Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

2

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

3

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

4

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

5

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

6

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

7

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

10

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

11

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

12

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

13

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

14

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

15

Image

‘Seçimlerden zaferle çıkacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçi..

16

Image

‘CHP’liler hangi yüzle bağımsızlıktan bahsediyor?
AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim haftalık olağan basın toplantısında CHP’yi eleştirerek, “1931'de Merkez Bankası'nın yüzde 85 hisses..

17

Image

‘Bir olalım birlikte olalım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda açılış konuşması yapan Bü..

‘Güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz’AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Yurdunuseven dün AK Parti seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısına katıldı. Yurdunuseven, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 16 yılın verdiği tecrübe ile güçlü bir Türkiye inşa etme hedeflerini anlattığını söyledi.
  SİYASET    26.05.2018 10:08:3524 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’na katılan AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Yurdunuseven daha sonra da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımı ile tüm adaylarla beraber iftarda bir araya geldiler.

“YAPARSA AK PARTİ YAPAR”

Programların ardından bir açıklama yapan Yurdunuseven, “Cumhurbaşkanımız dün hem Türkiye'ye hem de dünyaya çok önemli mesajlar verdi. Yeni sistem ve 16 yılın verdiği tecrübe ile güçlü bir Türkiye inşa etme hedeflerini anlattı. Bakınız Cumhurbaşkanı sürekli güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü millet vurgusu yaptı. Bununla birlikte dünyaya yön verecek güçlü bir Türkiye inşa edeceklerini söyledi. Projeleri sıralayacak olursak örneğin dijital dönüşümle dünya lideri bir ülke olmayı hedefi, dünyanın farklı güç merkezleri ile ilişkilerin geliştireceğini, kadınların işgücüne katılımının %40’ın üzerine çıkacağını, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin gerçek gücüne kavuşacağını, sağlık hizmetlerinin yerlileştirileceğini ve daha da iyileştirileceğini ifade etti. Yaşlı ve engellilerin hayat standartlarının iyileştireceğini, teknoloji lideri stratejik ürünlere yatırım yapılacağını söyledi. Burada şunu görüyoruz sloganımızda dediğimiz gibi ‘vakit Türkiye vaktidir ve güçlü bir Türkiye vaktidir.’ Yaparsa da AK Parti yapar. Peki diğer adaylar ne anlatıyor? Yıkma, satma, halka yapılan hizmetleri durdurma. Başka bir şey duydunuz mu? Cumhurbaşkanımızın hedefleri ile diğer adayların vaatleri arasında uçurum var. Bakın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı bu projeler 81 milyonu kucaklayan yeni Türkiye projeleridir. Bunlarla birlikte polisin, öğretmenin hemşirenin din görevlilerinin emeklilik ek göstergeleri 3600’e çıkacak. Kısaca güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    26.05.2018 10:08:35

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER