Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kampanya uzatıldı
Afyonkarahisar PTT Başmüdür Mehmet Örsdemir, PTT Kargo’nun yöresel ürün gönderim kargo indirimi kampanyasını 1 ay daha uzattıklarını söyledi..

2

Image

‘Herkes Çetinkaya’yı örnek almalı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen Ali Çetinkaya’yı Anma töreninde konuşan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, herkesin Ali Çetinkaya’yı örnek alm..

3

Image

Eroğlu’ndan jet çözüm
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte şehrimizin ekonomik değerlerinden olan OGAŞ Şekerleme Yönetim Kur..

4

Image

‘Rehberlik mesleği önemli”
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen etkinlikte 21 Şubat Dünya Rehberler Günü kutlandı. Programda konuşan AKÜ Rekt..

5

Image

‘Başkanlar büyük işler başardı’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, il yöneticilerini ve MHP’li belediye başkanlarını Ankara’da m..

6

Image

Proje uygulanmaya başladı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca başlatılan "2019'da Ülkem İçin Bir Fikrim Var" projesi kapsamında sunulan fikirler, ilgili bakanlıklar ve kuru..

7

Image

Başkanlar istişare etti
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’ı makamında ağırladı ..

8

Image

Başkan Çöl destek sözü aldı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçe ile ilgili talepleri, milletvekillerine ileterek, destek sözü aldı

..

9

Image

Yazar Keskin söyleşi yaptı
Şuhut ilçesinde açılan 3.kitap Fuarı’na katılan yazar Nursefa Keskin, öğrencilerle söyleşi yaptı..

10

Image

Zafer 03 Teras Kafe hizmete açıldı
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda İşletme Müdürlüğü bünyesinde Zafer Meydanı’nda açılan Zafer 03 Kafe’nin camlı teras bölümü de ..

11

Image

‘Hep beraber hareket edeceğiz’
Dinar ilçesinde Sevgi Yılı Projesi kapsamında düzenlenen toplantı da konuşan Kaymakam Selami Kapankaya, Dinar ilçesinin menfaatlerinin söz konusu oldu..

12

Image

TÜBA Başkanı Şeker’den ziyaret
Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Şeker, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ı makamında ziy..

13

Image

Öğrencilere su tasarrufu anlatıldı
İçme Suyu Arıtma Tesisi’ni ziyaret eden Anıtkaya Ortaokulu ve Anıtkaya İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, su tasarrufunun önemini öğrendi..

14

Image

Kitap okudular
Çay ilçesi Şehit Kamil Tuna Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Çay Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu’nun da katılımıyla Kitap okuma etkinliği düzenl..

15

Image

Girne Koleji’nden ziyaret
Girne Amerikan Koleji yetkilileri İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin'i makamında ziyaret etti...

16

Image

‘Eğitime desteğimiz sürecek’
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e, ilçede faaliyet gösteren okullardan teşekkür ziyaretleri gelmeye devam ediyor...

17

Image

Atık Ekmek Projesi
Çay ilçesine hayata geçirilen Atık Ekmek Projesi hakkında, Çay Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu’na proje ekibi bilgilendirme yaptılar..

‘Birinci sorun ekonomi’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Birinci sorun ekonomi’


Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, ülkemizin birinci sorununun ekonomi olduğunu söyledi.
  SİYASET    21.01.2020 09:48:43

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanlığı tarafından haftalık olağan toplantısı düzenlendi. Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, toplantıda yaptığı açıklamada, “Dışarıda durum böyle iken içerideki durum da maalesef iç açıcı değildir. Her zaman söylediğimiz gibi ülkemizin birinci problemi ekonomidir. TÜİK verilerine göre ülkemizde 4,5 milyon işsiz var. Resmi olmayan verilere göre bu rakam 7-8 milyonu buluyor. Ancak sadece iş bulmuş olmak, çalışıyor olmak yetmiyor. Çünkü çalışan insanlarımızın büyük çoğunluğu açlık sınırı civarında bir ücret alıyor.” dedi.

“75 TL Mİ JEST?”

Asgari ücret konusunda jest bekleyenler konusunda açıklama yapan Arslan, “Söz buraya gelmişken daha önce Cumhurbaşkanı’nın asgari ücretliye bir jesti olacağı söylenmişti. Asgari ücret için açıklanan zam miktarı 300 TL olunca biz sormuştuk ve demiştik ki, “Bu 300 TL’nin ne kadarı jest? Bir kısmımı, tamamı mı, yoksa jest daha sonra mı gelecek?” diye. Sağolsunlar geçenlerde Aile ve Çalışma Bakanı bir açıklama ile bizi aydınlattı. Biz de öğrendik ki, 300 TL’lik zammın, 75 TL’si “jest” imiş. Bu konuda takdiri aziz milletimize bırakıyoruz. 75 TL’yi jest olarak görenlere de Allah akıl fikir versin diyoruz” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    21.01.2020 09:48:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2020
22.02.2020
22.02.2020
OZEL HABERLER