Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Promosyon ihalesini Vakıfbank kazandı
16 Eylül 2020 tarihinde yapılan ve 5 bankanın katıldığı yarış sonucunda Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) personeline yapılacak maaş ve ücret ödemeler..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Afyonkarahisar İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Veteriner Hekimler Odası başkanlığını ziyaret etti. M..

3

Image

‘Tasvip etmiyoruz’
MHP İl Başkanı Kocacan, Türk Tabipler Birliği’nin tavırlarını tasvip etmediklerini ifade ederek, “Türkiye’nin bekasını derinden yaralayan PKK dediğimi..

4

Image

Taytak Kılıçdaroğlu’na sert yanıt: ‘Utanmadın mı?’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan, TTB'yi ziyaret eden Kılıçdaroğlu'na sert bir tepki göstererek, ..

5

Image

Köksal’dan soru yağmuru
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Çay Barajı'nın neden tamamlanamadığını..

6

Image

Sultandağı’na Spor Kompleksi
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen Spor Kompleksi’nin inşaatına önümüzdeki günlerde başlanacağı..

7

Image

Danışma Kurulu toplandı
Dinar Yüksekokul Danışma Kurulu Toplantısı Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İsmail Zorluer başkanlığında, Yabancı Dil Laboratuvarı’nda yapıldı...

8

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

9

Image

‘Okullar neden açılmıyor?’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, dünyanın pek çok ülkesindeki okulların tekrar açılmasına rağmen Türkiye’de neden açılmadığını merak e..

10

Image

Ekipler 7/24 görev başında
Şuhut Belediyesi koronavirüs nedeniyle dezenfeksiyon çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ediyor..

11

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

12

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

13

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

14

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

15

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

16

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

17

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

‘Afyon potansiyeli olan bir il’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon potansiyeli olan bir il’


Vali Gökmen Çiçek Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen genel bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın potansiyeli olan bir il olduğunu söyledi
  SİYASET    02.08.2020 19:21:02

Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde, Afyonkarahisar Belediyesi koordinesinde Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen genel bayramlaşma töreni Taş Medrese'de gerçekleşti. Tören Kanal 3 Televizyonu’ndan canlı olarak yayındı. Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'in ev sahipliğinde Afyonkarahisar Milletvekilleri, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Mehmet Taytak, Burcu Köksal il protokolü, askeri erkan, daire müdürleri, siyasi partilerin temsilcileri, iş adamları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımlarıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde birlik ve beraberlik mesajları verildi.
BİRLİK VE BERABERLİĞE VESİLE OLUYOR
Programın ilk konuşmasını yapan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, tüm Afyonkarahisarlılar'ın Kurban Bayramını tebrik etti. Kurban Bayramı'nın huzur, sağlık ve bereket getirmesini dileyen Başkan Zeybek, bayramların dini şuur ve duyguların gelişmesine, milli ve manevi değerlerin güçlenmesine, birlik ve beraberlik ruhunun kuvvetlenmesine vesile olduğunu söyledi.
“BU KENTTE OLMAKTAN DOLAYI
SON DERECE MUTLUYUM”
Son olarak söz alan Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da sizlerle ilk bayramımı geçiriyorum diyerek başladığı konuşmasında şunları söyledi: “Yaklaşık 40 gün önce atandığım Afyonkarahisar’ın ilçe ilçe, köy köy, sokak sokak her bir köşesini gezmeye çalışıyorum. Hizmet edeceğim bu ilde vatandaşların sorunlarını yerinde görmek için mücadele ediyorum. Gezdiğim yerlerde 40 gün içerisinde gördüm ki; Afyonkarahisar gerçekten potansiyeli olan, vatansever insanlardan oluşan büyük bir kent. Bu kentte olmaktan dolayı son derece mutluyum” diye konuştu.
“AFYONKARAHİSAR
ŞEHİTLER DİYARI BİR İL”
Vali Çiçek, “Afyonkarahisar şehitler diyarı bir il. Bu sebeple öncelikle şehit anne ve babalarımızın Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Güvenlik güçlerimiz bugün dünyanın her noktasında acı çeken mazlumlara, soydaşlarımıza yardım etmek için görev yapıyor. Güvenlik güçlerimize Allah’tan yardım diliyorum Libya’da, İdlib’te olan güvenlik güçlerimize kolaylıklar diliyorum. Milletçe kutladığımız bu Kurban Bayramı’nda inşallah bu birlik ve beraberliğimiz sonsuza kadar devam eder. Pandemiden kurtulduğumuz daha güzel günlerde birlik ve beraberlik içerisinde beraber olmak dileğiyle herkesin bayramını tebrik ediyorum” dedi.
“TÜRKİYE SAĞLIK HİZMETLERİNDE ÇOK İYİ DURUMDA”
Koronavirüs sürecini tüm Türkiye olduğu gibi Afyonkarahisar’da da sıkıntılı olarak geçirdiklerini belirten AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “Hastanelerimiz bütün imkânlarıyla çalışıyor. Bu noktada çok sevinçliyiz. Sağlık ordumuz her hizmeti ücretsiz ve eksiksiz olarak veriyor. En zengininden en fakirine en ufak bir şüphe olduğu zaman tereddüt etmeden gidilip müdahale ediliyor. Avrupa’yı, ABD’yi gördüğümüzde Sayın Cumhurbaşkanımızın yaptığı bu işle ne kadar gurur duyduğumuzu görüyoruz” diye konuştu.
“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ HAT SAFHADA”
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Buruk bir bayram kutluyoruz eski coşkusu yok ama şunu görüyoruz ki, birliğimiz, beraberliğimiz kardeşliğimiz hat safhada. AK Parti hükümetleri döneminde yapılan sağlık yatırımlarının ne kadar önemli olduğunu koronavirüs pandemisi döneminde gördük. 45 günde 2 tane dev hastane yaptık, ondan önce yaptığımız şehir hastaneleri, yaptığımız yatırımlar salgın döneminde salgını en hafif şekilde geçirmemizi sağladı. Hükümetimiz güçlü ve halkımızın her zaman yanında. Daha nice nice bayramlara salgınsız, afiyet içinde erişmeyi Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

“TÜRKİYE ÖRNEK BİR ÜLKE”
Taytak, Türkiye’nin koronavirüsle mücadele de örnek bir ülke olduğunu söyleyerek, “2019 yılının sonlarına doğru Çin’de ortaya çıkan ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle beraber yaşıyoruz. Koronavirüs bizlere bir şey gösterdi ki, ABD süper bir güç değil, Batı bilindiği gibi medeni değil. Avrupa Birliği’nde bir birliktelik yok ancak Türk milleti diye bir millet var. Türk devleti diye bir devlet var” dedi.

“DAHA COŞKUYLA KUTLANACAK
BAYRAMLAR TEMENNİSİYLE”

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği, yoksulluğun, yolsuzluğun, işsizliğin olmadığı bir Türkiye dilediğini belirterek, “Terörün sona erdiği, şehit vermediğimiz, herkesin birbirine saygıyla baktığı, kimsenin ötekileştirilmediği, ayrıştırılmadığı, kardeşçe yaşadığımız, birlik beraberlik içinde kutladığımız, pandeminin sona erdiği, güzel yurdumun topraklarında kendi kendine yetebilen bir Türkiye olduğumuz günlerde, bayramları bayram gibi eski coşkuyla, eski tatla birbirimizle kucaklaşarak, tokalaşarak, kutlayacağımız günleri buluşmak dileğiyle herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

JANDARMA VE EMNİYETTE BAYRAMLAŞMA
Ardından Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri Polisevi’ne geçti. Emniyet ekiplerinin bayramını kutlayarak, sağlıklı ve huzur dolu nice bayramlar dilediler. Bayramlaşma programında son duran İl Jandarma Komutanlığı oldu. Vali Gökmen Çiçek ve protokol üyeleri jandarma teşkilatının bayramını tebrik etti.>>>Fatma Yıldız


  SİYASET    02.08.2020 19:21:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.09.2020
24.09.2020
24.09.2020
OZEL HABERLER