste çekilmesi. Oteller olsun, yerel yönetimler olsun Afyonkarahisar’a daha fazla yabancı turist çekmek için uğraş vermeliyiz. Bunun sağlanması durumunda otellerin, esnaflarımızın daha fazla kazanacağını düşünüyorum” diye konuştu.

  SİYASET    22.10.2019 11:06:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020
OZEL HABERLER