Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Uçaklara yedek parça üretilecek
Afyonkarahisar Ekonomi Basını Buluşması programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Airbus firmasına Afyonkarahisar’da yedek parça üretimi yapılacağını..

2

Image

Kaynağı 55 Milyar TL’ye yükselttik
AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı Ege Bölge Toplantısı'nda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, sosyal yardım ve hizm..

3

Image

TÜRKİYE ÇAĞ ATLADI
Orman Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye’nin çok güçlü bir ülke haline geldiğin..

4

Image

Desteğimiz devam edecek
Sandıklı ilçesinde faaliyet gösteren Sandıklı Süs Tavukları Derneği heyeti, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret etti. Başkan Çöl, ilçenin tanıtımın..

5

Image

Katı atık sorununu çözüme kavuşturacak ilk adım atıldı
Çevre Hizmetleri Birliği Meclis Toplantısı’nda alınan kararla Dinar, Dazkırı, Başmakçı, Evciler, Tatarlı, Kızılören ve Haydarlı Belediye Başkanlıkları..

6

Image

Amacımız daha modern hizmet vermek
Ankara’da düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresi’ne katılan İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, “İscehisar Belediyesi olarak her aland..

7

Image

DIŞA BAĞIMLILIK BİTTİ
Afyonkarahisar’da Özerler tarafından yanmaz konveyör band üretimi başladı. Özerler Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Özer, Metan gazının..

8

Image

Kampüs yapılmalı
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, haftalık basın toplantısında Down Sendromlu çocukların durumu hakkında açıklama yaparak, Down Sendromlu çocuklar için k..

9

Image

Akrones Termal Otel, Utrecht Turizm Fuarı’nda
Akrones Termal Otel dünyanın önde gelen turizm fuarları arasında yer alan Utrecht Turizm Fuarı’na katılarak, tanıtım yaptı. ..

10

Image

Ekonomi iyi masalı kabusa dönüştü
Kamu Sen İl Temsilcisi Mehmet Demir, “Ekonomi iyi yolda, istikrar sürüyor, enflasyon düşüyor masalı, çarşı pazardaki gerçek fiyatlarla kâbusa dönüşmüş..

11

Image

DESTEK VERMEYE HAZIRIZ
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Deve Kamyon Fabrikası’nın İscehisar ilçesinde kurulmasını istedi. ..

12

Image

Çoban, köyleri ziyaret etti.
İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, merkeze bağlı Karaaslan, Değirmendere ve Kızıldağ köylerini ziyaret etti. Vatandaşların talep önerilerini ..

13

Image

Tarımdaki sorunlar giderilmeli
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Türkiye’de tarım alanında yaşanan sorunların giderilmesi gerektiğini belirtti. ..

14

Image

Pancar ailesinin acı günü
İkbal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı A.Salim Pancar’ın vefat eden annesi Ayten Pancar, dün Afyonkarahisar’da ebediyete uğurlandı. ..

15

Image

Sorumlu kim?
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Afyonkarahisar’da kartopu oynayan öğrencilerin yaşadığı durumu Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a sordu. ..

16

Image

Tarihe geçecek bir manifesto
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da gerçekleştirilen kampı değerl..

17

Image

Mahalle muhtarlarına ziyaret
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek, Afyonkarahisar’da mahalle muhtarlarını ziyaret etti. ..

'Biz birlikte güçlüyüz' | Gazete3.com.tr
Image

'Biz birlikte güçlüyüz'


Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri, kuruluşunun 16. yılı nedeniyle Kadınana Gazetesi’ne bir kutlama ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette konuşan Kadınana Gazetesi Sahibi Canser Kuzu, birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Biz, birlikte güçlüyüz.” dedi.
  SİYASET    04.12.2019 09:31:04

Ziyarete; Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği kurucu ve Onursal Başkanı H.Hakkı Özsoy, Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocatepe Gazetesi Sahibi Sezer Küçükkurt, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ve Megabirlik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Türker katıldı.

“BAŞARI ÇİZGİSİNİ HİÇ BOZMADI”

Kadınana Gazetesi’nin 16. yılı nedeniyle başta Canser Kuzu olmak üzere tüm çalışanları tebrik eden Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt: "Kadınana Gazetesi, bugüne kadar yayın hayatında başarılı çizgisini hiç bozmamıştır. Kadınana Gazetesi’nin, ilimiz için olduğu kadar biz basın mensupları için de özel bir yeri ve önemi vardır. Kadınana Gazetesi, ilimizdeki 7 günlük gazetemiz arasında ayrıcalıklı bir yeri olan, tüm gazete ve meslektaşlarımızın pozitif bir ayrımcılık uyguladığı bir gazetedir. Bunun sebebi hem isminden kaynaklanır hem de başında Canser Hanım gibi bir hanımefendinin olmasından kaynaklanan bir pozitif ayrımcılıktır. 16'ncı yıl yayın hayatına başlayan Kadınana Gazetesi’ne, geçmişten bugüne emeği geçen tüm meslektaşlarıma, bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah, daha nice 16'ncı yıllara erişmesini temenni ediyor; başarılarının devamını diliyorum." dedi.

“YAYIN HAYATINIZIN UZUN OLMASINI DİLERİM”
Ziyarette konuşan Megabirlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ise okul yıllarından sınıf arkadaşı olan Canser Kuzu ile aynı mesleği paylaşmaktan gurur duyduğunu belirterek: “Kadınana Gazetesi, öncelikle isminden sonra da ilimizde ilk kez bir kadının elinden çıkması sebebiyle özeldir. İlkeli, tarafsız ve her daim yapıcı haberciliğinden dolayı Kadınana Gazetesi’nin yönetici ve çalışanlarını kutlar; yayın hayatının uzun ömürlü olmasını dilerim.” dedi.

“KADINANA GAZETESİ’NE POZİTİF AYRIMCILIK UYGULANIYOR”

Ziyarette konuşan Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise renkli kişiliğini gazetesine yansıtan Canser Kuzu'yu tebrik ederek Kadınana Gazetesi’nin başarı grafiğinin her geçen gün daha da arttığına dikkat çekti. Serteser: "Sezer Küçükkurt başkanımın söylediği gibi Kadınana Gazetesi’ne, camiamızda pozitif bir ayrımcılık uygulanıyor. Canser Hanım, bunu fazlasıyla hak ediyor; çünkü çok renkli bir kişiliğe sahip ve birçok meziyeti de kendinde barındıran bir gazeteci meslektaşımız. 16 yıldır aralıksız bir şekilde başarısını sürdüren Kadınana Gazetesi’nin tüm çalışanlarını, Canser Kuzu nezdinde kutluyor; başarılarının devamını diliyorum." dedi. Megabirlik A.Ş. Yönetim kurulu Üyesi Muammer Türker ise zor ve bir o kadar da meşakkatli olan gazeteciliği başarıyla sürdüren Canser Kuzu ve ekibini tebrik etti.

“GÜCÜMÜZÜ BİRLİKTELİK VE HALKIMIZDAN ALIYORUZ”
Ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu ve meslektaşlarının övgü dolu sözlerinden duygulandığını belirten Kadınana Gazetesi Sahibi Canser Kuzu ise 16 yıldan bu yana tarafsız, ilkeli ve her daim yapıcı haberlerle okuyucularının karşılarına çıkmaya çalıştıklarını söyledi.
Kuzu: “Termalin, kültürün, turizmin, lezzetin başkenti olan Afyonkarahisar'ın miraslarına sahip çıkmak konusunda hassasiyet gösteren anlayışla objektif haberciliği de beraberinde getiren Kadınana Gazetesi; gücünü kaleminden değil, halkımızdan almıştır.” dedi.

“ÖZEL BİR KENTTE GAZETECİLİK YAPIYORUZ”

Kuzu, “Afyonkarahisar gibi özel bir kentte gazetecilik yapmanın onur ve gururunu taşıyoruz. 16 yıldır tarafsız, ilkeli ve her daim yapıcı haberler yapmaya çalıştık. Bu süre içerisinde bize destek veren başta kentimizin yöneticileri olmak üzere tüm halkımıza teşekkür ederim.
Demokrasinin olmazsa olmazı olan yerel basındır. Bu bilinçle yayın hayatımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Halkın gözü, kulağı ve kalemi gazetemiz; kentimizle beraber gelişiyor ve olgunlaşıyor. İlimizin her haberini güvenilir ve eksiksiz olarak doğruca insanlara ulaştırmayı hedefliyoruz. İlimizdeki basın kuruluşları arasındaki birlik ve beraberlik, tüm illere örnek olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Bizleri, bu birlikteliğe iten ve öncülük yapan tüm meslek büyüklerimize ve meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. 16. kuruluş yıldönümümüzü unutmayıp bizleri onurlandıran meslektaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.
Karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı tebrik ziyareti, çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.>>>Gazete3

  SİYASET    04.12.2019 09:31:04

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.01.2020
18.01.2020
18.01.2020
OZEL HABERLER