Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Taşoluk karantinaya alındı
Afyonkarahisar’da koronavirüs vakalarında artış devam ediyor. Bununla birlikte de karantina uygulamaları da ardı ardına geliyor. Susuz beldesinde uygu..

2

Image

Belediye Meclisi toplandı
Afyonkarahisar Belediye Meclisi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Başkanlığı’nda toplandı. Toplantıya koronavirüs tedbirleri kapsamında misafir kabul edi..

3

Image

Ali Kaleli Tesisleri yenilendi
Çay Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Ali Kaleli Piknik alanında başlatılan bakım onarım ve çevre düzenleme çalışmalar tamamlandı..

4

Image

Vali Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretleri
Afyonkarahisar protokolü Vali Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu ..

5

Image

Su abone bağlantıları yapılıyor
İscehisar ilçesi genelinde yapılacak olan sıcak asfalt yol çalışmaları öncesinde tüm arsaların parsel bazlı pis su, temiz su abone bağlantıları yapılı..

6

Image

Kabir satışları yapılacak
Afyonkarahisar Belediyesi Bayraktepe Mezarlığında oluşturduğu kabirleri belirlenen bedelleri karşılığında tahsise sunacak. ..

7

Image

‘Bize mutluluk kaynağı oluyor’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt çarşı merkezinde yeni hizmete giren iş yerinin açılışını gerçekleştirdi. Başkan Bozkurt, “İlçemizin yeni bir işle..

8

Image

Vali Çiçek’e ziyaret
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Kaymakam Nurullah Kaya, Afyonkarahisar Valiliği'ne atanan Gökmen Çiçek'i makamında ziyaret etti ..

9

Image

‘Yaz Kuran Kursu’ndan istifade edin’
İl Müftüsü Sinan Kazancı, bu yıl virüs salgını nedeniyle camiiler yerine Diyanet TV aracılığıyla düzenlenen Yaz Kur’an Kursu eğitiminden fırsatı olan ..

10

Image

‘Milletin sırtından kaynak oluşturmayın’
İktidar partisini eleştiren Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, “Esas olan milletin sırtından değil, millete yük yüklemeden kaynak ü..

11

Image

Anadolu Efes’te ayrılık
Anadolu Efes Basketbol Takımı'nda ABD'li oyuncu Alec Peters ile yolların ayrıldığı bildirildi...

12

Image

Zafer Meydanı’na Millet Kıraathanesi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Millet Kıraathanesi’ projesi Zafer Meydanı’nda hayat bulacak..

13

Image

‘Hukuku tekeline almaya çalışıyorlar’
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Meclis başkanlığına sunulan “çoklu baro düzenlemesi” hakkında açıklamada bulundu. Uysal, açıklamasında “T..

14

Image

‘Her zaman yanınızdayım’
Bayat ilçesinde ziyaretlerde bulunan Vali Gökmen Çiçek, şehit ailelerinin her zaman yanında olduğunu söyledi. Vali Çiçek, Derbent köyünde elektrik üre..

15

Image

Emekli başçavuşun köpek sevgisi
Türk Silahlı Kuvvetlerinden (TSK) emekli olduktan sonra memleketi Afyonkarahisar'a yerleşen emekli Başçavuş Uçar Hurma, son görev yeri olan karakolda ..

16

Image

‘Hep beraber çalışacağız’
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve Kaymakam Selami Kapankaya’yı makamında ağırlayan Vali Gökmen Çiçek, Dinar ilçesinin daha iyi ve güzel hale gelmes..

17

Image

‘Kiraz üreticilerine sahip çıkılmalı’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Afyonkarahisar, Sultandağı Çay, Konya-Akşehir ve Isparta-Uluborlu'da kiraz üreti..

# POLİS KARŞILADI | Gazete3.com.tr
Image

# POLİS KARŞILADI


Seyahat yasağının kalkmasıyla birlikte fuhuş şebekelerinin sosyal medya paylaşımları da arttı. Bunun üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Ekipleri operasyon yaptı
  SİYASET    02.06.2020 12:36:21

Dünden itibaren seyahat yasaklarının kalkmasıyla birlikte fuhuş sektörü de hareketlenmeye başladı. Sosyal medya üzerinden bizi karşıla afyon# hashtag’i ile Afyon’a fuhuş yapmaya geldiklerini duyuranlar İlimize gelir gelmez bir sürpriz ile karşılaştılar. Telefonda pazarlık ettikleri kişilerin polis olduklarını öğrendiler ve gözaltına alındılar.

SOSYAL MEDYADAN DUYURUYORLARDI
Seyahat yasağı nedeniyle bir süre İlimize fuhuş amaçlı gelemeyen bazı kişiler, yasağın kalkmasıyla birlikte harekete geçerek İlimize geleceklerini sosyal medyadan duyurmaya başladılar. Sosyal medyadaki bazı paylaşımlar ve alınan istihbarat üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri bu kişiler ile irtibata geçtiler.

TELEFONDA PAZARLIK YAPILDI
Bu kişiler ile telefonda pazarlık yapan ve anlaşan polis ekipleri, şahısların İlimize gelmesiyle birlikte harekete geçerek onlarla telefonda görüşerek yerlerini tespit edip, pazarlık ettiler. Afyon’da bazı villaların fuhuş amaçlı kullanıldığını da önceden tespit eden Emniyet Ekipleri, bu yerlere yönelik operasyonunu da eş zamanlı olarak gerçekleştirdi.

KISKIVRAK YAKALANDILAR
Afyon Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğünün ortaklaşa gerçekleştirdiği operasyon da fuhuş yapan, fuhuş yapanlar ile irtibata geçen ve fuhuş yapılmasına aracılık ve yer temin edenler ile ilgili geniş bilgilere, telefon kayıtlarına ve isimlere ulaşıldı. Emniyet Yetkilileri önceki gece yapılan operasyonun süreceğini ve önemli bilgilere ulaşıldığını söylediler.

  SİYASET    02.06.2020 12:36:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
03.07.2020
03.07.2020
03.07.2020
OZEL HABERLER