Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP ‘Çetinkaya’ dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı belirlendi...

2

Image

‘Memur kadrolarına geçirilmeliler’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

3

Image

Afyon’a hizmet etmek benim için şereftir’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da vatandaşlara seslendi. Koçak, Afyonkarahisar’a hizmet etmenin kend..

4

Image

‘Herhangi bir ittifak söz konusu değil’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Çay ilçe teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. ..

5

Image

‘Afyon spor branşlarında şaha kalktı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, hakem camiasını ağırladı. İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş, uzun yıllar sporun içinde olmasına karşın son 10..

6

Image

‘Yaptığınız hizmetler unutulamaz’
Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Kent Konse..

7

Image

‘Yemen acil yardım bekliyor’
Afyonkarahisar STK Platformu, Yemen’de yaşanan katliamları protesto etti. Platform adına açıklama yapan Ahmet Ertürk, Yemen’deki katliamların durdurul..

8

Image

‘Başkan Çoban İGM Başkanlığı’na düşünülüyor’
Kanal 3 ekranlarında Gazeteciler Mehmet Emin Güzbey, Ertuğrul Sevim ve İsmail Akar’ın yorumlarıyla siyasetin nabzını tutan program Mega Siyaset’te, bu..

9

Image

‘Adaylarımızla damga vuracağız’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için müracaatta bulunan MHP Afyonkarahisar aday ada..

10

Image

‘İzin vermeyeceğiz’
Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan TSK bünyesinde görev yapan kadın personellerin başörtü takması konusunda yaşanan son gelişme..

11

Image

‘Su yönetimi kalkınmada etkili olacak’
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilimizde 06-07 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlenen 1. Uluslararası İçme Suyu ve Atıksuyu Sempozyumu Vali Mus..

12

Image

Öğretmenler için gelişim programı
Dazkırı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şubesi tarafından organize edilen merkez ve merkeze bağlı köylerde Temel Eğitim ve Ortaöğretim Okulla..

13

Image

‘Şeker Fabrikaları araştırılmalı’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, 13 şeker fabrikasın..

14

Image

İLK TOPLANTI

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı, partinin kuruluşu ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi...

15

Image

‘Beraber hareket edeceğiz’

Yerel seçimler öncesi bir araya gelen ve ortak bir basın açıklaması yapan AK Parti İscehisar Belediye Başkan aday adayları, seçim sürecinde birli..

16

Image

İyi Partinin adayı, MAHMUT KOÇAK

Geçtiğimiz günlerde Kanal 3 ekranlarında canlı yayınında ve sonrasında Mega Siyaset programında Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’in..

17

Image

‘Engelsiz Bolvadin vaat ediyorum’
Milliyetçi Hareket Partisi Bolvadin Belediye Başkan adayı Selahattin Kelekçi, engelliler için projelerinin olduğunu söyleyerek, “Sizlere engelsiz bir ..

‘Birlik ve beraberlik içinde olacağız’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Birlik ve beraberlik içinde olacağız’


AK Parti eski İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutumlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Aday adaylık başvurusu sonrası açıklama yapan Tutumlu, vatandaşlarla her zaman birlik ve beraberlik içinde olacaklarını söyledi.
  SİYASET    17.11.2018 10:32:14


31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesi AK Parti’den Hüseyin Tutumlu, Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı. İl Başkanlığında başvurusunu yapan Tutumlu daha sonra bir basın toplantısı yaparak, aday adaylığına ilişkin açıklamalarda bulundu. Tutumlu, “Önceliğimiz, çalışmalarımızın ana noktası AK Parti’nin 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerde yeniden seçimi kazanmasıdır. Ancak AK Parti Afyonkarahisar’da, ilçelerinde beldelerinde Belediye Başkanlığı’nı kazanırsa bu hizmetler daha da büyüyerek devam edecektir ve emin olunuz ki bu ancak ve ancak sizin eseriniz olacaktır. Toplumumuzun bundan 20 sene önceki talepleriyle bugünkü talepleri çok farklıdır. Şeffaflık, öngörülebilirlik, hizmetlerin yerindeliği ana düsturlarımız olacaktır. Bu çerçevede katılımcılığı esas alacağız. Hizmetlerin yerindeliği için siz değerli hemşerilerimizle her noktada bir ve beraber olacağız. Sizin taleplerinizi mahallinde tespit edeceğiz. Hızlı ve etkin bir şekilde çözüme ulaştırmaya çalışacağız” dedi. >>>Mehmet Tabak

  SİYASET    17.11.2018 10:32:14

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
10.12.2018
10.12.2018
10.12.2018
OZEL HABERLER