Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hedefimiz Afyon’u duyurmak ve tanıtmak’
Afyonkarahisar Belediyesi ‘Sokak Sağlıklaştırma’ projesi kapsamında tarih kokan Afyon Evleri’ni aslına uygun olarak restore etmeye devam ediyor. 3 eta..

2

Image

‘Teşkilatımızın gücüne güç katacaksınız’
Afyonkarahisar Polis Meslek Eğitim Merkezi 27. Dönem Mezuniyet Töreni, Türkiye genelindeki 22 Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde aynı anda gerçe..

3

Image

MÜSİAD Çay’da toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çay ilçesinde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Çay Bel..

4

Image

AKܒye ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi ..

5

Image

Taylan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ..

6

Image

İhsaniye’yi sel vurdu
İhsaniye ilçesinde sağanak yağmur yerleşim yerlerinde su baskınlarına neden oldu, tarım alanları zarar gördü..

7

Image

Taytak’tan destek sözü
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’..

8

Image

Hayvan yavrularının tedavileri yapılıyor
Afyonkarahisar'da doğada bulunan hayvan yavrularının Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Mer..

9

Image

Türk Eğitim Sen, Emirdağ’da promosyon rekoru kırdı
Emirdağ ilçesinde banka promosyon ihalesinde görüşmeleri yapan Türk Eğitim Sen, Türkiye rekoru kırdı. 3 yıllık (36) ay yapılan anlaşmaya göre eğitim ç..

10

Image

‘Afyon turizmde ivme kazandı’
Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel biriki..

11

Image

‘100. yılda kültürel görkemli faaliyetlere imza atacağız’
Afyonkarahisar’da temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Cumhuriyetimizin ilanının 100. yılına bir kala, kültürel mirasımızın ..

12

Image

‘Yaraları saracağız’
İhsaniye’de sağanak yağmur dolayısıyla yaşanan sel felaketi, evlere ve tarım alanlarına zarar verdi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, çizmel..

13

Image

9. Cumhurbaşkanı Demirel anıldı
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatının 7. yıldönümü dolayısıyla Anıtmezarında düzenlenen törene ka..

14

Image

Yıl sonu değerlendirme toplantısı
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Kaymakam Refiki Tolga Turan ile birlikte Dinar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğünde okul müdürleri ve öğret..

15

Image

‘Üreticimizin, çiftçimizin hali perişan’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı. Görgöz, “20 yıllık AKP İktidarı, bu süre içerisinde uyguladığı yanlış ..

16

Image

Sulama sezonu başladı
Afyonkarahisar’da 15 Mayıs itibariyle sulama sezonunun başladığını söyleyen DSİ Genel Müdürü Lütfi Akca, 2022 yılı sulama sezonunda toplam 239 bin 250..

17

Image

Afyonkarahisar’da karne heyecanı
Afyonkarahisar’da ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören 147 bin öğrenci, karnelerini törenle aldı. Sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, yaz ta..

‘Afyon’da artık her iş rayına oturdu’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Afyon’da artık her iş rayına oturdu’


Afyonkarahisar’da temaslarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Afyonkarahisar'da artık her iş rayına oturdu. Bu şehrin daha çok gelişmesi ve çok daha büyük projelerle adından söz ettirmesi artık kaçınılmaz bir gerçek. Allah'ın izniyle verdiğimiz sözler bir bir yerine geldi ve gelmeye devam ediyor” dedi
  SİYASET    11.04.2022 17:46:00

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’da temaslarda bulundu. Yurdunuseven, yaptığı ziyaretler ve katıldığı programlarla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Yurdunuseven, “Sporun başkenti Afyonkarahisar'ımızda başlayan Türkiye Motosiklet Şampiyonası açılış yarışlarına katıldık. Sporcularımızı ziyaret ettik. Şehrimizin misafirperverliğini ve güzelliğini onlardan duymak bizleri mutlu etti. Afyonkarahisar'da artık her iş rayına oturdu. Bu şehrin daha çok gelişmesi ve çok daha büyük projelerle adından söz ettirmesi artık kaçınılmaz bir gerçek. Allah'ın izniyle verdiğimiz sözler bir bir yerine geldi ve gelmeye devam ediyor” dedi.

“HEMŞEHRİLERİMİZLE BUGÜNÜMÜZÜ,
YARINLARIMIZI KONUŞTUK”
Yurdunuseven, “Ramazan ayını yaşadığımız şu mübarek günleri en iyi şekilde değerlendirmek birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek adına iftar ve sahur programlarında hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Çay ve Sinanpaşa ilçemizde iftar, İhsaniye ilçemizde sahur programlarında buluştuk. Hemşehrilerimizle bugünümüzü yarınlarımızı konuştuk. Mevcut sıkıntıları biliyoruz. Küresel kaynaklı bu sorunları Allah'ın izniyle bugüne kadar her zorluğu atlattığımız gibi atlatacağız. İlçelerimizde ziyaret ettiğimiz Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın taleplerini dinledik. Kahvehanelerde hemşehrilerimizin sıcak sohbetine dahil olduk. Bu manevi iklim içerisinde gönlü güzel hemşehrilerimiz ile bir arada olmak ayrıca güzel. Rabbim tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız ibadetleri kabul ve makbul eylesin” ifadelerini kullandı.>>>Gazete3


  SİYASET    11.04.2022 17:46:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER