Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Tutumlu aday adayı
Afyonkarahisar’da 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi siyaset kazanı kaynamaya devam ediyor...

2

Image

‘Basındaki birliği takdir ediyoruz’
CHP İl yöneticileri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret ederek Afyonkarahisar’daki basın kuruluşlarının yayın anlayışına teşekkür ederken, b..

3

Image

‘Türkiye, İslam Birliği’ni aktifleştirmeli’
Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, İsrail’in dünyan..

4

Image

Başkan Çoban’dan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Kadastro Müdürlüğü görevine atanan Ali Soydan’a iade-i ziyarette bulundu.
..

5

Image

Cansuyu’ndan MHP’ye ziyaret
Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’nı ziyaret etti...

6

Image

‘Sürpriz adaylarımız var’
CHP il başkanlığında haftalık basın toplantısı düzenlendi...

7

Image

‘3600 ek gösterge ne olacak?’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, “AKP tarafından seç..

8

Image

‘Gerekli tedbirler alınmalı’
TBMM Genel Kurulu’nda Hakkâri’deki şehitler konusunda açıklama yapan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, teröristlerin yeni saldırılarını ö..

9

Image

‘En büyük kriterimiz Erdoğan belediyeciliği’
AK Parti haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 31 Mart seçimleri için aday adayı başvurularının yoğunluktan dolayı ..

10

Image

‘Göller hayati öneme sahip’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Akarçay kapalı havz..

11

Image

Hanımlar Lokali’ne Nermin Erbakan köşesi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yaptırılarak 2014 yılında açılışı yapılan ve sosyal kombinasyon zenginliği dolayısıyla hanımların hizmetine sunu..

12

Image

Hamm heyeti el sanatlarımızı öğreniyor
Kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklar ilimizdeki temaslarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban'ın ev sahipliğinde..

13

Image

AK Parti’de süre uzatıldı
AK Parti’de belediye başkan aday adaylıkları için başvuru süreleri uzatıldı..

14

Image

‘Evlatlarımızı PKK’ya yem etmeyeceğiz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Açılışı’na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK’lıların 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarını ..

15

Image

Bakanlık neden Ensar Vakfı ile içli dışlı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı..

16

Image

Kültürler kaynaşacak
Afyonkarahisar Belediyesi kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklarını ağırlıyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban’ın ev sahipli..

17

Image

Başkan Çoban sözünü tuttu
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında vatandaşlara söz veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sözün..

“Afyon, 1 Kasım’da AK Parti diyecek” | Gazete3.com.tr
Image

“Afyon, 1 Kasım’da AK Parti diyecek”


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili aday adayı Mevlüt Akkuş, İscehisar, Bayat ve Çobanlar ilçelerine bir dizi ziyaretlerde ve temaslarda bulundu
  SİYASET    15.09.2015 18:49:09


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili aday adayı Mevlüt Akkuş, İscehisar, Bayat ve Çobanlar ilçelerine bir dizi ziyaretlerde ve temaslarda bulundu. Akkuş, Afyonkarahisar’ın 1 Kasım’da yine AK Parti diyeceğini belirtti.   AK Parti’den Milletvekili aday adaylığını açıklamasının ardından çalışmalarına ara vermeden devam eden Mevlüt Akkuş, beraberindekilerle birlikte İscehisar, Bayat ve Çobanlar ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. İlçe Başkanları ve yönetimleri tarafından karşılanan Akkuş, yeni dönemde yapılacak yatırımlara destek vermek için yola çıktığını söyledi. Milletvekili aday adayı Akkuş, ilk olarak İscehisar ilçe Başkanı Murat Dikmen ve teşkilatını ziyaret etti. Teşkilat çalışmaları hakkında Akkuş’a bilgiler veren Dikmen, 1 Kasım seçimlerinin hayırlı olmasını diledi. İscehisar ilçesinin her zaman AK Parti’nin yanında dimdik durduğunu hatırlatan Akkuş, “İscehisar ilçesi bizleri hiç yalnız bırakmadı. Allah’ın izni ile bundan sonrada bırakmayacak” dedi.   TEŞKİLATLARIMIZ İLK GÜNKÜ GİBİ CANLI İscehisar’ın ardından Bayat’a geçen Milletvekili aday adayı Akkuş, İlçe Başkanı Ahmet Hilmi Özbakan ve İl Genel Meclis Üyesi Osman Güllü tarafından karşılandı. Akkuş, ilçe teşkilatında partililerle de bir araya gelen hasbıhal etti.  Bayat’ın kendine özgü kültürü ve tarihi ile Afyonkarahisar’ın önemli ilçelerinden birisi olduğuna dikkat çeken Milletvekili aday adayı Akkuş, şöyle konuştu; “İlçe ziyaretlerimiz kapsamında Bayat ilçe teşkilatımızı ziyaret etti. İlçe Başkanımız, il genel meclis üyemiz ve teşkilat mensuplarımızla bir araya geldik. Partililerimizle hoş ve güzel bir sohbet ettik. Teşkilatlarımızın ilk günkü gibi canlı ve dinamik olduğunu gördük. Bu da bizleri mutlu etti” diyerek konuştu. İlçe Başkanı Özbakan, Milletvekili Akkuş’a çalışmalarında başarılar diledi.   BU BÖLGENİN EVLADIYIM İscehisar ve Bayat ilçelerinin ardından Çobanlar ilçe başkanı Cengiz Ceylan ve yönetimini ziyaret eden Milletvekili aday adayı Akkuş, bu bölgeyi yakından tanıdığını ifade etti. İlçe Başkanı Ceylan ve yönetimiyle sohbet eden Akkuş, “Milletvekili aday adaylığımızı açıklamamızın ardından protokol, STK ziyaretlerimizi tamamlayarak, ilçe teşkilatlarımız ile bir araya geliyoruz. Bu günde Çobanlar ilçemizi ziyaret ediyoruz. Çobanlar ilçesini yakından tanıyorum. Bu bölgenin bir evladıyım. Görüyorum ki Çobanlar teşkilatımız diğer teşkilatlarımız ilk günkü heyecan ve azimle canlı olduğunu görüyoruz. Allah yolumuzu açık etsin” dedi.>>>Gazete3
  SİYASET    15.09.2015 18:49:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.11.2018
16.11.2018
16.11.2018
OZEL HABERLER