Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Ülkücüler, 1881 adet Nutuk dağıtacak
Ünlü yazar Yılmaz Özdil’in en çok satan Mustafa Kemal kitabı için yapılan özel basıma bir tepki de ülkücülerden geldi. Yılmaz Özdil'e 'Servet avcısı' ..

2

Image

Zeybek projelerini açıkladı
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek projelerini “Şehrimizin geleceğinde hepimizin imzası olsun” sloganıyla açıklıyor. Zeybek ilimiz için yapa..

3

Image

“Eğitim seviyesi daha yükselmeli”
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar'da hayata geçirecekleri üretim hamlesi ile kentin üret..

4

Image

‘Birlikte başaracağız’
CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, “Millet İttifakı” kapsamında İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak’ı neden deste..

5

Image

‘Gönüller yapmaya geliyoruz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Cumhuriyet Halk Partisi’nin yerel seçimlerde kendisini destekleme kararı almasının güzel ..

6

Image

Geriye Dön...
Afyonkarahisar’ın merkez bağlı Kocatepe Beldesi’nin isminin tekrar Büyükkalecik olarak değiştirilmesi için meclis kararı alındığı ve Ankara’ya gönderi..

7

Image

‘Projelerimizle Afyon’u ihya edeceğiz’

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut K..

8

Image

İŞKUR 500 kişi alacak

İŞKUR uzun süre işsiz olan kişileri tekrar iş hayatına kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Toplum Yararına Çalışma Programı (TYP) kapsamın..

9

Image

‘Yasa değişirse tapular alınacak’
5 yıllık belediye başkanlığı döneminde Kocatepe (Büyükkalecik) beldesinin çehresini değiştiren Belediye Başkanı Mustafa Çıngırak, 2. dönemi olan ustal..

10

Image

‘Şehitler üzerinden beklentiye girmeyiz’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, şehitten yana olmanın haktan yana olduğunu belirterek, "Şehitler üzer..

11

Image

Uysal’dan Akkaya’ya ziyaret

Demokrat Parti Genel Başkanı (DP) ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, İscehisar ilçesine bağlı Seydiler Belediyesi’ni ziyaret etti...

12

Image

Saadet Partisi adaylarını belirliyor
Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından belirlenen bazı belediye başkan adayları açıklandı...

13

Image

MHP adaylarını 24 Ocak’ta tanıtacak
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 31 Mart yerel seçimlerdeki tüm adaylarını 24 Ocak Perşembe günü saat 13:00’da Ankara Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak..

14

Image

‘AFJET’in kapasitesi iki katına çıkacak’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, 31 Mart seçimlerinde başkan seçilmesi halinde enerji alanında yapacağı çalışmalar hakkında bilgi ve..

15

Image

‘Kaybedecek 5 yıl daha yok’
Belediye başkanlığında işin ehli olduklarını söyleyen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek 5 yılı da..

16

Image

‘Trafik sorununu sona erdireceğiz’


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ilimizin trafik sorununa neşter vuracak. Zeybek, hafif raylı sistemler ile akıllı ve katlı oto..

17

Image

‘Vakti geldi’

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da birlik ve beraberlik içinde ortak akılla yönetim anlayışı sergileyeceklerini ifad..

“Afyon, 1 Kasım’da AK Parti diyecek” | Gazete3.com.tr
Image

“Afyon, 1 Kasım’da AK Parti diyecek”


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili aday adayı Mevlüt Akkuş, İscehisar, Bayat ve Çobanlar ilçelerine bir dizi ziyaretlerde ve temaslarda bulundu
  SİYASET    15.09.2015 18:49:09


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili aday adayı Mevlüt Akkuş, İscehisar, Bayat ve Çobanlar ilçelerine bir dizi ziyaretlerde ve temaslarda bulundu. Akkuş, Afyonkarahisar’ın 1 Kasım’da yine AK Parti diyeceğini belirtti.   AK Parti’den Milletvekili aday adaylığını açıklamasının ardından çalışmalarına ara vermeden devam eden Mevlüt Akkuş, beraberindekilerle birlikte İscehisar, Bayat ve Çobanlar ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. İlçe Başkanları ve yönetimleri tarafından karşılanan Akkuş, yeni dönemde yapılacak yatırımlara destek vermek için yola çıktığını söyledi. Milletvekili aday adayı Akkuş, ilk olarak İscehisar ilçe Başkanı Murat Dikmen ve teşkilatını ziyaret etti. Teşkilat çalışmaları hakkında Akkuş’a bilgiler veren Dikmen, 1 Kasım seçimlerinin hayırlı olmasını diledi. İscehisar ilçesinin her zaman AK Parti’nin yanında dimdik durduğunu hatırlatan Akkuş, “İscehisar ilçesi bizleri hiç yalnız bırakmadı. Allah’ın izni ile bundan sonrada bırakmayacak” dedi.   TEŞKİLATLARIMIZ İLK GÜNKÜ GİBİ CANLI İscehisar’ın ardından Bayat’a geçen Milletvekili aday adayı Akkuş, İlçe Başkanı Ahmet Hilmi Özbakan ve İl Genel Meclis Üyesi Osman Güllü tarafından karşılandı. Akkuş, ilçe teşkilatında partililerle de bir araya gelen hasbıhal etti.  Bayat’ın kendine özgü kültürü ve tarihi ile Afyonkarahisar’ın önemli ilçelerinden birisi olduğuna dikkat çeken Milletvekili aday adayı Akkuş, şöyle konuştu; “İlçe ziyaretlerimiz kapsamında Bayat ilçe teşkilatımızı ziyaret etti. İlçe Başkanımız, il genel meclis üyemiz ve teşkilat mensuplarımızla bir araya geldik. Partililerimizle hoş ve güzel bir sohbet ettik. Teşkilatlarımızın ilk günkü gibi canlı ve dinamik olduğunu gördük. Bu da bizleri mutlu etti” diyerek konuştu. İlçe Başkanı Özbakan, Milletvekili Akkuş’a çalışmalarında başarılar diledi.   BU BÖLGENİN EVLADIYIM İscehisar ve Bayat ilçelerinin ardından Çobanlar ilçe başkanı Cengiz Ceylan ve yönetimini ziyaret eden Milletvekili aday adayı Akkuş, bu bölgeyi yakından tanıdığını ifade etti. İlçe Başkanı Ceylan ve yönetimiyle sohbet eden Akkuş, “Milletvekili aday adaylığımızı açıklamamızın ardından protokol, STK ziyaretlerimizi tamamlayarak, ilçe teşkilatlarımız ile bir araya geliyoruz. Bu günde Çobanlar ilçemizi ziyaret ediyoruz. Çobanlar ilçesini yakından tanıyorum. Bu bölgenin bir evladıyım. Görüyorum ki Çobanlar teşkilatımız diğer teşkilatlarımız ilk günkü heyecan ve azimle canlı olduğunu görüyoruz. Allah yolumuzu açık etsin” dedi.>>>Gazete3
  SİYASET    15.09.2015 18:49:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.01.2019
24.01.2019
24.01.2019
OZEL HABERLER