Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İnkaya’dan Başkan Zeybek’e soru
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya, düzenlediği haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. İnkaya, Afyonkarahisar Belediye Baş..

2

Image

Belediye meclisi toplandı
Afyonkarahisar Belediye Meclisi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Başkanlığı’nda toplandı. 4 Ağustos Salı günü saat 18:30’da yapılan toplantıya koronavir..

3

Image

Başkan Zeybek personeli ile bayramlaştı
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kurban Bayramı’nın ardından ilk mesai gününde personeliyle bayramlaştı. ..

4

Image

Dondurulmuş patatesin lideri Emirdağ OSB’dir

Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici’nin ilçedeki ziyaretleri devam ediyor. Kaymakam Bilici, Emirdağ Belediye Başkanı ve aynı zamanda Emirdağ OSB Yönet..

5

Image

Başarıyı ödüllendireceğiz
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz ve eşi, LGS Sınavına girerek yeni eğitim ve öğretim yılında liseye başlayacak olan gençler ve velileri ile..

6

Image

Özel Afyon Girne Koleji’nden Serteser’e ziyaret
Özel Afyon Girne Koleji Ortaokul-Lise Müdürü Mehmet Halil Okçu ile Özel Afyon Girne Koleji Kurumsal İletişim Yöneticisi Ergün Abdülhayoğlu, ATSO Yönet..

7

Image

Beyyazı ve Çayırbağ karantinada

Afyonkarahisar’da Merkeze Bağlı Beyazı Beldesi ile Çayırbağ Beldesinin iki mahallesinde artan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları dolayısıyl..

8

Image

Yeni göreviniz hayırlı olsun
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçede yeni görevine başlayan Kaymakam Osman Bilici'yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bu..

9

Image

İscehisar’ın çehresi değişiyor
İscehisar Belediyesi Fen İşleri ekiplerince alınan gerekli tedbirler sonrasında, emniyet ve sağlık açısından risk oluşturan metruk binaların yıkımları..

10

Image

Şahin, projeleri için Ankara’da

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, ÇED Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Talha Türkoğlu’ nu ziyaret etti..

11

Image

Ampute Milli Takımı’nın Afyon Kampı ertelendi

Daha önce belirlenen programa göre 5-14 Ağustos tarihleri arasında Afyonkarahisar’da yapılması planlanan Ampute Milli Futbol Takımı’nın kampı, Co..

12

Image

TÜRK’ÜN GÜCÜ HERYER DE
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu, 15 Temmuz darbe girişiminin 4'üncü yılında 15 Temmuz hain FETÖ d..

13

Image

Dönemimizde İstanbul’u dünya’nın incisi yaptık

Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 1989-1994 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Nurettin Sözen’in bazı basın organlar..

14

Image

Karakaş, Eğitim Bir-Sen yönetimini kabul etti
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Eğitim Bir-Sen 2 Numaralı Şubesinin yeni yönetimini makamında kabul etti...

15

Image

90 kuruşa mâl et, 30 kuruşa sat

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, Afyonkarahisar’lı patates üretic..

16

Image

İkbal’de doluluk oranı yüzde 60’a ulaştı

Afyonkarahisar’ın beş yıldızlı otelleri arasında bulunan İkbal Termal Otel, pandemi dolayısıyla ara verilen hizmetlerine Güvenli Turizm Sertifika..

17

Image

Afyon Belediyespor Basketbol Evaldas Kairys'i renklerine kattı
Afyon Belediyespor Erkek Basketbol Takımı, Evaldas Kairys'i transfer etti..

'Biz birlikte güçlüyüz' | Gazete3.com.tr
Image

'Biz birlikte güçlüyüz'


Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ve yönetim kurulu üyeleri, kuruluşunun 16. yılı nedeniyle Kadınana Gazetesi’ne bir kutlama ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette konuşan Kadınana Gazetesi Sahibi Canser Kuzu, birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Biz, birlikte güçlüyüz.” dedi.
  SİYASET    04.12.2019 09:31:04

Ziyarete; Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği kurucu ve Onursal Başkanı H.Hakkı Özsoy, Yönetim Kurulu Başkanı ve Kocatepe Gazetesi Sahibi Sezer Küçükkurt, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ve Megabirlik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Türker katıldı.

“BAŞARI ÇİZGİSİNİ HİÇ BOZMADI”

Kadınana Gazetesi’nin 16. yılı nedeniyle başta Canser Kuzu olmak üzere tüm çalışanları tebrik eden Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt: "Kadınana Gazetesi, bugüne kadar yayın hayatında başarılı çizgisini hiç bozmamıştır. Kadınana Gazetesi’nin, ilimiz için olduğu kadar biz basın mensupları için de özel bir yeri ve önemi vardır. Kadınana Gazetesi, ilimizdeki 7 günlük gazetemiz arasında ayrıcalıklı bir yeri olan, tüm gazete ve meslektaşlarımızın pozitif bir ayrımcılık uyguladığı bir gazetedir. Bunun sebebi hem isminden kaynaklanır hem de başında Canser Hanım gibi bir hanımefendinin olmasından kaynaklanan bir pozitif ayrımcılıktır. 16'ncı yıl yayın hayatına başlayan Kadınana Gazetesi’ne, geçmişten bugüne emeği geçen tüm meslektaşlarıma, bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah, daha nice 16'ncı yıllara erişmesini temenni ediyor; başarılarının devamını diliyorum." dedi.

“YAYIN HAYATINIZIN UZUN OLMASINI DİLERİM”
Ziyarette konuşan Megabirlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ise okul yıllarından sınıf arkadaşı olan Canser Kuzu ile aynı mesleği paylaşmaktan gurur duyduğunu belirterek: “Kadınana Gazetesi, öncelikle isminden sonra da ilimizde ilk kez bir kadının elinden çıkması sebebiyle özeldir. İlkeli, tarafsız ve her daim yapıcı haberciliğinden dolayı Kadınana Gazetesi’nin yönetici ve çalışanlarını kutlar; yayın hayatının uzun ömürlü olmasını dilerim.” dedi.

“KADINANA GAZETESİ’NE POZİTİF AYRIMCILIK UYGULANIYOR”

Ziyarette konuşan Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise renkli kişiliğini gazetesine yansıtan Canser Kuzu'yu tebrik ederek Kadınana Gazetesi’nin başarı grafiğinin her geçen gün daha da arttığına dikkat çekti. Serteser: "Sezer Küçükkurt başkanımın söylediği gibi Kadınana Gazetesi’ne, camiamızda pozitif bir ayrımcılık uygulanıyor. Canser Hanım, bunu fazlasıyla hak ediyor; çünkü çok renkli bir kişiliğe sahip ve birçok meziyeti de kendinde barındıran bir gazeteci meslektaşımız. 16 yıldır aralıksız bir şekilde başarısını sürdüren Kadınana Gazetesi’nin tüm çalışanlarını, Canser Kuzu nezdinde kutluyor; başarılarının devamını diliyorum." dedi. Megabirlik A.Ş. Yönetim kurulu Üyesi Muammer Türker ise zor ve bir o kadar da meşakkatli olan gazeteciliği başarıyla sürdüren Canser Kuzu ve ekibini tebrik etti.

“GÜCÜMÜZÜ BİRLİKTELİK VE HALKIMIZDAN ALIYORUZ”
Ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu ve meslektaşlarının övgü dolu sözlerinden duygulandığını belirten Kadınana Gazetesi Sahibi Canser Kuzu ise 16 yıldan bu yana tarafsız, ilkeli ve her daim yapıcı haberlerle okuyucularının karşılarına çıkmaya çalıştıklarını söyledi.
Kuzu: “Termalin, kültürün, turizmin, lezzetin başkenti olan Afyonkarahisar'ın miraslarına sahip çıkmak konusunda hassasiyet gösteren anlayışla objektif haberciliği de beraberinde getiren Kadınana Gazetesi; gücünü kaleminden değil, halkımızdan almıştır.” dedi.

“ÖZEL BİR KENTTE GAZETECİLİK YAPIYORUZ”

Kuzu, “Afyonkarahisar gibi özel bir kentte gazetecilik yapmanın onur ve gururunu taşıyoruz. 16 yıldır tarafsız, ilkeli ve her daim yapıcı haberler yapmaya çalıştık. Bu süre içerisinde bize destek veren başta kentimizin yöneticileri olmak üzere tüm halkımıza teşekkür ederim.
Demokrasinin olmazsa olmazı olan yerel basındır. Bu bilinçle yayın hayatımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Halkın gözü, kulağı ve kalemi gazetemiz; kentimizle beraber gelişiyor ve olgunlaşıyor. İlimizin her haberini güvenilir ve eksiksiz olarak doğruca insanlara ulaştırmayı hedefliyoruz. İlimizdeki basın kuruluşları arasındaki birlik ve beraberlik, tüm illere örnek olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Bizleri, bu birlikteliğe iten ve öncülük yapan tüm meslek büyüklerimize ve meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. 16. kuruluş yıldönümümüzü unutmayıp bizleri onurlandıran meslektaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.
Karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı tebrik ziyareti, çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.>>>Gazete3

  SİYASET    04.12.2019 09:31:04

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.07.2020
29.07.2020
29.07.2020
OZEL HABERLER