Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Zafere inanmış kişileriz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adaylarıyla birlikte tanışma toplantısı düzenlendi. Tanı..

2

Image

Rektör Solak’a ziyaret
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Dinar ilçesi Tatarlı beldesinde yer alan ve AKÜ daire başkanlıklarının çabasıyla bi..

3

Image

Yargı yöneticilerinden ziyaret
Yargı yöneticileri, Vali Mustafa Tutulmaz'a ziyarette bulundu...

4

Image

‘Erenler Afyon’un vitrini’
Erenler Mahallesi’nde bir iş yerinin açılışına katılan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Erenler Mahallesi’nin Afyonkarahisar’..

5

Image

‘Gönül Belediyeciliği yapmaya geliyoruz’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Dörtyol Mahallesi Gazeteciler Sitesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada büyük ilgi gören Zey..

6

Image

Özkul’dan Başkan Çoban’a hediye

Eğitimci- Yazar Lokman Özkul, üçüncü kitabı olan ‘İnsanlığın Kavgası Habil Kabil’ isimli eseri imzalayarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a h..

7

Image

‘Ülkemizin yararına olacak her işe varız’

Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’i ziyaret etti. Arslan, 5600 üye ile Eğitim-Bir-Sen..

8

Image

‘Derneğimizi daha yükseğe taşıyacağız’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyon Yörükler Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği yönetimini kabul etti...

9

Image

‘Emirdağ’da destan yazacağız’
AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu, ilçe için hayati önem taşıyan 56 projesini çok yakında açıklıyor. Orman ve Su İşleri eski Bak..

10

Image

‘Başkanımız büyük destek verdi’

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Oğuz Boyu Yörükler Türkmen Derneğini makamında kabul etti. Kabulde konuşan Dernek Başkanı Şaki..

11

Image

Ulaşım sorunları masaya yatırıldı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Yalova Üniversitesi bünyesinde kurulan Türkiye..

12

Image

‘Ulaşıma dair sorun kalmayacak’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, ilimizde faaliyet gösteren şehir içi minibüs hattı durak başkanları ile bir araya geldi. Esnafın talep ve ..

13

Image

Belediyeden eğitime destek
Sosyal Belediyecilik alanında büyük hizmetlere imza atan Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize tarihinin en önemli eğ..

14

Image

‘Huzurlu ve gelişmiş bir Afyon oluşturacağız’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinka..

15

Image

‘İGM’de grup kurmak istiyoruz’
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Nevzat Ercan, İGM üye adaylarını be..

16

Image

‘Afyon’a ilkleri yaşayacağız’

Mahalle toplantılarına hız kesmeden devam eden İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Harb-İş Mahallesi sakinleri ile b..

17

Image

Çetinkaya anılacak

Afyonkarahisarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından vefatının 70’inci yıldönümünde büyük devlet adamı merhum Ali Çetinkaya için anma ..

‘Güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz’AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Yurdunuseven dün AK Parti seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısına katıldı. Yurdunuseven, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 16 yılın verdiği tecrübe ile güçlü bir Türkiye inşa etme hedeflerini anlattığını söyledi.
  SİYASET    26.05.2018 10:08:3524 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’na katılan AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Yurdunuseven daha sonra da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımı ile tüm adaylarla beraber iftarda bir araya geldiler.

“YAPARSA AK PARTİ YAPAR”

Programların ardından bir açıklama yapan Yurdunuseven, “Cumhurbaşkanımız dün hem Türkiye'ye hem de dünyaya çok önemli mesajlar verdi. Yeni sistem ve 16 yılın verdiği tecrübe ile güçlü bir Türkiye inşa etme hedeflerini anlattı. Bakınız Cumhurbaşkanı sürekli güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü millet vurgusu yaptı. Bununla birlikte dünyaya yön verecek güçlü bir Türkiye inşa edeceklerini söyledi. Projeleri sıralayacak olursak örneğin dijital dönüşümle dünya lideri bir ülke olmayı hedefi, dünyanın farklı güç merkezleri ile ilişkilerin geliştireceğini, kadınların işgücüne katılımının %40’ın üzerine çıkacağını, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin gerçek gücüne kavuşacağını, sağlık hizmetlerinin yerlileştirileceğini ve daha da iyileştirileceğini ifade etti. Yaşlı ve engellilerin hayat standartlarının iyileştireceğini, teknoloji lideri stratejik ürünlere yatırım yapılacağını söyledi. Burada şunu görüyoruz sloganımızda dediğimiz gibi ‘vakit Türkiye vaktidir ve güçlü bir Türkiye vaktidir.’ Yaparsa da AK Parti yapar. Peki diğer adaylar ne anlatıyor? Yıkma, satma, halka yapılan hizmetleri durdurma. Başka bir şey duydunuz mu? Cumhurbaşkanımızın hedefleri ile diğer adayların vaatleri arasında uçurum var. Bakın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı bu projeler 81 milyonu kucaklayan yeni Türkiye projeleridir. Bunlarla birlikte polisin, öğretmenin hemşirenin din görevlilerinin emeklilik ek göstergeleri 3600’e çıkacak. Kısaca güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    26.05.2018 10:08:35

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.02.2019
23.02.2019
23.02.2019
OZEL HABERLER