Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Milletvekilleri seçimi yerinde takip etti

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İstanbul Büyükşehir Beled..

2

Image

Oyuncak Müzesi’ne ziyaret

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, Cuma Mahallesi’nde eskiden Hacı Osman çamaşırlığı olarak bil..

3

Image

Maganda kurbanları toprağa verildi

Afyonkarahisar'da bir kişinin kız isteme sırasında rastgele ateş açtıktan sonra yere indirdiği silahının kazara ateş alması sonucu yaşamını yitir..

4

Image

4 yıllık bölüm kılavuza girdi

Dinar 4 Yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Endüstri Ürünleri Tasarımı Programı ile Sigortacılık ve Aktüerya Bilimleri programlar resmen terc..

5

Image

‘Bezelyemizi tanıtacağız’

Afyonkarahisar Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Veysel Gök, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman ile birlikte ilçede ekimi yaygın olan ..

6

Image

Şehit Evran’ın silah arkadaşlarından ziyaret

Şırnak’ın İdil ilçesinde, güvenlik güçleriyle PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Teğmen Şafak Evran’ın ailesi adına ..

7

Image

Satranç Turnuvası

İscehisar ilçesinde DEMMER sponsorluğunda Satranç turnuvası düzenlendi. Demireller Dünya Köfte Et Tesisleri’nde yapılan turnuvaya Afyonkarahisar ..

8

Image

‘Ne dediysek yaptık yine yaparız’

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Afyonkarahisar’dan vatandaşları uğurlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “AK Parti’nin..

9

Image

Akıllı ilaç için işbirliği yapılacak

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi kanser tedavisinde hedefe yönelik akıllı ilaçların geliştirilmesi için uluslararası iş birliğine haz..

10

Image

65 yaşında mezun oldu

Afyonkarahisar'da 65 yaşındaki emekli tarih öğretmeni Yaşar Engin, emekli olduktan 9 yıl sonra girdiği üniversite sınavında kazandığı Afyon Kocat..

11

Image

‘Ekonomik reformlar yapılmalı’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’nde, meclis üyeleri il..

12

Image

Yaralı saksağan koruma altında

Sandıklı ilçesinde yol üzerinde yaralı halde bulunan saksağan, belediye ekiplerince tedavi ettirilerek korumaya alındı...

13

Image

Mermercilerden Ankara çıkarması

Afyonkarahisar’da doğaltaş sektöründe faaliyet gösteren iş adamları sektörün sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla Ankara’da temaslarda bulundu. ..

14

Image

Rektör Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur’u makamında kabul etti...

15

Image

2.Ethem Tem Fotoğraf yarışması

Atatürk'ün Kocatepe'de çekilmiş dünyaca ünlü fotoğrafının da sahibi olan Ethem Tem, Afyonkarahisar Belediyesi ile Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)..

16

Image

Özkara ailesinin acı günü

Brüksel Bölgesel Parlamentosu Milletvekili Emin Özkara’nın babası Mustafa Özkara, böbrek yetmezliği hastalığına bağlı olarak tedavi gördüğü hasta..

17

Image

Hakim ve savcılara veda yemeği

Dinar ilçesi Kaymakamı Selami Kapankaya, HSK tarafından başka yerlere atanan Dinar’daki hakim ve savcılara veda yemeği düzenledi. ..

‘Güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz’AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Yurdunuseven dün AK Parti seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısına katıldı. Yurdunuseven, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 16 yılın verdiği tecrübe ile güçlü bir Türkiye inşa etme hedeflerini anlattığını söyledi.
  SİYASET    26.05.2018 10:08:3524 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’na katılan AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Yurdunuseven daha sonra da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımı ile tüm adaylarla beraber iftarda bir araya geldiler.

“YAPARSA AK PARTİ YAPAR”

Programların ardından bir açıklama yapan Yurdunuseven, “Cumhurbaşkanımız dün hem Türkiye'ye hem de dünyaya çok önemli mesajlar verdi. Yeni sistem ve 16 yılın verdiği tecrübe ile güçlü bir Türkiye inşa etme hedeflerini anlattı. Bakınız Cumhurbaşkanı sürekli güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü millet vurgusu yaptı. Bununla birlikte dünyaya yön verecek güçlü bir Türkiye inşa edeceklerini söyledi. Projeleri sıralayacak olursak örneğin dijital dönüşümle dünya lideri bir ülke olmayı hedefi, dünyanın farklı güç merkezleri ile ilişkilerin geliştireceğini, kadınların işgücüne katılımının %40’ın üzerine çıkacağını, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin gerçek gücüne kavuşacağını, sağlık hizmetlerinin yerlileştirileceğini ve daha da iyileştirileceğini ifade etti. Yaşlı ve engellilerin hayat standartlarının iyileştireceğini, teknoloji lideri stratejik ürünlere yatırım yapılacağını söyledi. Burada şunu görüyoruz sloganımızda dediğimiz gibi ‘vakit Türkiye vaktidir ve güçlü bir Türkiye vaktidir.’ Yaparsa da AK Parti yapar. Peki diğer adaylar ne anlatıyor? Yıkma, satma, halka yapılan hizmetleri durdurma. Başka bir şey duydunuz mu? Cumhurbaşkanımızın hedefleri ile diğer adayların vaatleri arasında uçurum var. Bakın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı bu projeler 81 milyonu kucaklayan yeni Türkiye projeleridir. Bunlarla birlikte polisin, öğretmenin hemşirenin din görevlilerinin emeklilik ek göstergeleri 3600’e çıkacak. Kısaca güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    26.05.2018 10:08:35

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.06.2019
24.06.2019
24.06.2019
OZEL HABERLER