Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’u turizmin başkenti yapacağız’
Vali Gökmen Çiçek, TBMM’deki Afyonkarahisar’ın tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değeriyle ilgili olarak konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Mi..

2

Image

‘Ayazini cazibe merkezi olacak’
Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çalışmaları..

3

Image

Üniformalarıyla nikah masasına oturdular
Çay ilçesinde görev yapan jandarma astsubay çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine çok sevdikleri üniformalarıyla oturdu..

4

Image

‘201 adet toplanma alanımız var’
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durumu (AFAD) Müdürü Mehmet Buldan, olası bir afet riskine karşı kentte 201 acil toplanma alanı, 27’de çatır-konteynır ..

5

Image

Eğitime büyük destek
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi iş birliğinde beşincisi düzenlenen ‘Kitap Okuma Ya..

6

Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’
Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini sö..

7

Image

‘Afyon’un ismini duyurmak için gayret gösteriyoruz’
Ayazini’de inceleme yapan Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon’un isminin duyurulması noktasında var güçleriyle gayret gösterdik..

8

Image

Adım atılmadık yer bırakmadı
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunarak inceleme yaptı. Vali Çiçek, kentte adım atmadık yer bırakmadı ..

9

Image

Mizanını göndermeyene ödenek aktarılmayacak
İl Genel Meclisi mart ayı ilk oturumunda meclise sunulan bir önerge görüşüldü. Önergede bazı birliklerin hesaplarındaki paraları kullanmadıkları, İl Ö..

10

Image

‘Üreten kadınlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, ..

11

Image

‘Van’a 2 milyar 670 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Van’a yapılan orman ve su yatırımları hakkında açıklamal..

12

Image

İş birliği yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Ü..

13

Image

Sosyal mesafe unutuldu
Şuhut ilçesinde bankalar önünde işlem yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruklarda zaman zaman sosyal mesafenin unutulması ise dik..

14

Image

HAYRAN KALDILAR
Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, gizemlisehirafyon gezisinin son gününü Ayazini ve Emre Gölü’ne ayırdı. 2 gün boyunca Afyo..

15

Image

‘Cumhur İttifakı ruhuyla hizmet ediyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongresinde tekrar il başkanlığı görevine seçil..

16

Image

‘Ticari ilişkilerin gelişmesinde Afyonkarahisar öne çıkacak’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Bangladeş Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dostluk ilişkilerin..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda görüş alışverişi yaptı ..

‘Afyon için çalışmaya devam edeceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon için çalışmaya devam edeceğiz’


Belediye Başkanlarını ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar için çalışmalar devam edeceklerini söyledi
  SİYASET    19.01.2021 17:04:12

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Ahmetpaşa, Sinanpaşa, Kırka, Serban ve Kızılören belediyelerini ziyaret etti. Milletvekili Taytak, Belediye başkanlarının Milliyetçi Hareket Partisinin üretken belediyecilik ruhunu ortaya koyarak hizmet ettiklerini söyledi. Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyüp Yakan’ı ziyaret ettiler. Başkan Yakan, “Seçim öncesi vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözlerin büyük bir kısmını yerine getirdik. Bu sözlerin yerine gelmesinde Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın ve il teşkilatımızın büyük desteği oldu. Ben buradan kasaba halkım adına kendilerine teşekkür ediyorum. 2021 yılı içerisinde hayata geçirmeyi düşündüğümüz önemli projelerimizde var. Yine projeler için Milletvekilimizden destek istiyoruz” dedi.
“ANKARA’DAN HEYBEMİZ DOLU DÖNDÜK”
Milletvekili Taytak daha sonra Kırka Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Bekir Uykan’ı ziyaret etti. Ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Taytak’a ve il yöneticilerine teşekkür eden Belediye Başkanı Bekir Uykan, belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Başkan Uykan, “MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile Kırka’ya hizmet ediyoruz. Belediyenin asli görevleri dışında sosyal projelere de ağırlık vererek vatandaşlarımız ile iç içe oluyoruz. Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın destekleri ile kasabamıza önemli hizmetler yaptık yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştu. Milletvekili Taytak’ın diğer durağı ise Serban Belediyesi oldu. Serban Belediye Başkanı Vedat Köse, “Kasabamızın ihtiyaç ve taleplerini her fırsatta Milletvekilimiz Mehmet Taytak’a ilettik. Sağolsun bizi Ankara’dan hiçbir zaman eli boş göndermedi. Araç ve ekipman konusunda önemli destekler aldık. Son olarakta Güneş Enerji Sistemimizin yapımına başladık. Desteklerinden dolayı kasaba halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.
“VEKİLİMİZ ELİNDEN GELENİ YAPIYOR”
Milletvekili Taytak ve beraberindeki heyet daha sonra Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol’u ziyaret etti. Başkan Erol, projelerinin Ankara’da takibi ve desteklenmesi noktasında Milletvekili Taytak ile her zaman iletişim halinde olduklarını kaydederek, “İlçemize yatırım ve hizmet yolunda kapısını çaldığımızda bizim için elinden geleni yapıyor. Sayın vekilimize hizmetlerimize destekleri ve ilçemize kazandırdıkları için hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.
"SEÇİM ÖNCESİ SÖZLERİN BÜYÜK BİR KISMI YERİNE GELMİŞ"
Ziyaretleri değerlendiren Milletvekili Taytak, "Ankara’daki bürokrasi ziyaretlerimize ara vererek Afyonkarahisar’da Ahmetpaşa, Kırka, Serban ve Kızılören belediyelerimizi ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde gördükki belediye başkanlarımız kendi bölgelerinde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Belediye başkanlarımız Milliyetçi Hareket Partisinin üretken belediyecilik ruhunu ortaya koyarak hizmet ediyorlar. İl teşkilatımızda il bazında olacak hizmetlere koşturuyorlar. Bizde Ankara’da bakanlık ve bürokrasi ziyaretlerinde bulunarak Cumhur İttifakı ruhuyla belediyelerimizin talep ve isteklerini imkanlar dahilinde yerine getirmeye çalışıyoruz. Belediye Başkanlarımızın seçim öncesi vatandaşlarımıza vermiş olduğu sözlerin büyük bir kısmını yerine getirdiklerini görüyoruz. Afyonkarahisar için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.>>>Gazete3

  SİYASET    19.01.2021 17:04:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER