Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’u turizmin başkenti yapacağız’
Vali Gökmen Çiçek, TBMM’deki Afyonkarahisar’ın tarihi, turistik, kültürel ve ekonomik değeriyle ilgili olarak konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Mi..

2

Image

‘Ayazini cazibe merkezi olacak’
Ayazini’de yapılan çalışmalar hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, çalışmaları..

3

Image

Üniformalarıyla nikah masasına oturdular
Çay ilçesinde görev yapan jandarma astsubay çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine çok sevdikleri üniformalarıyla oturdu..

4

Image

‘201 adet toplanma alanımız var’
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durumu (AFAD) Müdürü Mehmet Buldan, olası bir afet riskine karşı kentte 201 acil toplanma alanı, 27’de çatır-konteynır ..

5

Image

Eğitime büyük destek
Afyonkarahisar Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şubesi iş birliğinde beşincisi düzenlenen ‘Kitap Okuma Ya..

6

Image

‘Geleceği hep beraber inşa edeceğiz’
Dinar’daki mimarlar ve inşaat mühendisleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar ilçesinin geleceğini hep beraber inşa edeceklerini sö..

7

Image

‘Afyon’un ismini duyurmak için gayret gösteriyoruz’
Ayazini’de inceleme yapan Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon’un isminin duyurulması noktasında var güçleriyle gayret gösterdik..

8

Image

Adım atılmadık yer bırakmadı
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bazı ziyaretlerde bulunarak inceleme yaptı. Vali Çiçek, kentte adım atmadık yer bırakmadı ..

9

Image

Mizanını göndermeyene ödenek aktarılmayacak
İl Genel Meclisi mart ayı ilk oturumunda meclise sunulan bir önerge görüşüldü. Önergede bazı birliklerin hesaplarındaki paraları kullanmadıkları, İl Ö..

10

Image

‘Üreten kadınlarımızın yanındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, ..

11

Image

‘Van’a 2 milyar 670 milyon TL’lik yatırımlar yaptık’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Van’a yapılan orman ve su yatırımları hakkında açıklamal..

12

Image

İş birliği yapılacak
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Ü..

13

Image

Sosyal mesafe unutuldu
Şuhut ilçesinde bankalar önünde işlem yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruklarda zaman zaman sosyal mesafenin unutulması ise dik..

14

Image

HAYRAN KALDILAR
Türkiye'nin farklı şehirlerinde yaşayan off-road tutkunları, gizemlisehirafyon gezisinin son gününü Ayazini ve Emre Gölü’ne ayırdı. 2 gün boyunca Afyo..

15

Image

‘Cumhur İttifakı ruhuyla hizmet ediyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Kongresinde tekrar il başkanlığı görevine seçil..

16

Image

‘Ticari ilişkilerin gelişmesinde Afyonkarahisar öne çıkacak’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Bangladeş Ankara Büyükelçisi Mosud Mannan, Türkiye ile Bangladeş arasındaki dostluk ilişkilerin..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda görüş alışverişi yaptı ..

‘2021 Afyonkarahisar’ın yılı olacak’ | Gazete3.com.tr
Image

‘2021 Afyonkarahisar’ın yılı olacak’


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da idarecisinden, siyasisine, basına kadar güzel bir birliktelik olduğunu söyleyerek, “Biz sizlerin desteği ile Afyonkarahisar’ı uçururuz. Afyonkarahisar’ı öyle bir noktaya taşırız ki hayallerimizde bile göremeyeceğimiz yere ulaşır. Ben inanıyorum 2021 yılı Afyonkarahisar’ın yılı olacak” dedi
  SİYASET    11.01.2021 18:39:56

Vali Gökmen Çiçek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Valilik ve Belediye Başkanlığının ortaklaşa düzenlediği programda basın mensuplarıyla bir araya geldi. İkbal Termal Otel’de düzenlenen programa Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Yardımcıları Mehmet Keklik, Nurullah Kaya, Basın Dernekleri, TV, Gazete, Radyo ve İnternet medyasında görev yapan çok sayıda basın mensubu katıldı.
“GÜZEL BİR BİRLİKTELİK VAR”
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik etti. Afyonkarahisar'da kamu kurumlarıyla basın arasında çok güzel bir birliktelik olduğunu söyleyen Başkanımız, bu birlikteliğin artarak devam etmesini temenni etti. Kamuoyunu objektif, tarafsız ve doğru bilgilendirmenin basının temel görevi olduğuna dikkat çeken Başkanımız, “Halkımıza doğru ve tarafsız haberler ulaştırmak için gece gündüz demeden çalışan değerli basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum” diyerek Afyonkarahisar Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
“GAZETECİLİK KALEMİNİ KALEMŞÖRLERE SATMAYANLARDIR”
Afyonkarahisar basınının kamuoyunu bilgilendirmede önemli bir görev üstlendiğini aktaran Milletvekili Yurdunuseven ise tüm gazete çalışanlarının 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü tebrik etti. Yurdunuseven; “Gazetecilik, kalemini kalemşörlere satmayandır. Bunu da Afyonkarahisar’daki gazetecilerde elhamdülillah görüyoruz. Ben bir gazeteci olsaydım, bir siyasi konuşuyor olsaydı ne sorardım diye kendi kendime düşündüm ve 2020 yılının en önemli olayı sizce nedir diye sorardım” dedi.
“EMEKLİLİĞİ OLMAYAN BİR MESLEK”
“Konuşmasında gazetecilik bir tutkudur, emekliliği olmayan bir meslektir” diyen Vali Gökmen Çiçek: “Bence gazetecilik bir tutkudur. Bünyeyi sardı mı bir daha kurtulunamayan bir aşktır. Emekliliği olmayan birkaç meslekten biridir. Öyle tahmin ediyorum ki genç yaşlardan itibaren bir hastalık gibi bünyeyi kaplar ve siz bir şeyleri yazma, değiştirme isteğini, gördüğünüz bazı olayları tarihe not düşme adına yazma isteğini perçinler. Yazmak istemeseniz de sizi bir gece uykunuzdan kaldırır ve onu yazdırır. Bu yüzden bir tutkudur, bir hastalıktır gazetecilik. Ama iyi bir hastalıktır” dedi.
“GAZETECİLİK BİR KAMU HİZMETİ”
Gazeteciliğin bir kamu hizmeti olduğuna değinen Vali Gökmen Çiçek: “Birçoğunuz bu mesleğe belki de bir şeyleri değiştireyim, gördüğüm eksiklikleri yazarım, en azından böyle ifade edeyim düşüncesiyle adım attı. İlerleyen süreçte daha faydalı olmak, yöneticilere bir şeyler anlatmak için bu mesleğe devam etti. Ama şunu biliyorum; gerçekten gazetecilerin de yaptığı bizim de yaptığımız bir kamu hizmetidir. Bizler topluma nasıl hizmet edebiliriz düşüncesiyle kamu hizmeti yaparken, sizler de bizleri uyararak kamu yararına hizmet ediyorsunuz. Afyonkarahisar’a geldiğim ilk gün basını güçlü olan bir ildeyim demiştim. Ulusal basında her gün haberlerin yayınlandığı bir ildeyim. 7 aylık süre geride kaldı. Şimdi beni memnun eden daha güzel olaylarla da karşılaştım. “Sayın Valim şurada bir ihtiyaç sahibi var. Biz yazamayalım istedik. Sizin bilginiz olsun”, “Şu okulda şu eksik var. Gördük üzüldük” diyerek beni arayan basın mensupları oldu. Dolayısıyla önce iş yapılsın, önce sorunlar çözülsün diyen bir vilayette çalıştığımın farkındayım” diye konuştu.
“ÖNEMLİ OLAN BİR VE BERABER OLMAK”
Birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken ve kalp kırmayalım vurgusu yapan Vali Gökmen Çiçek şunları söyledi: “Hayat hızlı bir şekilde geçiyor. Ben geleli 7 ay oldu. Geçen 10 Ocak’tan bu yıla nasıl geldik anlamadık bile. İyisiyle, kötüsüyle hızla geçiyor. Makam ve mevkilerin önemsiz olduğu, zenginliğin, fakirliğin önemsiz olduğu bir dönemdeyiz. Yarının ne getireceği belli değil. Ama önemli olan kalp kırgınlıkları ile gitmemek olduğudur. Ben bu yılın birlik ve beraberliğin olduğu, kalplerin kırılmadığı, birbirimize daha bağlı olduğumuz bir yıl olmasını diliyorum. Bunu başaracak olan ilk yerin sizler olduğunu biliyorum. Sizler arasındaki birlikteliğin arttığı, duayen gazeteciliğin, abilik, usta çırak ilişkisinin geliştiği, birbirimize küsmediğimiz bir yıl olsun.”
“2021 YILI AFYONKARAHİSAR’IN YILI OLACAK”
Afyonkarahisar’da bir uyum olduğunu söyleyen ve bunun Afyonkarahisar’a iyi yönde getirisi olacağını belirten Vali Gökmen Çiçek: “Belediye Başkanımızla birlikte iyi bir ekip olduk, çalışıyoruz. İl Genel Meclisi Başkanımız her konuda destek oluyor. Tüm siyasilerle uyumlu çalışıyoruz. Afyonkarahisar ruhu ile güzel bir birliktelik yakaladık. Belediyenin çok ciddi çalışmaları var. Her yere dokunacağız. Siz yeter ki uyumun bozulmasına izin vermeyin. Bizleri bu yönde teşvik edin. Biz sizlerin desteği ile Afyonkarahisar’ı uçururuz. Afyonkarahisar’ı öyle bir noktaya taşırız ki hayallerimizde bile göremeyeceğimiz yere ulaşır. Ben inanıyorum 2021 yılı Afyonkarahisar’ın yılı olacak. Sürekli gündemde biz olacağız. Bildiğim bazı yatırımlar var, yapılacak işler ve gelecek yatırımlar var. Biz beraber olalım. 2021 yılında uçarız” dedi.>>>Alkan Kurt

  SİYASET    11.01.2021 18:39:56

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2021
22.02.2021
22.02.2021
OZEL HABERLER