Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hedefimiz Afyon’u duyurmak ve tanıtmak’
Afyonkarahisar Belediyesi ‘Sokak Sağlıklaştırma’ projesi kapsamında tarih kokan Afyon Evleri’ni aslına uygun olarak restore etmeye devam ediyor. 3 eta..

2

Image

‘Teşkilatımızın gücüne güç katacaksınız’
Afyonkarahisar Polis Meslek Eğitim Merkezi 27. Dönem Mezuniyet Töreni, Türkiye genelindeki 22 Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde aynı anda gerçe..

3

Image

MÜSİAD Çay’da toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çay ilçesinde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Çay Bel..

4

Image

AKܒye ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi ..

5

Image

Taylan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ..

6

Image

İhsaniye’yi sel vurdu
İhsaniye ilçesinde sağanak yağmur yerleşim yerlerinde su baskınlarına neden oldu, tarım alanları zarar gördü..

7

Image

Taytak’tan destek sözü
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’..

8

Image

Hayvan yavrularının tedavileri yapılıyor
Afyonkarahisar'da doğada bulunan hayvan yavrularının Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Mer..

9

Image

Türk Eğitim Sen, Emirdağ’da promosyon rekoru kırdı
Emirdağ ilçesinde banka promosyon ihalesinde görüşmeleri yapan Türk Eğitim Sen, Türkiye rekoru kırdı. 3 yıllık (36) ay yapılan anlaşmaya göre eğitim ç..

10

Image

‘Afyon turizmde ivme kazandı’
Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel biriki..

11

Image

‘100. yılda kültürel görkemli faaliyetlere imza atacağız’
Afyonkarahisar’da temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Cumhuriyetimizin ilanının 100. yılına bir kala, kültürel mirasımızın ..

12

Image

‘Yaraları saracağız’
İhsaniye’de sağanak yağmur dolayısıyla yaşanan sel felaketi, evlere ve tarım alanlarına zarar verdi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, çizmel..

13

Image

9. Cumhurbaşkanı Demirel anıldı
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatının 7. yıldönümü dolayısıyla Anıtmezarında düzenlenen törene ka..

14

Image

Yıl sonu değerlendirme toplantısı
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Kaymakam Refiki Tolga Turan ile birlikte Dinar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğünde okul müdürleri ve öğret..

15

Image

‘Üreticimizin, çiftçimizin hali perişan’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı. Görgöz, “20 yıllık AKP İktidarı, bu süre içerisinde uyguladığı yanlış ..

16

Image

Sulama sezonu başladı
Afyonkarahisar’da 15 Mayıs itibariyle sulama sezonunun başladığını söyleyen DSİ Genel Müdürü Lütfi Akca, 2022 yılı sulama sezonunda toplam 239 bin 250..

17

Image

Afyonkarahisar’da karne heyecanı
Afyonkarahisar’da ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören 147 bin öğrenci, karnelerini törenle aldı. Sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, yaz ta..

‘Afyonkarahisar ile ilgili yatırımlarımız devam ediyor’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyonkarahisar ile ilgili yatırımlarımız devam ediyor’


MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, TBMM İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Erkan Haberal ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Bakan Koca, “Bakanlığımız 20 yıl boyunca Afyonkarahisar’a tarihinde görülmemiş yatırımlar kazandırdı. Vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerine daha rahat ulaşması noktasında yine önemli çalışmalar yapıldı. Afyonkarahisar ile ilgili projelerimiz ve yatırımlarımız devam etmektedir” diye konuştu
  SİYASET    27.05.2022 20:57:48

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı, ziyaret eden MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, bakanlığın bölgeye sağlık alanında çok önemli yatırımlar gerçekleştirildiğini dile getirdi. Taytak, “Cumhur İttifakı ruhu ile Afyonkarahisar merkez ve ilçelerimiz genelinde sağlık alanında son yıllarda yapılan yatırımlar katlanarak sürmektedir. Afyonkarahisar’a yapılan yatırımlarla her geçen gün bölgesinde gıpta ile bakılan bir noktada olmaya devam etmektedir. Sayın Bakanımızla ilimiz ile ilgili sözleşmeli doktor kadroları ile ilgili bir görüşme de gerçekleştirdik. İlimizin hiçbir ilçesinde ve beldesinde doktor sorununun yaşanmayacağını müjdelediler. Önümüzdeki süreçte sözleşmeli doktor kadrolarıyla ilgili çalışmalar yapılacak ve problemler çözümlenmiş olacak.” Ziyarette ayrıca sağlık alanında yapılacak olan yatırımlarla ilgili görüşmeler de yapıldı.

“AFYON’A 20 YIL BOYUNCA TARİHİNDE
GÖRÜLMEMİŞ YATIRIMLAR KAZANDIRILDI”
Ziyaret nedeniyle Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Bakan Koca, Cumhur İttifakı ruhu ile Afyonkarahisar ve ülke genelinde önemli hizmetler yapmaya devam edeceklerini söyledi. Bakan Koca, “Bakanlığımız 20 yıl boyunca Afyonkarahisar’a tarihinde görülmemiş yatırımlar kazandırdı. Vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerine daha rahat ulaşması noktasında yine önemli çalışmalar yapıldı. Afyonkarahisar ile ilgili projelerimiz ve yatırımlarımız devam etmektedir” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    27.05.2022 20:57:48

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER