Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

3

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

4

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

5

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

6

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

7

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

11

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

15

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

16

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

‘Güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz’AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Yurdunuseven dün AK Parti seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısına katıldı. Yurdunuseven, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 16 yılın verdiği tecrübe ile güçlü bir Türkiye inşa etme hedeflerini anlattığını söyledi.
  SİYASET    26.05.2018 10:08:3524 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’na katılan AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Yurdunuseven daha sonra da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımı ile tüm adaylarla beraber iftarda bir araya geldiler.

“YAPARSA AK PARTİ YAPAR”

Programların ardından bir açıklama yapan Yurdunuseven, “Cumhurbaşkanımız dün hem Türkiye'ye hem de dünyaya çok önemli mesajlar verdi. Yeni sistem ve 16 yılın verdiği tecrübe ile güçlü bir Türkiye inşa etme hedeflerini anlattı. Bakınız Cumhurbaşkanı sürekli güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü millet vurgusu yaptı. Bununla birlikte dünyaya yön verecek güçlü bir Türkiye inşa edeceklerini söyledi. Projeleri sıralayacak olursak örneğin dijital dönüşümle dünya lideri bir ülke olmayı hedefi, dünyanın farklı güç merkezleri ile ilişkilerin geliştireceğini, kadınların işgücüne katılımının %40’ın üzerine çıkacağını, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin gerçek gücüne kavuşacağını, sağlık hizmetlerinin yerlileştirileceğini ve daha da iyileştirileceğini ifade etti. Yaşlı ve engellilerin hayat standartlarının iyileştireceğini, teknoloji lideri stratejik ürünlere yatırım yapılacağını söyledi. Burada şunu görüyoruz sloganımızda dediğimiz gibi ‘vakit Türkiye vaktidir ve güçlü bir Türkiye vaktidir.’ Yaparsa da AK Parti yapar. Peki diğer adaylar ne anlatıyor? Yıkma, satma, halka yapılan hizmetleri durdurma. Başka bir şey duydunuz mu? Cumhurbaşkanımızın hedefleri ile diğer adayların vaatleri arasında uçurum var. Bakın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı bu projeler 81 milyonu kucaklayan yeni Türkiye projeleridir. Bunlarla birlikte polisin, öğretmenin hemşirenin din görevlilerinin emeklilik ek göstergeleri 3600’e çıkacak. Kısaca güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    26.05.2018 10:08:35

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER