Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Antalya’dan sonra Afyon’u tercih edin’

Rusya’dan Afyonkarahisar’a gelen turizm heyetini ağırlayan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser; Rus tur..

2

Image

Gazilerden yerli kamyona tam not

İlimiz İscehisar ilçesinde, mermer ve mermer makinaları konusunda sektörün önde gelen büyük firmalarından, aynı zamanda yerli üretime destek olan..

3

Image

Gazeteler kapanıyor ekranlar kararıyor

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun Başkanlar Konseyi Toplantısı’nda özellikle yerel basının zor durumda olduğu ve pek çok gazete ile televizyonu..

4

Image

‘UTP ile suç oranları azaldı’

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, 2016 yılında uygulamaya konulan Uygulama Takip Projesi (UTP) ile başta terör olmak üzere asayiş, kaçakçılık ve..

5

Image

Öğrenci için nota sistemini öğrendi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuvarı Türk Halk Müziği bölümünde görev yapan öğretim elemanı Emrah Kalın, görme engelli öğrenci..

6

Image

‘Halk getirdi halk indirir’

AK Parti İl Başkanlığı’nda bir konferans veren Yazar Emine Şenlikoğlu, bazı kesimlerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı indirmeye çalıştığını..

7

Image

‘Üniversiteler bölgelerin itici gücü’
Afyon Kocatepe Üniversitesi Danışma Kurulu’nun 4. toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, üniversitelerin bilimsel çalışmalar yapılan alanları ol..

8

Image

Kızılören teşkilatından ziyaret

Kızılören AK Parti İlçe Teşkilatı Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

9

Image

Elif bebek 6 aylık oldu

Kocaeli’nin Derince ilçesinde “cranium bifidum” (ikiz kafa) teşhisi konulan ve temmuzda ameliyatla başından 1 kilo 250 gramlık kitle alınan Elif ..

10

Image

‘Bu bütçe, memurun bütçesi değil’

Kamu Sen İl Temsilcisi Mehmet Demir; 2020 yılı bütçesinin, memurun bütçesi olmadığını söyledi. ..

11

Image

Hırsızlar yakayı ele verdi

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, son bir ayda Afyonkarahisar’da 4 ev ile 3 otomobil soygunu yapan kişilerin p..

12

Image

‘Yumurta üretimimiz kıskanılıyor’

Yumurta sektörünün sorunlarının ve çözüm önerilerinin konuşulduğu 4.Yumurta Zirvesi’nde konuşan Yum-Bir Başkanı İbrahim Afyon, Türkiye’nin yumurt..

13

Image

‘Var gücümüzle çalışıyoruz’

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna: “Bütün insanlığın; adalet, huzur, barış ve refaha kavuşması için var gücümüzle çalışıyoruz”..

14

Image

‘Su sorunu çözüme kavuştu’

Ortakarabağ Köyü’nde yaşanan su sorunuyla ilgili İl Özel İdaresi’nden yapılan açıklamada, 9 Kasım 2019 tarihi itibariyle köyün su sorununun çözüm..

15

Image

Akılcı ilaç kullanımı eğitimi

İl Sağlık Müdürlüğü Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlüğü tarafından evde sağlık birimlerinde görev yapan sağlık personellerine yönelik “Akılc..

16

Image

Yerlere çöp atma geleceği karartma

İscehisar Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen “Küçükler Temizliyor, Büyükler Destekliyor” projesi kapsamında ilçe genelinde temizlik e..

17

Image

Kütüphanede drama eğitimi
Sandıklı Halk Kütüphanesinde öğrencelere drama eğitimi veriliyor.
..

‘Daha fazla yabancı turist çekmeliyiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Daha fazla yabancı turist çekmeliyiz’DoubleTree By Hilton Otel Genel Müdürü Sayit Önay, Afyonkarahisar’a daha fazla yabancı turist kazandırılması konusunda daha yoğun çalışmalar yapılması gerektiğini belirtti.
  SİYASET    22.10.2019 11:06:00


DoubleTree By Hilton Otel Genel Müdürü Sayit Önay, Kanal 3 ekranlarında Hasan Öğünç’ün sunumuyla izleyici ile buluşan Kanal 3’te Sabah Programına konuk oldu. Türkiye’deki okullarda yabancı dil konusunda eksiklerin olduğunu belirten Önay, “Bunu sebebinin yurt dışıyla çok fazla entegreli olmadığımızı düşünüyorum. Benim ilk yurt dışına çıkışım, İngiltere’ye olmuştu. Dil eğitimi için gittim. İyi ki de gitmişim bende çok farklı ufuklar açtı. Afyonkarahisar’da hizmete açılan Hilton Otel kente büyük değer kazandırdı. Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Altınpınar’a teşekkür ediyorum. 115 adet odamız var, orta ölçekli bir oteliz. Otelimizin yapısı ve içindeki renk uyumuyla ilgili konaklayan misafirlerimizden güzel yorumlar alıyoruz. Otelimiz son teknolojinin kullanıldığı bir yapı oldu. Bir örnek verecek olursak, misafirlerimiz odalarına girdikleri andan itibaren varlık sensörü denilen sistem devreye giriyor. Özellikle aydınlatma, havalandırma, iklimlendirme. Misafirimiz odadan çıkana kadar bu devam ediyor” dedi.
“SPA MERKEZİ 2020 İLK ÇEYREĞİNDE AÇILACAK”
SPA merkezini otelle beraber devreye almadıkların kaydeden Önay, “SPA Merkezimizi 2020 yılının ilk çeyreğinde hizmete sunacağız. Hem otelde konaklayan misafirlerimize hem de şehir merkezinde olmamız dolayısıyla şehirden gelecek konuklara hizmet verecek. Afyonkarahisar’da termali başkenti anlayışıyla güzel yatırımlar kazanılmış. Yerli turist anlamında gayet iyi durumda. Benim tavsiyem buraya yabancı turiste çekilmesi. Oteller olsun, yerel yönetimler olsun Afyonkarahisar’a daha fazla yabancı turist çekmek için uğraş vermeliyiz. Bunun sağlanması durumunda otellerin, esnaflarımızın daha fazla kazanacağını düşünüyorum” diye konuştu.

  SİYASET    22.10.2019 11:06:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.11.2019
13.11.2019
13.11.2019
OZEL HABERLER